چرا ما اعتقاد داریم دستیابی به موفقیت خیلی راحته؟

چرا ما اعتقاد داریم دستیابی به موفقیت خیلی راحته؟

چرا ما اعتقاد داریم دستیابی به موفقیت خیلی راحته؟

? چرا ما اعتقاد داریم دستیابی به موفقیت خیلی راحته؟

♦️موفقیت♦️
چه کلمه پرقدرتی…

❄️ اگر با کارآفرینان موفق دنیا مصاحبه کنید و دلیل واقعی موفقیتشون را بپرسید, به رازی می رسیدکه شاید قبلا فکر می کردید فقط در مقبره های فرعون بزرگ در کتیبه ای نوشته و دفن شده و هیچکس از آن خبر ندارد, اما خیر. راز موفقیت بسیار ساده, باشکوه و ناب است:??

?✨اشتیاق و علاقه تان را پیدا کنید و بیرحمانه رویایتان را دنبال کنید تا وقتی که با سر به زمین بخورید و پاهایتان توان حرکت نداشته باشد.

? احتمال اینکه با سر به زمین بخورید و پاهایتان دیگر توان حرکت نداشته باشد… خیلی کم است، اما این فرصت ارزشش را دارد اگر موفق شوید, نه؟

? همه ی میلیونر های دنیا، کارآفرینان، ستاره های سینما، خوانندگان موفق، ورزشکاران قهرمان که ازشون مصاحبه کردند در لابلای صحبت هایشان، به صورت خیلی ظریف عامل موفقیتشون رو فاش کردند:

? همه ی آنها “علاقه”شون رو پیدا و دنبال کردند

? و این دلیل دستیابی به موفقیت شان بود!

?آنها با “علاقه”شون سخت کار کردن؛ کنکاش کردن؛ مانند لیموشیرین از خوردن آخرین قطره اش هم دریغ نکردند! در صورتی که دیگران به دنبال کاری می گشتند تا یه ذره پول بیشتری بهشان بدهند.

⁉️اگر واقعاً می خواهید آدم فنی باشید، شاید بگید “عالیه، باید شروع کنی” ، “تجربه نیاز داری”، “مربی نیاز داری”، “پول نیاز داری”.

? بله، این ها خیلی کمک می کنند اما اگر بخواهید زیادی راجع بهش فکر کنید از اینی هم که هست سخترش خواهید کرد.

✔️ وقتی به موضوعی علاقه ای دارید و دارید دنبالش میکنید؛? وقت کم، کمبود منابع و موانع سختی که در مسیرتان بهش برخورد میکنید را کاملا نادیده میگیرید و تنها چیزی که میبینید علاقه ای است که به کارتان دارید.??
این راهی است که روند موفقیت را برای شما آساتر میکند.?

? علاقه باطنیتان را پیدا کنید و دنبال کنید و شک نکنید که در یک نقطه ای در مسیرتان که زیاد دور هم نیست، به موفقیت خواهید رسید.

? این مطلب رو به کنکورتون ربط بدید
حتمااا موفق میشین❤️❤️

✅ دوستان کنکوری
اگه مایل هستین در فرصت باقی مانده بهترین نتیجه را بگیرید ما وسیلش رو براتون آماده کردیم ? با دی وی دی های مخصوص ماه های پایانی صفرتاصد حداقل ۲ بار تا کنکور درسهاتونو بصورت کاملا مفهومی میخونید و با جمع بندی عالی به تسلط میرسید ??? برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه واژه “صفرتاصد” رو به ۳۰۰۰۷۰۰۴۹۰ پیامک کنید تا کاملا راهنماییتون کنیم ?

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

تعادل مطالعاتی

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود