تاثیر معدل در کنکور ۹۸

تاثیر معدل در کنکور 98 و بررسی این کنکور

آیا می دونی تاثیر معدل در کنکور ۹۸ چقدره؟ برای پیدا کردن جواب این سوال، تا آخر این مطلب با مکتبستان همراه باش تا در نهایت از تاثیر معدل در کنکور ۹۸ با خبر بشی !!!

تاثیر معدل در کنکور 98سلام همراهان مکتبستانی عزیز
میدونم سوالات زیادی راجع به تاثیر معدل در کنکور ۹۸ دارید :

⁉️ از تاثیر معدل در کنکور ۹۸ چه میدانید ؟! و همچین از تاثیر معدل در کنکور ۹۹ !
⁉️ تاثیر مثبت یا مستقیم ؟! کدامیک برای یک کنکوری بهتر است ؟؟
⁉️ آیا معدل کل بر نتیجه کنکور تاثیر گذار است یا معدل تک درسها و شیوه این تاثیر چگونه است ؟؟
و کلی سوال دیگه که میتونید جواب همه سوالاتون رو با خوندن مقاله زیر بدست بیارید 

تاثیر معدل در کنکور ۹۸ برای چه کسانیست ؟! تاثیر معدل در کنکور ۹۸ مخصوص تمامی داوطلبان نظام جدید و کلیه داوطلبان نظام قدیمی است که دیپلم آنها مربوط به سال ۸۵ و بعد از آن باشد . ( همچنین داوطلبین نظام قدیمی که دیپلم خودشونو سال ۹۱ و بعد اون گرفتن نمرات امتحان نهایی شون ۵ درصد تاثیر مثبت در کنکور داره که در ادامه با اینکه تاثیر مثبت و مستقیم کنکور به چه صورته صحبت میکنیم )

تاثیر معدل در کنکور ۹۸جناب آقای ابراهیم خدایی رییس سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام کردن که میزان تاثیر معدل در کنکور ۹۸ به میزان ۳۰ درصد تاثیر قطعی است ( این ۳۰ درصد برای داوطلبان نظام جدید مربوط به امتحان نهایی است که در خرداد ۹۸ برگزار میشود و برای داوطلبان نظام قدیم مربوط به امتحانات سال سوم دبیرستان است و جدای از ۵ درصد تاثیر مثبت نمرات پیش دانشگاهی است که در بالا به آن اشاره کردیم )

همچنین در جلسه ای که در این خصوص برگزار شده درسهای امتحان نهایی هم تعیین شده که دوستان دوازدهمی در خرداد ماه سال ۹۸ باید این امتحانات رو بگذرونن ؛ البته ان شاءالله با نمره عالی 

تاثیر معدل در کنکور 98سوالی که دوستان کنکوری همیشه از تیم مکتبستان میپرسن این بوده که تاثیر قطعی به نفع ماست یا تاثیر مثبت ؟!

در جواب این پاسخ باید گفت این بستگی به نمرات شما داره ، اگر در امتحانات نهایی نمرات عالی کسب کنید ، تاثیر قطعی معدل به نفع شماست و ضرر نمیکنید و اگر به هر علتی نتونید نتیجه جالبی کسب کنید خب اینجا تاثیر قطعی درصد شما رو پایین میکشه ولی تاثیر مثبت به کمک شما میاد ( تاثیر مثبت یعنی اینکه اگر نمرات شما به بهبود رتبه شما کمک کنن در نتیجه کنکورتون تاثیر میذارن اما تاثیر قطعی یعنی نمرات شما چه خوب باشن و چه ضعیف در نتیجه شما تاثیر گذار خواهند بود ‌. )

 

دوستای گلم دقت کنید یه نکته خیلی خیلی مهم و اساسی !

معدل حتی برای کسی که معدلش‌ بالاست همه راه نیست، حتی  ۱۰ درصد راه هم نیست…

چرا اینو میگم ؟! چون حتی اگر معدل ۲۰ هم داشته باشید اینو در نظر بگیرید که چندین هزار نفر در سطح کشور معدل ۲۰ دارند و اگر معدل پایینی دارید غصه نخورید چون هر ساله دانش آموزانی از رتبه های خوب کنکور هستند که معدل های پایین دارن ( تعدادشونم کم نیست ! هر کس کنکورشو خوب بده میتونه تاثیر بد معدلشو کم کنه )

تاثیر معدل در کنکور 98نحوه اعمال تاثیر معدل در کنکور ۹۸ :

 

دوستای گلم دقت کنید ، خیلی ها به اشتباه فکر میکنن معدل کل نهایی در کنکور تاثیر میذاره درحالیکه اینطور نیست ! نمره ای که در کنکور شما تاثیر گذاره نمرات تک تک دروس شماست حالا این یعنی چی ؟!

یعنی نمره امتحان نهایی زیست شما روی درصد زیست کنکورتون اعمال میشه و نمره ادبیاتتون روی درصد ادبیات کنکور شما اعمال میشه و همینطور برای سایر درسها …

تاثیر معدل در کنکور 98حالا بیایم روی درصد ها حرف بزنیم شاید فکر کنید که مثلا کسی که نمره ۲۰ میگیره ۳۰ درصد تاثیر معدل رو میگیره ، نههه ! به هیچ وجه اینطوری نیست !

نمرات شما بصورت تراز در میان و تاثیر خودشونو میذارن ، بعنوان مثال فرض کنید امتحان نهایی زیست شناسی بسیار سخت بوده و تعداد نمره های ۲۰ کم بوده ، در این صورت اونهایی که نمره ۲۰ گرفتن تراز بالاتری میگیرن ( تراز کنکور از ۱۵ هزاره و شما فرض کنید بعنوان مثال ! این افراد تراز ۱۴ هزار میگیرن ).

تاثیر معدل در کنکور 98شاید تا امر‌وز فکر میکردین کسی که نمره کاملی میگیره باید تراز کاملی هم بگیره . ولی اینطور نیست ! تراز ارزش یه نمره است و وقتی همه بتونن نمره بالا بگیرن دیگه ارزش اون نمره میاد پایین . ولی مثلا اگه تو یه امتحانی فقط یه نفر نمره ۱۹.۵ داشته باشه و بقیه زیر ۱۹.۵ باشن اون یه نفر تراز کامل رو میگیره . پس دیدین که تاثیر معدل در کنکور حتی بستگی به میزان نمره هم نداره که ۱۹.۵ باشه یا ۲۰ بلکه فقط و فقط بستگی به ارزش نمره یا به عبارتی تراز نمره داره .

 

خب حالا درصد کلی کنکور ما چطوری محاسبه میشه ؟ خب دوستای گل مکتبستانی ، با نحوه محاسبه تراز تاثیر معدل در کنکور ۹۸ آشنا شدیم ، خب ببینید !

ما توی کنکور هم برای درصد هر درسمون دقیقا مشابه امتحان نهایی تراز داریم ! یعنی مثلا در درس زیست ، کسی که درصد بالایی بزنه ، چون تعداد افراد زیادی نیستن که بتونن زیست رو بالا بزنن بنابراین این فرد تراز بالایی میگیره ( دقت کنید بچه ها تراز کامل فقط برای کسیه که بالاترین درصد رو بین همه زده باشه و هیچکس مثلا اون نتونسته باشه چنین درصدی کسب کنه که خیلی بعیده این حالت ).

حالا تراز کنکور در ۷۰ درصد ضرب میشه و تراز نمره همون درس در امتحان نهایی در ۳۰ درصد ضرب میشه و این دو عدد باهم جمع میشن و تراز کل‌ شما رو در اون درس در کنکور تشکیل میدن . در نهایت هم بین همه ی این ترازهای کل میانگین گرفته میشه و تراز کل کنکورتون بدست میاد و بعدشم رتبه بندی ها بر اساس ترازها انجام میشه به همین سادگی

تاثیر معدل در کنکور 98و حالا یه دغدغه مهم ! دکتر شما گفتین کسی که حتی تو امتحان نهایی نمره ۲۰ هم بگیره یا توی کنکور درصد بالایی هم بزنه بازم به احتمال زیاد تراز کاملی نمیگیره ، پس چرا بی خودی تلاش کنیم ؟! 

دوست گلم ! تلاش شما اتفاقا خیلی هم به جا و درسته یادتون باشه ، تمام این تراز بندی ها و درصد بندی ها نسبیه ، یعنی اگه شما ۲۰ شدی و تراز کامل نگرفتی ، خب هیچکس دیگه هم نتونسته تراز کامل بگیره و تو قراره برای نتیجه نهایی با بقیه مقایسه بشی نه با تراز کاملی که اصلا هیچکس اونو نداره ، پس تو صد در صد به حق واقعیت میرسی و نگران نباش .

حتی شمایی که نمرت ۱۹ یا ۱۸ یا ۱۷ یا هر چند شده یا درصد کنکورت ۵۰ یا ۴۰ یا هرچند شده ، صد درصد به حقت میرسی ، چون همونطور که گفتیم ترازبندی یه امر کاملا نسبیه و حق هیچکسی در اون ضایع نمیشه …

تاثیر معدل در کنکور 98نحوه تاثیر معدل در کنکور ۹۸ برای کسانی که رشته ای به جز رشته دبیرستانشان را در کنکور ۹۸ امتحان میدهند :

 

فرض کنید شما دانش آموز رشته ریاضی هستید ولی توی کنکور تصمیم میگیرید تجربی شرکت کنید ( این مسئله فعلا بیشتر در بین بچه های نظام قدیم که دیپلمشون از یه رشته است ولی کنکورشون از یه رشته دیگه مطرحه ).

در اینصورت بازهم تاثیر معدل درس به درس برای شما اعمال میشه ، ولی این تاثیر از میزان معمولش کمتره یعنی ۳۰ درصد نیست و پایینتر میاد ( برای فهمیدن میزان تاثیر دقیقش باید صبر کنیم تا دفترچه کنکور جدید بیاد ) و نمره بعضی از درسها در درصد همون درس در کنکور شما تاثیر میذاره ( مثلا شیمی ) ولی بعضی از درسهای غیرمشترک شما ( مثلا زیست ) تاثیری از نمره های نهایی شما دریافت نمیکنه ( چون یه دانش آموزی که سال سومش رشته ریاضی بوده امتحان نهایی زیست نداده که بخواد در کنکورش موثر باشه ).

همچنین درس ریاضی شما هم از مجموع درسهایی مثل حسابان و جبر و … تاثیر میپذیره .

 

تمام دانش آموزان نظام قدیمی که دیپلم خودشونو در سال ۸۵ و بعد اون گرفتن میتونن در طرح ترمیم معدل شرکت کنن

شما میتونید برای هر کدوم از درسهاتون که مایل باشید ( به هر تعداد درس ) و با هر نمره ای که در اون درس دارید ( مثلا ۱۹.۷۵ گرفتین ولی میگین فقط ۲۰ ) در طرح ترمیم معدل شرکت کنید و برای هر درس هم یه هزینه ناچیزی در حد ۲۰ هزار تومن ازتون میگیرن . اگر میخواین در طرح ترمیم معدل شرکت کنید توصیه میکنیم همین روزا یه سری به آموزش و پرورش شهرتون بزنید و تاریخ دقیق برگزاری امتحان رو بپرسید که خدایی ناکرده یوقت جا نمونید !

تاثیر معدل در کنکور 98خب دوستای گل مکتبستانی

نحوه تاثیر معدل در کنکور ۹۸ رو بطور دقیق براتون توضیح دادیم امیدواریم که استفاده کافی رو برده باشین در پایان بهتون یه رازو میگیم :


شما با فرمول پیچیده تاثیر معدل آشنا شدین و به جواب سوالاتتون رسیدین ؛ بچه ها با تمام وجود برای کنکورتون تلاش کنید باور کنید با وجود این تاثیر ۳۰ درصدی بازهم یک کنکور خوب میتونه برای شما یک آینده خوب بسازه .

همونطور که گفتم حتی اگه معدل پایینی داشته باشین بازهم میتونید با یه کنکور خوب تاثیر معدلتون رو محو کنید و به رویاتون برسید.

تاثیر معدل در کنکور 98دوستای گل کنکوری که میخواین تو کنکور ۹۸ جزو بهترین ها بشین

با هر پایه درسی و گذشته ای که دارید …
کافیه پکیج شتاب مکتبستان رو تهیه کنید تا مسیر زندگی شما رو تغییر بدیم
با تهیه پکیج شتاب مکتبستان از تهیه هر منبع کمک آموزشی و شرکت در هر کلاس کنکوری بی نیاز میشین.

با تهیه پکیج شتاب برای تک تک درساتون دی وی دی های آموزشی حرفه ای با تدریس اساتید باتجربه مدارس تیزهوشان و فرزانگان رو دریافت میکنید که شما رو عاشق درس خوندن میکنن میدونستید هر کدوم از اساتید باتجربه ما شاگردان زیادی با رتبه های تک رقمی‌ و دو رقمی دارن ؟! 

علاوه بر دی وی دی ها جزوات طبقه بندی شده و بی نظیری دریافت میکنید که با کمک دی وی دی ها و جزوات درس خوندن براتون تبدیل به یه کار لذت بخش میشه و ساعت مطالعه شما به شدت افزایش پیدا میکنه

همچنین یک دانشجوی پزشکی دلسوز و باتجربه مشاور شما میشه و براتون بصورت دقیق و اصولی با این پکیج برنامه ریزی میکنه تا شما رو به اوج وضعیت درسی برسونه

با تهیه این پکیج بی نظیر خانواده بزرگ مکتبستان تا لحظه آخر کنکور حامی و همراه شما خواهد بود و هر موقع سوال یا مشکلی داشتید مشاورین ما به سرعت مشکلتونو برطرف میکنن

اگه شما هم میخواین در کنکور ۹۸ میون رتبه های برتر قرار بگیرین کافیه کلمه “شتاب” رو به ۳۰۰۰۷۰۰۴۹۰ ارسال کنید تا مشاورین ما باهاتون تماس بگیرن و برای تهیه این پکیج فوق العاده راهنماییتون کنن

 

همچنین برای دریافت مشاوره برای کنکور ۹۹ با ما همراه باشید 

این پست چقدر براتون مفید بود؟

میانگین امتیاز ها: / ۵. تعداد رای ها:

آیا سوالی در مورد این مطلب دارین؟

هر سوالی در مورد این پست دارین در بخش کامنت ها بپرسین، مشاورین دانشجوی پزشکی مکتبستان در کوتاهترین زمان پاسخ میدن.مشاوره کنکور
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

23 نظرات
 1. mahdi می گوید

  منی که کتبی نهاییم ۱۰ شده فک کنید با معدل کتبی ۱۰از بین ۶۰ تا دانش اموز ۵مین نفر مدرسه شدم امسال با کل ذوق شوق میخواستم شروع کنم که تصمیم یه عده ادم که دارن با چشم میینن سوالا چه راحت لو میرنو فروش میرن ساعت ۳ شبه هنوز خوابم نبرده از وقتی این خبرو شنیدم

 2. علی می گوید

  سلام من دیپلم ریاضی و پیش دانشگاهی دارم و معدلم خوب نبود بهتر ایا بهتر است که دیپلم مجدد تجربی با نمره خوب بگیرم‌ در امتحانات دی ماه یا خیلی نیازی نیس برای تاثیر مثبت در کارنامه کنکورم برای دیپلم ۱۹ درصد و برای پیش ۳/۵ درصد بود ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و ممنون از سایت خوبتون

 3. احمد می گوید

  سلام خدمت دوستان بهترین راه برای اعتراض این هست که به سایت دیوان عدالت اداری برید و اونجا اعتراض خودتون رو بگید و شماره مسِولین را از اینترنت پیدا کنید و به اونها پیامک بزنید تا نتیجه بگیریم و گرنه با نشستن کاری جلو نمیره مرسی.

 4. حسین می گوید

  با سلام بنده دیپلمم را سال ۸۴ دریافت کردم و پیش دانشگاهی رو سال ۸۵ آیا معدل تاثیر دارره باتسکر

 5. حجت می گوید

  خبر فوری
  مژده. مژده
  تأثیر قطعی معدل برای کنکور ۹۸ لغو شد ازسوی کمیسیون آموزش مجلس به تأثیر مثبت ۳۰ درصدی مطابق سنوات قبل تغییر یافت…..

 6. رویا می گوید

  بچه ها لفا به سایت سازمان دیده بان عدالت و شفافیت برید و اونجا روی حذف سوابق تحصیلی در کنکور کلیک کنید و از آدرس تلگرامی که داده ثبت اعتراض کنید

 7. roya می گوید

  دیدبان شفافیت و عدالت

  صفحه اصلی
  درباره دیده‌بان
  عضویت
  حقوق شهروندی
  تماس با ما

  صفحه اصلی اخبار دیده بان تاثیر سوابق تحصیلی به کنکور را حذف کنید.
  تاثیر سوابق تحصیلی به کنکور را حذف کنید.
  منتشر شده در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ – ساعت: ۱۱:۲۱ قبل از ظهر

  جمعی از دانش آموزان و دانش آموختگان مقاطع مختلف تحصیلی با ثبت مطالبه خود در سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خواستند تا برای شرکت در کنکور قید سوابق تحصیلی نمرات دوران دبیرستان دانش آموزان حذف شود .

  کنکور۲
  به گزارش داد، متن این مطالبه بدین شرح است:
  شورای آموزش و سنجش مصوب کرده سوابق تحصیلی و نمرات دوران دبیرستان د رکنکور تاثیر قطعی داشته باشند.
  با توجه به برگزاری و تصحیح نه چندان هماهنگ و متقارن آزمونهای دبیرستانها، این مصوبه هم مغایر عدالت است و هم باعث تشویش و ریشه کاسبی کتابهای کمک درسی می شود و هم زمینه ساز فساد و تقلب و نمره فروشی است.
  ما امضاء و منتشرکنندگان این مطالبه از وزیر آموزش و پرورش و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی می خواهیم تا زمانی که امکان برگزاری آزمونهای دبیرستانی بصورت ۱۰۰ درصد امن و همگن در سراسر کشور بوجود نیامده، مصوبه شورای سنجش و آموزش درباره تاثیر قطعی سوابق تحصیلی درکنکور ورودی دانشگاه ها را باطل کنند.
  لازم به یادآوریست، سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه ای که بیشترین امضا برایش جمع شود را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه پیگیری خواهدکرد
  image_print
  نوشته ها و مقالات مرتبط:
  توکلی: با لغو مصوبه اخیر شورای آموزش و سنجش کشور از حقوق آموزشی دانش آموزان دفاع کنید…
  احمد توکلی با ارسال نامه ای به اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواستار تجدید نظر درمصوبه اخیر شورای آموزش و سنجش کشور شد. در این مصوبه که از سال تحصیلی آینده به اجرا در خواهد آمد، عنوان شده است: سوابق تحصیلی و نمرات دوران دبیرستان دانش آموزان …
  ولی الله سیف را ممنوع الخروج و محاکمه کنید
  جمعی از مالباختگان موسسات غیرقانونی مالی و اعتباری ثامن الحجج و کاسپین از دادستان کل کشور خواستند تا ولی الله سیف رئیس کل سابق بانک مرکزی را به دلیل تخلف های متعدد در صدور مجوز برای این موسسات محاکمه نموده و تا زمان صدور رأی دادگاه ممنوع الخروج گردد….
  حقوق و مزایای مسئولان را منتشر کنید.
  🔖عنوان مطالبه: حقوق و مزایای مسئولان را منتشر کنید. 🏷دستگاه یا مسئول موضوع مطالبه: رئیس جمهور 📃متن مطالبه: جناب آقای روحانی، رئیس جمهور محترم با اهدا سلام و آرزوی توفیق روزافزون باگذشت ۱۱ماه از سال۹۶، هنوز حکم ماده۲…
  احمد توکلی در نامه ای به وزیر علوم خواستار رفع ابهامات داوطلبان کنکور سراسری امسال شد…
  احمد توکلی رئیس هیأت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت طی مکاتبه ای با وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش و آاموزش کشور ، خواستار بررسی جامع نتایج کنکور سراسری و رفع ابهامات داوطلبین معترض شد. متن این نامه بدین شرح است: جناب آقای دکتر خدایی معاون محترم و…
  Google+
  Telegram
  Email
  WhatsApp
  Copy Link
  Line
  SMS
  Yahoo Mail
  Print
  Google Gmail
  حذف سوابق تحصیلی در کنکور, کنکور سراسری, مطالبه
  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه *

  خیابان کریم‌خان‌زند، انتهای خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی)، ابتدای خیابان شهید صارمی، بن‌بست کرمانشاهی، پلاک ۲، واحد ۲
  ۸۸۹۳۷۵۵۶
  ۸۸۹۴۱۸۹۲
  info@daad.ir
  نقشه

  تماس با ما درباره سایت پیشنهاد قهرمان هشدار دهید مطالبه کنید

  خوراک RSS
  ایمیل

 8. طالب می گوید

  با سلام میتونین به دیوان عدالت اداری برین ودر بخش ارتباطات مردمی شکایتتون رو ثبت کنین اگه به یه حد معقولی برسه دیوان عدالت اداری رسیدگی میکنه.با تشکر

 9. رویا می گوید

  یعنی به قول دوستمون کسی که مشکل داشته و نتونسته امتحان هاشو خوب بده و معدل خوبی نداره چه گناهی کرده
  واقعا دیگه کاری نمیشه کرد؟؟؟ من کلی انگیزه پیدا کرده بودم برای کنور ۹۸. دیگه ناامید شدم

 10. رشید می گوید

  دکتر تاثیر قطعی معدل به ضرر همه است و یک فاجعه است.

 11. نیما می گوید

  دکتر کاویانی خواهشا شما یه کاری برای بچه ها بکنید با تصویب این قانون :
  *نه تنها بار استرس از دانش آموزان و خانواده ها برداشته نمیشه بلکه استرس دو چندان بابت ترمیم و حواشی اش برای همه ایجاد کرده و همچنین باعث ناامیدی بسیاری از آینده سازان و افراد مستعد شده و این قضیه بار مالی جدیدی را برای خانواده ها ایجاد می کند این در حالیست که ثابت شده کسانی با معدل پایین توانسته اند رتبه های خوبی در کنکور کسب کنند مانند رحمان رستگار یا مصطفی چرختاب و … .
  *با تصویب این قانون بچه ها ناچاراند بر موضوعی غیر از کنکور تمرکز کنند که این خود علاوه بر استرس راهی برای سودجوی افرادی از خانواده ها می شود.
  *در تصحیح این امتحانات بدون شک سلیقه و روحیه افراد تاثیر دارد و خود بی عدالتی محض است و نمی شود منکرش شد که همه برگه ها به حق بررسی شده و تصحیح کردند.
  *در ضمن لحاظ کردن یک سال به عنوان مبنی اصلا مورد قبول نیست
  *در خصوص ترمیم معدل چون قبلا به درستی اطلاع رسانی نشده بود عده ای از بچه ها شرکت کردند و فقط یک نمره یک درس را ترمیم کردند و بعدا مشخص شد که هر کس فقط یک بار حق شرکت در ترمیم کل دروس را دارد که این یک اشتباه از طرف آموزش و پروش بود. درسته تعداد این دانش آموزان کمه ولی عدالت حتی برای یک نفر هم باید رعایت بشود.
  *در زمانی که بنده برای ترمیم شرکت کردم بعد از ترمیم در کنکور همان سال نمره ام اعمال نشد و چون تاثیر مثبت بود اهمیت ندادم ولی الان که میخواهم کنکور ۹۸ شرکت کنم دیگر حق ترمیم معدل ندارم و این عین بی عدالتی است و در آن سال چیزی از اینکه هر کس فقط یک بار حق ترمیم دارد به درستی به مسولین ثبت نام کننده نگفته بودند.
  * بیشترین سود این قانون برای موسسات آموزشی و مافیای کنکور می باشد و تنها آنها هستند که از تصویب این قانون خوشحال میشوند ورگرنه قطعا ۸۵ درصد دانش آموزان مخالف صد در صدی این قانون اند.
  *به نظر اکثریت توجه کنید و با آینده حتی یک نفر هم بازی نکنید.

 12. مهران می گوید

  واقعیت امر تاثیر قطعی معدل اینه که معدل ۱۹ ها هم نباید به رشته های پزشکی و دارو سازی و دندانپزشکی و یا حتی پیراپزشکی فکر کنن چون معدل بیست ها میرن توش

 13. علیرضا می گوید

  واقعا هیچ امیدی نیست؟؟

 14. میلاد می گوید

  آخه مرد مومن وقتی نزدیک ۶۵ هزار نفر فارغ التحصیل قبل از سال ۸۴ داشتیم ک تاثیر معدل هیچی براشون لحاظ نمیشه یعنی اگه دروس رو ۶۰ درصد بزنن حدودا تراز ۱۱۰۰۰ میارن و همین میشه تراز کل اینا
  ام از این طرف کسی ک بعد از سال ۸۴ دیپلم و پیش دانشگاهی … گرفته حتی معدلش ۲۰ هم باشه تراز معدلش ۸۰۰۰ حدودا بیشتر نمیشه و با همون درصد ۷۰ یا ۸۰ درصد هم در کنکور باز هم در کنکور تراز میانگینش با اعمال تاثیر معدل به زیر ۱۱۰۰۰ میرسه
  واقعا یعنی شما نمیدونید چقد تاثیر مستقیم ب ضرر فارغ التحصیلان بعد از سال ۸۴ هست؟
  امیدوارم این کامنت رو منشتر کنید (البته اول بخونید و بعد منتشر کنید)
  تاثیر قطعی حتی به ضرر معدل های ۲۰ هست
  فقط کسانی که قبل از سال ۸۴ دیپلم گرفتن جلو میفتن و خیلی راحتتر قبول میشن

 15. امیررضا می گوید

  تاثیر قطعی معدل طبق اعلام رسمی سازمان سنجش ۸۵ درصد داوطلبان کنکور سراسری خواستار تاثیر مثبت معدل در کنکور هستند و همینطور در اطلاعیه ی دیگه ای اعلام کردن بین معدل ۱۹ تا ۲۰ حدودا ۲۷۰۰۰ نفر فاصله وجود داره یعنی مثال میزنم اگه شما معدلت ۱۹ باشه و خوش و خرم خیالت راحت باشه که تک تک درساتو ۱۹ گرفتی و تاثیر معدل به نفع توئه حتی اگر تمامی درصدات رو بالای ۹۵ درصد در هر درس در کنکور بزنی و رتبه ی کنکورت بشه ۱ اونوقت اگه تاثیر مثبت باشه مسلما ۱ خواهی بود اما اگر مثل الان تاثیر قطعی بدن معدل تو رو که واقعا معدل بدی نیست رتبه ی شما در کنکور میشه ۱۳۵۰۰ بله سیزده هزار و پانصد کاملا مستدل و از لحاظ قانونی درست میتونید از هر کسی اطلاع درست و کافی داره بپرسید نه مثل اینجا که اطلاعی ندارن این کارشون از لحاظ ریاضی و قانونی مشکل داره سال ۹۴ هم به خاطر همین باطل شد الان دوباره داره این اتفاقات میفته کنکور بده نمیگم نیست امتحان نهایی بدتر است چون معدل های ۱۹ به پایین هیچ کدوم از رشته های پزشکی و پیراپزشکی حتی اگه رتبه ۱ هم بشن با تاثیر معدل قطعی قبول نمیشن*مسئولین رو در شبکه های اجتماعی یا حتی با اعتراضات وسیعتون آگاه کنید چشماتونو باز کنید تا آیندتون فدای چهار تا قوانین الکی نشه
  #نه_به_تاثیر_قطعی_معدل_در_کنکور #نه_به_بدبختی_آیندمون
  #چرا_عدالت_آموزشی_رو_از_ما_جوانان_گرفتین

 16. فرشید می گوید

  با سلام.من میخواستم بدونم اونهایی که از یه رشته دیگه اومدن و میخوان تغیر رشته بدن اینها باید چیکار کنن

 17. fatemeh می گوید

  این تاثیر به ضرر همه ست،همون طور که در کنکور۹۴ به ضرر بچه ها تموم شد.کاش به جای امید الکی دانش آموزان رو از حقیقت آگاه کنید.

 18. کنکوری می گوید

  سلام تاثیر قطعی معدل کاملا ناعادلانه هست وبه ضررهمه کنکوریهاست حتی معدل های بیست چه برسه به معدل های پایین تر.کسی که دردوران مدرسه وامتحانات نهایی به دلیل یه سری مشکلات ومریضی وهردلیل دیگه ای معدلش پایین شده چه گناهی کرده کسی که وضع مالی خوبی نداره وسوالات لو رفته امتحان نهایی رانخریده چه گناهی کرده الان کنکوریهایی هستند که به دلیل وضع مالی ضعیف هیچ کتاب تستی ندارند چه برسه به کلاس ترمیم وپول ترمیم و… من شنیدم بعضی کنکوریهای سال های قبل که درترمیم معدل شرکت کردند آخرش همون نمرات پایین کارنامه خودشون رو تاثیر دادند واین بچه ها فقط پولشون وزمانی که برای تشریحی خواندن گذاشتن هدر رفته آقای کاویانی از شمایی که تمام این چیزها رو میدونید ویه زمانی هم خودتون کنکوری بودید وسختی هاش رومیدونید بعیده شما باید کمک کنید واز بچه ها بخوایید اعتراض کنند که مثبت بشه خواهشا فقط به فکر منافع خودتون نباشید به فکر کسی که وضع مالی ضعیف داره وکسانی که درمدارس سطح پایین با معلم های سطح پایین ومناطق محروم درس خواندند و کسی که حتی کتاب تست هم نداره و… باشید

 19. علی می گوید

  بیش از ۷۰۰۰ نفر معدل بیست فقط در ۱ سال داریم اگه ازسال ۸۵ بیاییم بالا که اکثرا می خواهند کنکور دهند ببینید چه غوغایی در نمره ی ۲۰ فقط داریم جدا از ناعدالتی اموزشی در مناطق محروم مگر ارزش علمی وسطح ایمنی امتحان نهایی چقدر بالا است که می خواهند در کنکور تاثیر قطعی دهند از تاثیر قطعی همه بد جوری ضرر می بینند در مورد تاثیر معدل قطعی وترمیم معدل هم علاوه بر بسیاری پول برای اموزش وپرورش وهمچنین سود ۲برابری برای فیلم وکتاب فروشان امتحان نهایی وکنکور متا سفانه برای دانش اموزان نتنها هیچ سودی ندارد بلکه اتشی است بر ارزوی دانش اموزان محروم وبه عبا رتی همه البته بجز افرادی که دیپلم قبل از ۸۴ دارند که کم هم نیستند لطفا مسئو لان به دروغ نگویند که برا ی صلا ح دانش اموزان تاثیر را قطعی کردند لطفا به رای ونظر ۹۷ درصد کنکوری ها و دانش اموزان احترام بگزارید ترمیم معدلی که حرفش را می زنند علاوه بر۲۵۰ هزار تومان پول واز دست رفتن ۱تا۲ ماه از وقت ما هیچی ندارد ثانیا پیش ترمیم ندارد وهمچنین خیلیا این پول را ندارند خواهشا امید وارزو ی ما دانش اموزان را اتش ندهید تاثیرقطعی را به تاثیر مثبت تغیر دهید با تشکر از اقای کاویانی وسایت خوبتون

 20. elham zakizade می گوید

  سلام.ببخشید سوال بنده اینه که من هدفم کنکور منحصرا زبان هست و این یعنی تنها نمرات دروس عمومی و درس زبان که تنها درس تخصصیه این کنکوره برای من در نظر گرفته میشه؟رشته من تجربیه در حال حاضر..لطفا راهنماییم کنید آقای دکتر

 21. یاسمینا می گوید

  سلام یعنی الان کسی معدل نهایی پایینی داشته باشه و نمرات نهایی سال سوم بعضی درساشم چندان دلچسب نباشه…بخواد برای کنکور ۹۸بمونه ضرر نمیکنه؟!؟!
  لطفا صادقانه جواب بدین

 22. شایان می گوید

  سلام. ببخشید یعنی برای بچه هاط نظام قدیم نمرات سوم حساز میشه یا پیش دانشگاهی هم حساب میشه؟

  1. نیما می گوید

   بر اساس صحبت های کارشناس در برنامه حالا خورشید با اجرای آقای رشید پور عملا هرکس معدلش ۱۹ باشه باید قید پزشکی بزنه.
   حتما این برنامه را دانلود کنید و ببینید

هدیه مکتبستان برای کنکوریها

فیلم تدریس ۱۵% مباحث کنکور۹۹
(!کاملا رایگان)
دریافت رایگان پکیج
close-link
دریافت لینک دانلود