خانه » مشاوره » سرنوشت قطعی کنکور ۹۸ بالاخره مشخص شد

سرنوشت قطعی کنکور ۹۸ بالاخره مشخص شد

سرنوشت قطعی کنکور ۹۸ بالاخره مشخص شد

سرنوشت قطعی کنکور 98 بالاخره مشخص شد

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش بیان کرد :کنکوری‌های ۹۷ اگر در رشته دلخواه خود قبول نشوند،می‌توانند با کتاب‌های نظام آموزشی خود کنکور بدهند.

 

حجت الاسلام والمسلمین خاطر نشان کرد : مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش و مرکز سنجش وزارت علوم هماهنگی می کنند که دانش آموزان نظام قدیم تا یک،دو یا سه سال ،تا جاییکه نظام تطبیق را داریم باید برایشان کنکور مستقل را برگزار کنیم.همزمان ولی با سوالات مستقل.

 

☑️☑️با توجه به این خبر بسیار مهم به یکی از نگرانی ها و بزرگترین دغدغه هایی که بچه های پیش دانشگاهی امسال و حتی دانش آموزان سال های قبل دارند،پاسخ داده شد.

 

?نگاهی به گذشته ای مشابه به کنکور ۹۸

این اولین باری نیست که نظام آموزشی در ایران عوض شده و اولین باری نیست که یه سری مثل شما این نگرانی رو داشتند! اما خبر خوب اینه که دفعه های پیشینی که چنین اتفاقی افتاد سازمان سنجش دو سری سوال به دانش آموزان میداد و هر دانش آموز با توجه به کتاب هایی که خونده بود سوالات خودش رو انتخاب می کرد. اگر دانش آموز نظام قدیم بود سوالات نظام قدیم و اگر نظام جدید بود سوالات نظام جدید. این روند تا سه سال بعد از تغییرات هم ادامه پیدا کرد و بعد از اون فقط یک کنکور برگزار شد.

 

‼️یه نکته مورد تامل و جالب که نیازه بدونید:

در دهه ی هفتاد که تحصیل در مدسه بر اساس ترمی واحدی بود یک سری مشکلات بوجود آمد و باعث شد که سیستم تغییر کند وبه سالی واحدی تبدیل شود و از سال ۸۱ مانند کنکور ۹۸ همچنین اتفاقی می افتاد که سازمان سنجش باید برای داوطلبان نظام جدید سوال مطرح می کرد .

با این مشکل ، سازمان سنجش راه حلی ارائه داد و برای هر دو گروه نظام قدیم و نظام جدید سوالات مطرح شد به این شیوه که در قسمت های که مطالب شبیه هم بود سوالات یکسان و در قسمت هایی که سوالات متفاوت بود سوالات جدا برای هر گروه مطرح می شد و این روند تا کنکور ۸۳نیز ادامه داشت . در بعضی از قسمت ها که سوالات متفاوت بود بخش سوالات ترمی واحدی با سوالات سالی واحدی جدا شده بود .

 

⛔️مکتبستانی عزیز،این موضوع فقط به منظور رفع نگرانیست ولی بدین معنا نیست که دلگرم به سال های آتی شوید.هدف ، موفقیت حتمی در اولین حضور شما در کنکور است.بدین جهت اکیدا توصیه میشه به شما مکتبستانی های موفق و پرانرژی که قصد شرکت در کنکور ۹۷ را دارید که لطفا از همین الان مطالعه ی خودتون برای موفقیت و قبولی در کنکور سراسری ۹۷ شروع کنید و تمام سعی و تلاش خودتون رو بر این هدف بگذارید که امسال در دانشگاه دلخواهتون دقیقا همونی که دوست دارین، قبول بشین.

 

✅ما اینجاییم که دقیقا به آن چیزی که در ذهنتان دارید،برسید.چس دیگر نگران نباشید و گوی سبقت را از رقیبانتان بربایید.

 

✅امیدوارم توی مسیر آمادگی واسه کنکور فقط ذهنتون معطوف به سختیها و مشقتاش نباشه و حواستون شیش دنگ جمع جمع باشه که شما باید از مسیرم لذت کافیو ببرین. شاید باورتون نشه, اما یه روزی میاد که دلتون برای تک تک این روزای پشت کنکور بودن یه ذره میشه و حسرت همه ی شیرینیاشو میخورین.موفق باشین.

۴۵ نظرات

 1. سلام وممنون از راهنمایی مفیدتون! من بعد از ۱۵ سال می خوام برای کنکور ۹۸ درس بخونم البته اگه خدا بخواد، شرایط خیلی دشواری دارم یه بچه دارم و رشته م ریاضیه از همتون می خوام که از صمیم قلب برام دعا کنید ان شاءالله که همتون موفق باشید!

  (۱)
 2. به نام آنکه هستی نام از او یافت ………………………………………….فلک جنبش ، زمین آرام از او یافت

  مکتبستانی های عزیز سلام ، سلامی با طعم پر انرژی مکتبستان
  اول از همه می خواهم بگم انسان موجودی هست که در هر زمینه ای می تونه شاهکار خلق بکنه . خداوند به خلقت انسان افتخار می کند. می خواهم بگویم ما آنقدر بزرگ هستیم که کنکور و قبولی در رشته های تاپ پزشکی مساله ی بسیار کوچکی است. پس با انرژی در مسیر تحقق اهداف خودتان تلاش کنید.
  اما برای رسیدن به هر هدفی بایستی برنامه ریزی صحیح هم داشته باشید. به نظر من برنامه ای مناسب است که عملکرد شما را ارزیابی کند.فقط ساعت پر کردن به ما کمک نمی کند. شما بایستی یک بودجه بندی مناسب داشته باشید که در هر بازه زمانی به شما نشان می دهد در چه مرحله ای قرار گرفته اید. مثل تیک تاک ساعت طبق برنامه با آرامش و نظم حرکت کنید.
  زمان مناسب به ازای هر درس با توجه به میزان تسلط شما و بودجه بندی در کنکور در نظر بگیرید.
  در نهایت هم می خواهم بگویم برای افزایش عملکرد نیاز به چهار انرژی دارید:
  انرژی فیزیکی
  انرژی احساسی
  انرژی فکری
  انرژی روحی
  سعی کنید برای انجام هر کار از هر چهار باتری خود به صورت فول استفاده کنید.
  با تشکر از شما ان شاءالله همه ما پزشکی قبول می شویم.

  (۱)
 3. من خودم سعى مى کنم همه مباحث رو بخونم

  (۱)
 4. سلام من درس ریاضی رومباحثی ک بهترمیفهمم و درصدشون درکنکور هم بیشترهست میخونم مثل تابع مثلثات حدوپیوستگی مشتق کاربردمشتق انتگرال ماتریس وامارهست..درس فیزیک هم فیزیک پیش۲هم اسونه هم درصدش بالاست گرماوقانون گازهامغناطیس والکترومغناطیس صوت و موج مکانیکی هست

  (۱)
 5. سعی میکنیم ولی خیلی چیزا تاثیر گذار هستند.

  (۱)
 6. عالیه که نگرانی های حل میشه اما دلیل نمیشه که تمام تلاشمونو نکنیم . وقتی واقعا تمام ِ تمام تلاشمون رو کردیم یا مشکلی خدایی نکرده پیش اومد که واقعا نتونستیم بخونیم ، کنکور بدیم و به نتیجه ی دلخواه نرسیدیم برای همچین شرایط و زمانی خب ناخداگاه ذهن ها درگیر میشد که الان خیال همه راحته بالاخره اینده رو که نمیشه پیشبینی کرد .

  (۱)
 7. سلام . فایل صوتی راشنیدم خسته
  نباشید خیلی خوب بود یه بارجواب رونوشته بودم نمیدونم ثبت شده بودیانه دوباره میفرستم
  سلام خلاصه عوامل موفقیت در۴ماه باتوجه به فایل صوتی شما استاد گرامی
  برای موفقیت درکنکور مخصوصا رشته های سخت ریاضی فیزیک:
  ۱-اعتماد به نفس
  ۲-امید مخصوصا امید وتوکل به خدا وتسلیم ترس ازموانع نشدن
  ۳-تمرکز
  ۴-امروزوفردانکردن وبرنامه ریزی منسجم
  ۵-خودمان راباورداشته باشیم و باورهای ذهنی منفی رادورکنیم یعنی به
  ناامیدی لبخند بزنیم وباهاش مبارزه کنیم
  ۶-زیست وشیمی روزانه وریاضی وفیزیک یه روز درمیون خوندن ونکات طلایی
  وکلیدی رابرای مروربعدی یادداشت کردن .دروس عمومی راهم نکات مهم
  رایادداشت برداری کنیم وقت مناسبی راهم برای تاریخ ادبیات قراردهیم به
  دلیل فراربودن درساعات اولیه صبح مرورکنیم.
  ۷-الگو امروزبخون فردا فصل جدید بخون وقبلی رامرورکن تاشب کنکور ادامه
  بدیم تاموفق بشیم
  ۸-گزینش حرفه ای ازمباحث مهم دروس داشته باشیم.مباحث دروسی مثل زیست
  فیزیک شیمی ریاضی راانتخابی درنظربگیریم یعنی انتخاب مبحثی برای رسیدن به
  حداکثرنتیجه
  ۹-سه هفته خوندن یه هفته مرور (سه یک سه یک)
  ۱۰-نحوه صحیح تست زدن
  ۱۱-نکته ای که خیلی ازبچه های کنکوری توجه نمی کنند خواب وتغذیه مناسب
  ودوری ازاسترس .

  (۲)
 8. سلام
  فایل صوتی رو گوش کردم فکر میکنم اولویت ۱۰۰% نه کمتر با دروس اختصاصی هست اگر اونا رو خوب خوند و بالای ۵۰% زد قبولی در دانشگاه های خوب حتمی هست.باتشکر

  (۲)
 9. به نام خداوند بخشنده مهربان
  کزو ماندگار، این زمین و زمان
  که با نام او راست گشت آسمان
  که با عشق او شد جهان، بی کران
  به نام جهان بخش پاک آفرین
  به راهش بود، مردم راستین
  سلام خدمت دکتر کاویانی عزیز و تمام مکتبستانی ها در ۴ماه با امید به خداوند تبارک و تعالی و ازدست ندادن روحیه و اعتقاد به هدف خود هر کار غیر ممکنی ممکن خواهد بود ریاضی وفیزیک در رشته تجربی دودرس بسیار مهم هستند با اینکه بسیاری از داوطلبان به این دو درس توجه کمتری می کند سابقه طرح سوالات کنکور به ما نشان می دهد هیچ مبحثی را نباید به طور کامل حذف کرد زیرا ممکن است یک فصل سوالات اسان و یک فصل سوالات بسیار سخت داشته باشد برای موفقیت در درس های ریاضی و فیزیک ابتدا باید سعی کنیم درس های را مسلط شویم که به دانسته قبلی کمتری نیاز باشد در درس ریاضی دو مبحث امار و احتمال و ماتریس و ترکیب تابع بسیارمناسب اند ودرتعداد زیادی ازتستها به مثلثات نیاز داریم و با تسلط به مثلثات به تعداد زیادی ازتست ها از قبیل حد و پیوستگی مشتق و خودمثلثات به سوال به راحتی پاسخ می دهیم از نظر من راحت ترین مبحث ها ریاضی احتمال امار تابع ماتریس حد پیوستگی مشتق و کاربرد مشتق دنباله و تصاعد
  و در درس فیزیک فیزیک سال اول و گرما و فشار و خازن و مدار و ۴ فصل پیش دو و حرکت شناسی
  به امید موفقیت تمام عزیزان

  (۲)
 10. آمار،احتمال،ماتریس،تصاعد،حدوپیوستگی،تابع

  (۲)
 11. خواستن توانستن است

  (۲)
 12. سلام ، ببخشید من میخوام کنکور زبان بدم سال ۹۸ خیلی میترسم ، یعنی برای کنکور زبان هم سوالات از کتابهای نظام قدیم میاد ؟؟ میشه جواب بدید ؟ خیلی میترسم ?

  (۳)
 13. سلام خدمت آقای دکتر و همکاران محترم. خداقوت.
  انرژی مثبت و نیروی زیادی که اراده، امید و تلاش برای انسان به ارمغان میاره میتونه خیلی از کارهای به ظاهر غیرممکن رو ممکن کنه.
  انسان اشرف مخلوقات است و میتونه کارهای فوق العاده رو انجام بده.
  من هم کاملا ایمان دارم که واقعا با برنامه ریزی و تلاش زیاد میشه در مدت کوتاه به موفقیتهای بزرگی رسید.
  از راهنمایی ها و زحمتهایی که می کشید تشکر میکنم.

  (۳)
 14. یه نفر که عاشق پزشکیه

  سلام، مطالب شما مفید، ارزشمند و دلچسب می‌باشد و البته برای کسانی از نوع من دلچسب‌تر!!
  اما آیا میشود با نبود آگاهی و علم نسبت به محتوای منابع کنکور ( حتی به قدر یک داوطلب ضعیف! ) در کنکور پزشکی قبول شد؟!
  آدمای هم‌نوع من همون آدمایی هستن که ذوقشون نسبت به پزشکی به قوت خودش پابرجاست ولی توان حرکت و تلاششون تحلیل رفته!! آیا حقیقتا میشود؟؟؟!

  (۳)
 15. سلام و عرض ادب و خسته نباشید
  ممنون از یاری شما عزیزان در مهم ترین رویداد زندگی

  (۳)
 16. من خودم یه پشت کنکوری هستم. پارسال به خاطر اینکه فکرم درگیر حواشی شد نتونستم از دی به بعد درس بخونم.از گفتن رتبم دیگه شرمسار نیستم و با جرات میگم رتبه ۱۲۰۰۰ کنکور شدم چون واقعا فکرمیکردم بدتر از اینا بشم نسبت به تلاش خیلی کمم!!!!!من دیگه اشتباه پارسالمو تکرار نمیکنم و واقعا برای رسیدن به اهدافم تلاش میکنم.من قبل از دی هم آنچنان عالی نمیخوندم ولی الان میفهمم که چه اشتباهی کردم!!
  واسه ی چهار ماه آینده هم پیشنهاد میکنم همه ی مباحث حتی در حد روخوانی خونده بشه ولی روی یه سری مباحث تست خیز و مهم مثل مثلثات و مشتق ریاضی تمرکز داشته باشیم و سعی کنیم این مباحث رو کاملا بلد باشیم.مباحثی که واسمون راحته رو هم باید حتما تست های سراسری و تالیفی زیادی ازشون بزنیم تا ازشون مطمئن بشیم.
  به امید موفقیت کسایی که از نبوغ و توانایی خودشون بیشترین بهره رو میبرن.

  (۳)
 17. با سلام با تشکر از خدمات عالی شما
  من رشته ریاضی فیزیک بودم دبیرستان الان فوق لیسانس مهندسی مکانیکو دارم اما به قول شما همیشه توی رویاهام هنوز به پزشکی فکر میکنم برای همین هیچ علاقه ای به کار تو زمینه مکانیک ندارم البته تو ایرانم سخته کار برای یه خانوم تو این رشته . من تا الان فایل تدریسی از شما دریافت نکردم ولی اگر واقعا به من کمک کنید تا پزشکی یا دندان قبول بشم حقوق یک ماه کاریمو برای موقع پزشک شدن براتون واریز میکنم البته اگر یه ماه کمه هرچی خودتون بگین اینو قول شرف میدم . من واقعا دوس دارم اما هم سنم احساس میکنم بالاست هم انرژیم پایینه

  (۳)
 18. یه سلام گرمه زمستونیه مکتبستانی به اقای دکتر کاویانی گل سلااااام

  به نظر من برای موفق شدن تو کنکور اونم توی ۴ ماه چیزه شدنیه اما به شرط و شروط ها ، فقط باید ۵تا اصل که خودم ازش استفاده میکنم رو به خوبی پیاده کنید

  اصله اول: یه آگاهی های اولیه دروس کنکوری داشته باشیم.
  یعنی چیی؟؟؟؟
  یعنی این ک من توی این ۴ ماه بیشتر دروس عمومی میتونم بخونم یا اختصاصی؟؟؟ خب معلومه عمومی درسته ک عمومی ضرایبش کم تره ازون طرفم نسبت به اتخصاصیا راحت تره.
  برای مثال: فرد باید تو درس دینی شیش دنگ حواسش فقط و فقط روی خوده کتاب درسیش باشع و هر شبم حداقل ۵ تا تست بزنه و هر جمعه ۱۰ تست از کنکور سال های قبل تمرین کنه و نکته مهم توی دروس عمومی اینه ک اهمیت دادن به کیفیت نه کمیت و بهترین راه یادگیریه نکات مفهومی و حفظی اینه ک نکاتو تویه برگه نوشته و عکس ازش بگیرید و با نرم افزار AnkiDroid مرور بشه مث جعبه لایتنر، برای درس عربیم به همین شکی که درس دینی خوانده شد انجام شود

  برای درس زبان خارجه من توصیم اینه که:این در بر خلاف درس عربی ک کاملا لغت محوره بجزه پرسش های گرامری فرد با داشتن دانش بالای لغتی میتونه پاسخ گویی به قسمت گرامریم راحت تر بشه و هر چه دایره ی لغتی وسیع باشع نتیجشم بهتره راهکاری ک دومی ک من توصیه میکنم فرد سعی کنه لغاتو تو عبارات یاد بگیره و بعد این که به لغات اخر کتاب اکتفا نکنن چون در هر درس لغات مهم و پر کار بردی وجود دارن ک در آخر کتاب نیومده از نظر من بهترین راه یاد گیریه لغات زبان اینه ک تمام لغات و عبارات مهمو تو یه برگه بنوبسید و اونو با نرم افزار Anki Droid به عنوان فلش کارت مرور بشه دقیقا مث جعبه لایتنر 
  اما درس شیمی و فیزیک؟؟؟؟؟
  سوالات شیمی و فیزیکو میتوان به ۳ دسته تقسیم کرد حفظی،مفهومی،مسئله.برای موفق شدن توی این بازده زمانی من توصیه میکنم فرد تمرکزشو روی مطالب حفظی و مفهومی بزاره و اونو بخوبی خلاصش کنه و در آخرم وقت کافی داشت ب حل مسئله بپردازه وبرای موفقیت بیشتر فرد هر شب ۷تا تست از هر درس فیزیک و شیمی بزنه و هر جمعه هم ۱۰ تا تست  کنکور از سال های قبل تمرین کنه.
  و اما درس ادبیات؟؟؟؟
  مباحث مهمه اربیات ب ترتیب:
  قرابت معنایی:ک فرد میوتونه با تمرین زیاد و بالا بردن درک ادبی از مفاهیم کلی میتوان ب راحتی ب مباحث این قسمت پاسخگو باشه
  املاولغت:برای تسلط در این قسمت باید مباحثشو در بازه زمانی کوتاه ولی پیوسته مرورشه و بهترین راه توجه به معنیه لغات هست و برای سرعت بخشیدن استفاده از AnkiDroid
  زبان فارسی:این قسمت جز مباحث آسون ادبیاته و ک میشه از بسیاری از رقبا پیشی گرفت توصیه من اینه ک قسمت زبان فارسی شامل ۲مرحله هست مرحله اول شامل قسمت های حفظی و دستوری و دوم این ک ب نکات مهم هر قسمت بچشمه تست نگاه کرد ک این کارو باید توی همه ی دروس اعمال کرد
  آرایه های ادبی:این قسمت از مبحث نمیشه رو مطالب کتاب تکیه و برای تسلط روی اون باید با تست زدن یه کاری کرد
  تاریخ ادبیات:بهتره این بخشو بصورت تصویر سازیه ذهنی یا رمزگردانی انجام بشه ک یه راس بر حافظ بلند مدت ودر آخرم برای موفق شدن بیشتر هر شب ۷تا تست بزنید و هر جمعه هم ۱۰ تا تست از کنکور سال قبل تمرین کنید و برای درس زبان فارسی همین کارو پیاده کنی م طالب و نکات مهمشو خلاصه و با AnkiDroid مرورشه
  و در آخرم نوبتی ک باشه نوبت مادر تمام علم ها یعنی ریاضیاته.
  این قسمت ک خودش شامل چندین کتابه فرد بار از قبل فکر اینجاشو میکرد خخخخ چون تو این بازده زمانیه ۴ماه فرد زیاد وقت نمیکنه ب ریاضیات هم برسه چون خعلی سخت و وقت گیره و از یه طرفم دروس سال چهارمشم هست این قسمتو آقای کاویانی بخودتو واگذار میکنم خودتو یه کاریش بکنید…..

  اصل دوم:این که با برنامه ریزی و هوشمندانه باید حرکت کرد که منظورم از هوشمندانه اینه که از نرم افزار AnkiDroid استفاده کرد که این کار با سیستم ۱۳۱۳ خودتون خعلی متشابه

  اصل سوم:داشتن باورها و انگیزه عالی نسبت به اهدافمون در تمام زمینه اعم از زندگیو درسو و……..

  اصل چهام: داشتن همت،اراده و پشتکارو تلاش راسخ

  اصل پنجم: همیشه ب یاد داشتن اصل چهارم

  آقای کاویانی نمیدونم چطوری ازتون تشکرکنم نع بابت اون ۳،۰۰۰،۰۰۰ تومن بابت این ک با یه دونه سوال آسون ولی کاربردی تو من این انگیزه بالایی رو ایجاد کردید خعلییییی ازتون ممنونم و برای همه بهترینارو آرزو میکنم و همیشه در پناه الله یکتا، سالم و رستگار باشید خداحافظ

  (۳)
 19. سلام خسته نباشید دکتر
  من فایل هاتون رو فوق الاده دوست دارم و واقعا برام تاثیر گذاره من با فایل های شما از اواسط ابان دارم میخونم با انگیزه ای ک بهم دادین
  اما سوالی ک پرسیدین.به نظر من بهترین روش مطالعه تو این چهار ماه باید به نحوی باشه ک مطالب رو انتخاب شده برای یه درصد مطلوب تو دروس فیزیک ریاضی مخصوصا خونده بشه و مرور خوبی تو کادر درسی باشه!!مرور واقعا معجزه میکنه چون مطالب نا اشنا نیستند و خوندیم برای نهایی و امتحان اینا با مرور و یکم ساعت مطالعاتی و سرعت بهتر از بقیه ک خسته میشن میشه تو ۴ ماه پزشکی قبول شد…

  (۳)
 20. پناه بر خدا …
  و من یتوکل علی الله فهو حسبه …
  من تلاشمو میکنم بقیش با خداست …
  کاری جز تلاش کردن از من بر نمیاد ، بقیش با خودش…
  بهش ایمان دارم.

  (۳)
 21. یاشاسین (زنده باد!) ……………

  (۳)
 22. خوبه موفق باشینن فقط میخستم نظر بدم ۳ملیونو برنده بشم

  (۴)
 23. وقتی صحبت از ۴ماه میشه با این همه مبحث با نگاه منطقی کار غیرممکنی هست ولی…..ولی واسه موفقیت توو این مدت کم یه راه هست : عوض کردن نوع تفکر و نوع فعالیت هایی که قبلا میکردی.به زبون ساده : بشی یه روباتی که جز درس خوندن و به مسایل درسی فکردن برنامه ی دیگه ای بهش ندادن.اولش سخته ولی موتور که بعد دو سه هفته روشن شد بقیه ش حلله 🙂

  (۴)
 24. سلام
  به نظر من برا رسیدن به هدف در۴ ماه :
  ۱- در مرحله اول اینکه اول باید یه حس به نام رسیدن به هدف در ما زنده بشه و هدف واقعی خود رو بدونیم و بینوسیم و داشته باشیم و صرفا یک هدف کاذب نداشته باشیم و این هدف رو براش بجنگیم …. هدف اصلیت رو مشخص کن
  ۲-بایدهر روز رو یک فرصت و یک گام برا رسیدن به هدف بدونیم از یک روز تمام حق خودمون رو بگیرم که شاید حق هر نفر کنکور از یک روز به جز عبادت که برا همه هست درس خوندن هست و به این فک کنیم که هر روز یک گام برا رسیدن به هدف ما هست ….حقت رو از یک روز بگیر
  ۳- از یک برنامه شخصی که صرفا برا خود ما باشه و با توجه به توانایی های ما باشه استفاده کنیم در این برنامه به نظر من بیشتر تایم رو باید به اختصاصی ها و همچنین تست زدن داد هر چند عمومی ها از اهمیت بالای برخوردار هستن ….. شخصی سازی برنامه
  ۴- بعد از برنامه اجرای واقعی برنامه و مفید اجرا کردن اون برنامه یعنی بازده خوب داشتن صرفا خوندن مهم نیست درست و عمیق خوندن مهم هست باید به تسلط برسیم …عمیق و مفهومی خواندن
  ۵- و یک مشاور و پشتیبان داشتن تا لحظه روز کنکور هر چند شاید یک مشاور یا یک پشتیبان هم یک دوست یا یک نفر از خانوادده باشن ولی به نظر من کار رو باید به کاردان سپرد… پس مشاور و پشتیبان خوب بگیرین
  ۶- استفاده درست از منابع و کتاب های کمک درسی که ب به نظر خود من کتاب های درسی باید منبع اصلی باشن همانطور که منبع اصلی سوالات کنکور هستن…. پس کتاب درسی رو منبع اصل قرار داد
  ۷- جمع بندی درست و مهارت تست زنی و زمانبدی درست رو هم اینن مدت باید یاد گرفت …مهارت های تست زنی رو یاد بگیرین
  ۸- در اخر و اول هر چیز توکل به خدا هست من توکل به خدا رو اخر قرار دادم که بگم بدون تلاش و تکرار و زخمت هیچ به دست نمیاد حتی اگه توکل کنی پس توکل در معنی اصل یعنی تلاش کردن و نیجیه کار رو به خدا سپردن …. اول و اخر توکل به خدا
  به امید موفقیت همه کسانی که تلاش میکنن و لایق بهترین ها هستن
  یا علی .

  (۴)
 25. سلام ۴ ماه وقت کمی برای رسیدن به ارزوهامون نیست البته اگه با تمام وجودمون درس بخونیم یعنی غاشقی کنیم و درسو برای درس بخونیم نه برای رتبه ….یک شبه برنامه برای شما
  ریاضی تابع مثلثات حد مشتق انتگرال چون زنجیره و پشت سر هم هستندو تست خیز
  فیزیک ۲و۳سوم اینه فشار و گرما و پیش ۲
  زیست دوم حرکت گوارش گردش مواد سوم ۱تا۴ پیش۸تا۱۱
  شیمی دوم سوم ترمو پیش۱و۲
  عربی ترجمه منصوبات تحلیل صرفی
  زبان گرامر در صورت تموم شدن ریدینگ و کلوز
  ادبیات ارایه های مهم مثل استعاره کنایه … زبان فارسی دروس مهم جمله و گروه اسمی…. قرابت شعر ها و تست بقیه حفظی در زمان مرده

  (۴)
 26. سلام مرسی از مطالب مفیدتون
  مهمترین مباحث ریاضی مشتق و کاربرد آن،هندسه ۱،احتمال،حد و پیوستگی و تابع
  مهمترین مباحث فیزیک نوسان موج های مکانیکی،صوت، فیزیک اتمی جدید،نور هندسی،حرکت شناسی،مدارهای الکتریکی و گرما و قانون گازها
  این مباحث بیشترین سوالات کنکور رو شامل میشن و از بین مباحث اونایی ک ما باهاشون راحتتریم تو اولویت هستن بنظرم

  (۴)
 27. سلام من چند بار عدد ۱ رو به sms : 3000700460 کردم ولی کسی باهام تماس نگرفته – لطفا چک کنید تشکر

  (۴)
 28. خسته نباشید ببخشید اگر ما دیپلم نظام قدیم باشیم بعد بخواییم با نظام جدید ها کنکور بدیم میتونیم با منابع مشابه کنکور بدیم یعنی در واقع کنکور همونا رو دقیقا بدیم؟؟؟

  (۴)
 29. سلام خدمت شما و تمام مکتبستانی های عزیز
  ببخشید حالا یه سوال پیش میاد و اون اینه که معدل سال سوم برای پیش دانشگاهی های قدیم چطوری محاسبه میشه؟؟

  (۴)
 30. سلام خسته نباشید.اگه قطعی باشه و برای نظام قدیم و جدید سوالات متفاوت طرح بشه فقط کنکوری های ۹۷ میتونن از این امکان استفاده کنند یا دانشجو ها هم میتونن با نظام قدیم کنکور بدن

  (۵)
 31. سلام یه سوال داشتم خدمتتون اینکه کسانی که در نظام قدیم دری خوندن آیا میتونن کنکور نظام جدیدی ها رو بدن!؟

  (۶)
 32. دوستان خواهش میکنم کمکم کنید من در سال ۹۶ روزانه پذیرفته سدم و انصراف دادم و یک سال محرومم از طرفی شهریه دانشگاه آزاد هم خیلی رفته بالا و بالاتر هم میره از دانشگاه آزاد هم خوشم نمیاد به دلایلی الان برای کنکور ۹۸ چیکار کنم؟ خیلی دوست دارم پزشکی قبول شم نمیخوام وقتمو بیخودی از دست بدم

  (۶)
 33. شده به دانش اموزی کمک کنیدهمه موسسه ها ب فکر پولن استثنا نداره همه چی پوله کسی ک بی پوله مثه ی اشغال زیرپا له میشه

  (۶)
 34. سلام.واقعا خدا قوت.میشه به این سوالم جواب بدید؟من که سال ۹۳ دیپلم گرفتم کنکور ۹۸ برای من چطوریه ؟با همین کتاب قدیمی ها امتحان میدم یا جدید؟

  (۷)
 35. سلام
  ببخشید انتخابی نیست یعنی من که جزو نظام قدیم هستم(دیپلم ریاضی سال۹۰) حتما باید کنکور قدیم شرکت کنم؟و الان باید برای آن برنامه ریزی کنم؟

  (۸)
 36. به نام عدالت اموزشی.
  به نام فقر
  کسی ک توانایی خرید پکیج نداشته باشه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  فروشتون خوبه
  بازار باشه

  (۱۲)
 37. سلام ببخشید اگه کنکور ۹۸ به صورت جداگانه برای نظام قدیم و نظام جدید برگزار بشه آیا تمام کسانی که دیپلم نظام قدیم دارند باید کنکور نظان قدیم بدهند یا امکان این که بتوانند کنکور نظام جدید بدهند هم هست ؟سال ۸۱ چه طور بود هر کس می تونست انتخاب کنه چه کنکوری بده یا باید کنکور نظام خودشو میداد؟

  (۲۴)
 38. سلام باید همه مباحث رو خوند چون معلوم نیست سوالات چه مبحثى سخت و چه مبحثى راحت است ممکنه مبحثى که خوانده نشده راحت باشد و چند سؤال راحت از دست برود

  (۳۵)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود
کنکور