قیمت تدریس خصوصی ریاضی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ، یکی از مواردی بود که دوستان زیادی درخواست کردن در مورد اون تحقیقی رو انجام بدیم و قیمت های استانداردی رو برای این مورد اعلام کنیم.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی

بنابراین ما هم بیکار نموندیم و دست به کار شدیم تا در مورد قیمت تدریس خصوصی ریاضی تحقیق کنیم و ببینیم چه قیمت هایی می تونن استاندارد باشن، اما متاسفانه تمام تحقیقی که انجام دادیم، نتونست نتیجه ی مناسبی رو در پی داشته باشه و قیمت های استانداردی رو برای تدریس خصوصی ریاضی به ما بده تا اون رو برای شما عزیزان مکتبستانی اعلام کنیم.

پس چنین شد که تصمیم گرفتیم این پست رو بزاریم، تا تمام عزیزانی که قبلا تو کلاس های خصوصی ریاضی شرکت کردن، قیمت تدریس خصوصی ریاضی که پرداخت کردن رو توی قسمت نظرات همین پست بنویسن و ما بتونیم به یه جمع بندی خوبی توی این زمینه برسیم و برای قیمت تدریس خصوصی ریاضی استدانداردی رو پیدا کنیم.
راستی، بین تمام دوستانی که زیر این پست نظرات خودشون رو بگن و مبلغی که برای تدریس خصوصی ریاضی اساتید در شهر خودشون رو بنویسن، قرعه کشی خواهد شد و به برنده درس زیست شناسی پکیج شتاب اهدا خواهد شد. هدف ما از این بحث این است که با کمک شما به همه عزیزانی که در مورد قیمت تدریس خصوصی ریاضیات سوال دارند کمک کنیم.

پکیج جامع شتاب

پس از شما دوست عزیزی که داری این مطلب رو میخونی، میخوام که اگه قبلا توی کلاس های خصوصی ریاضی شرکت کردی، توی قسمت نظرات قیمت تدریس خصوصی ریاضی رو بنویسی و بگی برای هر جلسه چه مبلغی رو پرداخت کردی و شانس خودتو امتحان کنی، شاید برنده ی این قرعه کشی تو باشی.

منتظر نظرات خوبی شما دوستای مکتبستانی عزیز هستیم.

آیا سوالی در مورد این مطلب دارین؟

هر سوالی در مورد این پست دارین در بخش کامنت ها بپرسین، مشاورین دانشجوی پزشکی مکتبستان در کوتاهترین زمان پاسخ میدن.مشاوره کنکور
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 نظرات
 1. Mitra می گوید

  سلام
  من جلسه ای ۸۵ هزار تومان میدادم

 2. محمدامین می گوید

  یه جلسه ۱.۵ ساعته ۵۰ هزار تومان

 3. Mahsa می گوید

  ۵۰ تومن پرداخت کردم

 4. پارسا می گوید

  پارسا ۱ ساعت و نیم ۷۵ هزار تومان

 5. Mahdis می گوید

  سلـام و وقت بخیر

  من برای تدریس خصوصی ریاضی ساعتی ۷۰۰۰۰ تومان پرداختم

 6. جواد می گوید

  با سلام خدمت شما
  قیمت تدریس خصوصی ریاضی در استان اصفهان که خودم شرکت میکنم در حدود ۷۰۰۰۰تومان می باشد.

 7. محمدرضا می گوید

  سلام. سال نو مبارک
  قیمت کلاس خصوصی ریاضی که شرکت کردم جلسه ای ۶۰ هزار تومان بود. معلم عزیز هرهفته یک جلسه سه ساعته می امد خونمون و درس میداد. و هر جلسه جزوه مدنظر رو بهم تحویل میداد.

 8. ali.h98 می گوید

  سلام. من شرکت کردم و ۲۰۰ هزار تومان هزینه ام شد. البته تدریس تمامی مباحث نبود فقط قسمت های مهم و سوال خیز. همچنین بنده ساکن شهرستان هستم و فکر میکنم هزینه تدریس در شهر های بزرگ بیشتر باشه

 9. علیرضا می گوید

  ۴۵تا۵۰هزار تومن

 10. رضا می گوید

  جلسه ای ۶۰ تومان

 11. ابراهیم می گوید

  هر جلسه ۶۰ هزار تومان

 12. سنا می گوید

  یکسال پیش …لاهیجان…تک نفره…۱۲۰ تومن یک ساعت و نیم..!

دریافت لینک دانلود