سوالات و پاسخ آزمون گزینه دو ۲۶ مهر۹۲ ریاضی

سوالات و پاسخ آزمون گزینه دو ۲۶ مهر۹۲ ریاضی

سلام

در اين پست تصميم گرفتيم سوالات و پاسخ آزمون گزینه دو ۲۶ مهر۹۲ ریاضی را به صورت رايگان در اختيار شما دانش آموزان گرامي قرار دهيم.

ويژگي هاي آزمونهاي آزمايشي گزينه? :

آزمون‏هاي آزمايشي گزينه‏ دو ويژگي‏هاي منحصربه ‏فردي دارد که اين آزمون‏ها را از آزمون‏هاي ديگر به شدّت متمايز مي‏کند. در يک جمله آزمون‏هاي آزمايشي گزينه‏ دو در زمره ي «باکيفيت‏ترين و ارزان‏ترين» آزمون‏ها هستند.
برخي از اين ويژگي‏هاي منحصر به فرد عبارتند از:

۱) سؤال‏هاي استانـدارد:
مفهوم سؤال استاندارد در يک آزمون آزمايشي، مشابهت با سؤال‏هاي آزمون‏هاي سراسري است. آزموني که سبک و سياق و سطح سؤال‏هاي آن شبيه آزمون سراسري باشد، آزموني مطلوب و استاندارد است. بررسي کارشناسي بر روي آزمون‏هاي آزمايشي گزينه‏ دو در ?? سال اخير نشان مي‏دهد که هم‏بستگي بسيار زياد و قابل توجهي بين سؤال‏هاي آزمون‏هاي گزينه ‏دو و آزمون سراسري وجود دارد.

۲) محدوده ‏بندي مناسب :

محدوده ‏ي آزمون‏هاي آزمايشي گزينه‏ دو به ‏نحوي تنظيم شده است که داوطلباني که در تمام مراحل آن شرکت مي‏کنند با يک برنامه ‏ي مدوّن و منظم تمام مطالب درسي منابع آزمون سراسري را در فاصله ‏هاي زماني مناسب مطالعه و مرور نمايند. رعايت فاصله‏ ي زماني مناسب بين آزمون‏ها، برخورداري از حجم مناسب و قابل مطالعه، هماهنگي با برنامه ‏ي آموزشي سالانه ‏ي دبيرستان‏ها، افزايش تدريجي حجم آزمون‏ها، ارائه ‏ي محدوده و سؤال‏هاي جداگانه براي داوطلبان مشغول به تحصيل در سال چهارم دبيرستان و فارغ‏ التحصيل از ويژگي‏هاي ممتاز اين محدوده ‏بندي مي‏باشد.

شما مي توانيد اين مجموعه را به صورت فايل PDF در قالب يک فايل zip و به صورت مستقيم دانلود کنيد .
اميدواريم که مورد رضايت شما عزيزان قرار بگيرد.
سوالات و پاسخ آزمون گزینه دو ۲۶ مهر۹۲ ریاضی
براي دريافت سوالات و پاسخ آزمون گزینه دو ۲۶ مهر۹۲ ریاضی فايل زير را دانلود کنيد.
منبع : سایت www.1konkur.ir

دانلود سوالات و پاسخ آزمون گزینه دو ۲۶ مهر۹۲ ریاضی

مقاله: سوالات و پاسخ آزمون گزینه دو ۲۶ مهر۹۲ ریاضی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود