انرژی مثبت هستی یا انرژی منفی ؟؟؟

انرژی مثبت هستی یا انرژی منفی ؟؟؟

انرژی مثبت هستی یا انرژی منفی ؟؟؟

در هر زمینه ای انرژیتو صرف کنی ، در همون زمینه رشد می کنی…

سلام دوست من?✋
خوبی؟
این روزا حواست به خودت هست؟?
به ثانیه هات هست که چیجوری سپری میشن؟?

? از صبح که بیدار میشی از اوج انرژی صبحگاهیت چطور استفاده می کنی؟☺️
منظورم اولین لحظات هوشیاری بعد از خواب شبانته…
لحظاتی که میتونه کل روووزتو بسازه!
خیلی مهمه درست توو همون لحظه افکارت تحت کنترلت باشن.
تو معمولا توو این موقعیت به چی فکر می کنی؟
خیلی رایجه که آدما بعد بیدار شدن ، به خواب بیشتر فکر کنن ? ( ای کاش کنکور نداشتم میتونستم با خیال راحت بیشتر بخوابم … ای کاش اینقدر زود صبح نمی شد و …)
و به صورت ناخودآگاه سطح انرژیشونو از صد تا حد ده بیست درصد پایین میکشن!! اینو میدونستی تا حالا؟؟؟!!!
چون وقتی به خواب بیشتر فکر کنی یعنی انرژیتو به سمت خواب بیشتر سوق دادی! پس در زمینه ی خواب بیشتر پیشرفت میکنی و روز به روز خواب آلوده تر میشی!!???

? بعد آزمون ، کارنامه ت که میاد غلطاتو میشماری و به درصدای پایینت نگاه میکنی ولی نمیری دنبال جوابای درستشون اونقدر به غلطات نگاه می کنی و حرص میخوری و روش انرژی میذاری تا در این زمینه پیشرفت کنی و هربار غلطای بیشتریو بشماری??
حالا اگه بری سراغ کتاب و جزوه و پاسخ های صحیحو پیدا کنی انرژیتو صرف رسیدن به پاسخ های درست کردی و در نتیجه توو رسیدن به پاسخ های صحیح پیشرفت می کنی??

? یکی میاد میگه اگه خیلی خووب درس بخونی میتونی یکی از رشته های پیراپزشکی توو یه دانشگاه خوب قبول شی تو هم میشینی به این قضیه فکر می کنی ، و فکر کردن یعنی صرف انرژی!! خب انرژیتو صرف فکر کردن به چیزهایی می کنی که پایین تر از جایگاه واقعیت هستن و به سمت چیزهای پایین تر از جایگاهت پیش می ری! ??
توو این موقعیت و موقعیت های مشابه هر وقت یکی مخالف تو و هدفته ، خیلی راحت بذارش کنار و بگوووو من نمیذارم ذره ای فکر و انرژیم صرفت شه و به حرفاشون بخند ! ساده اند اونایی که فکر می کنن تو نمیتونی!! به حرف های ساده بخند????

? در هر زمینه ای انرژیتو صرف کنی در همون زمینه پیشرفت می کنی!! این یه قانون کلیه!
من چندتا مثال زدم بقیه ش با تو!
موفقیتتو بساز??

✅ بچه ها عجله کنید!! شتاب شخصی سازی شده ۴ ماهه مکتبستان ، یک منبع کامل و جامع آموزشی شامل : دی وی دی های مفهومی دروس اختصاصی و عمومی ، جزوات جامع آموزشی ، فایل های صوتی مروری دروس و دوره مشاوره ای ویژه همراه با یک برنامه شخصی سازی شده ۴ ماهه بی نظیر به شما داده میشه و این امکانو بهتون میده طی ۴ ماه ، ٣-۴ مرتبه درساتونو بخونید و مرور کنید و با تسلط عالی برید برای تصاحب پزشکی و دندون پزشکی ☺️✌️
برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه شتاب ۴ ماهه شخصی سازی شده عدد ۴ رو به ٣٠٠٠٧٠٠۴٩٠ پیامک کنید ؛ مشاورین ارشد ما باهاتون تماس میگیرن و کاملا راهنماییتون میکنن ?

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت لینک دانلود
کنکور