وضعیت ریاضی و فیزیکت چطوره ؟!

وضعیت ریاضی و فیزیکت چطوره ؟!

وضعیت ریاضی و فیزیکت چطوره ؟!

اگه نگران ریاضی هستی و وقت اندک چاره ی مشکلت اینجاست…☺️

هر ساله برای درس ریاضی در کنکور تجربی ۳۰ سوال مطرح می‌شه که به طور میانگین تعداد سوالاتی که برای هر مبحث از این درس طراحی میشه به شکل زیر ست:

?احتمالات: ۲ تا ۳ تست
?آمار: ۲ تست
?مشتق و کاربرد مشتق: ۵ تا ۶ تست
?حد و پیوستگی: ۲ تا ۳ تست
?مقاطع مخروطی: ۲ تا ۳ تست
?انتگرال: ۲ تست
?لگاریتم و ماتریس: ۱ تا ۲ تست
?معادلات (دستگاه معادلات و معادله درجه ۲ ): ۲ تست
?تابع: ۲ تا ۳ تست
?مثلثات: ۱ تا ۲ تست
?تصاعد و دنباله هندسی و حسابی: ۱ تا ۲ تست
?هندسه: ۴ تست

? با توجه به بودجه بندی ریاضی در کنکور تجربی متوجه می‌شیم که مباحثی مثل احتمال، مشتق و کاربردش، تابع، هندسه و حد و پیوستگی از اهمیت بیشتری برخوردارن.

? داوطلب عزیز شما با مطالعه مباحثی مثل احتمالات، آمار، تصاعد و دنباله، مشتق و کاربرد مشتق، حد، معادلات ، لگاریتم و ماتریس به راحتی می تونید به ۱۵ تا ۱۶ سوال از ۳۰ سوال این درس پاسخ بدین. با این تعداد تست صحیح به راحتی درصد مورد نیاز در این درس برای قبولی در رشته های تاپ و برتر رشته تجربی رو کسب خواهید کرد پس اول روی این مباحث سرمایه گذاری کنین.

? خیلی از داوطلبان درصد صفر و حتی منفی دارن! پس کسب درصدی حدود ۵۰ اون هم در این زمان محدود بسیار عالیه. شما پس از مطالعه این مباحث و تسلط کافی میتونید بر روی سایر مباحث هم کار کنین و درصد خودتون رو افزایش بدین.

✅ شما با تهیه برنامه ۴ ماهه شخصی سازی شده مکتبستان ، دغدغه چی خوندن رو از خودتون دور میکنید ? اولا این برنامه بصورت شخصی و حرفه ای برای خود شما طراحی شده در نتیجه کاملا منطبق بر ساعات زندگی و برنامه کلاس و مدرسه و کار و … شماست . ثانیا در این برنامه در درس های ریاضی و فیزیک مباحثی رو براتون انتخاب کردیم که پر بازده باشن و شما رو به پزشکی برسونن ? حتی برای مباحث دشوار درسی براتون فیلم آموزشی هم گذاشتیم که بازده کار شما رو چندین برابر کنیم
برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه برنامه ۴ ماهه شخصی سازی شده عدد ۴ را به ٣٠٠٠٧٠٠۴٩٠ پیام کنید راهنماییتون میکنیم ?

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت لینک دانلود