آزمون گزینه دو | راز افزایش تراز گزینه ۲ + تحلیل آزمون های گزینه دو

چرا باید در آزمون های آزمایشی گزینه ۲ شرکت کنیم؟

آزمون گزینه دو

آزمون های آزمایشی گزینه دو – فرصتی برای افزایش تراز

سلام به همه­ی مکتبستانی های عزیز, به ویژه داوطلبین عزیز کنکور ۱۴۰۰ در رشته های مختلف. تو این مقاله به صورت دقیق و جامع به تحلیل آزمون های گزینه دو میپردازیم.

البته در ادامه در مورد راز بزرگ افزایش تراز آزمون های گزینه ۲ و عواملی که منجر به وفقیت و نتیجه گرفتن در رشته مورد علاقه ما می شود نیز به صورت کامل  بحث می کنیم.

این روزها خیلی از دانش آموزان و داوطلبین کنکور راجع به آزمون های آزمایشی گزینه دو،  سنجش, گاج و دیگر موسسات آموزشی از مکتبستان میپرسند…

موسسه آموزشی گزینه دو، از سال ۷۹ در شهر تهران کار ودش را شروع کرد و ابتدا اقدام به ارائه خدمات آموزشی مختلفی از قبیل مشاوره ، برنامه ریزی و ارائه کتاب های کمک آموزشی ( تستی, تشریحی و آموزشی) کار خودش رو شروع کرد.

در ابتدا نام آن سنجش بود ولی در ادامه بنا به دلایلی در قالب گزینه دو، تغییر نام داد. موسس و مدیر موسسه آموزشی گزینه دو جناب آقای مجتهد می باشد که همواره اعتقاد داشته است که تمام مناطق ایران باید از عدالت آموزشی بهره مند باشند و به همین جهت نیز اقدام به تاسیس این موسسه نموده است.

بر همین اساس پیرو برقرار عدالت آموزشی, موسسه آموزشی گزینه ۲ از سال ۸۰ برنامه آموزشی رایگان خود را از شبکه ۲ سیما شروع کرد و مورد استقبال بسیاری از داوطلبین و دانش آموزان در مقاطع مختلف قرار گرفت.

این مجموعه در ادامه با ارائه دی وی دی های اساتید برجسته خود و تدریس بسیار عالی آن ها دریچه جدیدی را برای کنکور سراسری ایران باز کرد. علاوه بر دی وی دی های تدریس، کیفیت جزوات گزینه ۲ و البته برنامه ریزی ویژه مشاورین این مجموعه چه در زمینه مطالعه و تست زنی و چه در زمینه آزمون های هماهنگ کشوری زبان زد خاص و عام بوده است.

 

ما در این پست دو هدف در مورد آزمون های آزمایشی گزینه ۲ داریم:

تو این پست قراره به کنکوری های ۱۴۰۰ و کنکوری های ۱۴۰۱ بگیم که آزمون های آزمایشی گزینه ۲ چه ویژگی هایی داره و چرا داوطلبین باید تو این آزمون­ها شرکت کنن.

سعی کردیم تا به بهترین شکل ممکن شما رو راهنمایی کنیم و اطلاعات دقیقی از آزمون های آزمایشی گزینه ۲ در اختیار شما بذاریم تا به دید دقیقی برسین و بتونین انتخاب صحیحی برای پیشرفت و موفقیت خودتون داشته باشین.

۱- تحلیل آزمون های گزینه دو.

۲- آموزش رازهای افزایش تراز گزینه ۲

 

تحلیل آزمون های گزینه دو:

قبل از تحلیل کلی آزمون­های گزینه ۲ باید گفت که در سال های پایه یعنی مقاطع دهم و یازدهم توصیه ما شرکت در آزمون های گزینه ی دو هست. البته این گفته ما به این معنا نیست که داوطلبین مقطع دوازدهم نباید در آزمون های گزینه ۲ شرکت کنند. بلکه برای مقطع دوازدهم نیز همین پیشنهاد را برای داوطبین کنکور داریم.

اما با توجه به برنامه ریزی مناسب و دقیق این موسسه، به داوطلبین مقاطع دهم و یازدهم پیشنهاد میکنیم که حتما از آزمون های آزمایشی گزینه دو، بهره ببرند. لذا با ما همراه باشید و حتما ادامه این بحث رو مطالعه کنید.

 

مزایای آزمون های گزینه دو:

۱- سوالات آزمون های گزینه دو:  نکته قابل توجهی که به شدت پیرامون آزمون های گزینه دو اهمیت دارد سوالات آزمون های گزینه ی دو می باشد که واقعا سوالات استانداردی هستن و شباهت بالایی به کنکور سراسری دارند.

بعضا دیده شده که تیپ بندی و سبک مشخصی از سوالات گزینه دو، دقیقا مشابه به ساختمان سوالات کنکور سراسری می باشد.

۲سایت گزینه دو:  وب سایت رسمی موسسه علمی آموزشی گزینه ۲ دارای اطلاعات و ویژگی های مفید و قابل استفاده­ای برای دانش آموزان مقاطع مختلف در رشته های گوناگون و همچنین داوطلبین کنکور می باشد که در ادامه راجع به سایت گزینه۲ توضیحات جامعی خواهیم داد.

۳شهریه گزینه دو:   شهریه آزمون های گزینه ۲ بسیار مناسب است و در مقایسه با موسسات دیگری که خدمات مشابه آموزشی را به داوطلبین کنکور ارائه میدهند یکی از مناسب ترین هزینه ها را دارد.

۴- فیلم های آموزشی گزینه دو : این سری از دی وی دی ها که معمولا نزدیک به کنکور سراسری در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد برای جمع بندی و ارائه اطلاعات مشاوره ای کمک زیادی به داوطلبین کنکور سراسری می کند.

۵- کارنامه گزینه دو : یکی از کامل ترین کارنامه­ها برای آزمون­های آزمایشی در انحصار گزینه ی دو است. این موسسه با ارائه کارنامه­ های مشاوره ای و تحصیلی متنوع و دقیق و در سطوح مختلف شما را با نقاط ضعف و قوت خود آشنا می سازد و به صورت کاملا دقیق ایرادات علمی و مهارتی داوطلبین را برای آن ها مشخص می کند و به شدت کاربردی می باشد.

راز های افزایش تراز

 راز افزایش تراز در آزمون های آزمایشی :

در این فیلم آموزشی که توسط دکتر کاویانی برای شما تهیه و تدوین شده است، در مورد یکی از اصلی ترین چالش­ها و نیاز­های دانش آموزان یعنی افزایش تراز در آزمون­های آزمایشی گزینه دو یا به صورت کلی در آزمون­های آزمایشی دیگر موسسات، صحبت شده است.

فیلم آموزشی رازهای مورد نیاز یک داوطلب برای رسیدن به افزایش تراز گزینه دو، رو میتونین از طریق ویدئو زیر مشاهده کنین.

موضوع : آموزش رازهای افزایش تراز گزینه دو

فرمت  : mp4

زمان : ۱۹ دقیقه

حجم : ۱۶ مگابایت

 

مشکلات آزمون های گزینه دو

همان طور که در ابتدای بحث درباره مزایای مختلف آزمون های آزمایشی گزینه ۲ صحبت کردیم.

در ادامه به برخی مشکلات این آزمون­ها و برنامه ریزی این موسسه از زاویه دید مکتبستان و داوطلبینی که در سال­های اخیر در آزمون های آزمایشی گزینه ۲ شرکت کرده اند می پردازیم.

تجربیات و مشکلات مطرح شده به شرح زیر می باشد :

۱ – اجرای برنامه آزمون های گزینه دو، در سال کنکور قدری دشوار است. تاکید بر زمان مند بودن بازه های مطالعاتی در کنار برنامه مطالعاتی تنظیم شده توسط مدرسه برای امتحانات نهایی در سال دوازدهم معمولا کار را برای دانش آموزان سخت می کند.

۲-  جامعه آماری گزینه دو، میانگین داوطلبین شرکت کننده در آزمون های آزمایشی گزینه ۲ نسبت به موسسات دیگر قدری پایین است و با توجه به موضوع شبیه سازی کنکور سراسری, نمیتواند سطح و جایگاه شما را به درستی و با تقریب مناسبی پیش بینی کند.

۳ – آزمون های گزینه دو، برنامه ریزی موسسه آموزشی گزینه ۲ به نحوی است که هر سه هفته یک بار آزمون­های آزمایشی را برگزار می کند و این موضوع با توجه به این که برای موسسه قلم چی به صورت دو هفته یکبار می باشد.

۴ – نظم کمتری را به برنامه و ذهن داوطلب می­دهد و از همین سو داوطلبین را با مشکل روبرو می سازد. البته برنامه ریزی سه هفته ای در موسسات دیگری نیز مشاهده می شود و فقط مختص موسسه گزینه ۲ نمی باشد. ولی با توجه به میل و رغبت اکثر داوطلبین همواره کمتر مورد استقبال قرار گرفته است.

 

ارزیابی سایت گزینه دو ( سایت گزینه۲ )

سایت گزینه دو، تست های کمک آموزشی خوب ومتنوعی برای هر درس و هر سال تحصیلی قرار می دهد.

توصیه جدی ما این است که حتما از سوالات گزینه ۲، که در سایت گزینه ی دو منتشر می شود بهره ببرید.

سایت گزینه دو، سایت خوبی است ولی در مقابل سایت قلم چی تقریبا حرفی برای گفتن ندارد.

لطفا شما نیز در این مورد نظرتان را در بخش نظرات بنویسید. نظر شما برای همیشه در مکتبستان می ماند و به کنکوری ها کمک زیادی می کند.

 

یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان راهنمایی برای کنکور ۱۴۰۰ میخواهید؟

آیا قصد دارید در کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنید؟ آیا نیاز به نحوه مطالعه و برنامه ریزی صحیح دارید ؟

مایلید یک جلسه مشاوره رایگان با مشاورین دانشجوی پزشکی و دندان پزشکی ما داشته باشید؟

کافیست همین الان “کنکور ۱۴۰۰” را به ۱۰۰۰۳۴۷ پیامک کنید.

مشاورین ما با شما تماس می گیرند و شما را راهنمایی می کنند.

 

3 دیدگاه برای “آزمون گزینه دو | راز افزایش تراز گزینه ۲ + تحلیل آزمون های گزینه دو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود