چطور بخونم ؟

Maedeh پرسیده شده در 1 ماه قبل

سلام من کنکوری سال ۹۹ هستم برای تابستون امسال چجوری بخونم ؟؟چون قلمچی شرکت میکنم تصمیم گرفتم که از یه هفته دیگه با بودجه بندی قلمچی پیش برم و روز قبل آزمون مرور کنمشون ..بنظرتون اینطوری بهتره یا اینکه اول کل دهم بعد کل یازدهم رو جمع کنم ؟؟

1 پاسخ
مکتبستان پاسخ داده شده در 1 ماه قبل

سلام دوستان کنکوری عزیز، وقت بخیر😊

اگه توی تابستون قراره کلاس بری یا مدرسه تون از تابستون شروع میشه ، باید مطابق با برنامه همون کلاس همون مدرسه پیش ببری و حتما درسی که هر روز می گیری رو همون رو مطالعه کنی و تا کلاس بعدی برای اون درس، از مبحث تدریس شده حداقل چهل تست بزنی . . اما اگه هیچ کدوم از اینها شرکت نمی کنی،بهتره بر اساس اساس ضریب هر درس در کنکور، نقاط ضعف و نقاط قوت خودت و اهمیت هر درس در کنکور، ساعت مشخصی را در طی هفته برای مطالعه هر درس در نظر بگیریم مثلاً در طی ۱۰ ساعت بصورت پنج واحد دو ساعته( با توجه به شرایط شخصی خودت و مواردی که توضیح دادم) برای زیست در نظر بگیری و این پنج واحد رو بین روز های هفته پخش کن، همین کار رو برای همه درس ها انجام بده تا هیچ درسی نادیده گرفته نشه و از طرفی هر درسی به اندازه خونده شه،.

برنامه مطالعاتی ت باید جوری باشه که تا سه شنبه قبل هر آزمون، تموم شه و چهارشنبه و پنج شنبه صبح، مرور کنی و پنج شنبه عصر آزمون سال قبل همون موسسه که میری یا آزمون غیرحضوری رو از خودت امتحان بگیری و تحلیل کنی😊

ممکن است شما دوست داشته باشید
دریافت لینک دانلود
بیش از 3 ساعت فیلم و صوت مشاوره کنکور رایگان
این پیشنهاد فقط یک بار ارائه می شود و پیشنهاد می کنیم این فرصت را از دست ندهید
شما فقط یک بار فرصت دریافت این هدیه ردنشدنی را دارید !
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
هر هفته یک فیلم مشاوره رایگان می خواهید؟