دانلود جزوه تمامی فرمولهای شیمی

دانلود جزوه تمامی فرمولهای شیمی

دانلود جزوه تمامی فرمول های شیمی (رایگان) – نظام جدید

شیمی کنکور همیشه و همه دوره ها یکی از رتبه ساز ترین دروس برای رشته تجربی بوده و هست. این درس شامل مباحث گوناگونی می باشد که در دو دسته مفهومی و تحلیلی تقسیم بندی شده اند.

بر همین اساس بودجه بندی شیمی کنکور ۱۴۰۰ مطابق با سه دوره دهم, یازدهم و دوازدهم می­باشد و ۳۵ سوال از این کتاب ها در مباحث گوناگون و حوزه های مختلف برای داوطلبین مطرح می شود.

گروه آموزش مکتبستان برای شما در قالب فایل های جداگانه، کلیه جزوات کنکوری مطابق با بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ را برای کلیه مقاطع را آماده کرده است.

در این پست تیم مکتبستان جزوه تمامی فرمول های شیمی کنکور رو به صورت کامل و البته گزینشی از جزوات برتر کشور برای شما آماده کرده که با استفاده از اون میتونین یک جمع بندی مناسب در شیمی کنکور داشته باشین و تمامی فرمول های شیمی کنکور رو به صورت کامل یاد بگیرین.

تو داوطلب عزیز کنکور ۱۴۰۰ می تونی در ادامه همین صفحه جزوه تمامی فرمول های شیمی کنکور نظام جدید ویژه کنکور ۱۴۰۰ را به صورت کاملا رایگان از باکس های دانلود دریافت کنی و برای تسلط بهتر به این فرمول ها و همچنین جمع بندی شیمی کنکور از این جزوه استفاده کنی.

در جزوه کامل تمامی فرمول های شیمی که برای شما قرار داده شده است، تمامی فرمول ها به همراه توضیح مختصر و جامعی از آنها قرار داده شده است تا به درک صحیحی از مفهوم شیمی و کاربرد هریک از فرمول ها برای تیپ سوالات مختلف برسید. این جزوه مطابق با کتاب شیمی مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم ویژه دانش آموزان رشته تجربی و رشته ریاضی می باشد.

دانلود جزوه شیمی مبحث تعادل شیمیایی

برای یادگیری و به حافظه سپردن بهتر فرمول های شیمی کنکور نظام جدید باید شناسایی و تشخیص دقیقی از تیپ سوالات هر فصل و البته تعداد سوالات مطابق با بودجه بندی دقیق کنکور ۱۴۰۰ داشته باشید. پس از شناسایی و تشخیص تیپ سوالات, از روش بازیابی اقدام به شناسایی تست های مشابه برای هر تیپ نمایید و با طبقه بندی یا علامت گذاری تست های مشابه, از هر تیپ حدود ۲۰ تا ۳۰ تست مجزا حل کنید.

به این ترتیب شما در عین حال که با تمرین زیاد راه حل های اختصاصی و مسیر حل مربوط به هر سوال رو یاد میگیرید, فرمول های مربوط به هر بخش رو نیز حفظ خواهید کرد.

همانطور که می دانید شیمی کنکور سی و پنج سوال را در کنکور سراسری ۱۴۰۰ به خود اختصاص می دهد و شما با بررسی و مطالعه کامل این جزوه میتونین خیال خودتون رو از بابت جمع بندی این درس راحت کنین.

 

حالا با ما یعنی تیم مکتبستان درس به درس پیش برید تا یک آرشیو کامل برای تمامی دروس کنکور برای خودتون جمع آوری کنین.

براي دريافت جزوه کامل تمامی فرمول های شیمی کنکور به صورت کاملا رایگان فايل زير را دانلود کنيد.

دانلود فرمول های ترکیبات شیمی

 

دانلود فرمول های کلیه واکنش های شیمی

 

دانلود فرمول های ترکیبات شیمی و کلیه واکنش های شیمی به صورت یکجا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود جزوه شیمی دهم تجربی | تمامی فصل ها 1 تا 3 رایگان

 

یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان راهنمایی برای کنکور ۱۴۰۰ میخواهید؟

آیا قصد دارید در کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنید؟ آیا نیاز به نحوه مطالعه و برنامه ریزی صحیح دارید ؟

مایلید یک جلسه مشاوره رایگان با مشاورین دانشجوی پزشکی و دندان پزشکی ما داشته باشید؟

کافیست همین الان “کنکور ۱۴۰۰” را به ۱۰۰۰۳۴۷ پیامک کنید.

مشاورین ما با شما تماس می گیرند و شما را راهنمایی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود