دانلود جزوه شیمی دهم تجربی | تمامی فصل ها ۱ تا ۳ رایگان

جزوه شیمی دهم

دانلود جزوه شیمی دهم تجربی

جزوه شیمی دهم همیشه و همه دوره ها یکی از اصلی ترین دروس رشته تجربی بوده و هست.

گروه آموزش مکتبستان برای شما در قالب فایل های جداگانه، تمام فصل های مربوط به درس شیمی دهم رو آماده کرده. تو داوطلب عزیز کنکور ۱۴۰۰ می تونی در ادامه همین صفحه تمام جزوات مربوط به درس شیمی دهم رو در قالب فایل های جداگانه و به صورت کاملا رایگان از باکس های دانلود دریافت کنی و برای تسلط بهتر به درس شیمی دهم از اونها استفاده کنی.

همانطور که می دانید جزوه شیمی دهم در ۳ فصل تالیف شده است که متناسب با ۳ فصل شیمی دهم می باشد.

حالا با ما یعنی تیم مکتبستان فصل به فصل پیش برید تا یک آرشیو کامل برای جزوه شیمی پایه دهم برای خودتون جمع آوری کنین.

جزوه این قسمت به صورت گزینشی از جزوات استاد علیرضا زارع می­باشد که برای شما تنظیم شده و آماده دانلود می باشد.

فصل بندی این جزوات مطابق با کتاب شیمی دهم و به این صورت می باشد.

 

فصل اول : کیهان زادگاه الفبای هستی

کیهان زادگاه الفبای هستی فصل اول شیمی دهم می­باشد. توضیح جامعی از عنصر های سازنده هستی و ترکیب های شیمیایی موجود در اتمسفر می باشد. مقایسه عنصرهای سازنده سیاره ها اولین بخش فصل اول شیمی دهم می­باشد و در ادامه نیز به ذرات بنادی اتم و محاسبات جرم اتمی پرداخته شده است که این مبحث هم به تنهایی موضوعی مهم و قابل اعتنا می باشد و البته در فصل های بعدی و تست های کنکور سراسری می تواند به شما کمک فراوانی کند.

دانلود جزوه شیمی دوازدهم رشته تجربی | تمامی فصل ها 1 تا 4 رایگان

جزوه شیمی دهم فصل اول با توجه به درصد قابل توجهی از سوالات که در در بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ به خود اختصاص می دهد معمولا به شدت مورد استقبال دانش آموزان قرار می گیرد. با دانلود جزوه شیمی دهم فصل اول بر این فصل اول به صورت کامل مسلط می­شوید.

این جزوه مخصوص شیمی دهم تجربی و ریاضی می باشد و نیاز دانش آموزان هر دو رشته را برآورده می کند.

فرمت: PDF

حجم: ۱۲ مگابایت

دانلود

 

فصل دوم : ردپای گاز ها در زندگی

ردپای گازها در زندگی فصل دوم شیمی دهم می باشد. این فصل را می توان به بخش مطالب حفظی و مسائل تقسیم کرد. که هر دوی این بخش ها با توجه به بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ از اهمیت بالایی برخوردار است.

این فصل با توجه به تعداد سوالات کنکوری که به خود اختصاص می­دهد, اهمیت بسیار بیشتری نیز نسبت به فصل اول دارد. در این فصل ابتدا به نکاتی طلایی پیرامون تروپوسفر و اگزوسفر پرداخته می شود و در ادامه گاز اکسیژن به صورت کامل مورد بررسی قرار می­گیرد و نکاتی طلایی و کنکوری درباره آن بیان می شود. در انتهای این بخش به واکنش های شیمیایی مختلف در مراحل گوناگون به صورت جزئی پرداخته شده است.

جزوه شیمی دهم فصل دوم با تمامی نکاتی که در کنکور ۱۴۰۰ به کمک شما خواهد آمد به صورت کامل برای شما قرار گرفته است.

فرمت: PDF

حجم: ۲۲ مگابایت

دانلود

 

فصل سوم : آب اهنگ در زندگی

آب آهنگ زندگی عنوان فصل سوم شیمی  دهم می­باشد. در این فصل  ابتدا نکاتی درباره آب های سطحی زمین و یون های چند اتمی به صورت کامل بیان شده است.

دانلود رایگان جزوه شیمی جامع (زیست دهم، یازدهم، دوازدهم)

محلول ها و حل شونده ها و ترکیب های یونی موجود در آب دریاها در فصل سوم شیمی دهم ارائه می­شود. در ادامه این فصل محاسبات مربوط به غلظت مولار و مولالیته مطرح می گردد که بخش بسیار مهم و قابل توجهی برای کنکور ۱۴۰۰ است و تست های خوب و متنوعی را نیز شامل می شود. در ادامه این فصل ساختار لوئیس و ترکیبات یونی و مولکولی با جزئیات دقیق مورد بررسی قرار میگیرد و نقش پیوند هیدروژنی در نقطه ی جوش به صورت کلی تحلیل و بررسی میگردد که برای کنکور ۱۴۰۰ نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه اثر قشار بر انحلال گازها نیز به صورت جزئی مورد بررسی و تحلیل قرار می­گیرد.

این فصل یکی از تست خیز ترین و پر نکته ترین مباحث شیمی  در کنکور می­باشد و نیازمند توجه و بررسی دقیق توسط شما عزیزان است.

فرمت: PDF

حجم: ۲۰ مگابایت

دانلود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود