دانلود جزوه تمامی فرمولهای ریاضی | خلاصه فرمول ها |کنکور ۱۴۰۰

دانلود تمامی فرمول های ریاضی کنکور

دانلود جزوه فرمول های ریاضیات کنکور (رایگان) – نظام جدید

ریاضی کنکور همیشه و همه دوره ها یکی از تعیین کننده ترین دروس برای رشته تجربی بوده و هست. این درس شامل دانلود جزوه تمامی فرمولهای ریاضی می باشد که سوالات آن تمامی به صورت مسائل و حل کرنی می باشد.

بر همین اساس بودجه بندی ریاضی کنکور ۱۴۰۰ مطابق با سه دوره دهم, یازدهم و دوازدهم می­باشد و ۳۰ سوال از این کتاب ها در مباحث گوناگون و حوزه های مختلف برای داوطلبین مطرح می شود.

گروه آموزش مکتبستان برای شما در قالب فایل های جداگانه، کلیه جزوات کنکوری مطابق با بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ را برای کلیه مقاطع را آماده کرده است.

در این پست تیم مکتبستان جزوه تمامی فرمول های ریاضی کنکور رو به صورت کامل و البته گزینشی از جزوات برتر کشور برای شما آماده کرده که با استفاده از اون میتونین یک جمع بندی مناسب در ریاضی کنکور داشته باشین و تمامی فرمول های ریاضی کنکور رو به صورت کامل یاد بگیرین.

تو داوطلب عزیز کنکور ۱۴۰۰ می تونی در ادامه همین صفحه جزوه تمامی فرمول های ریاضی کنکور نظام جدید ویژه کنکور ۱۴۰۰ را به صورت کاملا رایگان از باکس های دانلود دریافت کنی و برای تسلط بهتر به این فرمول ها و همچنین جمع بندی ریاضی کنکور از این جزوه استفاده کنی.

در جزوه کامل تمامی فرمول های ریاضی که برای شما قرار داده شده است، تمامی فرمول ها به همراه توضیح مختصر و جامعی از آنها قرار داده شده است تا به درک صحیحی از مفهوم فیزیک و کاربرد هریک از فرمول ها برای تیپ سوالات مختلف برسید.

این جزوه مطابق با کتاب ریاضی مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم ویژه دانش آموزان رشته تجربی و رشته ریاضی می باشد.

برای یادگیری و به حافظه سپردن بهتر فرمول های ریاضی کنکور نظام جدید باید شناسایی و تشخیص دقیقی از تیپ سوالات هر فصل و البته تعداد سوالات مطابق با بودجه بندی دقیق کنکور ۱۴۰۰ داشته باشید.

برای این کار ابتدا سراغ تمرینات کتاب ریاضی در هریک از مقاطعی که مشغول به مطالعه آن هستید بروید و به صورت آموزشی این تمرین ها را کامل حل کنید و نکات مربوط به هریک را در دفتری جداگانه یادداشت کنید.

در این مرحله پس از شناسایی و تشخیص تیپ سوالات, از روش بازیابی اقدام به شناسایی تست های مشابه برای هر تیپ از روی کتاب کمک درسی یا جزوه معلم خود نمایید و با طبقه بندی یا علامت گذاری تست های مشابه, از هر تیپ حدود ۲۰ تا ۳۰ تست مجزا حل کنید.

سعی کنید سطح سوالات رو در این مرحله به مقدار متوسط برسونید. به این ترتیب شما در عین حال که با تمرین زیاد راه حل های اختصاصی و مسیر حل مربوط به هر سوال رو یاد میگیرید, فرمول های مربوط به هر بخش رو نیز حفظ خواهید کرد.

همانطور که می دانید ریاضی کنکور سی سوال را در کنکور سراسری ۱۴۰۰ به خود اختصاص می دهد و شما با بررسی و مطالعه کامل این جزوه میتونین خیال خودتون رو از بابت جمع بندی این درس راحت کنین.

حالا با ما یعنی تیم مکتبستان درس به درس پیش برید تا یک آرشیو کامل برای تمامی دروس کنکور برای خودتون جمع آوری کنین.

براي دريافت  فرمول های  کاربردی ریاضی تجربی برای  کنکور ۱۴۰۰ به صورت کاملا رایگان فايل زير را دانلود کنيد.

براي دريافت جزوه فرمولهای ریاضی کنکور فايل زير را دانلود کنيد.

دانلود جزوه تمامی فرمولهای ریاضی

برای دانلود جزوه کامل ریاضی کنکور(دهم ، یازدهم و دوازدهم) اینجا را کلیک کنید.

 

10 دیدگاه برای “دانلود جزوه تمامی فرمولهای ریاضی | خلاصه فرمول ها |کنکور ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود