کلاس درس آنلاین کنکور مکتبستان

مکتبستان بزرگترین باشگاه آنلاین کنکور کشور، این بار با ارائه خدمات آنلاین، دسترسی آسان و بدون محدودیت به تمام کلاس های آموزشی و مشاوره ای خود را برای دانش آموزان مستعد و تلاشگر رشته تجربی فراهم کرده است.

با گروه آموزشی دکتر کاویانی همراه باشید تا خیالتون از آموزش کنکور راحت باشه و نگرانی بابت تعطیلی کلاس هاتون نداشته باشین

پنل آموزشی آنلاین یعنی چی ؟

بچه ها گروه آموزشی دکتر کاویانی مدت هاست که به عنوان یکی از ایده پرداز های نوین کنکور اقدام به تهیه و انتشار فیلم های آموزشی با کیفیت از بهترین اساتید کشور میکنه تا همه دانش اموزان در نقطه از کشور بتونین بهترین و مفهومی ترین تدریس ها رو تجربه کنن و از درس خوندن لذت ببرن

اینبار اما به منظور دسترسی راحت و بی دغده شما، تیم مکتبستان کلیه پکیج های آموزشی و مشاوره ای خودش برای مقاطع مختلف رو به صورت آنلاین در بستر فضای مجازی برای شما فراهم کرده تا به سادگی به بهترین کلاس های کنکور دسترسی داشته باشید و با استفاده از جزوات ویژه برای هر درس خیال خودتون رو از بابت یادگیری دروس و توانائی تست زنی راحت کنین.

پنل آنلاین مکتبستان چه بخش هایی داره؟

این پنل دقیقا مطابق با بسته معلم خصوصی مکتبستان طراحی شده و کلیه امکانات و خدماتی که در بسته معلم خصوصی برای دانش آموزان و داوطلبین عزیز ارائه می گردد را در خود جای داده است. بخش های اصلی پنل انلاین مکتبستان به ۴ قسمت کلی تقسیم می شود.

  • فیلم های آموزشی برای تمامی مقاطع
  • جزوه های منطبق با هر فیلم آموزشی
  • جلسات آموزش مشاوره و برنامه ریزی کنکور (مشاوره پرواز)
  • بخش مرور صوتی (صدای معلم)

چه زمانی میشه با پنل آنلاین برای کنکور شروع کرد؟

در هر زمانی, مطمئنا میتوانید از هر جایی برای کنکور با پنل آنلاین مکتبستان شروع به مطالعه کنید. درست است که حجم مطالب قدری زیاد است اما این پنل آموزشی برای فیلم ها و فایل های مشاوره ای خودش دارای یک برنامه منطقی است که بواسطه آن میتوانید در بازه زمانی حدود ۵ماهه تمامی محتوای آن را مطالعه کنید. شاید شما کسانی هستید که تا به اینجای کار دروس را دست و پا شکسته خوانده اید. ولی مطمئن باشید که اگر ازین جا به بعد وقت کافی بگذارید و برای مطالعه دروس برنامه دقیق تیم مکتبستان را اجرا کنید میتوانید همه دروس را به صورت مفهومی و حرفه ای دو بار بخوانید و به موفقیت قابل قبولی دست یابید.

ویژگی های پنل آنلاین مکتبستان

قیمت پایین در کنار کیفیت بالا

با توجه به حذف پکیج های فیزیک هزینه های مربوط به تکثیر و ارسال این پکیج ها از قیمت نهایی محصول کم شده است و بر همین اساس شما میتونین با هزینه بسیار مناسبی اقدام به خرید این بسته آنلاین کنکور داشته باشید.

دسترسی آسان

پنل آنلاین مکتبستان به نحوی طراحی شده است که شما میتوانید با استفاده از اطلاعات شخصی خودتون از طریق هر کامپیوتر یا تلفن همراهی اقدام به استفاده از پنل آموزشی کنید.

بدون نیاز به حضور فیزیکی

با توجه به شرایط فعلی حاکم بر کشور و محدودیت های بهداشتی و درمانی جهت حضور در کلاس های آموزشی مدارس یا آموزشگاه ها، استفاده از پنل آنلاین میتواند شما را از خطرات بهداشتی ناشی از عدم رعایت پروتوکل ها در امان نگاه دارد.

بهره گیری از بهترین اساتید کشور

پنل آنلاین فیلم های آموزشی مکتبستان یک بسته اموزشی مشاوره ای درجه یک می باشد که شامل تیمی از بهترین مدرسین کنکور کشور می باشد. همچنین بخش مشاوره ای به صورت اختصاصی توسط دکتر کاویانی برای شما تهیه و آماده استفاده گردیده است.

جزوات تخصصی

به منظور یادگیری بهتر و تثبیت مطالب آموزش داده شده. برای هر فصل به صورت جداگانه جزوات تخصصی شامل نکات مهم و کنکوری و همچنین تست های آموزشی از کنکورهای سراسری سال¬های اخیر قرار گرفته است.

پشتیبانی در ۷ روز هفته

به منظور آرامش بیشتر داوطلبین در بروز مشکلات احتمالی، پشتیبانان فنی مکتبستان به صورت دائم پاسخگوی شما هستند و میتوانند شما را در نحوه استفاده از پنل آنلاین کنکور و یا آشنایی با دیگر محصولات آموزشی و مشاوره ای گروه آموزشی مکتبستان همراهی کنند.

یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان راهنمایی برای کنکور ۱۴۰۰ میخواهید؟

اگر دوست داری اطلاعات بیشتری درباره ی پنل آنلاین مکتبستان بدست بیاری و از برنامه و خدمات ما با خبر بشی، همین الان فرم رو تکمیل کن تا مشاورین مجموعه با شما تماس بگیرن و راهنماییت کنن.