دانلود جزوه ادبیات یازدهم | تمامی فصل های ۱ تا ۱۸ رایگان

جزوه ادبیات یازدهم

دانلود جزوه کامل فارسی یازدهم

جزوه ادبیات یازدهم همیشه و همه دوره ها مهم ترین درس عمومی با ضریب ۴ برای رشته تجربی بوده است. جزوه ادبیات یازدهم شامل تست های متنوعی از مباحث آرایه های ادبی، قرابت معنایی، املا و واژگان و … می باشد. لذا لازم است که روی متن کتاب درسی فارسی یازدهم تجربی تسلط کافی داشته باشیم.

گروه آموزش مکتبستان برای شما در در یک فایل طبقه بندی شده که متناسب با ترتیب دروس در کتاب درسی می باشد، تمام مطالب مربوط به دروس مختلف فارسی یازدهم رو آماده کرده. تو داوطلب عزیز کنکور ۱۴۰۰ می تونی در ادامه همین صفحه جزوه مربوط به درس فارسی یازدهم رو در قالب یک فایل و به صورت کاملا رایگان از باکس دانلود دریافت کنی و برای تسلط بهتر به مفاهیم ابیات در حوزه های گوناگون، معانی واژگان و همچنین دستور زبان هر یک از دروس فارسی یازدهم از اونها استفاده کنی.

همانطور که می دانید ادبیات فارسی یازدهم تجربی در ۱۸ درس تالیف شده است که متناسب با ۱۸ درس ادبیات فارسی یازدهم می باشد و بخش قابل توجهی از سوالات کنکور را شامل می­شود. .

حالا با ما یعنی تیم مکتبستان درس به درس پیش برید تا یک آرشیو کامل برای جزوه کامل ادبیات فارسی یازدهم برای خودتون جمع آوری کنین.

جزوه این قسمت به صورت گزینشی از جزوات استاد خوش نظر، رمضان زاده و جباریلر می­باشد که برای شما تنظیم شده و آماده دانلود می باشد.

کلیه ابیات موجود در این دروس برای شما تحلیل شده اند و آرایه های ادبی متناسب با هر بیت برای هر قسمت به صورت مشخص و مجزا بیان شده است. همچنین معانی واژگان موجود در هریک از ابیات و البته هر متن مشخص از هریک از دروس کتاب درسی نیز به صورت جزئی و دقیق برای شما مشخص شده است.

دانلود جزوه ادبیات دوازدهم | تمامی فصل های 1 تا 18 رایگان

در ادامه دستور زبان متناسب با هر درس نیز با ذکر چند مثال کلی برای شما توضیح داده شده است. در انتهای این هر درس نیز, قلمروهای گوناگون ادبیات فارسی با جزئیات دقیق مورد بررسی قرار می گیرد. مطالب و نکات مشخص شده در هر یک از دروس ادبیات فارسی یازدهم متناسب با کتاب درسی و همسو با بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ می باشد, لذا با توجه به حجم مناسب مطالبی که دارد, مورد استقبال دانش آموزان در برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ۱۴۰۰ قرار خواهد گرفت.

دسته بندی این جزوات مطابق با کتاب فارسی یازدهم و به این صورت می باشد.

 

دانلود جزوه فارسی یازدهم

فصل اول : ادبیات تعلیمی

در حوزه ادبیات تعلیمی در کتاب ادبیات فارسی یازدهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۰ و چاپ ۹۸-۹۹ می باشد، دو درس قرار گرفته است. درس یکم با عنوان نیکی و درس دوم با عنوان قاضی بست می باشد.

 

فصل دوم : ادبیات پایداری

در حوزه ادبیات پایداری در کتاب ادبیات فارسی یازدهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۰ و چاپ ۹۸-۹۹ ، سه درس قرار گرفته است. درس سوم با عنوان در امواج سند، درس چهارم با عنوان ادبیات بومی ۱ و درس پنجم با آغازگری تنها می باشد.

 

فصل سوم : ادبیات غنایی

در حوزه ادبیات غنایی در کتاب ادبیات فارسی یازدهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۰ و چاپ ۹۸-۹۹، دو درس قرار گرفته است. درس ششم با عنوان پرورده عشق و درس هفتم با عنوان باران محبت می باشد.

 

فصل چهارم : ادبیات سفر و زندگی

در حوزه ادبیات سفر و زندگی در کتاب ادبیات فارسی یازدهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۰ و چاپ ۹۸-۹۹، دو درس قرار گرفته است. درس هشتم با عنوان در کوی عاشقان و درس نهم با عنوان ذوق لطیف می باشد.

دانلود جزوه ادبیات دهم | تمامی فصل های 1 تا 18 رایگان

 

فصل پنجم : ادبیات انقلاب اسلامی

در حوزه ادبیات انقلاب اسلامی در کتاب ادبیات فارسی یازدهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۰ و چاپ ۹۸-۹۹، دو درس قرار گرفته است. درس دهم با عنوان بانک جرس و درس یازدهم با عنوان یاران عشق می باشد.

 

فصل ششم : ادبیات حماسی

در حوزه ادبیات حماسی در کتاب ادبیات فارسی یازدهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۰ و چاپ ۹۸-۹۹، دو درس قرار گرفته است. درس دوازدهم با عنوان کاوه دادخواه، درس سیزدهم با عنوان ادبیات بومی ۲ و درس چهاردهم با عنوان حمله حیدری می باشد.

 

فصل هفتم : ادبیات داستانی

در حوزه ادبیات داستانی در کتاب ادبیات فارسی یازدهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۰ و چاپ ۹۸-۹۹ می باشد، دو درس قرار گرفته است. درس پانزدهم با عنوان کبوتر طوق دار و درس شانزدهم با عنوان قصه عینکم می باشد.

 

فصل هشتم : ادبیات جهان

در حوزه ادبیات جهان در کتاب ادبیات فارسی یازدهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۰ و چاپ ۹۸-۹۹، دو درس قرار گرفته است. درس هفدهم با عنوان خاموشی دریا و درس هجدهم با عنوان خوان عدل می باشد.

فرمت:PDF

حجم: ۳ مگابایت

دانلود

 

دانلود جزوه قرابت معنایی

فرمت:PDF

حجم: ۹ مگابایت

دانلود

 

دانلود تست قرابت معنایی

فرمت:PDF

حجم: ۲ مگابایت

دانلود

 

دانلود جزوه تاریخ ادبیات

فرمت:PDF

حجم: ۵ مگابایت

دانلود

 

دانلود جزوه لغت و املا

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

دانلود جزوه زبان فارسی

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

دانلود تست زبان فارسی

فرمت:PDF

حجم: ۲ مگابایت

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود