بسته آموزشی جهش ۳۴۷

در مورد بسته آموزشی جهش ۳۴۷ چیزی میدونی؟

جهش 347

بسته آموزشی جهش ۳۴۷ ، رمز موفقیت شماست، رمز موفقیت با عدد ۳۴۷ !

بذارین در ابتدا ریشه اسم پکیج جهش ۳۴۷ رو واستون تعریف کنم:

۳ دور  – در ۴ماه

بیش از ۷۰% مطالب کنکور

رو بخونین و جهشی رویایی داشته باشین!

 

پکیج جهش347شاید واست عجیب باشه ولی پکیج جهش ۳۴۷ دقیقا چنین کاری رو واسه شما انجام میده، ۳دور، در ۴ماه و بیش از ۷۰% مطالب!

دوست داری کمتر از ۹ماه دیگر، یعنی مهرماه سال آینده، وقتی که روپوش سفید و مقدس پزشکی رو تنت کردی با همکلاسی های پزشکت داستان قبولی در کنکورت رو بگی؟

مطمئنم سال بعد تو هم بعد از اینکه روپوش سفید پزشکی رو تنت کردی میای مکتبستان و درباره موفقیتت توی ۴ماه با ۳دور خوندن بیش از ۷۰% مطالب برای کنکوری های سال بعد میگی 🙂

برنده ها در زندگی بیشتر تلاش نمی کنند! هوشمندانه و با فکر تلاش می کنند. وقتی ما میتونیم با یک بسته آموزشی هوشمندانه طی ۴ماه پزشکی قبول بشیم چرا وقت خودمون رو صرف غم و غصه خوردن و تسلیم شدن کنیم؟!

خیلی از کنکوری ها این روزها سوالات زیر رو زیاد میپرسن:

من تا الان خوب نخوندم، چیکار کنم؟

من تا الان شروع نکردم واسه کنکور، چیکار کنم؟

من تا الان جدی نخوندم، شانسی دارم؟

از الان شروع کنم میشه؟

راهی واسه جبران هست؟؟؟

میدونم نگرانی هاتون خیلی زیاد هست… میدونم خیلی دارین حسرت گذشته رو میخورین..

ولی برای شما حرف های زیادی داریم !

شاید بزرگترین سوالات شما در این زمان دو سوال زیر باشد :

آیا می توانم از الان شروع کنم؟

بله ، مطمئنا می توانید از الان برای کنکور شروع به مطالعه کنید.

درست است که حجم دروس زیاد است اما با یک برنامه و سبک مطالعه منطقی میتوانید در این زمان باقی مانده سه  یا حتی چهار بار دروس مهم را مطالعه کنید.

خیلی ها فکر می کنند برای قبولی در کنکور باید ۱۰۰% مطالب را بارها بخوانند، ولی اگر شما مطالب مهم و آسانتر را که حدود  ۶۰,۷۰% کنکور می شود را چند بار بخوانند به سادگی در کنکور نتیجه بهتری می گیرند.

جالب است بدانید چند بار خواندن بیش از ۷۰% مطالب در ۴ماه اصلا سخت نیست.

کافی است که : ۱-برنامه دقیقی و ۲- منبع حرفه ای داشته باشید.

اغلب شما کسانی هستید که شاید تا به اینجای کار دروس را دست و پا شکسته خوانده اید.

ولی مطمئن باشید که اگر ازین جا به بعد وقت کافی بگذارید و برای مطالعه دروس برنامه دقیقی را اجرا کنید میتوانید بیشتر دروس مهم را چندین بار بخوانید و به موفقیت قابل قبولی دست یابید. شما هنوز حدودا بیش از ۳۶۰۰ساعت وقت دارید.

منطقی است که اگر ماه های پایانی را کاملا اصولی مطالعه کنید به موفقیت میرسید.

و خب شاید سوال بعدی شما این باشد؟

از الان با چه برنامه ای مطالعه کنم تا به کنکور برسم؟

برای این سوال هم پاسخ دیگری داریم. با بسته آموزشی جهش ۳۴۷ همگام شوید!

این بار دکتر کاویانی و تیم اساتید مکتبستان در یک پروژه زمان بر برنامه و پکیجی تنظیم کردند که با آن میتوانید در طی ۴ماه بیش از ۷۰% کنکور را ۳دور با تمرکز بالا بخوانید و به کنکور برسید. برنامه و پکیجی که با صرف زمانی نه چندان زیاد و قدری پشتکار ، میتوانید با آن همه دروس مهم را ۳ الی چهار بار تا کنکور سراسری بخوانید. تمامی اصول و ضوابط برنامه ریزی اصولی و دقیق برای پیاده سازی این پکیج به کار گرفته شده است تا شما عزیزان به سادگی بتوانید آن را اجرا کنید و خیالتان آسوده باشد که برای تک تک ساعات این ۴ماه باقی مانده زمان کافی دارید.

پکیج جهش347

با تکنیک های حرفه ای پکیج جهش ۳۴۷ ، زمانتان را دو برابر کنید !

همیشه شنیده ایم که فلانی در طول دوره تحصیل دانش آموز معمولی بود، ولی در سال آخر تحصیل خود توانست  در کنکور رتبه رویایی ای بدست آورد ! حتی نتیجه اش از شاگرد اول های کلاسش هم بهتر بود !!

شما نیز این جملات آشنا را شنیده اید؟

آیا معجزه رخ داده است؟؟

مسما خیر ! در اینجا فقط یک اتفاق ساده رخ داده است، با برنامه ریزی صحیح و مدیریت اولویت ها زمان در دسترس یک دانش آموز چند برابر می شود و او می تواند در زمانی مشابه با بقیه، عملکردی چندین برابر آن ها را داشته باشد.

شما نیز می توانید با استفاده از یک برنامه و پکیج تدریس حرفه ای در مدت زمان ۴ماهه عمکلردی چندین برابر را داشته باشید.

سرعت مطالعه خود را با تدریس حرفه ای اساتید پکیج ۳۴۷ چند برابر کنید

شما می توانید پیاده از تهران به بندرعباس بروید، و همچنین می توانید این مسیر را با هواپیما طی کنید. این مصداق بارز یادگیری دروس با یک استاد حرفه ای و یک پکیج حرفه ای است.

شاید خواندن بیش از ۷۰% مطالب در ۴ماه و آن هم ۳بار برای شما دور از تصور باشد، ولی وقتی این مسیر را با فیلم های آموزشی حرفه ای طی کنید جای هیچ نگرانی وجود ندارد. اساتید مکتبستان در پکیج جهش۳۴۷ به شما کمک می کنند در طی ۴ماه به میزانی درس بخوانید که شاید در حالت عادی در طی ۲ سال هم نمی توانستید مطالعه کنید.

جهش 347

اساتید تدریس کننده پکیج جهش۳۴۷ :

ادبیات مکتبستاندکتر کیوان نائیجی – ادبیات پکیج جهش ۳۴۷

عربی مکتبستاناستاد علیزاده – عربی پکیج جهش ۳۴۷

زبان مکتبستاناستاد محمد علی اکبری – زبان انگلیسی پکیج جهش ۳۴۷

دینی مکتبستاناستاد پهلوان – دین و زندگی پکیج جهش ۳۴۷

پکیج زیست

دکتر زحمت کش – زیست پکیج جهش ۳۴۷

شیمی مکتبستاناستاد بهشتی – شیمی پکیج جهش ۳۴۷

ریاضی مکتبستاناستاد آپیک – ریاضی پکیج جهش ۳۴۷

فیزیک مکتبستاناستاد قدیرنیا – فیزیک پکیج جهش ۳۴۷

به تعویق انداختن کافی است…

شاید شما نیز با فرض این که دیگه از الان نمیشه به کنکور رسید قصد دارید از هدف خود منصرف شوید… یا شاید قصد دارید قید کنکور ۹۸ را بزنید و برای ۹۹ بخوانید ! اما ما امروز آمده ایم تا با تکنیک پکیج جهش۳۴۷ زمان شما را دو برابر کنیم و شما را مقتدرانه برای کنکور۹۸ از همین الان آماده کنیم :

arrow-blue-rounded-down

پکیج جهش ۳۴۷ و برنامه ریزی و تدریس آن چگونه است؟

پکیج جهش مکتبستانپکیج جهش ۳۴۷ شامل ۴ بخش اساسی می باشد:

۱- فیلم های آموزشی :

در این مرحله شما فیلم های آموزشی خواهید داشت که توسط آن ها در کوتاهترین زمان ممکن مطالب مورد نظر پکیج جهش ۳۴۷ را که چیزی حدود ۷۰% مطالب کنکور است را یاد بگیرید. این فیلم های آموزشی به طور کامل و با سرعت بالا مطالب و دروس را به شما آموزش می دهند. فیلم های آموزشی مفهومی و کنکوری هستند و حتی سخت ترین مطالب را با شیوه ای سریع و آسان به شما آموزش می دهند.

۲- صدای معلم:

در این مرحله شما با گوش دادن به فایل های صوتی صدای معلم به مرور مطالبی که خواندید می پردازید. 

بسته صدای معلم کلیه مباحث مختلف کنکور را به صورت صوتی برای شما هر روز مرور می کند. در این بسته مباحث مهم و فرار دروس کنکور در قالب فایل های صوتی ضبط شده است که شما در همه حال می توانید به آن ها گوش کنید.

در این پکیج تعداد زیادی فایل صوتی وجود دارد و حدود زمان هر فایل صوتی در این پکیج در ۱۵-۲۰دقیقه است !  شما با استفاده از این بسته می توانید هر روز در اوقات مختلف مباحث درسی را مرور کنید. این بخش از پکیج جهش۳۴۷ تاثیر زیادی در سرعت شما برای به خاطرسپاری مطالب کنکوری خواهد داشت.

۳- جزوات آموزشی:

دراین بخش از پکیج جهش۳۴۷ شما جزوات کنکوری برای مرور و تست زنی محتوای آموزشی فیلم های خود دارید که شما را از کتاب های کمک آموزشی نیز بی نیاز می کند.

این جزوات هم جنبه آموزشی و هم جنبه مروری در کنار فیلم های آموزشی شما دارند.

۴- برنامه دقیق برای ۴ ماه شما

برنامه پکیج جهش۳۴۷ به صورت هفتگی تنظیم شده است و شامل برنامه ۱۶ هفته آتی شما می باشد. برای هر روز حدود ۵ درس در برنامه قرار گرفته است. در این برنامه به شما در هر روز می گوییم کدام فیلم های آموزشی را ببینید و کدام جزوات را بخوانید. این برنامه، در کنار سایر محتویات پکیج به شما کمک می کند در طی ۴ماه حدودا ۳دور بیش از ۷۰% مطالب کنکور را بخوانید.

در برنامه ذکر شده است که در هر روز از هر دی وی دی۳۴۷ چه فیلمی را ببینید.. از چه درسی تست بزنید.. کدام درس را مرور کنید… و غیره…
کلیه روزهای جمعه برای مرور یا جبران عقب افتادگی ها در نظرگرفته شده است و ازین بابت این تضمین به شما داده می شود که حتی اگر از برنامه عقب بمانید در روزهای جمعه می توانید آن را جبران کنید. (و همچنین چون اکثر آزمون های موسسات جمعه ها برگزار میشود با آزمون ها نیز تداخلی ندارد)
هر روز ۵ درس برای مطالعه در نظر گرفته شده است و میانگین متوسط برای هر مطالعه یک ساعت و نیم است که روزانه حدودا ۷ ساعت و ۳۰ دقیقه می شود. (البته این تایم حداقل است ، شما می توانید با تلاش بیشتر تایم بیشتری را به مطالعه اختصاص دهید).

تاکتیک استراتژیک ترکیبی خواندن در پکیج جهش۳۴۷ :

پکیج جهش مکتبستاندر پکیج جهش۳۴۷، کلیه فصول مرتبط هر درس در کنار هم خوانده می شود و این باعث افزایش تسلط شگفت انگیز شما می شود. برای مثال در درس ریاضی شما مبحث تابع سال دهم و یازدهم و دوازدهم را در یک بازه مطالعه می کنید و کلیه چینش فیلم های آموزشی بر ترکیبی خواندن استوار است.

درس کلیه دروس فصول مرتبط کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا مطالعه موثرتری داشته باشید. این سبک از برنامه ریزی  سبب تحولی بزرگ در یادگیری شما می شود و به شما کمک می کند خیلی ساده مطالب مرتبط را با هم یاد بگیرید و تست های ترکیبی آن ها را بزنید.

 

شارژ روزانه انرژی شما با دکتر کاویانی :

ما معتقد هستیم که برای موفقیت علیرغم داشتن ابزار و نقشه راه حرفه ای(پکیج جهش۳۴۷) شما نیاز به یک مخزن سوخت انرژی روحی نیز دارید تا بتوانید از حداکثر توانایی خود برای پیاده کردن پکیج جهش۳۴۷ استفاده کنید. لذا در کنار دریافت پکیج و برنامه ما دو هدیه بزرگ نیز برای شما داریم :

۱- دریافت بسته روانشناسی موفقیت در ۴ماه: این بسته شامل ۶ جلسه فیلم مشاوره انگیزشی رویایی از دکتر کاویانی است. به شما قول می دهیم در صورت مشاهده این جلسات و استفاده از آموخته های آن ها در ۴ماه باقی مانده کاری را می کنید که دیگران در ۸ماه نیز قادر به انجام آن نیستند. ما در این جلسات به شما آموزش دادیم چطور هر روز کارهایی انجام دهید که دیگران قادر به انجام نیمی از آن نیستند.

۲- عضویت در باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی : باشگاه انگیزشی مخصوص دریافت کنندگان پکیج جهش۳۴۷ است و پس از تهیه آن شما در این باشگاه عضو می شوید. در این باشگاه تا روز کنکور دکتر کاویانی به صورت پیوسته جلسات مشاوره VIP را برای شما عزیزان ارسال می کند. ما تا روز کنکور همراهتان خواهیم بود.

 

نگران مطالعه مباحث دشوار ریاضی و فیزیک نباشید :

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که برخی از مباحث دشوار وقت زیای از شما می گیرند و ممکن است شما نتوانید با این تواصیف از پس اجرای برنامه در ۴ماهه بر بیایید. ولی ما کاملا این نگرانی را برای شما با تدریس های حرفه ای اساتید مکتبستان برطرف می کنیم. اساتید مکتبستان به صورت دقیق و مفهومی کلیه مطالب را به شما آموزش داده اند به صورتی که با پکیج جهش۳۴۷ در طی ۴ماه حداقل بتوانید ۳دور همه مباحث را بخوانید.

تفاوت ما با دیگران این است که ما فقط یک برنامه به شما نمی دهیم، همه چیزهایی که برای اجرای برنامه نیاز داشته باشید نیز در اختیارتان می گذاریم.

**فایل صوتی انگیزشی + توضیح کلی پکیج جهش۳۴۷**

اگر هیچ فایلی را تا به حال از این سایت دانلود نکرده اید ، این فایل را حتما دانلود کنید.

سخنران: دکتر کاویانی 

زمان: ۱۹دقیقه

حجم: ۸مگابایت

فرمت : mp3

دانلود کنید

در ادامه به برخی سوالات در مورد پکیج جهش۳۴۷میپردازیم…

پکیج جهش مکتبستانپکیج جهش۳۴۷  چیست؟

پکیج جهش ۳۴۷  طوری تنظیم شده که شما بتوانید طی ۴ماه حداقل ۳بار بیش از ۷۰% مطالب مهم کنکور را بخوانید!

 

این پکیج ویژه چه کسانی هست؟

ویژه کسانی که تا حالا خوب درس نخوانده اند و یا از الان قصد دارند برای کنکور شروع به مطالعه کنند و کسانی که کلا قصد دارند ۴ماه را با پکیج و برنامه ای ویژه و حرفه ای سپری کنند.

 

روزانه برای اجرای برنامه پکیج جهش ۳۴۷ چه مقدار باید وقت گذاشت؟

روزانه بین ۶-۸ساعت برای اجرای برنامه پکیج جهش ۳۴۷ باید وقت بگذارید. برنامه به نحوی تنظیم شده است که در عین حال که از لحاظ حجمی متوسط و قابل اجرا و مباحث درسی را پوشش دهد.

 

آیا پکیج جهش ۳۴۷ برای همه افراد قابل اجرا است؟

شاید برای شما این سوال ایجاد شود که با توجه به مشغله هایم یا با توجه به کلاس هایی که می روم و یا … چگونه با پکیج جهش ۳۴۷ همگام شوم؟

این پکیج به نحوی تنظیم شده است که برای همه کنکوری ها قابل اجرا باشد. در این پکیج ایستگاه های جبرانی زیادی در نظر گرفته شده است که اگر شما در زمان خاصی درسی را نتوانید بخوانید ، آن درس به ایستگاه جبرانی منتقل می شود و شما آن را در ایستگاه جبرانی میخوانید. حجم زمانی پکیج نیز روزانه ۶-۸ساعت می باشد که متوسط در نظر گرفته شده است.

کلیه روزهای جمعه برای مرور یا جبران عقب افتادگی ها یا شرکت در آزمون های آزمایشی درنظرگرفته شده و ازین بابت این تضمین به شما داده می شود که حتی اگر از برنامه عقب بمانید در روزهای جمعه و ایستگاه های جبرانی می توانید آن را جبران کنید. (چون اکثر آزمون های موسسات جمعه ها برگزار می شود با آزمون ها نیز تداخلی ندارد)

 

این پکیج توسط چه کسانس تنظیم شده است؟

این پکیج توسط دکتر کاویانی مدیر  مکتبستان و با تدریس اساتید بزرگ مکتبستان و همفکری تیم دانشجویان پزشکی مکتبستان تنظیم شده است. کسانی این تدریس ها و برنامه ریزی را انجام داده اند که هرکدام چندین سال از عمر خود را با تدریس و برنامه ریزی برای دانش آموزانی با سبک و سیاق های مختلف گذرانده اند. لذا دقیقا می دانند برنامهو تدریس چگونه باید باشد تا همه شما بتوانید با استفاده از آن جبران عقب افتادگی ها را کنید.

 

آیا می شود در ۴ ماه موفق شد؟

یک ضرب المثل معروف می گوید خواستن توانستن است. اگر شما بخواهید چرا که نه!؟

به عنوان مثال برایتان عرض کنم که در کنکور سال ۸۸ رستگار رحمانی پس از خدمت سربازی و در حالی که فقط ۳ماه فرصت داشت ، توانست با مطالعه در ۳ماه ، رتبه یک کنکور سراسری را کسب کند.

ایمان داشته باشید که موفقیت حق شماست و از همین الان مبارزه را برای آن شروع کنید ! هنوز فرصت زیادی باقیست !

شما اگر با اراده کافی پا در این میدان بگذارید مسلما به موفقیت دست خواهید یافت.

 

آیا برنامه این پکیج با آزمون های قلمچی یا گزینه ۲ تداخلی ندارد؟

برای دوستانی که در آزمون های گزینه دو یا قلمچی شرکت می کنند برنامه با آزمون های قلمچی و گزینه دو هماهنگ می شود.

 

میدونین با پکیج جهش ۳۴۷ مباحث حداقل چند بار مرور میشن؟

یک بار انتهای هر هفته مرور میشن
یک بار انتهای هر ۳ هفته مرور میشن
یک بار انتهای برنامه  مرور میشن
یک بار با فایل های صوتی صدای معلم مرور میشن
خیالتون از بابت مرورها راحت ، فکر همه جاشو کردیم. توی ۴ماه در صورتی که مروز زیاد باشه همه مطالب تا روز کنکور تو ذهنتون میمونه و سر جلسه وقت تست میزنین لذتشو حس میکنین.

با نغمه درون خود نمیرید ! 

اگر آرزوی رسیدن به پزشکی، مهندسی یا قبولی در رشته های خوب را دارید، این برنامه مناسب شماست.

در این برنامه مسیر رسیدن به موفقیت را در ۴ماه برای شما ترسیم می کنیم.

 

 

پکیج جهش ۳۴۷ را چگونه تهیه کنم؟

برای تهیه این پکیج عدد ۳۴۷  را به شماره ی زیر پیامک بدهید:

SMS : ۱۰۰۰۳۴۷

مشاورین مکتبستان حداکثر تا ۲۴ساعت آتی با شما تماس خواهند گرفت.

من با تهیه برنامه پکیج جهش ۳۴۷ چه چیزی دریافت می‌کنم؟

برنامه 2.5ماههبرنامه دقیق و روزانه با جزییات دقیق برای ۴ماه خود:

برنامه پکیج جهش ۳۴۷ به صورت هفتگی تنظیم شده است و شامل برنامه ۱۶ هفته آتی شما می باشد. برای هر روز ۵ درس در برنامه قرار گرفته است. در برنامه ذکر شده است که در هر روز از هر دی وی دی پکیج چه مبحثی و چه مقدار بخوانید.. از چه مبحثی و از کدام جزوه تست بزنید.. کدام درس را مرور کنید…پکیج جهش ۳۴۷ به شما روش موفقیت و عملکرد رویایی در ۴ماه آینده را به صورت کامل می گوید.

 

فیلم کنکوریفیلم های آموزشی پکیج جهش۳۴۷:

خواندن بیشتر دروس در ۴ماه کار دشواری است. برای همین اساتید مکتبستان اقدام به ارائه فیلم های آموزشی مفهومی برای یادگیری و جمع بندی دروس در ۴ماه کرده اند تا مسیر موفقیت را برای شما هموار کند. همیشه برنامه ای موفق است که ابزار کاملی همراه آن باشد. یکی از مهم ترین ابزارها نیز فیلم های آموزشی تدریس دروس حرفه ای دروس است تا شما در ۴ماه باقی مانده بتوانید با حداقل زمان دروس دشوار را بخوانید و مشکلات خود را سریعتر رفع کنید.  این اطمینان را به شما می دهیم که بتوانید حتی سخت ترین دروس را در حداقل زمان بخوانید و در ۴ماهه باقی مانده کار چندین سال را انجام دهید !

 

مشاوره کنکورهر هفته ۴ جلسه مشاوره صوتی ۲۰-۳۰دقیقه ای:

مکتبستان در کنارپکیج جهش۳۴۷، چهل جلسه مشاوره نیز برای شما ارسال می کند تا شما بدانید چطور پکیج و برنامه آن را به نحو احسن پیاده کنید. ما برای همه ریزه کاری ها تدبیر اندیشیده ایم. در کنار پکیج جهش۳۴۷ برنامه مشاوره ویژه ای نیز برای شما داریم. در این پلن دکتر کاویانی، مدیر مکتبستان هر هفته دو جلسه مشاوره صوتی را برای شما ارسال می کند. در این فایل های صوتی به شما آموزش می دهیم چگونه عملکرد خود را بهبود بخشید تا بتوانید در زمان کم کار بیشتری انجام دهید. به شما قول میدهیم این جلسات مشاوره به شما روحیه ای تزریق می کند که دیگر به هیچ وجه خسته نمی شوید و هر روز بیشتر از روز قبل مطالعه خواهید کرد.

 

جزوات کنکوریجزوات آموزشی پکیج جهش۳۴۷:

در پکیج جهش۳۴۷ جزواتی برای مرور یادگیری و سریع نیز در اختیار شما قرار داده می شود. شما هر هفته با استفاده از این جزوات مباحثی را که خوانده اید بارها و بارها مرور می کنید و به این صورت در ۴ماه باقی مانده دروس فرار را چندین بار تکرار می کنید و اجازه فراموشی را به خود نمی دهید. در این ۴ماه قرار است کاری را انجام دهیم که سایرین در چند سال از انجام آن عاجزند !

 


vision-for-success-iconبسته روانشناسی موفقیت در ۴ماه دکتر کاویانی

این بسته شامل ۶ جلسه فیلم مشاوره انگیزشی رویایی از دکتر کاویانی است. به شما قول می دهیم در صورت مشاهده این جلسات و استفاده از آموخته های آن ها در ۴ماه باقی مانده کاری را می کنید که دیگران در ۸ماه نیز قادر به انجام آن نیستند. ما در این جلسات به شما آموزش دادیم چطور هر روز کارهایی انجام دهید که دیگران قادر به انجام نیمی ازز آن نیستند.

 

motivation-icon-png-14عضویت در باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی :

برای موفقیت علاوه بر برنامه نیاز به روحیه نیز هست، برای همین شما تا روز کنکور عضو باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی نیز می شوید. باشگاه انگیزشی مخصوص دریافت کنندگان برنامه ۴ماهه است و پس از تهیه آن شما در این باشگاه عضو می شوید. در این باشگاه تا روز کنکور دکتر کاویانی به صورت پیوسته جلسات مشاوره VIP را برای شما عزیزان ارسال می کند. ما تا روز کنکور همراهتان خواهیم بود.

 

headphone-iconفایل های صوتی صدای معلم

مرور زیاد در ۴ماه یکی از ارکان موفقیت برای یک کنکوری است.

به همین سبب مکتبستان در پکیج جهش۳۴۷ به شما فایل های صوتی مروری صدای معلم را نیز هدیه می دهد.

با استفاده از این فایل های صوتی شما می توانید حداقل یک یا دو بار دیگر مرور خود را افزایش دهید و مسلط تر شوید.

 

پکیج جهش۳۴۷ برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که تا به اینجای کار هنوز شروع جدی برای کنکور نداشته اند.

کسانی که قصد دارند از الان برای کنکور شروعی رویایی داشته باشند.

کسانی که می‌خواهند به بزرگترین آرزوی خود در کنکور برسند.

کسانی که قبولی در پزشکی برایشان فقط در حد یک رویا بوده است

کسانی که  قصد دارند ۴ماه را با برنامه ای ویژه و مطمئن سپری کنند.

پکیج جهش 347

چرا دریافت پکیج جهش۳۴۷ از مکتبستان انتخاب درستی است؟

۱- مکتبستان موسسه معتبری است که ثابت کرده است هر ساله افراد زیادی را به موفقیت می رساند ( برای مشاهده لیست قبولی های پارسال مکتبستان اینجا کلیک کنید).

۲- مکتبستان و دکتر کاویانی اولین موسسه ای هستند که طرحی با عنوان پکیج جهش۳۴۷ را ابداع کردند و با تجربه ای بسیار امسال نیز برنامه ای بسیار کامل و حرفه ای را ارائه داده اند.

۳- مکتبستان فقط یک برنامه به شما نمی دهد، در کنار برنامه همه مواردی را که برای موفقیت نیاز دارید در اختیارتان می گذارد.

۴- برای موفقیت علاوه بر برنامه نیاز به روحیه نیز هست، برای همین شما تا روز کنکور عضو باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی نیز می شوید.

۵- خواندن برخی از دروس در ۴ماه کار دشواری است. برای همین مکتبستان اقدام به ارائه فیلم های آموزشی برای این مباحث کرده است تا مسیر موفقیت را برای شما هموار کند.

۶- مرور زیاد در این چند ماه یکی از ارکان موفقیت برای یک کنکوری است و به همین سبب مکتبستان در پکیج جهش۳۴۷ به شما فایل های صوتی مروری صدای معلم نیز هدیه می دهد.

۷- مکتبستان جز معدود موسساتی است که مهر تایید وزرات ارشاد و فرهنگ اسلامی را کسب کرده است.

۸- مکتبستان در پکیج جهش۳۴۷ به شما جزوات مرور طلایی را نیز اهدا می کند تا شما با استفاده از آن ها بتوانید همه دروس را سریعتر بخوانید.

۹- مکتبستان در پکیج جهش۳۴۷، بستری برای پاسخگویی به سوالات شما تا روز کنکور نیز فراهم کرده است. مکتبستان تا روز کنکور و حتی بعد از آن همراه شماست.

۱۰- مکتبستان در پکیج جهش۳۴۷، چهل جلسه مشاوره نیز برای شما ارسال می کند تا شما بدانید چطور برنامه را به نحو احسن پیاده کنید. ما برای همه ریزه کاری ها تدبیر اندیشیده ایم.

 

شما فقط یک بار کنکور می دهید، شما فقط ۴ماه وقت مفید دارید، لذا دکتر کاویانی و تیم بزرگ مکتبستان این اطمینان را به شما می دهند که با استفاده از پکیج جهش۳۴۷ و طرح های استراتژیک آن بتوانید با توکل به خدا، تکیه بر تدریس اساتید مکتبستان و برنامه دقیق و ضمیمه کردن تلاشتان به موفقیت برسید. به مکتبستان اعتماد کنید.

پکیج جهش۳۴۷ را چگونه تهیه کنم؟

برای تهیه این برنامه عدد ۳۴۷ را به شماره ی زیر پیامک بدهید:

SMS : ۱۰۰۰۳۴۷

مشاورین مکتبستان حداکثر تا ۲۴ساعت آتی با شما تماس خواهند گرفت.

 

اگر حسرت میخوری که چرا تا الان برای کنکور شروع نکردی، دقیقا به جایی اومدی که برات رازی دارم
سلام آقا پسر گل یا دختر خانم عزیزی که داری این متن رو میخونی. اگه تا الان حسرت اینو میخوردی که چرا شروع نکردم یا چرا خوب نخوندم میخوام بگم نگرانی تو یک سری افکار منفی بیشتر نیست. میدونی چرا؟ چون به آقا سعید ما نگاه کن که پارسال ۴ماه برای کنکور ریاضی خوند و امسال دانشجوی مکانیک شده. خانم دکتر ما رو ببین، سارا خانم پارسال دقیقا شرایطش مثل تو بود. سارا خیلی نگران بود و خیلی حسرت گذشته رو میخورد که چرا خوب درس نخونده اما الان که شما داری این متن رو میخونی سارا خانم ما دانشجوی پزشکی شده. از این مثال ها برات زیاد دارم.

 

دوستام میگن که دیگه دیر شده، تو نمیتونی در کنکور قبول بشی، بقیه مسخرم میکنن
عزیزم برای موفقیتت به حرف هیچ کسی گوش نکن. تو تنها کاری که باید انجام بدی اینه که ۴ماه هوشمندانه درس بخونی. بدونی که روی چه بخش هایی بیشتر وقت بزاری. بدونی چطوری برنامه ریزی کنی و درس بخونی. میخوام بهت فرمولی رو یاد بدم که طی ۴ماه میتونی ۳بار کل دروست رو قشنگ بخونی. مگه میشه؟ بله میشه، فقط کافیه با من همراه باشی

 

من میخوام شروع کنم، ولی دوستان از من خیلی جلوترن
از این نگران نباش که دوستات از تو بیشتر خوندن. میخوام فرمولی رو بهت یاد بدم تا به راحتی از دوستات سبقت بگیری و قله کنکور رو فتح کنی. نگران نباش چون افرادی زیادی قبلا مثل تو بودند، قبل تر از تو علیرضاها و ساراهای زیادی بودند که دقیقا شرایط تو رو داشتند اما امروز آقای دکتر و خانم دکتر هستند. امروز آقای مهندس و خانم مهندس هستند.

 

از سال بعد شروع میکنم. از تیرماه میخوام با خیال راحت شروع کنم.
عزیز دلم میخوام بهت بگم که این اشتباه بزرگ رو تو انجام نده! مرتضی و مهساهایی قبل تر از تو بودن که دقیقا همین فکر رو کردن و ناامید شده بودن و کنکور رو گذاشته بودن برای سال بعدش، به امید اینکه از تیرماه شروع کنن، اما در آخر سال بعد هم اتفاق مثبتی برایشان نیفتاده و خیلی غصه خوردن که چرا همون سال اول وقتی که فرصت داشتند برای کنکور نخوندن. برای اینکه بخوای پزشک بشی. برای اینکه بخوای مهندس بشی فقط باید بخوای، فقط خواستن تو مهمه. جزء خواستن تو هیچ چیز و هیچ فردی مهم نیست. خدا همیشه میگه از تو حرکت و از من برکت. تو شروع کن از همین امروز از همین الان از همین لحظه شروع کن حرکت کن، خدای من و تو بهت برکت میده. تو تلاشت رو بکن. اون بالاسری حواسش به تلاش تو هست. فقط ازت یه خواهشی دارم. اگه واقعا میخوای بشی آقای دکتر، خانم دکتر، آقای مهندس، خانم مهندس آینده امروز رو به فردا موکول نکن، همین امروز شروع کن برای موفقیتت و بدون اینجا در مکتبستان همه دانشجوهای پزشکی کنارت هستیم تا دست تو رو بگیریم و به آرزوهات برسونیم. میخوام درباره فرمولی باهات صحبت کنم که خیلی سریع و در عرض ۴ ماه تو رو به هرچی که میخوای میرسونه. همه ما دانشجوهای پزشکی برای موفقیت تو از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم. ما آماده هستیم تا با قدرت و با یک فرمول جادویی تو رو به آرزوت برسونیم، به شرط اینکه خودتم واقعا بخوای

پکیج جهش۳۴۷ را چگونه تهیه کنم؟

برای تهیه این برنامه عدد ۳۴۷ را به شماره ی زیر پیامک بدهید:

SMS : ۱۰۰۰۳۴۷

مشاورین مکتبستان حداکثر تا ۲۴ساعت آتی با شما تماس خواهند گرفت.

و یا می توانید همین الان می توانید از طریق بات تلگرام این برنامه را تهیه کنید.

 

[bs-heading title=”نظرات کسانی که پکیج ۳۴۷ را تهیه کرده اند” show_title=”1″ icon=”” title_link=”” heading_color=”” heading_style=”default” heading_tag=”h3″ bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ bs-text-color-scheme=”” css=”” custom-css-class=”” custom-id=””]

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *