برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور

در مورد برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور چیزی میدونی؟

دوست داری کمتر از ۹ماه دیگر، یعنی مهرماه سال آینده، وقتی که روپوش سفید و مقدس پزشکی رو تنت کردی با همکلاسی های پزشکت داستان قبولی در کنکورت رو بگی؟

مطمئنم سال بعد تو هم بعد از اینکه روپوش سفید پزشکی رو تنت کردی میای مکتبستان و درباره موفقیتت توی ۴ماه برای کنکوری های سال بعد بمیگی

برنده ها در زندگی بیشتر تلاش نمی کنند! هوشمندانه و با فکر تلاش می کنند. وقتی ما میتونیم با یک برنامه ریزی هوشمندانه طی ۴ماه پزشکی قبول بشیم چرا وقت خودمون رو صرف غم و غصه خوردن و تسلیم شدن کنیم؟!
برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۱

خیلی از کنکوری ها این روزها سوالات زیر رو زیاد میپرسن:

من تا الان خوب نخوندم، چیکار کنم؟

من تا الان شروع نکردم واسه کنکور، چیکار کنم؟

من تا الان جدی نخوندم، شانسی دارم؟

از الان شروع کنم میشه؟

راهی واسه جبران هست؟؟؟

میدونم نگرانی هاتون خیلی زیاد هست… میدونم خیلی دارین حسرت گذشته رو میخورین..

ولی برای شما حرف های زیادی داریم !

 

 

شاید بزرگترین سوالات شما در این زمان دو سوال زیر باشد :

آیا می توانم از الان شروع کنم؟

بله ، مطمئنا می توانید از الان برای کنکور شروع به مطالعه کنید.

درست است که حجم دروس زیاد است اما با یک برنامه منطقی میتوانید در این زمان باقی مانده سه  یا حتی چهار بار دروس مهم را مطالعه کنید.

اغلب شما کسانی هستید که شاید تا به اینجای کار دروس را دست و پا شکسته خوانده اید.

ولی مطمئن باشید که اگر ازین جا به بعد وقت کافی بگذارید و برای مطالعه دروس برنامه دقیقی را اجرا کنید میتوانید بیشتر دروس را چندین بار بخوانید و به موفقیت قابل قبولی دست یابید. شما هنوز حدودا ۲۸۸۰ساعت وقت دارید.

منطقی است که اگر ماه های پایانی را کاملا اصولی مطالعه کنید به موفقیت میرسید.

 

و خب شاید سوال بعدی شما این باشد؟

از الان با چه برنامه ای مطالعه کنم تا به کنکور برسم؟

برای این سوال هم پاسخ دیگری داریم. با برنامه ۴ماهه مکتبستان همگام شوید!

این بار دکتر کاویانی و تیم دانشجویان پزشکی در یک پروژه زمان بر برنامه ای تنظیم کردند که با آن میتوانید در طی ۴ماه همه دروس مهم را بخوانید و به کنکور برسید. برنامه ای که با صرف زمانی نه چندان زیاد و قدری پشتکار ، میتوانید با آن همه دروس مهم را ۳ الی چهار بار تا کنکور سراسری بخوانید. تمامی اصول و ضوابط برنامه ریزی اصولی و دقیق برای پیاده سازی این برنامه ۴ماهه به کار گرفته شده است تا شما عزیزان به سادگی بتوانید آن را اجرا کنید و خیالتان آسوده باشد که برای تک تک ساعات این ۴ماه باقی مانده زمان کافی دارید.

با تکنیک های حرفه ای برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور ، زمانتان را دو برابر کنید !

همیشه شنیده ایم که فلانی در طول دوره تحصیل دانش آموز معمولی بود، ولی در سال آخر تحصیل خود توانست  در کنکور رتبه رویایی ای بدست آورد ! حتی نتیجه اش از شاگرد اول های کلاسش هم بهتر بود !!

شما نیز این جملات آشنا را شنیده اید؟

آیا معجزه رخ داده است؟؟

مسما خیر ! در اینجا فقط یک اتفاق ساده رخ داده است، با برنامه ریزی صحیح و مدیریت اولویت ها زمان در دسترس یک دانش آموز چند برابر می شود و او می تواند در زمانی مشابه با بقیه، عملکردی چندین برابر آن ها را داشته باشد.

شما نیز می توانید با استفاده از یک برنامه حرفه ای در مدت زمان ۴ماهه عمکلردی چندین برابر را داشته باشید.

برنامه 4 ماهه

به تعویق انداختن کافی است…

شاید شما نیز با فرض این که دیگه از الان نمیشه به کنکور رسید قصد دارید از هدف خود منصرف شوید… یا شاید قصد دارید قید کنکور ۹۷ را بزنید و برای ۹۸ بخوانید ! اما ما امروز آمده ایم تا با تکنیک برنامه ریزی ۴ماهه زمان شما را دو برابر کنیم و شما را مقتدرانه برای کنکور۹۷ از همین الان آماده کنیم :

arrow-blue-rounded-down

برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور مکتبستان چگونه است؟

برنامه ۴ماهه به صورت هفتگی تنظیم شده است و شامل برنامه ۱۶ هفته آتی شما می باشد.

برای هر روز حدود ۵ درس در برنامه قرار گرفته است. در برنامه ذکر شده است که در هر روز از هر کتاب چه درسی و چه مقدار بخوانید.. از چه درسی تست بزنید.. کدام درس را مرور کنید… و غیره…
کلیه روزهای جمعه برای مرور یا جبران عقب افتادگی ها در نظرگرفته شده است و ازین بابت این تضمین به شما داده می شود که حتی اگر از برنامه ۴ماهه عقب بمانید در روزهای جمعه می توانید آن را جبران کنید. (و همچنین چون اکثر آزمون های موسسات جمعه ها برگزار میشود با آزمون ها نیز تداخلی ندارد)
هر روز ۵ درس برای مطالعه در نظر گرفته شده است و میانگین متوسط برای هر مطالعه یک ساعت و نیم است که روزانه حدودا ۷ ساعت و ۳۰ دقیقه می شود. (البته این تایم حداقل است ، شما می توانید با تلاش بیشتر تایم بیشتری را به مطالعه اختصاص دهید).
برنامه ۴ماهه خود به دو دوره تقسیم می شود:

 • دوره ۸ هفته ی اول
 • دوره ۸ هفته ی دوم

دوره  اول بیشتر به مطالعه عمقی دروس و دوره دوم بیشتر به مرور و جمع بندی می پردازد.

برنامه به این صورت است که پس از هر ۳ هفته  ، مجدد در طی ۱ هفته بعد مباحث قبلی تکرار میشود و برنامه تست زنی ویژه ازین دروس اجرا می شود و به این ترتیب شما تا زمان کنکور همه دروس را حداقل سه بار مطالعه می کنید !

از سوی دیگر شما در این  هفته های مرور نیز میتوانید به جبران عقب افتادگی ها بپردازید. در کل برنامه به صورتی است که همه می توانند آن را اجرا کنند.

با برنامه ۴ماهه زمان خود را دو برابر کنید.

با برنامه ۴ماهه از الان خود را به کنکور۹۷ برسانید.

 

تاکتیک استراتژیک ترکیبی خواندن در برنامه ۴ ماهه :

در برنامه ۴ماهه، درس زیست شناسی  فصول مرتبط کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا مطالعه موثرتری داشته باشید مثلا مباحث گیاهی (فصل۳و۶دوم و ۹و۱۰سوم و ۸پیش) در یک بازه و پشت سرهم درنظر گرفته شده است. این سبک از برنامه ریزی در درس زیست شناسی سبب تحولی بزرگ در یادگیری شما می شود و به شما کمک می کند خیلی ساده مطالب مرتبط را با هم یاد بگیرید و تست های ترکیبی آن ها را بزنید.

همچنین در درس شیمی پایه و پیش با یکدیگر در یک بازه گنجانده شده است تا داوطلبانی که امتحان نهایی سال چهارم دارند در زمان مناسب فصول پیش دانشگاهی را به اتمام برسانند. به همین منظور  در دروس ادبیات و دین و زندگی و زبان و فیزیک نیز اولویت با فصول پیش دانشگاهی می باشد.

در برنامه همچنین اهمیت مباحث مختلف در دروس ریاضی و فیزیک به شما گفته می شود و به شما پیشنهاداتی برای مطالعه انتخابی فصول برای گرفتن حداکثر نتیجه داده می شود.

 

نظر یکی از تهیه کنندگان برنامه مکتبستان

شارژ روزانه انرژی شما با دکتر کاویانی :

ما معتقد هستیم که برای موفقیت علیرغم داشتن یک نقشه راه حرفه ای(برنامه ۴ماهه) شما نیاز به یک مخزن سوخت انرژی روحی نیز دارید تا بتوانید از حداکثر توانایی خود برای پیاده کردن برنامه ۴ماهه استفاده کنید. لذا در کنار دریافت برنامه ما دو هدیه بزرگ نیز برای شما داریم :

۱- دریافت بسته روانشناسی موفقیت در ۴ماه: این بسته شامل ۶ جلسه فیلم مشاوره انگیزشی رویایی از دکتر کاویانی است. به شما قول می دهیم در صورت مشاهده این جلسات و استفاده از آموخته های آن ها در ۴ماه باقی مانده کاری را می کنید که دیگران در ۸ماه نیز قادر به انجام آن نیستند. ما در این جلسات به شما آموزش دادیم چطور هر روز کارهایی انجام دهید که دیگران قادر به انجام نیمی از آن نیستند.

۲- عضویت در باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی : باشگاه انگیزشی مخصوص دریافت کنندگان برنامه ۴ماهه است و پس از تهیه آن شما در این باشگاه عضو می شوید. در این باشگاه تا روز کنکور دکتر کاویانی به صورت پیوسته جلسات مشاوره VIP را برای شما عزیزان ارسال می کند. ما تا روز کنکور همراهتان خواهیم بود.

 

نگران مطالعه مباحث دشوار ریاضی و فیزیک نباشید :

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که برخی از مباحث دشوار وقت زیای از شما می گیرند و ممکن است شما نتوانید با این تواصیف از پس اجرای برنامه ۴ماهه بر بیایید. لذا ما باز هم چاره کار را اندیشیدیم. ما در کنار برنامه ۴ماهه برای یادگیری مباحث دشوارتر ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست فیلم های آموزشی از اساتید مکتبستان قرار دادیم که این مشکل احتمالی شما نیز حل شود.

تفاوت ما با دیگران این است که ما فقط یک برنامه به شما نمی دهیم، همه چیزهایی که برای اجرای برنامه نیاز داشته باشید نیز در اختیارتان می گذاریم.

**فایل صوتی انگیزشی + توضیح کلی برنامه ۴ ماهه**

اگر هیچ فایلی را تا به حال از این سایت دانلود نکرده اید ، این فایل را حتما دانلود کنید.

سخنران: دکتر کاویانی 

زمان: ۱۹دقیقه

حجم: ۸مگابایت

فرمت : mp3

دانلود میکنم

 

 

 

 

آیا می دانید اساتید کنکور در مورد برنامه ۴ماهه مکتبستان چه می گویند؟ ?

 

در ادامه به برخی سوالات مبتنی بر این برنامه میپردازیم…

check_mark-2-300x300برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور چیست؟

این برنامه طوری تنظیم شده که شما بتوانید طی ۴ماه حداقل ۳بار همه مطالب مهم کنکور را بخوانید!

 

check_mark-2-300x300این برنامه ویژه چه کسانی هست؟

ویژه کسانی که تا حالا خوب درس نخوانده اند و یا از الان قصد دارند برای کنکور شروع به مطالعه کنند و کسانی که کلا قصد دارند ۴ماه را با برنامه ای ویژه و حرفه ای سپری کنند.

 

check_mark-2-300x300روزانه برای این برنامه چه مقدار باید وقت گذاشت؟

روزانه بین ۶-۸ساعت برای اجرای این برنامه باید وقت بگذارید. برنامه به نحوی تنظیم شده است که در عین حال که از لحاظ حجمی متوسط و قابل اجرا ، کلیه مباحث درسی را پوشش دهد.

 

check_mark-2-300x300آیا این برنامه برای همه افراد قابل اجرا است؟

شاید برای شما این سوال ایجاد شود که با توجه به مشغله هایم یا با توجه به کلاس هایی که می روم و یا … چگونه با این برنامه همگام شوم؟

این برنامه به نحوی تنظیم شده است که برای همه کنکوری ها قابل اجرا باشد. در این برنامه ایستگاه های جبرانی زیادی در نظر گرفته شده است که اگر شما در زمان خاصی درسی را نتوانید بخوانید ، آن درس به ایستگاه جبرانی منتقل می شود و شما آن را در ایستگاه جبرانی میخوانید. حجم زمانی برنامه نیز روزانه ۶-۸ساعت می باشد که متوسط در نظر گرفته شده است.

کلیه روزهای جمعه برای مرور یا جبران عقب افتادگی ها یا شرکت در آزمون های آزمایشی درنظرگرفته شده و ازین بابت این تضمین به شما داده می شود که حتی اگر از برنامه عقب بمانید در روزهای جمعه و ایستگاه های جبرانی می توانید آن را جبران کنید. (چون اکثر آزمون های موسسات جمعه ها برگزار می شود با آزمون ها نیز تداخلی ندارد)

 

check_mark-2-300x300این برنامه توسط چه کسی تنظیم شده است؟

این برنامه توسط دکتر کاویانی مدیر  مکتبستان و با همفکری تیم دانشجویان پزشکی مکتبستان تنظیم شده است. کسانی این برنامه ریزی را انجام داده اند که هرکدام چندین سال از عمر خود را با برنامه ریزی برای دانش آموزانی با سبک و سیاق های مختلف گذرانده اند. لذا دقیقا می دانند برنامه ۴ماهه چگونه باید باشد تا همه شما بتوانید با استفاده از آن جبران عقب افتادگی ها را کنید.

 

check_mark-2-300x300آیا می شود در ۴ ماه موفق شد؟

یک ضرب المثل معروف می گوید خواستن توانستن است. اگر شما بخواهید چرا که نه!؟

به عنوان مثال برایتان عرض کنم که در کنکور سال ۸۸ رستگار رحمانی پس از خدمت سربازی و در حالی که فقط ۳ماه فرصت داشت ، توانست با مطالعه در ۳ماه ، رتبه یک کنکور سراسری را کسب کند.

ایمان داشته باشید که موفقیت حق شماست و از همین الان مبارزه را برای آن شروع کنید ! هنوز فرصت زیادی باقیست !

شما اگر با اراده کافی پا در این میدان بگذارید مسلما به موفقیت دست خواهید یافت.

 

check_mark-2-300x300

آیا این برنامه با آزمون های قلمچی یا گزینه ۲ تداخلی ندارد؟

برای دوستانی که در آزمون های گزینه دو یا قلمچی برنامه با آزمون های قلمچی و گزینه دو هماهنگ می شود.

 

check_mark-2-300x300

میدونین با برنامه ۴ماهه مباحث حداقل چند بار مرور میشن؟

یک بار انتهای هر هفته مرور میشن
یک بار انتهای هر ۳ هفته مرور میشن
یک بار انتهای برنامه ۴ماهه مرور میشن
یک بار با فایل های صوتی شبانه مرور میشن
خیالتون از بابت مرورها راحت ، فکر همه جاشو کردیم. توی ۴ماه در صورتی که مروز زیاد باشه همه مطالب تا روز کنکور تو ذهنتون میمونه و سر جلسه وقت تست میزنین لذتشو حس میکنین.

 

check_mark-2-300x300آیا در کنار این برنامه مشاوره هم ارائه میشود؟

بله، پس از تهیه برنامه شما از طریق تلگرام می توانید سوالات خود را بپرسید و ما پیوسته پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

نظر یکی از تهیه کنندگان برنامه مکتبستان :

[bs-embed url=”https://maktabestan.ir/wp-content/uploads/2017/01/alireza-barname.mp4″]https://maktabestan.ir/wp-content/uploads/2017/01/alireza-barname.mp4[/bs-embed]

با نغمه درون خود نمیرید !

اگر آرزوی رسیدن به پزشکی، مهندسی یا قبولی در رشته های خوب را دارید، این برنامه مناسب شماست.

در این برنامه مسیر رسیدن به موفقیت را در ۴ماه برای شما ترسیم می کنیم.

 

این برنامه را چگونه تهیه کنم؟

این برنامه برای رشته ریاضی و تجربی و انسانی آماده شده است.

برای تهیه این برنامه یک پیامک با عنوان #برنامه ۴ماهه# به شماره ی زیر بدهید:

SMS : ۰۹۱۱۴۱۰۹۰۰۴

مشاورین مکتبستان حداکثر تا ۲۴ساعت آتی با شما تماس خواهند گرفت.

و یا می توانید همین الان می توانید از طریق بات تلگرام این برنامه را تهیه کنید. بر روی عکس زیر کلیک کنید.

 

 

 

من با تهیه برنامه ۴ماهه چه چیزی دریافت می‌کنم؟

برنامه 2.5ماههبرنامه دقیق و روزانه با جزییات دقیق برای ۴ماه خود:

برنامه ۴ ماهه به صورت هفتگی تنظیم شده است و شامل برنامه ۱۶ هفته آتی شما می باشد. برای هر روز ۵ درس در برنامه قرار گرفته است. در برنامه ذکر شده است که در هر روز از هر کتاب چه درسی و چه مقدار بخوانید.. از چه درسی تست بزنید.. کدام درس را مرور کنید…این برنامه به شما روش موفقیت و عملکرد رویایی در ۴ماه آینده را به صورت کامل می گوید.

 

مشاوره کنکورهر هفته ۴ جلسه مشاوره صوتی ۲۰-۳۰دقیقه ای:

مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، ۴۰ جلسه مشاوره نیز برای شما ارسال می کند تا شما بدانید چطور برنامه را به نحو احسن پیاده کنید. ما برای همه ریزه کاری ها تدبیر اندیشیده ایم. در کنار برنامه ۴ماهه برنامه مشاوره ویژه ای نیز برای شما داریم. در این پلن دکتر کاویانی، مدیر مکتبستان هر هفته دو جلسه مشاوره صوتی را برای شما ارسال می کند. در این فایل های صوتی به شما آموزش می دهیم چگونه عملکرد خود را بهبود بخشید تا بتوانید در زمان کم کار بیشتری انجام دهید. به شما قول میدهیم این جلسات مشاوره به شما روحیه ای تزریق می کند که دیگر به هیچ وجه خسته نمی شوید و هر روز بیشتر از روز قبل مطالعه خواهید کرد.

 

فیلم کنکوریفیلم های آموزشی دروس اختصاصی:

خواندن برخی از دروس در ۴ماه کار دشواری است. برای همین مکتبستان اقدام به ارائه فیلم های آموزشی برای این مباحث کرده است تا مسیر موفقیت را برای شما هموار کند. همیشه برنامه ای موفق است که ابزار کاملی همراه آن باشد. یکی از مهم ترین ابزارها نیز فیلم های آموزشی تدریس دروس دشوار است تا شما در ۴ماه باقی مانده بتوانید با حداقل زمان دروس دشوار را بخوانید و مشکلات خود را سریعتر رفع کنید. برای دروس دشوار فیلم های آموزشی تدریس اساتید مکتبستان در اختیار شما قرار داده می شود و به این ترتیب این اطمینان را به شما می دهیم که بتوانید حتی سخت ترین دروس را در حداقل زمان بخوانید و در ۴ماهه باقی مانده کار چندین سال را انجام دهید !

 

جزوات کنکوریجزوات مرور طلایی:

در کنار برنامه ۴ماهه جزواتی برای مرور سریع نیز در اختیار شما قرار داده می شود. شما هر هفته با استفاده از این جزوات مباحثی را که خوانده اید بارها و بارها مرور می کنید و به این صورت در ۴ماه باقی مانده دروس فرار را چندین بار تکرار می کنید و اجازه فراموشی را به خود نمی دهید. در این ۴ماه قرار است کاری را انجام دهیم که سایرین در چند سال از انجام آن عاجزند !

 

تست کنکوربانک تست های پراهمیت و استاندارد:

با توجه به این که شما باید در این ۴ماه مفیدترین و پربازده ترین اوقات خود را بگذرانید ، برای شما تست های استاندارد و الگو را نیز قرار داده ایم تا وقت شما با زدن تست های کم اهمیت تلف نشود. این تست ها همگی الگو و چکیده سبک تست های کنکورهای اخیر هستند و کمک زیادی به شما برای استفاده صحیح از زمانتان می کنند.

 


vision-for-success-iconبسته روانشناسی موفقیت در ۴ماه دکتر کاویانی

این بسته شامل ۶ جلسه فیلم مشاوره انگیزشی رویایی از دکتر کاویانی است. به شما قول می دهیم در صورت مشاهده این جلسات و استفاده از آموخته های آن ها در ۴ماه باقی مانده کاری را می کنید که دیگران در ۸ماه نیز قادر به انجام آن نیستند. ما در این جلسات به شما آموزش دادیم چطور هر روز کارهایی انجام دهید که دیگران قادر به انجام نیمی ازز آن نیستند.

 

motivation-icon-png-14عضویت در باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی :

برای موفقیت علاوه بر برنامه نیاز به روحیه نیز هست، برای همین شما تا روز کنکور عضو باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی نیز می شوید. باشگاه انگیزشی مخصوص دریافت کنندگان برنامه ۴ماهه است و پس از تهیه آن شما در این باشگاه عضو می شوید. در این باشگاه تا روز کنکور دکتر کاویانی به صورت پیوسته جلسات مشاوره VIP را برای شما عزیزان ارسال می کند. ما تا روز کنکور همراهتان خواهیم بود.

 

headphone-iconفایل های صوتی مرور سریع

مرور زیاد در ۴ماه یکی از ارکان موفقیت برای یک کنکوری است.

به همین سبب مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه به شما فایل های صوتی مروری آلفای ذهنی نیز هدیه می دهد.

با استفاده از این فایل های صوتی شما می توانید حداقل یک یا دو بار دیگر مرور خود را افزایش دهید و مسلط تر شوید.

 

مشاوره تلفنی کنکورسامانه پشتیبانی تا روز کنکور

مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، بستری برای پاسخگویی به سوالات شما تا روز کنکور نیز فراهم کرده است. مکتبستان تا روز کنکور و حتی بعد از آن همراه شماست و مشاورین مکتبستان به سوالات شما با صبر و حوصله پاسخ خواهند داد.

 

 

یک گوشی آیفونx به  دوستی که با استفاده از برنامه ۴ماهه در کنکور ۹۷ بیشترین درخشش رو داشته باشند اهدا می شود.

این برنامه ۴ماهه برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که تا به اینجای کار هنوز شروع جدی برای کنکور نداشته اند.

کسانی که قصد دارند از الان برای کنکور شروعی رویایی داشته باشند.

کسانی که می‌خواهند به بزرگترین آرزوی خود در کنکور برسند.

کسانی که قبولی در پزشکی برایشان فقط در حد یک رویا بوده است

کسانی که  قصد دارند ۴ماه را با برنامه ای ویژه و مطمئن سپری کنند.

 

چرا دریافت برنامه از مکتبستان انتخاب درستی است؟

۱- مکتبستان موسسه معتبری است که ثابت کرده است هر ساله افراد زیادی را به موفقیت می رساند ( برای مشاهده لیست قبولی های پارسال مکتبستان اینجا کلیک کنید).

۲- مکتبستان و دکتر کاویانی اولین موسسه ای هستند که طرحی با عنوان برنامه ۴ماهه را ابداع کردند و با تجربه ای بسیار امسال نیز برنامه ای بسیار کامل و حرفه ای را ارائه داده اند.

۳- مکتبستان فقط یک برنامه به شما نمی دهد، در کنار برنامه همه مواردی را که برای موفقیت نیاز دارید در اختیارتان می گذارد.

۴- برای موفقیت علاوه بر برنامه نیاز به روحیه نیز هست، برای همین شما تا روز کنکور عضو باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی نیز می شوید.

۵- خواندن برخی از دروس در ۴ماه کار دشواری است. برای همین مکتبستان اقدام به ارائه فیلم های آموزشی برای این مباحث کرده است تا مسیر موفقیت را برای شما هموار کند.

۶- مرور زیاد در این چند ماه یکی از ارکان موفقیت برای یک کنکوری است و به همین سبب مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه به شما فایل های صوتی مروری آلفای ذهنی نیز هدیه می دهد.

۷- مکتبستان در کنار برنامه به شما پکیج تست های استاندارد نیز هدیه می دهد تا بواسطه آن بتوانید کار تستی حرفه ای تری داشته باشید.

۸- مکتبستان جز معدود موسساتی است که مهر تایید وزرات ارشاد و فرهنگ اسلامی را کسب کرده است.

۹- مکتبستان در کنار برنامه به شما جزوات مرور طلایی را نیز اهدا می کند تا شما با استفاده از آن ها بتوانید همه دروس را سریعتر بخوانید.

۱۰- مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، بستری برای پاسخگویی به سوالات شما تا روز کنکور نیز فراهم کرده است. مکتبستان تا روز کنکور و حتی بعد از آن همراه شماست.

۱۱- مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، ۴۰ جلسه مشاوره نیز برای شما ارسال می کند تا شما بدانید چطور برنامه را به نحو احسن پیاده کنید. ما برای همه ریزه کاری ها تدبیر اندیشیده ایم.

شما فقط یک بار کنکور می دهید، شما فقط ۳ماه وقت مفید دارید، لذا دکتر کاویانی و تیم بزرگ مکتبستان این اطمینان را به شما می دهند که با استفاده از برنامه ۲٫۵ماهه و طرح های استراتژیک آن بتوانید با توکل به خدا، تکیه بر برنامه و ضمیمه کردن تلاشتان به موفقیت برسید. به مکتبستان اعتماد کنید.

نظرات ویدئویی تعدادی از تهیه کنندگان برنامه ۴ ماهه


نظرات تعدادی از تهیه کنندگان برنامه ۴ ماهه

**فایل صوتی انگیزشی + توضیح کلی برنامه ۴ ماهه**

اگر هیچ فایلی را تا به حال از این سایت دانلود نکرده اید ، این فایل را حتما دانلود کنید.

سخنران: دکتر کاویانی 

زمان: ۱۹دقیقه

حجم: ۸مگابایت

فرمت : mp3

دانلود میکنم

این برنامه را چگونه تهیه کنم؟

این برنامه برای رشته ریاضی و تجربی و انسانی آماده شده است.

برای تهیه این برنامه یک پیامک با عنوان #برنامه ۴ماهه# به شماره ی زیر بدهید:

SMS : ۰۹۱۱۴۱۰۹۰۰۴

مشاورین مکتبستان حداکثر تا ۲۴ساعت آتی با شما تماس خواهند گرفت.

و یا می توانید همین الان می توانید از طریق بات تلگرام این برنامه را تهیه کنید. بر روی عکس زیر کلیک کنید.

اگر حسرت میخوری که چرا تا الان برای کنکور شروع نکردی، دقیقا به جایی اومدی که برات رازی دارم
سلام آقا پسر گل یا دختر خانم عزیزی که داری این متن رو میخونی. اگه تا الان حسرت اینو میخوردی که چرا شروع نکردم یا چرا خوب نخوندم میخوام بگم نگرانی تو یک سری افکار منفی بیشتر نیست. میدونی چرا؟ چون به آقا سعید ما نگاه کن که پارسال ۴ماه برای کنکور ریاضی خوند و امسال دانشجوی مکانیک شده. خانم دکتر ما رو ببین، سارا خانم پارسال دقیقا شرایطش مثل تو بود. سارا خیلی نگران بود و خیلی حسرت گذشته رو میخورد که چرا خوب درس نخونده اما الان که شما داری این متن رو میخونی سارا خانم ما دانشجوی پزشکی شده. از این مثال ها برات زیاد دارم.

دوستام میگن که دیگه دیر شده، تو نمیتونی در کنکور قبول بشی، بقیه مسخرم میکنن
عزیزم برای موفقیتت به حرف هیچ کسی گوش نکن. تو تنها کاری که باید انجام بدی اینه که ۴ماه هوشمندانه درس بخونی. بدونی که روی چه بخش هایی بیشتر وقت بزاری. بدونی چطوری برنامه ریزی کنی و درس بخونی. میخوام بهت فرمولی رو یاد بدم که طی ۴ماه میتونی ۳بار کل دروست رو قشنگ بخونی. مگه میشه؟ بله میشه، فقط کافیه با من همراه باشی

من میخوام شروع کنم، ولی دوستان از من خیلی جلوترن
از این نگران نباش که دوستات از تو بیشتر خوندن. میخوام فرمولی رو بهت یاد بدم تا به راحتی از دوستات سبقت بگیری و قله کنکور رو فتح کنی. نگران نباش چون افرادی زیادی قبلا مثل تو بودند، قبل تر از تو علیرضاها و ساراهای زیادی بودند که دقیقا شرایط تو رو داشتند اما امروز آقای دکتر و خانم دکتر هستند. امروز آقای مهندس و خانم مهندس هستند.

از سال بعد شروع میکنم. از تیرماه میخوام با خیال راحت شروع کنم.
عزیز دلم میخوام بهت بگم که این اشتباه بزرگ رو تو انجام نده! مرتضی و مهساهایی قبل تر از تو بودن که دقیقا همین فکر رو کردن و ناامید شده بودن و کنکور رو گذاشته بودن برای سال بعدش، به امید اینکه از تیرماه شروع کنن، اما در آخر سال بعد هم اتفاق مثبتی برایشان نیفتاده و خیلی غصه خوردن که چرا همون سال اول وقتی که فرصت داشتند برای کنکور نخوندن. برای اینکه بخوای پزشک بشی. برای اینکه بخوای مهندس بشی فقط باید بخوای، فقط خواستن تو مهمه. جزء خواستن تو هیچ چیز و هیچ فردی مهم نیست. خدا همیشه میگه از تو حرکت و از من برکت. تو شروع کن از همین امروز از همین الان از همین لحظه شروع کن حرکت کن، خدای من و تو بهت برکت میده. تو تلاشت رو بکن. اون بالاسری حواسش به تلاش تو هست. فقط ازت یه خواهشی دارم. اگه واقعا میخوای بشی آقای دکتر، خانم دکتر، آقای مهندس، خانم مهندس آینده امروز رو به فردا موکول نکن، همین امروز شروع کن برای موفقیتت و بدون اینجا در مکتبستان همه دانشجوهای پزشکی کنارت هستیم تا دست تو رو بگیریم و به آرزوهات برسونیم. میخوام درباره فرمولی باهات صحبت کنم که خیلی سریع و در عرض ۴ ماه تو رو به هرچی که میخوای میرسونه. همه ما دانشجوهای پزشکی برای موفقیت تو از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم. ما آماده هستیم تا با قدرت و با یک فرمول جادویی تو رو به آرزوت برسونیم، به شرط اینکه خودتم واقعا بخوای

این برنامه را چگونه تهیه کنم؟

این برنامه برای رشته ریاضی و تجربی و انسانی آماده شده است.

برای تهیه این برنامه یک پیامک با عنوان #برنامه ۴ماهه# به شماره ی زیر بدهید:

SMS : ۰۹۱۱۴۱۰۹۰۰۴

مشاورین مکتبستان حداکثر تا ۲۴ساعت آتی با شما تماس خواهند گرفت.

و یا می توانید همین الان می توانید از طریق بات تلگرام این برنامه را تهیه کنید. بر روی عکس زیر کلیک کنید.

 

توصیه میکنم صفحه برنامه ریزی کنکور رو ببینید.

380 دیدگاه برای “برنامه ریزی ۴ ماهه تا کنکور

 1. مریم خانی گفته:

  ایده هاتون همیشه ۲۰ه
  من‌قبلا آلفاتونو خریدم
  برای برنامه هم پیامک دادم
  لطفا زودتر تماس بگیرین

 2. سپیده میری گفته:

  باسلام و احترام خدمت دکتر کاویانی عزیز و همه اعضای گرامی مکتبستان
  من پکیج شتاب رو تهیه کردم و یک برنامه خیلی عالی هست و کاربردی اما هنوز بدلیل امتحانات مدرسه نتونستم بابرنامه این پکیج همگام بشم چون برنامه این پکیج از پایه شروع کرده اما من پیش دانشگاهیم و فعلا مجبورم پیش رو بخونم،میخواستم بدونم من که پکیج شتابو تهیه کردم حالا میشه این پکیج ۴ماهه تون رو فقط برنامه شو بهم بدین و برنامه ریزیشو داشته باشم؟
  لطفا ازتون خواهش میکنم لطف کنین کاری کنین که بشه اون برنامه رو بهم بدین،چون من تازه کلی هزینه کردم برای پکیج شتاب :(پلیییییییییییییز

 3. Amin گفته:

  سلام آقای دکتر
  خسته نباشید
  یه سوال داشتم
  این برنامه که آماده شده هزینش چطور هست?
  چون اول هزینشو آماده کنیم بعد برای تهیش تماس بگیرم بهتره
  اگه لطف کنید بگید ممنون میشم

 4. مجید گفته:

  سلام حتما خوبه ک اینقد تعریفشو میکنن منم لازم دارم ولی حیف ک باید ب خودم متکی باشم و هزینه تهیه چنین برنامه ای رو ندارم

  • فاطمه گفته:

   شما هر هدفی که داشته باشید بدونید که خواستن توانستن هست ‌و شماهم یک نقطه ی عطف تو جامعه هستید برای بهترینه خودتون شدن درجامعه…کسی ازشما انتظار بیشتری از خودتون نداره…بهترینه خودتون بودن هم ازتسهیلات رسیدن به موفقیت های بزرگ هست من جمله کسب قبولی خوب درکنکور.

 5. سامان عزتی گفته:

  سلام ببخشید من هم فیلم هارو وهم جزوه هارو دارم می خواستم فقط برنامه داشته باشم تورو خدا کمکم کنید

 6. فرشید گفته:

  سلام خسته نباشین
  من میخواستم اگه مقدور واستون هزینه برنامه صدرالذکر رو هم اعلام بکنین
  ممنون

 7. hafez گفته:

  سلام آقای دکتر کاویانی خسته نباشین…من پکیچ شتاب رو تهیه کردم میشه یه کاری کنین فقط این برنامه رو هم بخرم به خدا بهش احتیاج دارم

 8. امین ذ گفته:

  سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمت تیم پر انرژی مکتبستان…
  من اقدام به خرید پکیج شتاب در ۵ ماه کردم محصول هنوز به دستم نرسیده و امروز هم به محصول جدید برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور برخورد کردم. به شدت دچار تردید شدم که چرا صبر نکردم این پکیج رو سفارش بدم.
  دچار دوگانگی شدم . تقاضامندم یک شماره مشخصی به من بدبد جهت تماس که سوالاتم رو بپرسم ابهاماتم رفع بشه .
  اگه پیامک هم بدم تا ۲ روز بعد تماس نمیگیرید و من هم بسیار عجله دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

 9. فریبا گفته:

  سلام خسته نباشید واقعا سایتتون عالیه
  ببخشید قیمت برنامه ریزی چهار ماهه چ مقدار هستش
  ممنون میشم پاسخ بدید
  ببخشی

 10. لیلا گفته:

  سلام…من یه پشت کنکوریم…و پارسال خیلی خرج کردم اما?میشه
  بگید هزینه ی این برنامه ی ۴ماهتون چقدمیشه؟

 11. شیرین فلاحتی گفته:

  سلام خسته نباشید
  ممنون از ایده های عالیتون
  میخواستم بدونم جمعا برای تهیه این پکیج چقدر باید هزینه کنم

 12. Sima گفته:

  سلام من ليسانس it با معدل ١٨.٧٥ دارم و ٢٢ سالمه، رشته دبيرستانم كامپيوتر بوده، منم ميتونم ازين برنامه استفاده كنم يا مختص بچه هاي نظريه؟

 13. ش.ک گفته:

  سلام خسته نباشید
  من برای تهیه برنامه ۴ماهه پیام دادم،کی با من تماس میگیرید؟؟
  واقعااا یه تیم عالی هستید ممنونم ازتون

 14. فرزانه گفته:

  سلام آقای دکتر.من لیسانس شیمی کاربردیم ودوست دارم مامایی بخونم آزاد ولی ۴سال از زمان کنکورم میگذره و چیزی از درسایادم نمیاد مخصوصا فیزیک و ریاضی.برنامه ۴ماهه به دردم میخوره؟ممنون میشم جواب بدین.

  • زهرا گفته:

   سلام.واسه رشته انسانی هم هست؟؟هزینش چنده؟میشه همینجا جواب بدین تا وقتی هزینشو تهیه کردم باهاتون تماس بگیرم؟ممنون

  • hafez گفته:

   راجب هزینه اش خودتون به شماره های سایت پیامک بدین بهتون میگن….از من بشنوی خیلی به دردتون میخوره….حتما تهیه اش کنین

 15. تینا گفته:

  سلام من هم چنروز پیش پیام دادم هم اینجامیگم بامن تماس گرفته نشده چرا واقــــــــــــــــــــــــــــــعا؟؟؟؟؟؟؟؟

 16. maryam گفته:

  اقا من خریدم الهی به امید تو ………..
  امیدوارم همه کسایی که واقعا درس خوندن به هرچیزی که میخان برسن…..

 17. فاطمه گفته:

  سلام من امروز پیام دادم امیدوارم هرچه زود تر بهم زنگ بزنید من مشتاقانه منتظر این برنامم اخه همه ی برنامه هاتون عالیه مخصوصا فایل های صوتی انگزیشیه دکتر کاویانی .
  من تابستون امسال متاهل شدم و خیلی نگران این بودم که کنکور قبول نشم اما شما کمکم کردین انگیزمو بدست بیارم ایول دکتر کاویانی ایول
  خیلی ممنوووووووووووووووووووووووووووووون

 18. بتول قاسمی سرنیش گفته:

  خیلی برنامتون علی وانگیزشیه،ممنون که برامون وقت میذارید،ازتلگرام هم استفاده مفیدمیشه..?

 19. محمد جواد گفته:

  از دکتر کاویانی عزیز و تیم محترمشون بسیار ممنونم به خاطر زحماتی که میکشن.
  من این برنامه رو تهیه کردم و واقعا فکر نمیکردم اینقدر دقیق و کامل باشه و چون مرور هم داخلش هست دیگه حرفی نمی مونه
  همچنین انرژی خیلی زیادی از دکتر و ویس های عالیشون گرفتم
  و امیدوارم تا کنکور همراهمون باشن .به امید موفقیت همه مکتبستانیا!
  در خرید این برنامه شک نکنین با اراده و پشتکار و یه برنامه دقیق وقت برای رسیدن به ارزو ها هست .

 20. m گفته:

  امیدوارم همه ی اونایی که این برنامه رو تهیه کردن موفق بشن و واسه کسایی که نمیتونن ازاین برنامه استفاده کنن دعا کنن که اوناهم موفق شن

 21. fatemeh.d.06 گفته:

  سلاااااااام
  منم این بسته رو گرفتم
  فایلای صوتی عالین
  برنامه هم خوبه
  ممنون
  میریم براااای موفقییییییت:)

  • پشتیبان سایت گفته:

   سلام
   همه جوایزی که اعلام می شود به دوستان عزیز اهدا می شود ئ تصاویر نیز در سایت منتشر می شود.

  • پشتیبان سایت گفته:

   سلام دوست خوبم
   به شماره های موسسه پیامک بدین. مشاورین ما با شما تماس می گیرند و راهنماییتون میکنن.

 22. دکتر گفته:

  سلاااااام ….
  برنامه عالییییییی هستش خیلی عالیههه

  اقای دکتر وقتی که ازمون داریم یعنی هر دوهفته یک بار قلمچی اون روز جمعه ای که ازمون میدم بعدشم باید ازمونو تحلیل کنیم و اینجور نمیشه که اون روز جمعه رو از برنامه خوند باید چکار کنی؟؟؟

 23. نسترن گفته:

  ببخشید کسایی که خودشون مشاوره مکتبستان دارن
  نیازی هست پکیج رو تهیه کنن؟؟؟
  یعنی مشاورای مکتبستان خودشون این برنامه رو به دانش اموزاشون نمیدن!!

  • پشتیبان سایت گفته:

   سلام دوست خوبم
   به شماره های موسسه پیامک بدین. مشاورین ما با شما تماس می گیرند و راهنماییتون میکنن.

 24. hafez گفته:

  سلام به همه ی کنکوریها اعم از تجربی ریاضی و انسانی…کسایی که میخان موفق بشن تو این سال حتما این برنامه رو تهیه کنن واقعا خیلی خوبه…کسایی که شک دارن تو خریدن این برنامه بهشون توصیه میکنم شکشون رو بزارن کنار و حتما این برنامه رو بخرن…انشالله امسال کسایی که با این برنامه میرن جلو موفق بشن

 25. الهه گفته:

  سلام .
  خسته نباشید .
  واقعا برنامه هاتون عالیه . می خواستم بپرسم برای پایه های پایین تر هم برنامه دارید؟
  من پایه ی دهم هستم علاوه بر اینکه از الان میخونم، میخواستم از تابستون به طور جدی برای کنکور هم بخونم . ممنون میشم اگه پاسخ بدید.!!

 26. فاطمه گفته:

  سلام من به شماره ای که گفته بودید پیام دادم چند روز پیش ولی هیچ تماسی دریافت نکردم.دوباره پیام بدم یا بازم منتظر تماس باشم دقیقا پس کی می خواید تماس بگیرید.

 27. سعيده گفته:

  سلام اقاي دكتر من قول ميدم ك تمام تلاشمو كنم تا كنكور
  قسم ب لبخنداي مامانم
  قسم ب ارواح بابام قول ميدم كل تلاشمو كنم
  برا شادي مامانم بايد قبول شم
  من برنامه ٤شما رو تهييه كردم واقعا عاليه
  استاد من بايد قبول شم من قول دادم مركز درماني خيريه ب اسم پدرم بزنم
  من بايد تلاش كنم تا قبول شم
  ميجنگم برا خانم دكتر شدن

 28. mobina گفته:

  سلام
  نامه من به دکتر کاویانی:
  من قول میدم پزشک بشم،پزشک شهید بهشتی،
  اونم توی کنکور۹۶
  قول میدم
  قول میدم تا اخرش ادامه بدم
  با اینکه هیچکدوم از مثالهایی که از بچه ها میزنین شبیه شرایط من نیستن پس من خودم میشم اسطوره خودم!! 🙂
  پیش بسوی موفقیت

 29. زهرا گفته:

  من واقعا نمیرسم به بقیه،بقیه خیلی از من جلوترن،هیچکدومشون سه سال از درس دور نبودن. من نمیتونم مثه بقیه پیشرفت کنم

 30. غزل عطاخانی گفته:

  آقای دکتر سلام من غزل عطاخانی هستم یه دانش آزموز پشت کنوری.
  شرایطم خیلی شبیه محمد نیرم بود.
  وقتی ک داشتم صحبت های شمارو بااون میشنیدم باهاش همزاد پنداری کردم.آخه منم برا بار سوم میخوام کنکور بدم. و تا الان خوب نخوندم و همش حسرت و فک کردن ب چیزای مسخره و آدمای مزخرف…یه مشکلی واسم پیش اومد ک تا الان درگیرش بودم هرچن اصلن موضوع مهمی نبود ولی منو بهم ریخت چن ماه.?
  حالا الان با برنامه شما میخوام ب اوووووووووووج آرزوهام برسم…
  من این نامه ای ک واسه شما مینویسمو نگه میدارم.ووقتی ک ب هدف رسیدم حتتتما بااین نامه میام پیشتون و بهتون میگم آقای دکتر منم تونستم بالاخره شددددددددددددددددددددددددددد
  آقای دکتر من بهتون قووووووول میدم ازخودم اسطوره میسازم.
  آقای دکتر من ب شما همین جا قول میدم ک امسال یعنی ۹۶سااال منه?
  آقای دکتر من به شما قووووووول میدم امسال از خودم اسطوره میسازم.
  من آرزوم اینه ک پزشکی دانشگاه ایران قبول بشم و بعد واسه عرض تشکر ازشما و تیم مکتبستان با یه دسته گل بیام خدمتتون .
  آقای دکتر مرررررررررررررسی ک تو این روزای سخت همرراااااااااااااااااااااااااهم هستید

 31. خانوم دکتر اینده گفته:

  سلام اقای دکتر
  من قول میدم که با همه ی وجودم درس بخونم
  اونقدر میخونم که تنها نتیجه ای که چندماه بعد میگیرم فقط پیروزیه و رسیدن به پزشکی
  قول میدم برای همون روپوش سفیده که تموم زندگیمه بجنگم
  قول میدم واسه خانوم دکتر شدنم بجنگم
  با تموم وجودم میجنگم بخاطر ساختن همون بیمارستان خیریه ای که ارزومه
  بخاطر خودم
  بخاطر خونوادم
  بخاطر اون قطره های اشکی که بعد اعلام نتایج ازخوشحالی از اعماق قلبم روی گونه هام جاری میشه
  میرم
  میرسم
  می درخشم

 32. مائده گفته:

  سلام به همگی
  نامه ی من به دکتر
  من یه اخلاق خوبی دارم که همیشه به قول هام وفا میکنم
  برای همین الکی قول نمیدم
  من هم به خودم و هم به خدا قول دام که پزشکی قبول شم
  و انشاالله که میشم ??

 33. mahsel گفته:

  من برنامه رو تهیه کردم عالیهههه
  من تو این مدت سردرگم بودم ولی الان خوب میدونم
  چی میخوام از زندگی و با اعتماد به برنامه میرم پیش و من قول میدم به هدفم برسم☺

 34. فاطمه گفته:

  درود بردکتر کاویانی که انقدر حمایتگرانه و پیگیرانه و هدفمند بچه های کنکوری رو درک میکنند و راه کارهای لازم رو پیشنهاد میکنند و از لحاظ روحی رسیدگی کامل رو نسبت به بچه ها با نهایت تواضع دارند.من جدا از این بابت ازشما ممنون هستم…
  متن سوگندنامه…..
  من قول میدم برای خواسته ام برای علاقه ام برای رویام برای اون چیزی که از زمانی که خودم رو پیداکردم بامن بود سرسختانه بجنگم وبابتش تلاش کنم و ازش دست برندارم…من قول میدم که نزارم فکر شکست و ناکامی لحظه ای به من چیره بشه….قول میدم با تمام وجود قول میدم تا نزارم هیچ چیز جلوی رسیدن من به خواستمو بگیره….قسم به اشکی که از گوشه ی چشم یک بیمار بخاطر نداشتن پچل درمان روی گونه هاش میریزه…من تک تک این لحظه هامو به یاد همون و بخاطر خدا قدر میدونمو همه ی تلاشمو میکنم که اگر خیلی ها بخاطرنداشتن شرایط مناسب نمیتونن به رویاشون برسن حالا که من شرایطشو دارم پس نهایت تلاشمو بکنم و موفق بشم و بهتین کنکور اگر نشم.حداقل بهترینه خودم بشم….

 35. امیرحسین گفته:

  سلام من به شماره ایی که گفتین پیام دادم چن روز پیش ولی تماس نگرفتید خواهشا تماس بگیرید استرس زیادی رومونه ممنون 🙂

 36. Mohaddese گفته:

  سلام اقای دکتر کاویانی
  من کتابتونو خوندم یه تصمیم مهم تو زندگیم گرفتم درسته که زمان محدوده اما زمان هست هنوز وقت هست فرصت هست
  میخوام بهتون قووول بدم که من سال بعد دانشجوی رشته ی پزشکی هستم میخوام قول بدم که هیچوقت دست از تلاش برندارم و ۵ماه برای رسیدن ب ارزوهام تلاش کنم میخوام قول بدم هیچوقت کم نیارم و تسلیم نشم
  شما واقعا به ادم انگیزه زندگی کردن میدین.
  واقعا ازشما متشکرم
  امیدوارم همیشه موفق باشید

 37. سودا گفته:

  سلاااااام خیلی خیلی خسته نباشین واقعامحشرین ازوقتی مطلب هاروخوندم فوق العاده انرژی گرفتم واسه ی برنامه۴ماهههم پیام دادم ولی هنوزتماس نگرفتین خواهش میکنم هرچی زودترزنگ بزنین چون میخوام هرچه زودتربابرنامه درساموشروع کنم

 38. ر.آ گفته:

  سلام خسته نباشید خدمت دکتر کاویانی عزیزوگروه مکتبستان میخواستم قیمت این پکیج ۴ماهه رو بدونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای رشته تجربی

 39. وحید گفته:

  سلام. با عرضه خسته نباشید به آقای دکتر کاویانی و همه اونایی که دارن زحمت میکشن.
  اگه میشه قیمته پکیج رو لطف کنید بگيد
  چون من باید به خودم متکی باشم و ببینم قیمته این پکیج چقده

 40. هانیه گفته:

  سلام من کتابتونو خوندم خیلی خوبه وممنون ک رایگان بود. قرار شد قول هامونو براتون بفرستیم اماچیزی ک منو اذیت میکنه اینکه من هرروز هدفمو مجسم میکنم و ب خودم میگم:(هانیه تو نباید شکست بخوری نباید دوباره دشمنات شاد بشن نباید ناامید بشی و…)اما وقتی میخوام یه شروع خوب داشته باشم یه اتفاقی میوفته انگار زمین و زمان دست ب دست هم دادن تا نذارن من درس بخونم?
  واقعا دیگ خسته شدم و احساس افسردگی شدید میکنم???

 41. امیرحمزه باقری گفته:

  سلام
  دکتر گفتن که توی این قسمت قول هایی رو به خودم بدم و شما
  خب من قول زیادی نمیتونم بدم چون وقتش رو ندارم
  ولی قول میدم یه روز سرطان رو ( من ) درمان کنم
  چیزی که براش به دنیا اومدن بی شک اینه

 42. نسا شعبانی گفته:

  سلام اقای دکتر.من قول نیدم ک تسلیم نشن،قول میدم ک امسال پزشکی دانشگاه تهران و بیارم،قول میدم ک رویای بچگیمو ب واقعیت تبدیل کنم،قول میدم از همه فرصتام بهترین استفاده رو ببرم،قول میدم ک باعث روسفیدی مادرم بشم،امسال سال منه من باید خودمو لااقلش ب خودم ثابت کنم و میکنم.ممنون بابت همه انرژی هایی ک بهمون میدید.

 43. Roya گفته:

  سلام
  من براي دريافت اين برنامه پيام دادم ولي با من تماس نگرفتين به جاش با يك شماره به من پيام دادن جهت راهنمايي ….
  من بايد با همون شماره تماس بگيرم ؟!!!

 44. اذین گفته:

  قولهای من:
  ۱-سال دیگه دانشگاه تهران باشم
  ۲-صبحا زود بیدار شم
  ۳-خودمو از شر سردرگمی و بی برنامگی خلاص کنم

 45. رضا گفته:

  سلام رضا هستم
  دانشجویه مهندسی عمران دانشگاه شیراز چن سال قبل یکم تنبلی کردم ولی یک اتفاق باعث شد تصمیم بگیرم برا ارشد بخونم به خودم و شما قول میدم که سال دیگه جزوه رتبه هایه تک رقمیه کنکور ارشد باشم و کار هایه علمی زیادی انجام بدم و به خیلی از خواسته هایه قلبی دیگم که یکیش رسیدن به عشقمه برسم من بهتوووون قوووول میدم یه مرد وقتی حرفی میزنه به هیچ عنوان حرفش دوتا نمیشه .

 46. Ipaydar__77 گفته:

  سلام به همه مکتبستانی ها من یه هفته هس ک برنامه رو تهیه کردم و میخوام بعداز ازمون ۵گزینه دو شروع کنم و بهتون قول میدم ک موفق میشم??

 47. missdoki گفته:

  سلام دکترکاویانی
  امیدوارم همیشه سالم وسلامت باشین …..
  من امروزبه شماقول نمی دم ثابت می کنم که سال بعدمن دانشجوی پزشکی دانشگاه قزوین خواهم شد….????

 48. سجاد گفته:

  سلام دکتر،کتابتونو دانلو د کردم،و یه سالی میشه که سایتتونو بلدم و میام سر میزنم،عالیه،من پشت کنکنوری هستم،،برنامه چهار ماهتنونم عالیه،ولی بخدا پول ندارم برم بخرم،اگه میشه برنامتوتو بهم بدین اگه جواب داد بقران هر طور شده پولتونو بعد کنکور میدم،،اگه کنکور قبول نشم باید برم سربازی شاید ایندم نابود بشه،

 49. شقایق گفته:

  سلام
  من قول میدم که از امروز برای هدفم که داروسازیه بجنگم و سال بعد روز کنکور با خوشحالی از جلسه کنکور بیام بیرون و به همه ثابت کنم که من میتونم.

 50. Mosta'ar گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اون پدری که پول نداره هزینه ی درمان بچشو بده… نگران تا صب بیدار میمونه… به هر کسی رو میزنه… ولی بچشو از دست میده…
  اون مادری که سرپرست خونوادشه داره از درد به خودش میپیچه ولی پول نداااره که خودشو درمان کنه…
  کی گفته پول مهم نیست؟؟؟
  کی گفته پول خوشبختی نمیاره؟؟؟
  پول همه ی خوشبختیارو نمیاره ولی نبودنش میتونه آدم و بدبخت کنه. به روزه سیاه بشونه…
  آدمی که چشاش کم بیناعه و چون پول نداره عمل کنه نابینا میشه!!
  هیچ به اینا فکر کردیم؟؟
  بینایی خوشبختی نیست؟؟؟؟
  نا بینا شدن عینه بدبختی نیست؟؟؟؟
  من نمیتونم این پکیج شمارو بخرم. چون پارسال خیلی پول کلاس دادم و روم نمیشه دیگه از بابام پول بگیرم.
  ولی… اومدم اینجا قول بدم. قول میدم. قول میدم عقب نکشم. عقب نشینی نکنم.
  قول میدم کم نیارم از رو نرم.
  بخاطر تمام اون بیمارایی که از بی پولی مهمترین اعضای بدن یا اعضای خونوادشونو از دست میدن
  بخاطر اون لحظه ای که بدون هزینه درمانشون میکنم و اونا از ته دل دعام میکنن عقب نمیکشم.
  من حتما موفق میشم. خدا رو داشته باشم همه چی و دارم. خدایا تو کمکم کن!!

 51. احسان گفته:

  سلام اقای دکتر من یه پشت کنکوریم که تقریبا ناامید شده بودم ولی بعد از شنیدن حرف های شما به خنده ها واشک شوق های پدر ومادرم قسم میخورم که من امسال پزشکی قبول میشم واین فقط یه حرف نیست اینو به شما قول میدم.

 52. علی گفته:

  سلام
  من قووووووووووول میدم به خاطر مادرم که معلوم نیست تا وقتی که کنکور میدم زنده باشه شبو روز بخونمو آرزوشو براورده کنم

 53. نازلی گفته:

  سلام
  من پزشک عمومی هستم و امسال مشغول مطالعه برای ازمون تخصص هستم و فقط فقط ۴ ماه تا کنکورم باقی مونده . صحبت های شما برای من بسیار انرژی بخش بود .
  بسیار اتفاقی امروز تو گوگل سرچ کردم( ۴ ماه مونده تا کنکور) و سایتتون رو پیدا کردم . همیشه موفق و موید باشین .
  می خواستم به بچه ها بگم که خود من هم از همونایی بودم که تو کنکور ۸۵ از زمستون به شدت شروع کردم به درس خوندن و رتبه ۲۵۸ کنکور رو اوردم . اینقدر امتحان رو خوب داده بودم از محل ازمون تا خونه کل مسیر رو می دویدم . و اون شبی که تو تابستون نتیجه ها رو اعلام کردن از شادی حتی شب توی خواب می خندیدم ( به گفته خواهرم 🙂 ) . ولی رویایی تر از همه چیز روز جشن فارغ التحصیلی بود و اشک شادی پدر و مادرها وقتی رفتی اون جلو با لباس فارغ التحصیلی ایستادی و داری قسم می خوری . وااااای خدا … بچه ها اگه بدونین چقدر شیرینه حتی همین پیغام منو تا اخرش نمی خونین و وسطش میرین سر درستون :)))
  الان که فایل صوتیتون رو گوش دادم منم می خوام برم ۴ ماه مونده تا کنکورم رو بترکونم چون یه مطب متخصص پوست مو زیبایی هست که ۸ ساله دارم شب ها خوابش رو می بینم و باید بهش برسم .

 54. علیرضا گفته:

  سلام دکتر… واقعا ممنونم از انرژی مثبتتون. حرف های شما عالیهههه…
  منم همینجا قول میدم از فردا ی آدم دیگه شم….هدف من پلیمر امیر کبیره و دیگه نمیخام وقتو تلف کنم. من موفق میشم….ب همه قول میدم??

 55. سمیه گفته:

  سلام اقای دکتر
  اومدم بهتون قول بدم
  من اسمم سمیه ست ده سال پیش دیپلم ریاضی گرفتم الان میخوام کنکور تجربی بدم تنها توخونه درس میخونم فقط پنج ماه مونده
  به خودمو شما قول میدم کنکور ۹۶ رشته پزشکی قبولشم هر روز صبح مشاوره شما رو گوش میدم
  سال دیگه بد قبولی تو کنکور بهتون زنگ میزنم خودم خبرشو بهتون بدم

 56. میلاد ف گفته:

  سلام دکتر کاویانی اسمم میلاد ف هستش شرایطم خیلی سخته الانم اوایل دیماه هستش میخوام با تمام شرایط قبلانم خداحافظی کنم میخوام یه میلادجدید بشم…میخوام رویاموبه دستاورد زندگیم تبدیل کنم میخوام قول بدم با همین چیزی که الان دارم شروع کنم مابقی رو کمکم تهیه میکنم…میوام قول بدم تحت هیچ شرایطی تسلیم نشم…قول بدم باتمام وجودموبا جدیت وصف ناپذیری شروع کنم ومنتظر فردا های خیالی نمونم

 57. فریده گفته:

  با سلام وخسته نباشید من درحال حاضر دارم طرحمو میگذونم وساعت کاریم از۷صبح تا ۴عصر هستش من تازه میخام شروع کنم برای خوندن وفقط پزشکی شیراز میخام ایا فقط با شبا خوندن میتونم؟ درضمن ریاضی وفیزیک رو میشه حذف کنم ؟ اخه هیچی بلد نیستم

 58. فاطمه گفته:

  سلام
  واااااااااااااااااااای این همه رقیب مکتبستانی چیه من دارم
  اوه اوه
  مهر۹۶ همتونو دانشگاه تهران میبینم
  میگی نه نیگا کن
  اقای دکتر بهت قول میدم سخت نی …..
  یروز میشم همکار خودت……
  فقط یکم دیگه کمکم کن
  واست ارزوی سلامتی وتندرستی میکنم
  فاطمه کاکاوند
  خرم اباد

 59. فائزه بانو گفته:

  سلام.من قول میدم که به همه قول هایی که به شما میدم عمل کنم
  من قول میدددم که هیچوقت ناامید نشم
  قول میدم کنکور۹۶اولین واخرین کنکورم باشه
  قول میدم باشما هم دانشگاهی بشمممممم اقای دکتررر
  قول میدمممم بعد کنکور خوشحالی پدر ومادرمو ببینممممم
  قول میدم وبه بقیه نشون میدددم که کار نشدددد نداره
  اخیش راحت شدددددمممم
  اقای دکترررر اسممم منو یادتون باشهههه.تو دانشگاه میبینمتون
  یاعلی

 60. علی رضا اسکندری گفته:

  سلام دکتر کاویانی ممنون از این همه قدرت بیان و خلاقیتتون و این همه انرژی پایبند و سر بلند باشید
  میخواستم قول بدم همینجا که من در کنکور ۹۶ در بهترین دانشگاه ایران یعنی پزشکی تهران تحصیل خواهم کرد و میترکونم
  و قول بدم تسلیم نمیشم
  قول میدم از هر لحظه ام به خوبی استفاده کنم و روز به روز بهتر شم
  و قول میدم خوشحال باشم و به موفقیت فکر کنم
  سپاس …

 61. EBI گفته:

  سلام دکی جون دستت درد نکنم عزیز ان شا الله هر چی از خدا میخواین بهتون بده به خاطر زحمات زیاد شما و تیمتون واسه ما کنکوری های بیچاره و سر در گم موفق باشید

 62. حسین گفته:

  سلام آقای دکتر.من تا حالا واسه کنکور خیلی جدی درس نخوندم ولی با خوندن این کتاب میخوام تمام لحظات باقیمونده رو درس بخونم.تمام لحظات…..
  بهت قول میدم (وبه خودم هم قول میدم)رشته پلیمر امیر کبیر قبول شم….

 63. فاطمه گفته:

  سلا منم میخوام همین جا قول بدم که تو کنکور ۹۶ پزشکی دانشگاه تهران قبول شم این بزرگترین ارزومه قول میدم واسه رسیدن بهش سخت تلاش کنم.ممنون از شما

 64. فاطمه گفته:

  سلام
  اسمم فاطمه است.امروز ۲۲ دی .من به خودم قول میدم یه شروع طوفانی داشته باشم.قول میدم تو این راه ۵ ماهه هرگز تسلیم نشم.قول میدم هیچی کم نذارم

 65. شیرین گفته:

  سلام خدمت همه مکتبستانی های عزیز
  جناب دکتر من زیست و شیمی شما رو گرفتم و راضیم
  میخوام یه نکته رو بگم من امسال بعد ۱۳ سال میخوام دوباره کنکور بدم بعد از اینکه فوق لیسانس آمار گرفتم
  دوستان من بعد از این همه سال به این رسیدم که چرا سالی که کنکور داشتم خوب نخوندم جرا تلاش نکردم چرا سر لجبازی با پدرم دور پزشکی رو خط کشیدم و ….
  الان پشیمون شدم و میخوام سال دیگه بشم دانشجوی پزشکی همینجا قول میدم به دکتر کاویانی که سال دیگه به هدفم برسم 🙂
  یه نصیحت از من ۳۲ ساله به شماها که الان دارید برای بار اول کنکور میدید قدر این روزها رو بدونید و طوری بخونید که چندسال آینده حسرت نخورید همتون موفق باشید به همراه خودم

 66. زهرا گفته:

  سلام و خسته نباشین قای دکتر .
  فقط خواستم بگم که هرچقدر از شما تشکر کنم بازم کمه . من امسالو اومدم ایران که واسه کنکورم بخونم من سال چهارم تجربی هستم . دور از خانواده و پدر و مادرم هستم خیلی وقتا از نظر روحی افت میکنم اما پدر و مادرم از اونجا بهم روحیه میدن و اینجا هم فقط شما رو دارم که بهم روحیه میدین . واقعا ممنونم خیلی خیلیییی ممنونم از زحمات بی نظیر شما که اصلا ناامیدی نمیاد سراغم . ? موفق باشید

 67. mamzy گفته:

  شدیدا استرس دارم الان .توروخدا زنگ بزنید ۲۴ ساعت نشه ۲۴ روز.بخدا همه فک میکنن من خوندم برا پزشکی میرم دیگه خبر ندارن…….همه ازم توقع دارن الان محکوم به خوندنم الان تابستون میخواستم شرو کنم نشد مهر خواستم نشد اذر ماه خواستم نشد الان دیگه باید بشه باید بشه چون من میگم فقط باهامون زود تماس بگیرید .واقعا خیلی استرس دارم

 68. خانوم دکتر آینده گفته:

  سلامی گرم تو این شبای سرززمستانی به اقای دکتر کاویانی
  الان۲۳دی ماه۹۵ ساعت ۱۹٫٫میخوام بهتون و به خودم قول بدم که صددرصد به هدفی که میخوام برسم و سرسختانه تلاشمو میکنم که پزشکی دانشگاه تهران ورودی۹۶ بشم و افتخار افرینی کنم برای خودم و خانواده م و شهرم .کتابتونو خوندم و اشک شوق و امید از چشمانم سرازیر شد .دوستتون دارم بخاطر زحمات بی پایانتون

 69. haniye گفته:

  منم تا الان شروع جدی نداشتم ..رشتم انسانیه و ارزوی مدیریت شهید بهشتی رو دارم اما ..الان پیامک زدم امیدوارم هزینش زیاد نباشه چون اگه زیا باشه نمیتونم تهیه کنم:( ممنون از زحماتتون

 70. الی گفته:

  سلام
  من معدل سومم ۱۳:۵۷ و اصلا درس نخوندم اصلاااااااااااا
  اتفاقی اشنا شدم با مکتبستان ویساشون گوش کردم اصن از این رو ب اون رو مگه داریم بهتر از دکتر کاویانی
  برنامه چهارماهم خریدم هنوز نرسیده بدستم
  میرم واسه موفقیت
  مگه میشه با دکتر کاویانی پزشکی قبول نشد؟!

 71. نرگس گفته:

  سلام به تیم درجه یک مکتبستان،ببخشید من یه سوال دارم…این برنامه واسه کسایی که واقعا صفر صفرن مناسبه؟؟اخه معمولا میگین کسایی که تا الان خوب نخوندن..ولی من کلا نخوندم و واقعا صفرمممم..منم میتونم توی این چند ماه موفق بشم؟؟؟ینی ممکنه؟بازم میگم من صفر مطلقم و تا الان یه ساعتم درس نخوندم…

 72. حسین گفته:

  سلام
  حسین آقازاده بنگر هستم فارغ التحصیل کارشناسی برق-گرایش الکترونیک
  پارسال میخاستم واسه ارشدم بخونم که نشد یعنی خودم نخواستم از ته قلبم که بشه.میدونم مبحث کنکور ارشد با سایتتون زیاد مربوط نمیشه
  ولی ۱۰نکته برای شروع از صفر کنکور تونو خوندم بهم انگیزه فوق العاده ای داد تو همینجا به تمام دوستام قول میدم تمام تلاشم رو میکنم و نشون میدم که تو این زمان سه ماهه تا کنکور ارشد من میتونم نتیجه فوق العاده ای روبگیرم((علی رغم اینکه خیلیا بهم میگن نمیشه و نمیتونی )) ولی من شروع میکنم و میجنگم و قله ی افتخارمو فتح میکنم.
  ایشاالله همه دوستان مثل ستاره ای بی دریغ تو مسیر رسیدن به هدفهاشون بدرخشند.
  ارادتمند همه دوستان

 73. دنیا س گفته:

  سلامممممممممممم دکتر من میدونم که امسال به رویام میرسم و قول میدم که با تمام وجود تلاش کنم و ناامید نشم وادامه بدم تا زمانی که برسم به روپوش زیبای پزشکی من به شما و خودم و خدام قول میدم

 74. بیتا گفته:

  سلام دکتر من سال ۹۴ کنکور دادم چون نا امید شده بودم درس نخودنم و آرزوی دندون پزشکی موند رو دلم !!هنوزم هر روز که بلند میشم گریه میکنم که چرا نخودم الانم دانشگاه میرم رشته ی شیمی ولی دلم هنوز دندون پزشکی میخواد اما من آدمیم که زود نا امید میشم هی میخواستم شروع کنم باز تو این دو سال باز گفتم نمیشه الان همه درسارو یادم رفته چی بخونم؟!ولی میخوام اگه میشه کمکم کنید که به آرزوم برسم .چون هرروز اعصابم از دست خودم خورده .بقیه ام هی میزنن تو سرم که چرا نخوندم .چون من و دکتر میدونستن…و این که من جا های مختلف تو المپیادو ورزش خودم و ثابت کرده بودم که میتونم موفق شم .ولی حرفای بقیه نذاشت و من امیدم و از دست دادم?..کمکم میکنید؟

 75. faeze.soufi گفته:

  سلام اقای دکتر کاویانی,وقتتون بخیر
  راستش من سال سومی هست ک میخوام برا کنکور بخونم,سال دوم بخاطر فوت برادرم و جو بد خونه نتونستم درس بخونم و قصد نداشتم برای سال سوم بمونم پشت کنکور و میخاستم هر رشته ایو ک اوردم برمو بخونم ولی با اصرار خانوادم ی بار دیگه موندم پظت کنمور,اوایل انگیزه ای برا خوندن نداشتم و ب زور خانواده شرو کردم ولی ی مدت که گزشت و دیدم دوستامو که با رتبه های خوب بازم موندن پشت کنکور و دارن برای پزشکی تموم تلاششونو میکنن منم انگیزه پیدا کردم و به خودم گفتم من چرا نتونم,طی اون دو سالی که گزشت کلی هزینه کردم برای کلاس ها ولی نتیجه ای نداشت,الان دو ماه هست که به صورت جدی شروع کردم به مطالعه, این روزا اشتیاقم به خوندن کمتر شده بود تا اینکه امروز فایل صوتی شمارو گوش دادم و کلی انرژی گرفتم و کتابتونو دانلود کردم و مطالعه کردم و اومدم اینجا تا قول بدم بهتون که تموم تلااااشششممموووو برای رسیدن به هدفم که پزشکی هست میکنم,از فردا ساعت مطالعمو بالاتر میبرم و به ۱۰ ساعت میرسونم,ممنونم ازتون بابت فایل های صوتی پر انرژیتون,انشالله همیشه تنتون سالم باشه و در تموم مراحل زندگی موفق باشید ?

 76. محمدامین نظرپور گفته:

  سلام آقای دکتر چند باره پیامک میفرستم برای برنامه ولی هیچ خبری نیست تورو خدا زودتر تماس بگیرین

 77. مهدیه گفته:

  سلام آقای دکتر کاویانی من قول میدم که از امروز شروعی متفاوت داشته باشم.من برنامه ۴ماه تا کنکور تهیه نکردم چون قبلا پک فاتحان خریدم اما تا به حال خوب نخوندم.قول میدم که از امروز خوب بخونم

 78. الی گفته:

  سلام
  من کلاادم ناامیدی بودم ولی بادیدن ویدیوانگیزشی شماسرشارازامیدشدم جدیدا تصمیم گرفته بودم که بخونم ولی عملی نکرده بودم ازشماممنونم که منومصمم ساختید

 79. حمید گفته:

  سلام دکتر جان
  من به شما و خودم قول میدم تا اخرین روز کنکور نهایت تلاشمو بکنم تا قشنگ ترین رویامو تحقق ببخشم
  دست از طلب ندارم تا کام من براید

 80. ماهر گفته:

  سلام خدمت مکتبستانی ها .منم برنامه رو دریافت کردم .فوق العادست عالیه خیلی ممنونم.فقط سوالی که داشتم اینه که من سوالم درباره آزمون های آزمایشی هست که کجا باید این سوال رو بیان کنم؟

 81. SAMANE گفته:

  سلام به همه ی مکتبستانیاااااااا سلام به دکتر کاویانی
  من سمانه ط.م هستم دانشجوی آینده دکتری داروسازی دانشگاه تهران همینجا هم به خودم قول میدم هم به شما با همه ی وجودم درس بخونم و جونمو پای هدفم میذارم .سال دیگه این موقع درگیر امتحانای پایان ترم داروسازیم…اینم بگم الان ۲روزه که از ارشدم انصراف دادم اونم فقط برای رسیدن به عشقم به داروسازی…

 82. غزل گفته:

  سلام من به شماره های سایت پیامک زدم ولی کسی جوابم رو نداد. میشه بگید قیمت برنامه ۴ ماهه چقدره؟ ممنونم.

 83. الهه گفته:

  سلاممممم به همه منم کلی انگیزه گرفتم و از امروز نمیذارم یه ساعتم تلف بشه و دارم میرم واسه رتبه برتری و اگه خدا بخواد رتبه یک منم برنامه ۴ ماهه دارم و خداروشکر درسام داره اوکی میشه مرسی از کتاب الکترونیکی که اینقد بهم انگیزه داد مرسی

 84. FAEZEH گفته:

  سلام استاد(: حرفاتون جالبه و قصد دارم پکیجتونو تهیه کنم.. حالا باید شرایطش هم سنجیده بشه.. توکل بر خدا.. دکتره آیندم انشاالله(:

 85. شیدا رحمتی گفته:

  مرداد ۹۶ خبر موفقیتم رو بهتون میدم اقای دکتر مرسی ک انقد انگیزه میدید واقعا وویس هاتون رو ک میشنوم خستگیم یادم میره من امسال حتما باید زحمت های پدرومادرم رو جبران کنم این قول رو ب خودم و ب شما میدم

 86. shadi گفته:

  سلام..خسته نباشید.من ترم ۷منابع طبیعی هستم..به دلیل درس نخوندن مجبور شدم تواین رشته بیام.که بازم شکر همینم قبول شدم..ولی من رشته ها علوم پزشکی دوس دارم.وچندوقتیه که خیلی ذهنمو درگیر کرده تاجایی که اصلا روحیه هیچ چیزو ندارم…نمیخوام حسرتشو تاهمیشه داشته باشم…لطف کنید بابرنامتون کمکم کنید..که نمیدونم ازکجاهم شروع کنم…

 87. نگین گفته:

  سلام دکتر کاویانی جون. من امتحانام رو بد دادم درحالی که روز۷تا۸ساعت درس میخوندم سال سوم تجربی هم هستم درس های سال دومم خوندم با حال داغون داشتم توی سایتا میگشتم که وارد سایتتون شدم چون معدلم پایین۱۷ست فکر میکردمهیچ وقت نمی تونم رشته ی خوب قبول شم ولی با مطالب شما انرژی ای که از دست داده بودم رو به دست اوردم.چاکرشماوهمکاراتون دربست.

 88. ناهيد گفته:

  سلام ممنون از انرژي دادنتون من مدرك كارشناسي دارم وهدفم اينه كه امسال مجددكنكور بدم،باخودم ميگفتم ديگه ديرشده ولي شمابهم انرژي داديد،چندروزه براي بسته پيام دادم ولي تماس نگرفتن،بعدلطفا قيمت بسته رو اعلام كنيد كه اگركسي توان پرداختشوداره بهتون پيامك بفرسته

 89. نازنین گفته:

  سلام جناب دکتر کاویانی
  من بهتون قول میدم تحت هرشرایطی با توکل بر خدا وانرژی مثبتی که شما بمن هدیه دادین و پشتکار تو دو کلمه خلاصه بشم خانم دکتر…

 90. Dr.EBI گفته:

  سلام دکتر کاویانی عزیز ازشما و تیم پر انرژی تون خیلی خیلی تشکر میکنم
  من امسال حتما ب هدفم میرسم و قول میدم خودم و خونوادمو و تمام دوستدارانم رو خوشحال کنم و باعٍث سرافکندگی و شرمندگی دشمنانم بشم
  من قول میدم امسال سال پیروزی من باشه و این ۴ماه رو باتمام قوا درس بخونم و تلاش کنم چون این ۴ماه سرنوشت ۴۰سال ایندمو مشخص میکنه واین۴ماهست که تعین میکنه من چه طور زندگی کنم و……
  دکتر همین جا میخام سوگند بخورم که همه ی امکاناتی که تو این ۴ماه باعث نا امیدی و سردرگمی و حواس پرتی و…من میشه رو ازخودم دور کنم و خودم رو تواین مدت باقی مونده تا کنکور از دنیا جدابدونم و بعد از اینکه ۴ماه درس وتلاش تموم شد با پیشوند مقدس پزشک بیرون بیام(ان شا الله)وهمه اقای دکتر صدام کنن و یه تشکر ویژه هم از شما کنم
  به امید موفقیت همه ی مکتبستانی ها

 91. رضا گفته:

  سلام آقای دکتر میخوام یه قولی به شما وخودم بدم که تا این سنم قولی بزرگتر ازاین ندادم میخوام این زمان باقی مانده از کنکورو باتمام وجودم درس بخونم وممنون ازشما.

 92. arefeh گفته:

  با سلام من ۱۸ سالمه امسالم کنکوریم .. واقعیت تا الان خوندم ن ب طور خیلی عالی..واقعیتش تو تست زنی مشکل دارم .میخوام بدونم واقعا میشه تو این چهار ماه بتونم نتیجه مطلوبی بگیرم ..؟ولی اینو میدونم ک بسیار ادم سخت کوشیم و با تموم وجودم موفقیت را میخوام.و لطفا بگید ک هزینه این برنامه ریزی چقدر هست؟؟

 93. فاطمه گفته:

  سلام دکتر کاویانی من از الان به بعد تمام تلاشمو می کنم ک به خیلیا نشون بدم لایق بهترین ها ام قول می دم دست از رویام بر ندارم قول می دم هیچ وقت یادم نره خدایی هم هست که بهم کمک میکنه ممنونم بابت حرفای پر انرژی تون

 94. مهناز گفته:

  سلام من الان ۲روزه واسه برنامه ۴ماهه پیامک دادم ولی تماس نگرفتن خواهش میکنم تماس بگیرید من فقط منتظر این برنامم تا شروع کنم زمانم داره الکی هدر میره دکتر

 95. علیرضا گفته:

  سلام دکتر.خوبی؟ می خواستم ب خودم و شما قول بدم ب اون هدفی که در کرانه های افق ب دنبالشم خواهم رسید. <> دوستدار شما از فاصله دوری که حتی تصورشم سخته.

 96. و.ن گفته:

  سلام
  من پارسال کنکور دادمــــ….نشد که بشه
  امسال تازه با شما آشنا شدم…کاملا اتفاقی….نمیدونم اسمشو چی بذارمـ,,,,خواست خدا یا اتفاق یا سرنوشت….اما فقط میدونم که دیگه نمیکشم دیگه تحمل زخم زبونای دلمو ندارم,زبون این دل لامصب از تیزی شمشیر برنده تره….
  فقـط اینو میدونم کـــــه…این دفعه دیگه موفق میشم
  فردا روز اول برناممه…دعا کنید برام…برامون
  اصلا هر کی این نوشته رو خوند دلی یه صلوات بگه بعدشم یه یا علی بگه و بلند شه
  بیخیال خستگی…. اون داداشی که پرسید هزینش چقدره فقط همینو بگم که ۳۰۰این روزا رقمی نیس داداش من واسه این همه زحمت دکتر
  یا علی

 97. نگار گفته:

  سلام آقاي دكتر
  ممنون بابت اميد و انرژي اي كه به ما كنكوريا ميدين.موفق تر باشين هر روز از ديروز
  من قول ميدم توي مدت باقي مونده نميدونم نميشه و نمي تونم رو كنار بذارم و تسليم نشم و ادامه بدم بعد از اين كه هم نوشتن اين نامه تموم بشه اتاقم رو جمع مي كنم و به لطف و ياري خدا پر قدرت شروع مي كنم
  قول ميدم با تمام وجود براي رويا هام وقت بذارم و يادم نره تو اين مسير اوستا كريم پشت منه
  روز خوبي داشته باشين بازم ممنون بابت حس خوبي كه امروز بهم دادين

 98. zahra گفته:

  سلام
  خواهش میکنم کمکم کنید
  من سال ۹۵ کنکور دادم و رتبم اومده ۳۰۰۰۰ و معدلمم ۱۷ شده.تا الان هم درست و حسابی نخوندم.من میتونم با مشاورین این موسسه پیشرفت کنم؟من تا سال های قبل معدلم خیلی بالا بود و همه انتظار داشتن من پزشک بشم واسه همین امسال خیلی حرف خوردم.ولی اگه یکی باشه به من تضمین بده که من میتونم پزشک بشم اگه یک سال دیگه بمونم من اون حرفارو به جون میخرم.من خیلی دوست دارم دندون پزشک بشم.ولی ترس باعث میشه نتونم بخونم.خواهش میکنم کمکم کنین و لطفا جواب بدین.

 99. مهدی گفته:

  سلام.تشکر از همتون
  اونایی که کنکور دارن حتما بگیرن این برنامه ریزی رو.
  صددرصد جواب میگیرن.
  منم که نمیتونم بگیرم.بجاش براتو ن دعا میکنم

 100. محمدجواد گفته:

  سلام من محمد جوادعباسزاده سال دوم کنکورتجربی ام پارسال رتبه ام ۵۰۰۰۰شد معدل کتبی نهایی ام نیز ۱۰میباشد میخوام امشب قول بدم به خودم وبه خدای خودم وبه شماآقای دکتر کاویانی که از همین امشب چنان درس بخوانم که سال ۹۶روی صندلی دانشکده پزشکی شهید بهشتی بشینم من از امشب نمیذارم هیچی مانعم بشه که درس نخونم

 101. ف.ه گفته:

  مرسی از انرژی که به ما میدین دکتر قول میدم که سال دیگه تو همچین روزی من دانشجوی دارو دانشگاه تهران باشم یه هدفیه که خیلی وقته شده رویای هر شبم قول میدم برا رسیدن بش تموم سعیو بکنم قول میدم نمیذارم حسرتش رو دلم بمونه این چند ماهو میجنگم براش..

 102. حمیدرضا گفته:

  سلام دکتر.خوبی؟ ازت ممنونم که به همه کنکوریا روحیه میدی. من امسال پشت کنکوریم رتبه کنکورم۸۷۰۰۰بود ولی میخوام بهت چندتا قول بدم:۱)اولیش اینکه رتبمو امسال کمه کمش۸۰هزارتا بیارم پایین۲)دوم اینکه بهت قول میدم ازتک تک روزها استفاده کنم وتسلیم نشم۳)سوم اینکه بهت قول میدم پدرمو سربلند وخوش حال کنم آخه سال پیش بابام به خاطر من خیلی تحقیر شد واذیت شد۴)چهارم اینکه به همهی کسایی که مسخرم کردند سرکوفت کردندوتحقیرم کردند یه پاسخ خوب بدم اونم بارتبه ی خوب۵)وپنجمین وآخرین قولم اینکه به آرزوم هرجوری که باشه میرسم قول قول میدم.راستی دکترسال بعدمنتظرم باش تا باهات تماس بگیرم و ازموفقیتم باخبرت کنم وهمچنین یه اسطوره بشم واسه بقیه.من قهرمان میشم بدون شک.

 103. DR.sogol گفته:

  سلام اقای کاویانی!
  وقتتون بخیر!اول از همه بابته تمام زحماتتون و این همه انرژی که به ما میدید ممنونم و به شما هم خسته نباشید میگم!
  من قول میدمتوی این چند ماه اخر تسلیم نشم و با همه وجودم تمرکزمو بزارم رو درسام.قول میدم که فقط به موفقیتم فکر کنم و تا به هدفم نرسیدم دست از تلاش برندارم
  روز خوبی داشته باشین یا علی!

 104. حدیث گفته:

  سلام من میخوام همون نامه ا ک اقای دکتر گفتنو بنویسم………..واقعاا عالی بود اقای دکتر …امروزشنبه ۱۶بهمن ماهه و ساعتم ۲۳:۵۹ دقیقس من قووول میدم تا دقیقا ۵ماه دیگه با تمام وجود بجنگم ک ۱۶ تیر ۹۶ نگم ای کاااااش…من قوول میدم فقط درس بخونم و ترازمو بالا ببرم…..من میتوووووونم………….تلاااااااش امروزم افتخار فردامه……

 105. adeleh گفته:

  Adeleh khanoom:
  سلام وخسته نباشید من اتفاقی با شما آشنا شدم دوست دارم پزشکی بخونم من ۲۶سالمه کارشناس پرستاری هستم ولی پرستاری ارضام نمیکنه تو رشته خودم خیلی موفق بودم ولی زمان کنکور انگیزه کافی برای قبولی رشته پزشکی نداشتم الان میتونم شرکت کنم وقبول بشم میشه راهنماییم کنید

 106. ghazaleh گفته:

  سلام من برنامه رو تهیه کردم و واقعا عالیه..ولی یه مشکلی که هست اینه که بعضی اوقات نمیتونم در طول یک روز تمام اون حجم درس ها رو تموم کنم…و اینکه میشه مباحث هفته ها رو جا به جا کرد؟؟

 107. Ali گفته:

  سلام لطفا قیمت پکیج ۴ماهتونو بگین؟ آیا این برنامه برای کسایی که رشتشون نامرتبطه و میخوان کنکور تجربی بدن هم مفیده؟

 108. گلی گفته:

  سلام خسته نباشید حقیقتش من خیلی دوست دارم این برنامه چهارماهه رو تهیه کنم و واقعا از بی برنامه بودن خسته شدم میشه لطف کنید قیمت این برنامه رو تو سایت ذکر کنید تا اگر هر شخصی با توجه به شرایط مالی توانایی پرداخت این برنامه رو داشته باشه اقدام به تهیه کنه؟ باتشکر

 109. اسماعیل گفته:

  سلامی گرم به دکتر کاویانی که هست مشاوری باحااالی??
  چه گویم که دارم دلی هوایی هوایی پیرهن سفید دکتر کاویانی
  با عرض سلام خدمت دکتر کاویانی عزیز،من اسماعیل دانا هستم و الان سوم تجربی ام و از مشاوره های شما خیلی راضی هستم (باید بگم فوق العاده هستن ) من رو پوش سفید شما رو حتما باید بدست بیارم لطفاا(تمنا یا هر چیز دیگه ای ) ازتون میخوام به من مشاوره و برنامه بدین و من رو تا روز کنکور آماده کنین
  قول میدم رتبه یک کنکور ۹۷ منم
  از خواهش میکنم یه توجه ای به من بکنین
  بخدا عشقم درس خوندن هست اما نمیدونم چه برنامه ای میتونه به من کمک کنه تا روز کنکور آماده بشم لطفا نظر لطفی با ما کن
  من یه مکتبسسسسسسستانی امممممممممم
  دکتر شما فوق العاده هستین

 110. Future Dr گفته:

  سلام استاد!!!
  خسته نباشین ، دمتون گرم ک اینقد وقت میزارین . واقعا خسته نباشین .
  استاد من سال قبل کنکور دادم و رتبم شد ۶۰۰۰ البته اینو بگم ک اگه اون یک و نیم ماه آخرو ک روزی ۱۰ ساعت۱۲ ساعت میخوندم رو نمیخوندم الان ۴۵۰۰۰ رو شاخش بود .
  استاد زندگی ی جوری همه چیو امسال از دستم گرفت ، طوری ک امیدم رو از همه چی بریدم . نه ب معلمی امید دارم ، نه ب کسی یا چیزی ، فقط ب خودم و تلاش خودم امید دارم . ب این نتیجه رسیدم ک تا خودم نخوام و نخونم نمیشه. فک میکنم این کلاسای کنکور ک بهترین مطالبم توش میگن ، آدمو بد عادت میکنه و آدم فک میکنه ک آره چون من بهترین معلم رو دارم حتما موفق میشم . ولیییی اصلا اینجوری نیس . بلکه اونی ک فقط خودشو داره حتما موفق میشه.
  امسال از اول سال خوندم ، خوبم خوندم. میشد ک روزی ۱۲ ساعتم بخونم ولی یکی دو ماه وسطاش ی شکاف ایجاد شد . و خیلی ناراحتم امید شدم ولییی …
  ولی چند روز هس ک بعد از خوندن کتاب شما ، و شنیدن فایل صوتی ک گذاشتین ، دوباره شروع کردم ، اونم با روزی ۷ ساعت ک ایشالا ب لطف خدا بیشترش میکنم .
  فقط خواستم بهتون قول بدم ک تو این ۵ ماه باقی مونده ، اصلا ما امید نشم و ب چیزای منفی فک نکنم ، قول میدم ک دیگه نزارم هیچ اتفاقی دوباره شکافی ایجاد کنه تو خوندم . قول میدم ک دکتر شم
  ??

 111. سبحان گفته:

  سلام آقایه دکتر
  من سه روزه پیامک زدم گفت تا بیست و چهار ساعت بعد با من تماس میگیرن اما هنوز خبری نشده من باید چیکار کنم خیلی به این برنامه نیاز دارم

 112. غزاله گفته:

  با سلام و خدا قوت من زنی ۳۲ ساله هستم که حدود ۵ ساله ازدواج کردم و ارشد زیست دریا هستم و با خواندن کتاب شما تصمیم دارم بیام اینجا و بهتون قول بدم که هر روز قوی تر از روز قبل هستم و خواهم بود نه فقط به خاطر خودم به خاطر همسرم و به خاطر شاگردم که یک کودک کار هست و من یقین دارم می تونه موفق باشه.

 113. fafasantoori گفته:

  سلام.. خیلی از شما ممنونم بابت این سایت فوق العاده و برنامه ریزی خوبتون
  ولی شرایط من یکم با رقیبام فرق داره.. از این جهت میگم ک کنکور اختصاصی من سال ۹۴ بود و دو سال دانشجو رشته زبان دانشگاه علامه بودم (یعنی تا همین دی ماه!) ولی چون رشنه تحصیلیمو دوست نداشتم و آرزوم از بچگی پزشکی بوده الان چند روزی میشه ک ار دانشگاه انصراف دادم تا شاید تو این فرصت باقی مونده بتونم یکم خودمو راضی کنم!
  به این دلیل میگم شرایط من فرق داره چون دو ساله ک کلا از رشته تجربی فاصله گرفتم و نمیدونم ک الان میتونم این فاصله رو کمتر کنم یا ن.. ولی کنکور امسال واقعا برام مهمه..
  پیش پیش مرسی از توجهتون 🙂

 114. زهرا گفته:

  سلام من یه کنکوریم برای تهیه برنامه اومدم
  فقط میخام بدونم هزینه برنامه ۴ماهه تا کنکور چقدر میشه؟؟؟ خیلی مممنون

 115. kourosh nabipour گفته:

  سلام اقای دکتر.
  در حال خوندن کتاب هستم و رسیدم به نامه
  من همیشه مثل یک برنده هستم و برنده ام
  شکست وجود نداره
  عشق من رو میرسونه و و دل عشق رو و صفا دل رو و احساس نوع دوستی صفا رو و انسانیت نوع دوستی رو.
  من به رویاهام فکر میکنم و میپوشم روپوشم رو و بیماران عزیزم رو همراهی میکنم
  من مرد این ۴ماه و نیم هستم
  من مردی هستم که به لطف عشق شکست براش معنی نداره
  مردی که قراره دلش هرروز زنده تر بشه،مردی که
  دوست داشتن رو در دل ادم ها قوت ببخشه و در جامعه بسیار موثر باشم
  استادی که غرور دانشجوش براش مهم باشه و دوست دانشجوهاش
  مردی که کارهاش بوی زندگی بده و زندگی ببخشه و به امید خداوندی که همیشه کنارمون بوده و هست.بچه ها برای همه دعا کنید.ارادتمند شما!کورش نبی پور،جراح مغز و اعصاب،استاد دانشگاه و بنده ی خدا

 116. kourosh nabipour گفته:

  سلام اقای دکتر.
  در حال خوندن کتاب هستم و رسیدم به نامه
  من همیشه مثل یک برنده هستم و برنده ام
  شکست وجود نداره
  عشق من رو میرسونه و و دل عشق رو و صفا دل رو و احساس نوع دوستی صفا رو و انسانیت نوع دوستی رو.
  من به رویاهام فکر میکنم و میپوشم روپوشم رو و بیماران عزیزم رو همراهی میکنم
  من مرد این ۴ماه و نیم هستم
  من مردی هستم که به لطف عشق شکست براش معنی نداره
  مردی که قراره دلش هرروز زنده تر بشه،مردی که
  دوست داشتن رو در دل ادم ها قوت ببخشه و در جامعه بسیار موثر باشم
  استادی که غرور دانشجوش براش مهم باشه و دوست دانشجوهاش
  مردی که کارهاش بوی زندگی بده و زندگی ببخشه و به امید خداوندی که همیشه کنارمون بوده و هست.بچه ها برای همه دعا کنید.ارادتمند شما!کورش نبی پور،جراح مغز و اعصاب،استاد دانشگاه و بنده ی خدا

 117. نینا گفته:

  سلام
  سه روز پیش پیامک زدم واسه تهیه برنامه ۴ ماه ولی باهام تماس نگرفتن تورو خدا تورو خدا ۴ماه داره میشه ۳ماه اصلا وقت نیست خیلی استرس دارم
  اگر قیمتش ذکر کنید ممنون میشم

 118. یاسین گفته:

  سلام میشه لطف کنید فقط قیمت برنامه رو بگید چون از شهرستان مزاحم میشم وتا به الان شروع نکردم چون کار میکردم کاسب هستم بگذریم اگه لطف کنید قیمت برنامه بدون چیز های دیگر رو بگید لطف میکنید درضمن خواهشا سریع پاسخ بدید چون از کافی نت مزاحم میشم.

 119. وحید گفته:

  با سلام من لیسانس کاردرمانی دارم الانم سربازم ومتاهل اما ازرشته خودم اصلا راضی نیستم و عاشق دندون پزشکی ام…الان قصد دارم برای کنکور۹۷بخونم دانشگاه ازاد یا دولتی …بنظرشما میتونم قبول بشم واینکه ایا ارزش داره ۶سال دیگه درس بخونم…لطفا راهنمایم کنید میخام تا اخرش باهاتون همراه باشم…ممنون

 120. mina گفته:

  سلام دکتر من از همین امروز به خودم و شما قول میدم که سال ۹۶ پزشکی دانشگاه تهران قبول شم من یه لحظه ام از تلاش بازنمی ایستم هیچ ساعتی رو تلف نمیکم و میرسم..و امیدوارم یه روز ببینمتون و موفقیتمو شخصا ابراز کنم

 121. رضوان گفته:

  سلام آقای کاویانی من کنکوری تجربی هستم تا الان خوب درس نخوندم مشاور خوبی ندارم و تو آزمون های کانون نتایجم خیلی ضعیفه
  تصمیم گرفتم برنامه ۴ماهه شما رو تهیه کنم که چشمم به مشاوره تلفنی و کار هاش خورد الان دو دل شدم نمیدونم بین برنامه ۴ ماهه و مشاوره کدوم یکیش رو انتخاب کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

 122. سليم گفته:

  سلام ميشه لطف كنين قيمتو بگين هرچه سريتر بهتر!يه روز هم يه روزه خيلي مهمه!يا تو خود سايت اعلام كنين كه اين همه ايميل نزنن قيمتو بخوان،مرسي از زحماتتون

 123. قاصدک گفته:

  چرا هیچ متنی وپاسخی برای قیمت نذاشتن.. منم میخوام قیمتش روبدونم.. تادیرنشده یه کاری انجام بدم.. بگید تروخدا قیمت رو

 124. باهی گفته:

  سلام.من قول میدم این چهار ماه باقی مونده رو بترکونم.از لحظه لحظه ش استفاده درست کنم.امیدوارم آخر این چهار ماه بیام و خبر موفق شدنم رو بدم.یاعلی

 125. مهدی1997 گفته:

  سلام خسته نباشید من دوروزه ک خریدم برنامه ۲ونیم ماهه رو دقیقا چ زمانی منتشر میشه ؟؟؟همون هفته دوم فروردین ک گفتید؟؟؟؟

 126. مهسا ح گفته:

  سلامممم
  امروز به خاطر انگیزه ای که دارم حتی از تفریحم با خانواده زدم که برنامه رو اجرا کنم و واقعا راضیم که بهتون اعتماد کردم و استارت زدم
  اگر خودم کاهلی نکنم با این برنامه همه چیزایی که فراموش کرده بودم دوباره میخونم و این عالیییهههه
  ممنونم ازتون

 127. دانیال بحتویی گفته:

  سلام دکتر من قول میدم یه بار واسه همیشه بجنگم واسه رویام قول میدم لبخند پدر و مادرمو روز اعلام نتایج ببینم قول میدم ایندمو بسازم
  قول میدممممممممم . قول میدم اخر تابستون بهتون تماس بگیرم بگم که من تونستم ۳ ماه یه ادم متفاوت باشم و وارد اون رویای خودمو بشم پس از همین الان قول میدم

 128. پریسا گفته:

  اقای دکتر خیلیییی ممنونم از شما
  با اجرای برنامه هر روز از خودم راضی تر میشم و برای روز بعد پر از انرژی هستم … این حس خوبمو مدیون شما و برنامتونم … ممنووون

 129. ابواافضل گفته:

  کاش دوستم شما رو زودتر بهم معرفی میکرد اینطوری از اول با برنامه های شما میخوندم …. واقعا برنامتون رو دوس دارم و بهم انرژی میده… من واقعا میدونم هرروز باید چیکار کنم نه مثل برنامه های دیگه که تا الان داشتم که فقط میگفت امروز ۲ساعت زیست بخون حالا اینکه من چی بخونم و چقدر اصلا معلوم نبود…
  خیلی ممنونم ازتون

 130. محمد علی وحدتی گفته:

  سلام خوب هستین من قبلا گرافیک میخوندم و اصلا هم درستم خوب نبود ولی کنکور رو واس همه دانشگاهای ملیش مجاز بودم ولی چون علاقه نداشتم نرفتم بعد اینکه دیپلم گرفتم تغییر رشته دادم به تجربی ولی اصلا هیچی بارم نیست ولی همه دوستام میگن تو فرزند شهیدی و درصد داری و اینا و من هم خیلی علاقه دارم واس پزشکی حتی اگه آزاد یا پردیس خودگردان باشه میخوام وقت بزارم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم خواهش میکنم کمکم کنید زود

 131. اشکان گفته:

  سلام آقای دکتر… هفته دوم برنامه ۲٫۵ ماهه رو شروع کردم و خیلی حالم خوبه چون یک هفته اول رو تونستم درست اجرا کنم و نه تنها خسته نشدم بلکه پر انرژی تر هستم…مرسسیییی برای فایل های صوتی مشاوره تون…. عالییی…

 132. فاطمه گفته:

  سلام.ممنون از سایت خوبتون .من امروز پیام دادم برای برنامه ۲٫۵ ماهه .بی صبرانه منتظره تماس شما هستم .خواهش میکنم زود تر تماس بگیرید .داره دیر میشه….

 133. Arezoo گفته:

  سلام خسته نباشین من ۵ روز پیش پیامک دادم ولی تا حالا باهام تماس نگرفتین میخواستم بدونم مهلت برنامه تمام شده اگه نه پس چرا تاحالا تماس نگرفتین

 134. حسین گفته:

  سلام لطفا قیمت این برنامه ۴ماهه چقدر هستش لطفا پشتیبان سایت به ایمیلم جواب بدن و یا از دوستانی که خریدند بگن که چقدر تمام شد براشون…

 135. sina گفته:

  سلام اقای دکتر کاویانی خسته نباشین
  من دانش اموز پیش دانشگاهی از رشته تجربی از شهرستان اهر هستم متاسفانه سطح علمی دبیران ما خیلی پایین است و ب همین دلیل بنده مجبورم در کلاسهای کنکور زیادی شرکت کنم برای همه دروس عمومی و اختصاصی تا کنون نیز فقط در کلاس ها شرکت و جزوه تهییه نموده ام فرصت های تابستان و نیم سال ول را بخاطر کم کاری های خودم از دست داده و بسیار پشیمانم هدفم نیز رشته پزشکی دانشگاه سراسری تبریز است میخاستم بدانم اگر این برنامه را تهیه کنم حجم زیاد کلاسها و امتحانات هر روزه ی دبیران اختلالی در اجرای ان ایجاد نمی کند؟

 136. محمد گفته:

  سلام دکتر کاویانی عزیز گفتین نامه بنویسیم براتون منم اومدم اینجا که به حرفتون عمل کنم
  دکتر جان انصافا قول میدم تا رسیدن به اون روپوش سفید دست از تلاشم برندارم و اینقدر تلاش کنم که بالاخره همکارتون بشم
  دکتر قول میدم اول مهر ماه اسمم جزء افتخار آفرینان مکتبستان باشه
  و همچنین اون گوشی آیفون رو ببرم ?
  خیلی خیلی ممنونم از شما و تیم فوق العاده قوی که دارین

 137. علیرضا گفته:

  سلام دکتر کاویانی علیرضا علیزاده هستم گفته بودین پیام بدم اومدم که بگم قبل از آشنایی با شما من فقط به یه چیز فک میکردم اونم خوانندگی بود ولی بعد از اشنایی با شما فهمیدم که باید دکتره هنرمند بشم نه فقط هنرمند
  و بهتون قول میدم که برنامه چهار ماهه رو تا اخرش اجرا میکنم و به بچه هایی که نخریدن پیشنهاد میکنم حتمن بخرن ممنووووووون

 138. الهام گفته:

  دکتر کاویانی واقن ممنونم از زحماتتون من ب شما قول میدم ک ب هدفم برسم و ناامید نشم ممنون از تلاشتون و ممنون ک فقط ب دانش اموزایی ک جلو هستن و ترازشون بالاست اهمیت نمیدین واقن ممنون شما شلعه ی تو وجود من دوباره روشن کردید من قول میدم از همین الان شروع کنم و ناامید نشم و فققققققط ادامه قول میدم جوری بخونم ک از بقیه جلو بزنم دیگه خسته شدم از این همه ناامیدی خسته شدم این سومین کنکوریه ک میدم دیگه توان و ارادشو نداشتم ولی شما قوت قلب من شدید بهم این باور رو دادید که با نغمه ی دورنم نمیرم ?
  مرسی

 139. محمد گفته:

  سلام
  این بار جندم هست که پیگیر میشم چرا کسی جواب نمیده؟!!
  من پیامک هم دادم ایمیل هم دادم ولی کسی جواب نمیده آقا قیمت چقدره؟! برای تهیه ش چیکار کنیم؟! …….

 140. محمد گفته:

  سلام دکتر کاویانی عزیز
  ببخشید من پارسال برنامه ۴ ماهه رو تهیهه کردم و با کمک اون تونستم رتبه ۳۰۰۰ تجربی و بیارم امسال پشت کنکوری ام میخام از همون برنامه استفاده کنم ولی متاسفانه فایلش پاک شده از سیستمم چیکار کنم ؟

 141. پروين گفته:

  سلام دكتر كاوياني من دانشجوي ترم ٥ مهندسي پزشكي دانشگاه ازاد مشهد هستم اما آروزم پزشكي سراسري بوده تا الان و الان ديگه واقعا تصميم گرفتم بهش برسم چون اگه نه دلم اروم نميگيره واسه همين ميخوام از الان شروع كنم بعد چند سال . هم پكيج شتاب و هم برنامه ٤ ماه رو سفارش دادم به نظر شما ميتونم در كنار دانشگاه كه ميرم واسه كنكور هم بخونم و به پزشكي برسم لطفا راهنماييم كنيد بخدا شبا خواب پزشكي ميبينم?

 142. پروين گفته:

  سلام دكتر كاوياني من دانشجوي ترم ٥ مهندسي پزشكي دانشگاه ازاد مشهد هستم اما آروزم پزشكي سراسري بوده تا الان و الان ديگه واقعا تصميم گرفتم بهش برسم چون اگه نه دلم اروم نميگيره واسه همين ميخوام از الان شروع كنم بعد چند سال . هم پكيج شتاب و هم برنامه ٤ ماه رو سفارش دادم به نظر شما ميتونم در كنار دانشگاه كه ميرم واسه كنكور هم بخونم و به پزشكي برسم لطفا راهنماييم كنيد بخدا شبا خواب پزشكي ميبينم? واينكه من كتاباي دبيرستانم رو ندارم با خريد پكيج نيازي به تهيه كتاب هم هست يا خير؟

 143. محمد گفته:

  سلام به همه مکتبستانیای عزیز و دکتر کاویانی
  خیلی خوشحالم ک میتونم خودما تو روپوش سفید تصور کنم و این قولا به شما دکتر کاویانی عزیز میدم ک تصورم را به واقعیت تبدیل کنم
  مثل همیشه تلاشای بی وقفه ادامه داره
  مرسی ک هستین ??????❤??

 144. شادمان گفته:

  سلام
  من برنامه ۴ ماهه رو خریدم و به دوستمم معرفی کردم و اونم خرید
  ولی برنامه برای دوستم ارسال شده و هنوز برا من ارسال نشده

 145. Ziba گفته:

  سلام
  من چند روز پیش ب سامانه پیامکی پیام دادم و دیشب واسم پیام اومد ک بین ساعت ۸تا۱۰ شب باهام تماس گرفته میشه ولی تا الان خبری نشده!
  چیکار کنم؟

 146. مهدی گفته:

  سلام خدمت همه مکتبستانی ها و اقای دکتر کاویانی عزیز
  اقای کاویانی من حدود ۱هفته هست که من شروع کردم برای کنکور به طور جدی خوندن و این رو هم مدیون اون ویس های شما هستم البته من در مهر و آبان امسال هم به طور جدی خوندم و در آزمون های قلمچی به رتبه ۲۰۰ کشوری هم رسیدم اما بعدش دیگه شل کردم و الان یک هفته میشه که من بازم شروع کردم به صورت جدی خوندن
  من سال ۹۳ پدرم رو از دست دادم و مادرم برای من همه نوع کتاب برای کنکور رو اماده کرده و هزینه بسیاری رو بر دوش خودش گذاشته ولی من اصلا نمیخوندم تا امسال
  الان من دیگه روم نمیشه که بهش بگم برام کتابی یا هر چیزی برای کنکور رو بگیره میخواستم اگه میشه به ایمیل من پیام بدید و من رو راهنمایی بفرمایید

 147. . گفته:

  سلام خودتون گفتین نامه براتون بنویسم
  خیلی مچکرم ازتون آقای دکتر کاویانی عزیز واقعا شما منو تو مسیر رسیدن به هدفم قرار دادین آقای دکتر من میخوام دکتر بشم خیلی مایلم ولی نمیتونم پکیج ۴ ماهه ی شما رو تهیه کنم مطمئنم که عالی خواهد بود میشه راهنمایی کنین چطوری خودم تو این ۴ ماه به رویای پزشکی برسم ؟

 148. kosar گفته:

  بهتون قول میدم که تا جایی که میتونم تلاش کنم و قدر لحظه لحظه زندگیم رو بدونم تا به ارزوهایی که دارم برسم ممنون از برنامه خوبتون?

 149. حجت اله احمدی گفته:

  سلام آقای دکتر،من تا الان خوب نخوندمش دست وپاشکسته خوندمه ولی میخوام ازهمین جابهتون قول بدم که ازفرداباتمام قدرت شروع کنم ،ممنون ازشما

 150. متین گفته:

  اقای کاویانی با خواندن کتابتون انگیزه فوق العاده ای گرفتم قول میدم تا چهار دیگه با قبولی در رشته پزشکی باعث افتخار خانودم بشم واقعااا ممنوننن

 151. عاطفه گفته:

  سلام دکتر کاویانی
  میخوام بهتون قول بدم که با تمام وجودم تلاش کنم و امسال موفق بشم دست از تلاش برنمیدارم و باعث افتخارشما و خانواده ام میشم.

 152. سید علی گفته:

  سلام
  آقای دکتر کاویانی
  من قول میدم بخونم تا ته تهش….
  با تمام قوا و با ایمان به خدا
  برنامه ۴ ماهه را بگیرم
  جبران میکنم
  ممنون از زحماتتون
  یاعلی….

 153. محمد گفته:

  سلام دکتر من به شما قول میدم تواین چند ماه باقی مونده تمام تلاشم رو بکنم و باقدرت واراده پیش برم وخسته نشم وان شاءالله تومهرماه آینده در دانشگاه در رشته ی دندانپزشکی مشغول تحصیل شم وگوشی آیفون رو هم ببرم ودراین راه به خدا توکل می کنم .ان الله یحب المتوکلین

 154. ياس پورپاكدل گفته:

  سلام دكتر جان اميدوارم در تمام مراحل زندگي موفق باشين مثل هميشه…
  من كتاب انگيزشيتون رو الان خوندم و واقعا تحت تأثيري هستم
  نكات مهمشو نوشتم و زدم رو ميزم
  واقعاً دلم ميخواد برسم به اين هدف زيبا …دلم ميخواد اخر اين مأجرا طوري تموم نشه كه همه مسخره و تحقيره كنن…دلم نميخواد أشك تو چشاى مامانم رو ببينم
  دلم ميخواد اينده اى بيارم كه همه بشينن سر جاشون و ديگه با ديد تحقير نگاه نكنن…
  همينجا بهتون قول شرف ميدم كه تا جون دارم اين ٣ ماه بخونم و تسليم نشه
  اين بازي رو خيليا زودتر شروع كردن ولى منم كه تمومش ميكنم با موفقيتم
  اميدوارم همه بچه هاى ايران زمين موفق بشن…. برنامه هم عالیه?????????

 155. Fateme گفته:

  سلام دكتركاوياني ببخشيد من بك سؤال داشتم أين كه أيا ميتونم بدون زدن ريسا تو كنكور موفق بشم چون كه رشته من رياضي هست و إز زيست چيزي نميدونم!؟

 156. سینا دکتر آینده گفته:

  با سلام
  نمیدونم چطور باید از مکتبستان تشکر کنم که من رو از ناامیدی نجات داد…چیزی نمونده بود که جا بزنم و از دور رقابت کنار برم اما مکتبستان با این برنامه ۴ ماهه دوباره امید رو به من برگردوند..B-) الان چیزی جز پزشکی نمیتونم تصور کنم..قسم میخورم آن چنان تلاش بکنم که همه اون کسایی که میگفتن تو نمیتونی بیان راز موفقیتم رو بپرسن….مکتبستان تا اخرش باهات هستم عشقی عشق
  خبر پزشک شدنم رو همینجا پست میکنم به امید خدا…راستی بچه ها شما هم میتونین فقط توکل و تلاش لازمه پس یاعلی

 157. Sh.gh گفته:

  با سلام،
  من كارشناسي ارشد مهندسي پزشكي-مهندسي بافت هستم(كنكور تجربي ٨٧ بودم و الان بعد از ١٠ساااال ميخوام واسه ٩٧ شكرت كنم?)
  بسيار از پكيج و برنامه ٤ماهه شما راضي هستم واميدوارم كه بتونم در رشته دندانپزشكي يا داروسازي قبول بشم، انشاالله?.
  متشكرم

 158. فاطمه گفته:

  من قول میدم به هدفم برسم…
  واقعا از شما ممنونم به خاطر روحیه وانرژی که به ما میدید
  علی یارتون..یا علی

 159. رامش گفته:

  سلام!
  ممنون دکتر که مثل همیشه انرژی رو به ما هدیه دادید… من تا ابد به خاطر زحماتتون از شما ممنون و متشکرم!
  خواستم همون طور که خواستین چند تا قول بدم!
  قول میدم تو این چند ماه نهایت تلاشم رو بکنم…قول میدم در برار خستگی هام کم نیارم و ادامه بدم!
  قول میدم خودم رو از هر چیزی که من رو به حاشیه بکشونه دور بکنم…
  قول میدم موفق بشم!
  دندون پزشکی مشهد حق منه! من به حقم می رسم!قول میدم!
  و
  قول میدم….به قول هام عمل کنم!

 160. محمد گفته:

  اول سلام..
  خدایی چه وضعشه..
  کنکور های سال های خیلی دور رو ببینید…هر کی که واقعا تلاش میکرد و اهل فکر ! بود قبول میشد..
  از وقتی این قلم چی و موسسه های دیگر از جمله همین جا بوجود میان و اینطوری برنامه میریزن،، راه و چاه رو کاملا نشون میدن و دانش اموز مانند ربات انجام میده و رتبه زیر ۱۰۰ کنکور میشه…
  راستشو بگید … چند نفر از این همه ادم که هر سال میرن پزشکی واقعا پزشکی میخوان ؟؟؟؟
  کنکور تجربی وحشتناک شده…و یه سریا که علاقه ای به پزشکی ندارن ، صر فا با تست زدن میرسن بهش..
  ما که بخیل نیستیم…کاش همه اونایی که قبول میشن بیشتر از اونایی که قبول نمیشن علاقه داشته باشن … نه فقط برای اسم و رسم پول..
  همه چی برنامه ریزی نکته بینی و خلاقیت و همه چی رو حاضر و اماده میدن به طرف…خب تک رقمی نشه باید تعجب کرد..

 161. حسین گفته:

  سلام نمیدونم باید اینجا مطرح بکنم یا نه ببخشید
  باامسال میشه دو سال که پشته کنکورم هنوز نتونستم کاری برا خودم بکنم واقعا گیجم اصلا هم مطالعه اساسی نداشتم هیچ درسی هدفم دندون مشهده ولی به رتبه ۵۰۰۰ هم راضی شدم واقعا نمیدونم چکار کنم کسیم ندارم کمکم کنه تمام امید پدر و مادر پیرم منم ولی هر روز سرزنش میکنم خودمو که چته چرا نمیخونی این دوباری هم که کنکور دادم به همه گفتم رتبه پرستاری آوردم ولی نرفنم و من دندون میخوام ولی نگو که رتبه شده ۳۰۰۰۰ و اصلا مجاز نشدم

 162. كيميا گفته:

  مي خوام قول بدم كه همين الان يكي از رتبه هاي ١ تا ٢٠٠ مال منهههههه حقققققق منهههه سهممم منههههه?????من قول ميدم هر شب ٥ دقيقه به روياهامم فكر كنممممممم?قول ميدم تا بهش نرسم ولش نكنمممممم

 163. حسین گفته:

  سلام به همه مکتبستانی های عزیز
  من قول میدم سال بعد اسمم جز قبول های مکتبستان باشه قول میدم به پزشکی برسم من قول میدم تو دنیای تنهایی خودم به هدفم برسم پزشکی عشق اول منیییییییی???????

 164. زهرا گفته:

  سلام خسته نباشین..من خیلی خیلی عجله دارم،برای برنامه ی کنکور،از چند موسسه برنامه دریافت کردم و نمیدونم کدوم خوبه!واقعیت برنامه هاشون بدرد بخور نبودن!اگه ممکنه در مورد برنامه ی چهارماهه اطلاعات بیشتری بدین همچنین در مورد هزینش

 165. رزمشکی گفته:

  سلام من تازه اسفند فهمیدم که مهلت برا ثبت نام کنکور۹۷هست و ثبت نام کردم من یه بچه کوچیک دارم خانه دارم به نظرتون این بسته آموزشی۴ماهه به دردم میخوره؟آخه من نمیتونم روزی ۶یل۷ساعت درس بخونم بخاطر موقعیتم…????

 166. رز گفته:

  سلام آقای کاویانی من قول میدم با تمام شرایط سختی که دارم جزء ورودی های پزشکی۹۷ باشم…قول میدم….
  پس پیش به سوی دکتر شدن????

 167. مبینا گفته:

  سلام من قول میدم حتما امسال حداکثر تلاشمو بکنم.نمیخوام بازم تابستون بعد از کنکور حسرت روزایی رو بخورم که الکی از دست دادم.من حتما امسال پزشکی قبول میشم ولبخند پیروزیو روی لب خودمو خانواده مینشونم.

 168. NJ گفته:

  سلام دکتر کاویانی میشه درباره کنکور خودتون ویس بذارید اینکه چه سالی کنکور دادید وچندبار دادید ورتبه ودرصداتون چنده واینکه پزشکی کدوم دانشگاه قبول شده اید وسختی ها ومشکلات سال کنکورتون و…

 169. محدثه گفته:

  سلام،من به خدای خودم قول می دم که از این به بعد به دهن این و اون نگاه نکنم،که از این به بعد هدف قشنگمو با خوشامد دیگران مقایسه نکنم،با این که من چه طور باشم از من راضین،به این که دیگران چه طور زندگی می کنن و من چه طور،من به خدای خودم قول میدم که مردونه پای هدفم بایستم.و فقط خودمو نگاه کنم،و فقط توانایی و شوق زندگی خودمو نگاه کنم،و اینو بدونم که اگه من به هدفم برسم،یه نقطه ی پررنگ در خاطره ی من به وجود میاد که هر وقت بهش فکر کنم از کرده ی خودم انگیزه بگیرم و باعث انگیزه ی من زندگی خودم باشه نه سایت های مختلف انگیزشی.و اگه به هر دلیلی نتونستم به هدفم برسم باز تلاش خواهم کرد،باز ایستادگی میکنم،باز توکل میکنم و حس لجبازی من پایان نخواهد داشت و شاید خیلی ها این وسط این همه نتونستن و نرسیدن رو تقدیر بدونن و دست بکشن اما من تقدیر و یه قلم می دونم که مقدوره به نوشتن و من به وسیله ی این قلم به وسیله ی این جهان باید زندگیمو بنویسم،باید بسازم،من به خدای خودم قول می دم که تا ته ته دنیا پای هدفم باشم،پای آرمان های مقدسی که دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *