مدرسه کنکور – مکتبستان موفق‌ترین مدرسه مجازی کنکور در ایران

مدرسه کنکور- مکتبستان موفق‌ترین مدرسه مجازی کنکور در ایران

شما در اول مسیر پر فراز‌و‌نشیب قرار گرفته‌اید که صد‌البته همگی شما قصد دارید بهترین بهره‌برداری را از تک‌تک لحظات خودتون داشته باشید؛  البته کسی در این مسیر سخت موفق می‌شه که در طول مسیر خسته یا زده یا ناامید نشه و بتونه با تمام قوا این مسیر را طی کنه.

هزاران اتفاق تو این مسیر پر پیچ‌و‌خم برای شما میفته که باید از تمام اون موانع با آرامش تمام عبور کنید و هیچ مانعی قدرت اونو نداشته باشه سرعت شما را در این مسیر کند کنه، چه رسد به اینکه بخواد شما را متوقف کنه.

طبیعیه که همه شما دوست دارید این مسیر را به بهترین نحو و بالاترین بازدهی طی کنید و اکثر شما در ابتدای مسیر به راه‌هایی فکر می‌کنید که بتونید این مسیر را به بهترین نحو ممکن طی کنید.

مدرسه کنکور - مکتبستان موفق‌ترین مدرسه مجازی کنکور در ایران
مدرسه کنکور – مکتبستان موفق‌ترین مدرسه مجازی کنکور در ایران
تعدادی از دوستان به فکر کلاس‌ کنکور می‌افتند که البته فکر بدی نیست. شما با کلاس‌ کنکور که پیش برید، تا حدودی درس‌ها را به خوبی فرا می‌گیرید و با نظارتی که تقریباً روی کار شما می‌شه درس‌ها رو می‌تونید بهتر پیش برید. ولی ما قصد داریم راهی بهتر و آسانتر و البته بسیار کم‌هزینه تر را به شما پیشنهاد کنیم.  راهی که شما را زودتر به نتیجه می‌رسونه با یک نتیجه عالی با هزینه بسیار پایین‌تر. سه مولفه‌ای که از هیچ کدومش نمیشه به راحتی عبور کرد. ولی ما می‌خوایم قبل از اینکه به این مورد بپردازیم خصوصیات بهترین منابع کنکوری جهت آمادگی برای کنکور را بهتون معرفی کنیم.

بهترین منابع کنکوری و خصوصیات یک پکیج خوب و با کیفیت:

ما برای شما منابعی تدارک دیدیم که می‌تونیم با سربلندی و با اطمینان کامل بگیم شما را از هر منبع کنکور دیگه‌ای بی‌نیاز می‌کنه، و نیاز یک دانش‌آموز را برای رتبه برتری تامین می‌کنه.

در کنار منابع درسی، پکیج‌ها حرفی برای گفتن دارن. خصوصیات یک پکیج خوب اینه که دارای کیفیت عالی باشه و هر فردی را به اون خواسته که می‌خواد برسونه. که اگه خواسته شما تک‌رقمی شدنه می‌تونید به راحتی روی این پکیج‌ها حساب باز کنید. کتاب‌های کمک درسی و پکیج‌ها در حکم بهترین منابع کنکوری هستند که تمام انتظارات شما را در جهت کنکور برآورده می‌سازند؛ و امکانات یک مدرسه مجازی کنکور را برای شما فراهم میاره.

این پکیج‌ها نتیجه سال‌ها تجربه اساتید و کارشناسانی است که عمرشان را در مسیری گذاشتند که همه علم آموختن و علم آموزی بوده و اکنون محتوایی برای شما تدارک دیدند که تمام احتیاجات یک دانش‌آموزی که می‌خواد در این کنکور تک‌رقمی بشه را فراهم آوردند. بهترین و مطرح‌ترین اساتید در کل کشور را می‌تونید در مجموعه ما، همه را یکجا بیابید و چنین موردی تقریبا محال است که شما بتونید با چند کلاس کنکور از همه اساتید مطرح و درجه ۱ یکجا بهره ببرید. یعنی ما همه گزینه‌ها را در جهت بهترین‌ها از فیلترهای خودمون گذر دادیم تا اگه عزیزی با هزاران امید به ما پناه آورد او را با یاری خدا، راضی و راهی بهترین دانشگاه‌ها کنیم؛ و مدرسه مجازی کنکور را با تمام لوازم و خصوصیات یک کلاس کنکور حتی با امکاناتی به مراتب بالاتر برای شما فراهم کنیم.

این پکیج‌ها همچنین نتیجه سال‌ها تلاش برای گردآوری و طبقه‌بندی اصولی است تا شرایط درس خواندن را برای شما تا حد زیادی آسان کنیم و با این اوصاف دیگه هیچ ابهامی باقی نماند.

مدرسه مجازی کنکور چیه؟

سناریویی از پیش تعیین شده است برای ساخته شدن به تمام معنای تویی که هزاران امید و آرزو برای آیندت داری و شرط رسیدن به آرزوهات پرش از سد کنکوره! پس راحت ازش نگذر و از دستش نده. 

کجا و خوبه بهتر بگم تو کدوم کلاس کنکوری برات سناریوی از پیش تعیین شده و چندساله طرح‌ریزی میکنن و اینو بدون هر چیزی که بخواد پی‌ریزی بشه که آمادگی برای کنکور هم یکی از اوناس، اگه با یک برنامه‌ریزی دقیق و طولانی مدت باشه خیلی خیلی بهتر جواب میده. اصلاً اینو تو کدوم کلاس کنکوری میتونی پیدا کنی؟! خودت بگو.

لازمه مشاور کنکور، در مدرسه مجازی کنکور: 

تازه فکرش رو بکن اگه در طول درس خوندنت:

 • یکی مراقبت باشه 
 • درسهاتو پیگیری کنه، 
 • راه درست‌تر و آسون‌تر رو بهت نشون بده، 
 • اگه مشکلی تو درس پیدا کردی کمکت کنه،
 • برات برنامه‌ریزی کنه و ازت بخواد با برنامه پیش بری، 
 • اگه ناامید شدی دلداریت بده، 
 • اگه سست شدی بهت انگیزه بده 
 • ووووو 

مشاورت رو اصلا دست کم نگیر. ما مشاورهامونو از بین رتبه برترهای سال‌های قبل انتخاب می‌کنیم. همونایی که پارسال در جای الان شما بودن و فهمیدن باید چیکار کنن. پس الانم میدونن احتیاج شما چیه، پس وقتو تلف نکن و حتی یه لحظه هم دودل نباش. صلاحت تو اینه که زود شروع کنی و شروع کردنت هم با بصیرت کامل باشه. تمام این مزیت‌ها رو یکجا می‌تونی تو مدرسه مجازی کنکور پیدا کنی.

 

مدرسه مجازی کنکور مکتبستان دیگه چه مزیت‌هایی داره؟

البته کلاس کنکور هم مزیت‌های خودشو داره ولی سختی‌هایی هم داره که با یه انتخاب عاقلانه می‌تونید از اون سختی‌ها گذر کنید و کلاس‌های خصوصی‌رو در خونه خودتون برگزار کنید. ما هرگز نمی‌گیم اگه دانش‌آموزی این پکیج‌ها را تهیه نکنه موفق نخواهد شد لذا باید چندین برابر این‌که با ما باشه وقت و هزینه صرف کنه تا به نتیجه مطلوب برسه، همونطور که گفتیم این پکیج‌ها نتیجه سال‌ها زحمت و تجربه اساتید مطرح ایرانه و اگه کسی بخواد به تنهایی موفق بشه باید همه راه‌ها را امتحان کنه؛ تازه اگه فرصت داشته باشه، یا راهی را انتخاب کنه که بسیار سخته؛ برای مثال:

۱- فکر کنید اگه بخواد همه دروس را خودش خلاصه نویسی کنه چه اتفاقی می‌فته؛ این در حالیه که ما جزوه‌های خلاصه شده و بهترین منابع کنکوری را همراه با پکیج‌ها به شما تقدیم می‌کنیم.

۲- باید از اساتید حرفه‌ای استفاده کنه و یه عالمه هزینه بده، توی ترافیک و شلوغی خودشو سر‌وقت به کلاس برسونه.

۳-روش‌های صحیح مطالعه را کجا یاد بگیره؟

۴- از کجا بدونه چطور باید برنامه‌ریزی کنه؟

۵- اگه ناامید شد چی؟ چه کسی می‌خواد اونو به ادامه راه امیدوار کنه؟ 

۶- از کجا بدونه نکته‌های کلیدی و کنکوری کدومه؟ مگه اینکه کلی هزینه کنه و برای هر درسی به کلاس بره!

۷-از کجا بدونه شیوه افراد برتر کنکور چی بوده؟ مگه اینکه….

۸-آیا می‌تونه همه دروس را یکجا بخونه یا می‌دونه کدوم مطالب کتاب را باید بخونه که ۱۰۰% سوالات کنکور را پوشش بده؟ 

۹- مراحل درس خوندن را چطور حرفه‌ای پیش بره؟ 

 

یک پیشنهاد:

برای یادگیری هر کدوم از موارد ذکر شده دانش‌آموز باید یه عالمه هزینه و وقت صرف کنه تا برای هر کدوم از دروس جداگانه به کلاس‌های آمادگی کنکور بره، ولی با یکبار هزینه کردن، اونم با قیمتی بسیار پایین‌تر از جاهای دیگه، تموم کمبودهای یاد شده برطرف می‌شه و دیگه جای هیچ‌گونه نگرانی نیست. گذشته از همه این‌ها معلم خصوصی را همیشه در کنار خودش داره و هر وقت بخواد می‌تونه به اونا رجوع کنه. 

 

تعهد ما قبولی شما با رتبه بالاست. ما در قبال این پیشنهاد به شما تعهد می‌دهیم که بهترین‌ها را در اختیارتان بگذاریم و در قبال تعهدی که به شما می‌دهیم خودمان را مسئول می‌دانیم؛ در عوض از شما تلاش و پشتکار می‌خواهیم. 

با بهترین‌های ما(بهترین منابع کنکوری همراه با مدرسه مجازی کنکور) و تلاش و پشتکار شما، در جایی که متعلق به آن هستید منتظرتان هستیم.

 

سه چیزو فراموش نکن:

 

 •      توکل به خدا
 •                تلاش و پشتکار
 •                           غنیمت شمردن وقت

مقالات خواندنی: 

رتبه‌های برتر کنکور ۹۸ الان در چه دانشگاه‌هایی تحصیل می‌کنند؟

هزینه آزمون‌های آزمایشی کنکور چقدر است؟

برای کنکور دیر شروع کردم! [چگونه در کمترین زمان جبران کنم؟] 

کنکوری خواندن یعنی چه؟ [کنکوری خواندن چگونه باید باشد؟]

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود