برنامه ریزی کنکور تجربی در شش گام

با سلام به همه ی کنکوری ها و هواداران گروه آموزشی  مکتبستان که مایلن برنامه ریزی کنکور تجربی رو فرابگیرن . تو این پست میخوام راجع به برنامه ریزی کنکور واستون مطالبی رو به صورت جامع بگم. همه ی شما میدونین که وقتی کار زیاده برنامه ریزی لازمه. کنکور یعنی یه حجم زیاد از مطالب و برنامه ریزی کنکور  هم یه امر واجبه.

کلا همه شما احتمالا یه سوالاتی راجع به برنامه ریزی کنکور دارین. تو این پست سعی میشه به همه سوالاتون راجع به برنامه ریزی کنکور پاسخ داده بشه.

خب برنامه ریزی کنکور یه سری پیش نیازا و اصول داره. یکی یکی راجع بهشون توضیح میدم.

رکن ۱ برنامه ریزی کنکور تجربی  –> آزمون آزمایشی

برنامه ریزی کنکور تجربی

هرکسی که بخواد واسه کنکور برنامه ریزی کنه ابتدا نیازمند یک برنامه جامع هست. برنامه ای که همه اصول رو راجع به برنامه ریزی کنکور در خودش داشته باشه. با یک دید بلند مدت ، به صورتی که آدم مطمئن باشه اگه با اون برنامه پیش بره به همه درسا میرسه ، همه درسا رو مرور میکنه و با تسلط کافی به کنکور میرسه. بهترین برنامه جامع برای شما برنامه جامع یکی از آزمون های آزمایشی هست. برنامه ای که جزء به جزء مطالعات یک سال شما در آن هست. همچنین شرکت در آزمون آزمایشی خودش یه انگیزه و نیرویی مضاعف واسه کار بیشتر در شما ایجاد میکنه.

حالا احتمالا سوال همتون اینه که چه آزمونی شرکت کنیم؟ ببینین در سال های پایه توصیه ما گزینه۲ هست. چون برنامه سه هفته ای هست و شما با فشار کمتر به درسا میرسین ولی در سال کنکور توصیه ما کانون قلمچی با برنامه ریزی ها و آزمون های ۲هفته ای خودش هست تا پیگیری و تمرکز بیشتری روی درس هاتون داشته باشین.

دقت داشته باشین که حتی اگه در هیچ آزمون آزمایشی شرکت نمیکنین باید برنامه یک آزمون آزمایشی رو تهیه کنین تا مطابق با اون پیش برین.

رکن۲ برنامه ریزی کنکور تجربی پزشکی –> اجرای برنامه روزانه:

برنامه ریزی کنکور تجربی

واسه برنامه ریزی کنکور  به صورت روزانه به چند صورت میتونین عمل کنین. خب شما برنامه جامع دارین ( همون برنامه آزمون آزمایشی ) . حالا میمونه اجرای روزانه این برنامه جامع که به صورت دوهفته ای به شما داده شده.

راه اول:

برای اجرای این برنامه در یک فایل همایش توضیحات کافی رو دادیم. شما از طریق لینک زیر این همایش کم حجم رو دریافت کنین و نحوه برنامه ریزی روزانه کنکور  تجربی رو فرابگیرین.

همایش آموزش برنامه ریزی برای کنکور

راه دوم:

شما میتونین برنامه ریزی روزانه خودتون رو به بچه های تیم مشاوره کنکور مکتبستان بسپرین. مشاورین مکتبستان همه از دانشجویان پزشکی و رتبه های برتر هستند و به صورت روزانه واسه متقاضیان برنامه ریزی انجام میدن. برنامه ریزی و نظارت و پیگیری دقیق رو به یه کاردان و مشاور حرفه ای بسپرین 😉

از طریق این لینک میتونین در طرح مشاوره و برنامه ریزی روزانه مکتبستان تا کنکور شرکت کنین.

حالا راجع به یه سری سوالات دیگه به تفکیک بحث میکنیم:

در تابستان کنکور برای برنامه ریزی کنکور  تجربی چه درس هایی رو بخونم؟

سعی کنین در تابستان بیشتر تمرکزتون رو روی دروس اختصاصی بذارین. سهم مطالعه دروس اختصاصی باید خیلی بیشتر از عمومیا باشه ولی از عمومیا هم غافل نشین! سعی کنین دروس ریاضی و فیزیک رو به صورت مبحثی بخونین. دروس پایه اختصاصی تا جایی که میتونین سعی کنین در تابستون جمع بشه. کار تستی در تابستون باید زیاد باشه. از دروس پیش دانشگاهی هم حدودا دو درس از دروس اختصاصی رو توی تابستون مطالعه داشته باشین. توضیحات کلی تر در پست های بخش مشاوره سایت هست.

نحوه مطالعه دروس برای کنکور تجربی :

نحوه مطالعه دروس

تا الان ممکنه به سبک های مختلفی درس خونده باشین ولی حالا باید سعی کنین با روش های دروس و روش هایی که مناسب کنکور  باشه درس بخونین. در لینک زیر کلیه روش های مطالعه دروس مختلف برای کنکور  آورده شده.

روش های خوندن دروس برای کنکور

کتاب تست های مناسب برای کنکور تجربی :

بهترین منابع کنکوری

توضیح راجع به کتاب تست یه بحثیه که معمولا برای هر فرد و با توجه به سطح و اهدافش متفاوت هست. در دو پست به صورت کامل این مسئله رو توضیح دادم. ابتدا اونا رو مطالعه کنین:

بهترین کتاب های اختصاصی برای کنکور

بهترین کتاب های عمومی برای کنکور

اما بخوام یه چیز هم کلی بگم: زیست:خیلی سبز / فیزیک: گاج طوسی / ریاضی : مهروماه یا گاج طوسی یا کانون ۳۰سال (مهروماه آموزشی هم هست) / شیمی: مبتکران یا خیلی سبز / عربی: ایادفیلی / ادبیات: خیلی سبز / دین و زندگی: گاج طوسی / زبان: شبقره

احتمالا الان کلی سوال دارین پس بهتره اون دو تا لینک راجع به کتاب های آموزشی رو حتما مطالعه کنین.

جزوات آموزشی کنکوری منتخب برای کنکور تجربی :

جزوات کنکوری

خب احتمالا همتون میدونین که مطالعه هر درسی با یه منبع خوب یعنی رفتن بخش اعظم مسیر موفقیت. مکتبستان تو این زمینه هم کمکتون میکنه. شاید خیلیاتون به اساتید برتر دسترسی ندارین. شاید زیاد از سطح مدرستون راضی نیستین. شاید اصن وقت رفتن به کلاس های خصوصی رو ندارین. به خاطر همین ما بهترین جزوات آموزشی برای کنکور رو فراهم کرذیم تا پاسخگوی همه ی نیازهای شما باشه. با کمترین هزینه میتونین به تعالیم بهترین اساتید دست پیدا کنین.

برای تهیه بهترین جزوات آموزشی کنکور کلیک کنید.

مشاوره و برنامه ریزی خصوصی برای کنکور تجربی ( برنامه ریزی کنکور تجربی ):

برنامه ریزی کنکور

خب در این مورد هم مکتبستان کاملا کمکتون میکنه.

۱: مشاوره تلفنی خصوصی + برنامه ریزی روزانه :

در این سری از مشاوره ها شما یک مشاور خصوصی دارین که تا کنکور کنارتون هست و کمک حالتونه. این سری مشاوره ها همونایی هست که الان با قیمت های میلیونی داره ارائه میشه ولی در مکتبستان با حداقل هزینه به بهترین صورت ارائه میشه.

برای ثبت نام و آگاهی از مشاوره تلفنی و برنامه ریزی روزانه کلیک کنید.

توصیه میکنم صفحه برنامه ریزی کنکور رو ببینید.

 در پایان امیدوارم در این سال در کنار هم روزای خوبی رو داشته باشیم و بتونیم همه جوره کمک حالتون باشیم. تا کنکور با مکتبستان باشین.

یک خبر بسیار عالی برای کنکوری ها:

دوست کنکوری من
15% از مباحث کنکور 99 برای مدت محدودی رایگان شده
برای دریافت این دوره هرچه زودتر روی لینک زیر کلیک کنید

ورود به صفحه دوره
مشاوره کنکور
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

506 نظرات
  1. هدی می گوید

    سلام.من ۳ ساله پشت کنکوری ام و با وجود اینکه پیرکنکورم اما هنوز نمیدونم چیکار باید بکنم برا موفقیت در حالی ک درسمم ضعیفه
    کمکم کنین لطفا

  2. هدی می گوید

    سلام.من ۳ ساله پشت کنکوری ام و با وجود اینکه پیرکنکورم اما هنوز نمیدونم چیکار باید بکنم برا موفقیت در حالی ک درسمم ضعیفه
    کمکم کنین

هدیه مکتبستان برای کنکوریها

فیلم تدریس ۱۵% مباحث کنکور۹۹
(!کاملا رایگان)
دریافت دوره
close-link
دریافت لینک دانلود
بیش از 3 ساعت فیلم و صوت مشاوره کنکور رایگان
این پیشنهاد فقط یک بار ارائه می شود و پیشنهاد می کنیم این فرصت را از دست ندهید
شما فقط یک بار فرصت دریافت این هدیه ردنشدنی را دارید !
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
هر هفته یک فیلم مشاوره رایگان می خواهید؟