بهترین منابع کنکور ۹۷

بهترین منابع کنکور ۹۷

بهترین منابع کنکور 97
بهترین منابع کنکور ۹۷

 

 

                     توجه                                                توجه

ما در این صفحه منابع زیادی را به شما معرفی کردیم و آن ها را تحلیل کردیم. ولی آیا می خواهید بهترین های هر درس را که برای اغلب دانش آموزان مناسب هستند در یک صفحه A4 و خلاصه به شما بگوییم تا شما به سادگی آن ها را تهیه کنید و سردرگم نشوید؟ اگر پاسختان مثبت است همین الان فرم زیر را پر کنید تا لیست بهترین منابع برای شما ایمیل شود:

 

سلام به همه دوستان عزیز، تو این مقاله بهترین منابع کنکور ۹۷ رو واستون معرفی می کنم و از مزایا و معایب هر کدوم از بهترین منابع کنکور تو هر درس میگم تا بتونید راحت تر تصمیم بگیرید که کدوم منابع کنکور تجربی ۹۷ و یا منابع کنکور ریاضی ۹۷ رو انتخاب کنید و کدوم رو نه!

بهترین منابع کنکور ۹۷ – ادبیات و زبان فارسی :

ادبیات موضوعی گاج

۱- ادبیات موضوعی گاج : خب این کتاب تقریبا میشه گفت جامع ترین کتاب بازار هستش که با بیش از ۴۰۰۰ تست از انواع ۶ بخش ادبیات (لغت ، املا ، آرایه ، تاریخ ادبیات ، زبان فارسی و قرابت). راجع به همه مسائل صحبت کرده اما خب اینم باید در نظر گرفت که مثلا برای لغت یا املا درس به درس کار نکرده و جامع هستن سوالات … بنابراین توصیه من این هستش که این کتاب رو مرجع قرار بدید و بعدش در کنارش از کتاب های پایین که صحبتشون رو می کنم استفاده کنید.

۲- سری کتاب های نشر الگو : خب این سری ها هم کتاب های خوبی هستن و جز بهترین منابع کنکور ۹۷ هستن که میتونن یا به صورت مستقل استفاده شن و یا اینکه به صورت مکمل با کتاب ادبیات موضوعی گاج استفاده شن … خوبیشون هم اینه که درس به درس هستن و برای آزمون ها استفاده ازشون راحت تره اما خب هر کتابی عیبی هم داره و اونم اینه که تست هاش گاهی زیاد و بیش از حد بیخود میشن اما از حق نگذریم بهترین کتاب این دسته ، کتاب ۵ بحث زبان فارسی هستش که به صورت جامع و کامل مباحث زبان فارسی رو پوشش می ده!

۳- سری کتاب های هفت خوان خیلی سبز : این سری از کتاب ها مثل باقی کتاب های خیلی از جنبه علمی خوبی برخوردار هستند و میشه بهشون اعتماد کرد اما خب گاهی خیلی زیادی گیر میده تو بعضی مسائل مثلا تو بخش لغت و معنی ، معنای خیلی از کلمات که نیاز نیست هم آورده شده که باعث خستگی دانش آموز میشه ، ولی خب گفتم که از جنبه علمی خیلی خوب هستند.

۴- ادبیات جامع خیلی سبز ( همونی که عکس فیس بوک K سهراب سپهری رو جلدش هست) : این کتاب هم برای دوستانی که کلا علاقه ای به مبحثی خوندن ادبیات ندارند و میخوان درس به درس بخونن اون رو توصیه میشه! راستشو بگم نه عیب خاصی داره نه مزیت خاصی … خنثیای خنثی ست!

تو این درس بازم کتاب هستش اما خب نیاز نیست خیلی پراکنده عمل کنیم و لیست پیشنهادی خودم رو به عنوان بهترین منابع کنکور ۹۷ براتون می نویسم :

۱- کتب گاج سبز کتاب محوری (برای یادگیری اولیه) ۲- ادبیات موضوعی گاج(تست هاش خیلی مهمن … مخصوصا بخش قرابت معنایی و آرایه ش!) ۳- پنج بحث زبان فارسی (بخصوص درسنامه هاش خیلی خلاصه و خوب هستن) ۴- کتاب های لغت و معنی ، املا و تاریخ ادبیات سری هفت خوان خیلی سبز

در آخر هم جا داره بگم خیلی کتاب های خوب دیگه هم هست که به نسبت سطح دانش آموز ها و … بهشون میشه توصیه کرد اما خب اینجا چون مطلب عمومی هستش ازش صرفه نظر کردم.

بهترین منابع کنکور ۹۷ – عربی :

بهترین منابع کنکور

۱- عربی کامل گاج : این کتاب برای شروع خیلی خوب هستش و از ابتدایی ترین مطالب هم صحبت کرده ، شامل همه انواع بخش های عربی هم میشه که این یه ویژگی خیلی خوب هستش و تست هاش هم تا حد زیادی رفع نیاز می کنن برای یه دانش آموز نرمال اما خب کسایی که درصد های بالایی میخوان باید مکمل هایی هم در کنار این کتاب داشته باشن که پایین تر ازشون صحبت می کنم.

۲- سیر تا پیاز مهر و ماه : این کتاب ورژن سنگین تر کتاب عربی کامل گاج هستش و درست مثل اون شامل همه بخش های عربی که تو کنکور سوال میاد(شامل ترجمه ، تعریب ، مفهوم ، درک متن ، تحلیل صرفی ، تشکیل و قواعد) و برای کسایی که درصد بالایی میخوان معمولا توصیه میشه (گرچه من خودم کتاب عربی کامل گاج رو داشتم و عربی رو ۹۵ زدم ، این نشون میده کتاب به تنهایی درصد نمیاره و تلاش خودتون هم خیلی مهمه!)

۳- ۶۰ آزمون گاج : راستشو بگم تو عربی مهم ترین فاکتور آزمون جامع زدن هستش … اینکه ما برای هر درس جدا جدا امتحان بدیم خیلی به درد کنکورمون نمیخوره … این کتاب با اینکه یکمی قدیمی هستش و شامل سوال های سنجش از سال ۸۵ تا ۹۰ اینا هستش ولی خب هم درسنامه خوبی تهش برای قواعد داره و هم تمرین خیلی خیلی خوبی برای کنکورمون هستش!

۴- عربی مبتکران : خب این کتاب یکی از قدیمی های عربی کنکور هستش و جامع و کامل همه چی رو توش درس داده ولی راستشو بخواید به درد کنکور های جدید نمیخوره چون هم وقت زیادی می بره خوندن هم تست های کنکوری توش کمه ولی خب کسی که صفر صفر باشه اینو بخونه تا حداقل ۷۰-۸۰ بالا میاد.

۵- عربی نشرالگو : راستش تا سال ۹۲ این کتاب بهترین کتاب کنکور تو بحث عربی بود ولی خب تست های سنگینش باعث شد خیلیا ازش رو برگردونن و به سمت کتاب های جامعی مثل سیر تا پیاز یا عربی کامل گاج بیان!

بازم مثل ادبیات بخوام پیشنهاد خودم رو به عنوان بهترین منابع کنکور عربی به شما بدم به نظرم کتاب های عربی کامل گاج “یا” سیر تا پیاز مهر و ماه رو با کتاب ۶۰ آزمون داشته باشید کفایت می کنه ( دقت کنید گفتم “یا” نگفتم هر دوتا رو بخرید)

بهترین منابع کنکور – دین و زندگی :

دین و زندگی جامع گاج

۱- دین و زندگی جامع گاج : الله وکیلی این کتاب جای هیچ شک و شبهه ای رو نذاشته برای خوب بودن … از توضیحات کامل برای آیات و پیام آیه گرفته تا برقراری های ارتباط بین آیات و متن درس و همچنین تست های تالیفی خیلی خوبش باعث شده بی شک بهترین کتاب کنکوری برای دین و زندگی باشه!

۲- دین و زندگی نشر الگو : خب این کتاب هم یکی از کتب پر استفاده بچه هاس ولی میشه در بهترین حالت اون رو یه کپی خوب از گاج در نظرش گرفت! برای همین صرفا به دانش آموزایی توصیش می کنم که حوصله خوندن زیاد دارن.

۳- دین و زندگی جامع خیلی سبز : راستش این کتاب هم تازه بازنشر شده و کتاب جالبی از آب در اومده ولی هنوز اونقدری خوب نشده که بتونه به پای گاج برسه!

۴- دین و زندگی جامع آبی قلم چی : این کتاب از نظر درسنامه شاید خیلی قوی نباشه ولی تست های جالبی داره و برای کسایی که توفیق اجباری گرفتنشو تو قلم چی داشتن توصیه می کنم حتما از تستاش استفاده کنن!

در آخر توصیه من اینه که همون دین و زندگی جامع گاج رو بگیرید و کلک کار رو بکنید!

بهترین منابع کنکور ۹۷ – زبان انگلیسی :

بهترین منابع کنکور 97

زبان انگلیسی میشه گفت تقریبا یکی از ساده ترین درس های کنکور هستش و برای همین نباید زیاد نگرانش باشیم ولی خب باید خوب کار بشه که بتونیم درصد عالی کسب کنیم … سوالات زبان تو ۴ بخش تقسیم بندی میشه ولی معمولا کتاباش تو سه دسته قرار می گیرند. من بهترین منابع کنکور ۹۷ تجربی برای زبان رو معرفی می کنم:

۱- زبان انگلیسی جامع مبتکران : کتاب به نسبت خوبی برای گرامر و واژگان هستش ، ریدینگ های خوبی هم داره اما اینو همیشه یادتون باشه کتب تست خالص باید برای بخش ریدینگ و کلوز تهیه بشه ولی برای کسانی میخوان سطح خوبی از زبان رو تجربه کنن این کتاب توصیه میشه!

۲- زبان انگلیسی جامع شبقره : این کتاب هم بسیار کتاب خوب و با ارزشی برای کنکور هستش ولی سطح تست ها کمی استاندارد تر و پایین تر از کتاب مبتکران طراحی شده و برای دانش آموزان مبتدی تر این کتاب توصیه میشه!

۳- زبان انگلیسی جامع گاج(نقره ای) : راستش این کتاب هم وجود داره تو بحث کنکور ولی خب خیلی توصیش نمی کنم چون هم تیپ بندی و سطح تست هاش به نسبت مبتکران و شبقره ضعیف تره و هم از نظر دسته بندی خیلی قوی عمل نکرده!

۴- تمرکز روی لغات گاج(word focus) : این کتاب بلاشک بهترین کتاب برای مطالعه لغت زبان هستش … برای همین من صرفا همین کتاب رو معرفی می کنم … تقریبا با اطمینان میشه گفت هیچ ایرادی به این کتاب وارد نیست و در کلام محشره . لغات رو تو دو بخش “سطر به سطر” (خط به خط کتاب درسی بررسی میشه) و “تمرکز بر لغات” ( هر کلمه مفصل به همراه مثال از کتاب درسی و همچنین خارج کتاب درسی توضیح داده میشه) توضیح میده و برای همین دانش آموز کاملا و عمیقا کلمات مهم رو درک می کنه!

۵- درک مطلب به زبان ساده مبتکران : این کتاب مخصوص بخش کلوز و ریدینگ نوشته شده و برای دانش آموزانی که ریدینگ ضعیفی دارند توصیه اکید میشه که با این کتاب شروع کنند ولی اگه ریدینگ قوی تری دارید و برای تکمیل توانایی هاتون میخواید ازش کتاب استفاده کنید بهتره از کتاب بعدی که معرفی می کنم استفاده شه!

۶- ۱۲۰ متن تالیفی شبقره : این کتاب به نسبت سطح بالاتری از ریدینگ و کلوز توی خودش گنجونده و دانش آموزایی که سطح اول آمادگی رو برای این بخش با کتاب بالا یا آموزشگاه کسب کردند بهتره از این کتاب استفاده کنن!

 

بهترین منابع کنکور ۹۷ – زمین شناسی :

زمین شناسی جامع مهر و ماه : من معمولا به کسی توصیه نمی کنم این درس رو بزنه ( حتی بچه هایی که میخوان داروسازی قبول شن) ولی اگه خواستید کتابی برای خوندن بخرید می تونید از کتاب جامع مهر و ماه استفاده کنید.

 

بهترین منابع کنکور ۹۷ – ریاضی :

والا تو این درس تا دلتون بخواد کتاب هست برای انواع سلیقه های مختلف… راستشو بگم خیلی هم تو محتوا و این حرفا فرقی باهم ندارن فقط این قضیه که کدومش برای چه کسی بهتر هستش به سطح دانش آموزا و سلیقه خوندنشون برمیگرده :

۱- ریاضی جامع گاج (نقره ای) : کتاب خوبیه و درسنامه های خوب و جامعی هم داره اما خب سطح تست ها نیاز به مکمل داره برای قوی شدن! فقط برای دانش آموزایی که حوصله زیادی دارن توصیه میشه!

۲- ریاضی جامع خیلی سبز : این هم کتاب خوبیه ولی درسنامش به خوبی گاج نیست و تست هاش هم ساده تر هستش به نسبت باقی کتب … برای همین من معمولا به دانش آموزای ضعیف ترم این کتاب رو معرفی می کنم.

۳- ریاضی آبی قلم چی : کتابی با درسنامه های خلاصه عالی برای مرور و تست های عالی تر برای ” تکمیل و تثبیت ” مباحث … شاید بگید چرا تکمیل مباحث … چون راستشو بخواید سطح تست های این کتاب عجیب غریبه و بعضیاش خیلی آب خوردن و بعضیا هم خیلی سخت هستن ولی در مجموع کتاب مکمل خیلی خوبیه!

۴- ریاضی جامع مهر و ماه : این کتاب تست های خیلی زیادی داره ولی خب عملا تست هاش طبق معمول باقی کتب کپی شده هستن! ولی باز هم به کسایی که حوصله زیاد و وقت کافی برای خوندن این کتاب رو دارم خوندشو توصیه می کنم!

۵-ریاضی جامع تخته سیاه : این کتاب هم یکی از بهترین کتب بازار هستش … مخصوصا درسنامه فوق العاده ای داره … فکر کنید اگه درسنامه ریاضی تخته سیاه بود و تست های آبی قلم چی ، چی میشد!

۶- ریاضی جامع خوشخوان : این هم کتابیه که تازه وارد هستش به جمع کنکوریا ولی فوق العادس از نظر سطح بندی سوالات و تیپ بندی هاشون!

توصیه نهایی من برای بهترین منابع کنکور ۹۷ ریاضی اینه که اگه قوی هستید و دنبال تست های خفن آبی قلم چی رو با خوشخوان با هم بزنید ولی اگه دنبال یه چیز ابتدایی تر هستید بین خیلی سبز یا گاج یکی رو انتخاب کنید و به همراه آبی قلم چی تست هاشو بزنید!

بهترین منابع کنکور ۹۷ تجربی – زیست شناسی :

بهترین منابع کنکور 97

در بخش تست زنی زیست شناسی :

۱- زیست شناسی جامع گاج(معروف به شیر) : خب این کتاب درسنامه که نداره بخوایم راجع بهش صحبت کنیم اما تست های ابتدایی خوبی داره که دانش آموزا میتونن باهاش خودشونو بسنجن که چه مقدار به مباحث کتاب درسی مسلط هستن ولی بیشتر از اون هیچ ارزشی نداره این کتاب.

۲- زیست شناسی خیلی سبز : تو چاپ جدید این کتاب کاملا مطابق با کنکور شده و از لحاظ درسنامه هم مثل همیشه عالیه … برای همین توصیه اکید من روی همین کتاب هستش … تو چاپ جدید نقد خاصی بهش وارد نیست و سعی بر این بوده که عیب هاش پوشش داده بشه!

۳- زیست شناسی نشر الگو : این کتاب راستش تست های قوی و خوبی داره ولی خب از دید من غلط هایی هم در کتاب وجود داره ولی نه به اون زیادی که بیرون راجع بهش گفته میشه … درسنامه ش هم نکته تستی و خوبه و در مجموع بعد خیلی سبز من معمولا این کتاب رو به دانش آموزا معرفی می کنم!

۴- زیست شناسی آی کیو گاج : راستش این کتاب دیگه واقعا قضیه شور شدن آش رو به تصویر کشیده …. تست هایی به شدت سخت که دانش آموز بعد زدنش تصور می کنه دیگه خدا شده و اگه کنکور رو ۱۰۰ نزده ۹۸ رو شاخشه ولی بیچاره بعد کنکور میفهمه چه کلاهی رفته سرش ! برای همین توصیه می کنم سراغ این کتاب نرید!

خب تا اینجا کتاب های مطرح تست تموم شد…

 

اما قبل تست زدن باید خوب خوندش زیست رو … برای خوندن هم ما کتاب های زیادی داریم :

۱- مجموعه کتاب های گویا تخته سیاه : این سری کتاب رو که دکتر آرامفر نویسنده ش هستن واقعا فوق العاده اند … یه مجموعه بی نقص و عالی برای آموزش … خودم که به شخصه از کتاب های این سری برای کنکور خیلی خوب استفاده کردم … از ژنتیک و گیاهیش گرفته تا پیش یکش! و به شما هم توصیه اکید می کنم که تهیش کنید!

۲- مجموعه کتاب های مفهومی قلم چی : البته فکر کنم این مجموعه دیگه چاپ نمیشه ولی من به شخصه خیلی خیلی استفاده کردم ازشون و اگه بتونید پیداشون کنید عالی هستن … فصل به فصل هم تدریس شده برای همین به نظرم کمک شایانی بهتون می کنه!

۳- فاگوزیست :  بچه ها بخوام رک راجع به این کتاب باهاتون صحبت کنم کتاب خوبی هست و تونسته دانش آموزا رو راضی کنه و مطالب رو با توضیح زیاد بیان میکنه. اگه وقت کافی برای مطالعه دارید میتونه جز منابع شما باشه.

۴- زیست شناسی در یک نگاه : این کتاب هم برای قلم چی هستش و فکر کنم چاپ نمیشه … سال ۹۴ مولفش دکتر فرهادیان بود و کتاب جالبی هم از آب دراومده بود ولی بعدش جالب بود برام که صحبتی ازش به میون نمیومد! هم از نظر محتوایی و هم از نظر گرافیکی!

۵- زیست شناسی تصویری قلم چی : دیگه نباید از ارزش شکل ها تو زیست صحبت کنم دیگه؟! خلاصه اینکه اگه میخواید شکل های کتاب رو قورت بدید باید یا خودتون برید دنبال توضیحات این شکل ها یا اینکه اون توضیحات رو از توی کتاب زیست شناسی تصویری پیداش کنید! J

۶- زیست شناسی خلاصه مهر و ماه ( زیست در یک نگاه یا سیب مهر و ماه هم بهش میگن! ) : راستش این کتاب هم یکی از کتب مورد علاقم بود و خیلی ازش استفاده کرد هم حجم کمی به نسبت داره هم مطالبی که داره میگه خوب و مفید هستن!

۷- مجموعه کتاب های لقمه مهر و ماه : این مجموعه هم واقعا خوبن … تو جیبم جا میشن و باعث میشه زمان های بیکاریتون ازشون بتونید به راحتی استفاده کنید! مخصوصا قیدنامه ش رو به شدت توصیه می کنم!

 

بهترین منابع کنکور ۹۷ – فیزیک :

فیزیک جامع گاج

راستش برای فیزیک خیلی کتاب های خوبی تو بازار نیست که همه چی تموم باشه …

۱- فیزیک جامع گاج (نقره ای) : این کتاب تعداد تست های خیلی زیاد و خسته کننده ای داره ولی خب بازم خیلی از رتبه برتر ها ازش استفاده کردن … متاسفانه درسنامه قوی ای نداره ولی تعداد بالای تست هاش برای افراد ضعیف تر این اجازه رو میده که بیشتر تمرین کنن!

۲- فیزیک جامع خیلی سبز( چهار جلدی) : این کتاب به مراتب بخاطر درسنامه بهترش نسبت به گاج نقره بهتره ولی خب هنوز خیلی تست داره که اگه وقت کمی داشته باشید خیلی نمی تونه کمکی بهتون بکنه! ولی به نظرم برای دانش آموزای معمولی و ضعیف تو این درس این کتاب خیلی خوبه!

۳- فیزیک جامع خیلی سبز( تک جلدی) : این کتاب راستشو بگم بهترین کتاب فیزیک بود که زمان کنکورم زدم … تعداد پایین تست و همچنین محتوای آموزشی بسیار مناسب باعث میشه واقعا فوق العاده باشه برای هر کسی بخصوص دانش آموزای قوی تر … چون یکمی تست هاش سخت هستن! اما خب غیرقابل حل نیستن J

۴- لقمه فیزیک مهر و ماه : تو این کتاب فرمول های فیزیک مرور شده که برای روز قبل آزمون خیلی توصیه میشه چون خیلی از بچه ها فرمول هارو فراموش می کنن!

۵- فیزیک جامع آبی قلم چی : این کتاب هم برای کسایی که میخوان درسنامه خلاصه و کوتاه بخونن خوبه … تست هاش تست های کنکوره و به نسبت خوبن ولی خب در برابر کتاب هایی مثل خیلی سبز چهار جلدی حرفی برای گفتن نداره!

 

بهترین منابع کنکور ۹۷ تجربی – شیمی :

بهترین منابع کنکور 97 تجربی

این درس واقعا میشه گفت مهم ترین و سرنوشت ساز ترین درس کنکورتون هستش … شاید براتون سوال پیش بیاد که پس زیست چی! باید بگم زیست درسته ضریب بیشتری داره ولی شیمی تراز بیشتری میده برای همین سرنوشتتون بهش گره خورده!

۱- سال دوم دبیرستان : تو این پایه بهتر از کتاب مبتکران استفاده کنید … تست ها و درسنامه خیلی خوبه داره و برای همین می تونه خیلی کمک خوبی براتون باشه!

۲- سال سوم و پیش دانشگاهی : تو این دوتا پایه کتاب خیلی سبز بهتر عمل کرده و به نسبت تست هاش به کنکور نزدیک تر هستن ولی خب می تونید همچنان از مکمل مبتکران براش استفاده کنید!درسنامه هردوشون خوبن ولی خیلی سبز تو این دوتا پای تنوع تست های بیشتر و درسنامه قوی تری داره!

۳- شیمی جامع گاج (نقره ای) : راستش این کتاب رو خیلی قبول ندارم چون تست هاش کپی شده از خیلی سبز هستش با اندکی دخل و تصرف ولی خب به طور کلی خوب هستش صرفا برای کسایی که به اسم گاج علاقه دارن.

۴- شیمی جامع گاج ( سری IQ ) : این کتاب به نظرم خیلی خیلی خوبه ولی خب برای قشر خاصی از دانش آموزا … تست های خیلی خوبی داره ولی درسنامش کمه برای کسی که میخواد از صفر شروع کنه … برای همین این کتاب رو مکمل اون کتب شماره ۱ و ۲ کنید تا بهترین نتیجه رو کسب کنید!

در پایان…

بچه ها توصیه اکید می کنم که حتما حتما برای بهره بردن خوب از منابع کنکور تجربی ۹۷ کامل متن کتاب ها رو بخونید و با مطالعه جز به جز کتاب اونارو انتخاب کنید چون چیزی که باعث نتیجه گرفتنون میشه استفاده درست و بجا از منابع اطرافتون هستش!

در پناه حق باشید و یادتون باشه همیشه که ….

امید هرگز نمی میرد … !

ایمان حسین نژاد

رتبه ۳۵ کنکور سراسری

دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

منبع : کنکور

تحلیل منابع کنکور

 

                     توجه                                                توجه

ما در این صفحه منابع زیادی را به شما معرفی کردیم و آن ها را تحلیل کردیم. ولی آیا می خواهید بهترین های هر درس را که برای اکثر دانش آموزان بیشتر بازده را دارند در یک صفحه A4 و خلاصه به شما بگوییم تا شما به سادگی آن ها را تهیه کنید و سردرگم نشوید؟ اگر پاسختان مثبت است همین الان فرم زیر را پر کنید تا لیست بهترین منابع برای شما ایمیل شود:

یک خبر بسیار عالی برای کنکوری ها:

دوست کنکوری من
دکتر کاویانی به صورت روزانه پست های انگیزشی و آموزشی بسیار مهمی را در پیج اینستاگرام مکتبستان منتشر میکنن.
به شما توصیه میکنیم برای موفقیت در کنکور حتما این مطالب را در پیج اینستاگرام ببینین:

اینستاگرام مکتبستان
مشاوره کنکور
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

64 نظرات
 1. amir می گوید

  ممنون از راهنمایی هاتون که نزاشتین سردرگم بشیم

 2. سحر می گوید

  عالی

 3. فرشید می گوید

  لطفا منابع را بفرستید

 4. محمود می گوید

  سلام منابع کنکور تجربی را می خواستم ممنون

 5. الیاس می گوید

  اخه چرا نمییگید کل پرسنل و تمام خدماتتون برای رشته تجربیه ??? مثل ادم بنویسید منابع ۹۷ تجربی …. مجبورین بنویسین منابع ۹۷ ?????? عجب گیری کردیما

 6. سییصی می گوید

  نوشته منابع به ایمیلتون ارسال میشه ما که پر کردیم و ارسال نشد.
  دوستان من نظراتی دیدم که سرم شاخ دراورد. اخه عزیز مگه چندسال میخوای عمر کنی که رفتی فوق لیسانس
  گرفتی و باز میخوای برگردی کنکور تجربی بدی حیف عمرت نیست اخه

 7. برانوش می گوید

  درس خوندن از کوه کندن سخت تره امیدوارم هممون از زحماتمون بی نتیجه نمونیم😥

 8. Shiwa می گوید

  با سلام و وقت بخیر ممنون از مطالب خوبتون من تازه ارشد مهندسی شهرسازی روزانه فارغ‌التحصیل شدم قصد کنکور مجدد دارم کنکور تجربی. چند تا سوال دارم خدمتتون اول اینکه من باید دروس زیست و‌زمین دبیرستان رو بگذرونم؟ و دوم اینکه این منابعی که برای همه دروس معرفی کردین کافیه و دیگه کتاب های درسی آموزش و پرورش رو مطالعه نکنم؟ پیشاپیش از جوابگوییتون ممنونم

  1. یشیسسیببیی می گوید

   حوصله داری

 9. متین می گوید

  سلام خیلی ممنون از شما برای اصلاع دادنتون اما منم می خواستم یه چیزی بگم
  کتاب جامع دینی نشر الگو مولفش به سطحش ودرسنامه اش از کتاب گاج نقره ای خیلی بهتره جدای از درنظر گرفتن سوالای سراسری که یکیه
  اما هدف هردو صرفا اموزشه که فکر می کنم نشر الگو تو این زمینه خیلی بهتره اما برای تستای بیشتر گاج بهتره

 10. الهام حسن زده می گوید

  سلام من متولد ۶۹ هستم ارشد مدیریت از روزانه دانشگاه تهران دارم.رشته ام تجربی بوده الان مخوام دوباره کنکور بدم.امکانش هست کلا راهنمایم کنید چه کارهای کنم.برای کنکور ۹۸ مخوام بخونم.بعد عید مخوام شروع کنم. و انگیزه جدی برای قبولی در پزشکی هم روزانه هم ازاد را دارم.

 11. سمیه می گوید

  کتابها رو تهیه کنم همین کتابها برا کنکور۹۸ هم میشه خوند با عوضش شدن کلا؟؟
  میشه لطفا زودتر جوابمو بدین ممنون میشم

  1. مهدی می گوید

   سلام بله امسال کنکور نظام قدیم جدا از نظام جدید هستش یعنی همون مباحث سال های اخیر خودمون

 12. سمیه می گوید

  سلام و خسته نباشید
  من تازه بسرم زده برا کنکور بخونم و هیچی هم تا امروز نخوندم.بنظرتون چ کتابهایی بخونم مختصر مفید باشن.میخوام پزشکی ازاد قبول شم میشه؟؟با این وقت محدود!!

 13. کبری حبیبی می گوید

  سلام…بسیار عالین منابعی ک گفتین..مرسی

 14. صبا می گوید

  من از کتاب های مهروماه استفاده میکنم، به نظرم خوبن

 15. الهه می گوید

  کتابای مبتکران دکتربازرگانی براشیمی عالی هستن و برای زیست خیلی سبزعااالیه

 16. سوگند می گوید

  سلام
  شما ک همه رو گاج گفتی ک ب نظر بنده بعضی از نظراتون راحب برخی از کتاب ها اصلا بجا نبود
  شما کتاب عالی مبتکران اقای شهریاری اصلا نام نبردید برای زیست اصلا گاج خوب نیست نشر دریافت اقای عمارلو نگفتین یا مهرماه ک کتابای ب نامی هستن و زبان ب نظر من ک استادم تو زبان اصلا مبتکران خوب نیس نوع تدریس واقعا افتضاحه عربی کتاب مبتکران ایاد فیلی بسیار پرفروش و عالی هستش از همه نظر و ادبیات گفتن اینک خیلی سبز خنثی است نامردی واقعا
  موفق باشید فقط نظرم گفتم

 17. زی زی می گوید

  سلام ممنون ازینکه تجربیاتتونو در اختیار دیگران قرار میدید من مامان دو تا بچه ام میخام کنکور شرکت کنم از منابع شما استفاده میکنم دعام کنید موفق شم.
  در پناه حق باشید

  1. الهه می گوید

   فازتون چیه که میخاین کنکور بدین وکاره ما سال اولیاروسخت کنید

   1. آیــه می گوید

    الهه جان شما بشین تلاش کن هر کی به اندازه تلاشش نتیجه میگیره هیچ کسی هم جای هیچ کسیو نمیگیره . یادت باشه کیفیت مهمه نه کمیت

 18. فاطمه می گوید

  سلام برای کسی که کارو دانش بوده و درسش زیاد خوب نبوده چه موسسه یا کتابی رو توصیه میکنین..البته معدل سال سومم تو رشته کامپیوتر ۱۸.۳۶شده.

 19. مصطفی آشوری می گوید

  با سلام
  ۳۱ ساله هستم
  عشق اینو دارم که پزشکی بخونم…

  راهنمایی بفرمائید.

  1. رامین می گوید

   آفرین به انگیزت
   منظورت از راهنمایی چیه؟

 20. منیره می گوید

  دسته بندی خوبی بود

 21. سپهری صدر می گوید

  با سلام.
  بهترین منابع کنکور رو برام ایمیل کنید لطفا

 22. mhs می گوید

  سلام خدمت اساتید
  من چند سالی از درس دور بودم
  الانمیخوام برا کنکور با قدرته زیادی بخونم
  فقط یه مشکل دارم اونم منابعه
  خواهشا هرکسی میدونه که چه منابعی برا هر کتابی(رشته تجربی)
  خوبه معرفی کنه کتاب طوری باشه که درس نامه ایم که داره کامل باشه
  ممنون

 23. Mahdi!!! می گوید

  سلام دوستان خسته نباشید….
  واقعا ممنون از راهنماییتون
  من پایه یازدهمم بهترین کتاب تست برای دروس زیر کدوما هستن اگه میشه راهنماییم کنین
  تست حسابان……تست شیمی……هندسه و آمارو احتمال و فیزیک
  کدوم کتابت بهترن لطفاً کمکم کنین

 24. mojtaba می گوید

  ریاضی چی شد پ

 25. افشین می گوید

  سلام .لطفا بچه هارو اشتباه راهنمایی نکنید بعد کنکور ۹۶ اکثر رتبه برترها گفتن از زیست iq استفاده کردن حالا شما میگی بدرد نمیخوره .
  واقعااااا که …
  چه کسانی کنکوری هارا راهنمایی میکنن…

 26. فاطمه می گوید

  سلام
  شما هم جزو کسایی هستین که معلم خوب و کلاسای عالی رفته یا نه مثل خیلیا مدرسه معمولی بوده..
  میخوام بدونم کتابای پیشنهادیتون دقیقا به کار من که چند سال از درس دور بودم و چیزی یادم نیست میاد یا خیر.
  ممنون از پاسخگویی دکتر

 27. اسماعیل می گوید

  سلام کسی از دوستان از موسسه مکتبستان خریداری کرده؟؟

 28. لیلا می گوید

  عربی کامل گاج با عربی سفید گاج چه فرقی داره

 29. دنیل می گوید

  سلام من بعد ده سال کنکور دادن دوباره میخام کنکور بدم برا پزشکی کلا از هیچ منابعی خبر ندارم راهنماییم کنید ممنون☺

  1. فاطمه می گوید

   سلام اقای حسین نژاد…..
   من تازه مدرک گرفتم دوباره میخام کنکور بدم برا داروسازی… زمینو کلا بزارمش کنار؟؟
   فیزیک ریاضی هم چیزی بلد نیستم ازش کدوم کتابا بهترن برای من که درس نامه قوی داشته باشن…ک حداقل ۵۰ بزنم تو کنکور؟
   راستی کتابا نسبت ب سال ۹۱ عوض شدن؟دوباره برم کتابای مدرسه رو بگیرم ایا؟
   توروخدااااااا سریع جوابم بدین 🙁

   1. فائزه می گوید

    بله کتابا عوض شده حتما جدید تهیه کن

 30. Zeynab می گوید

  کتاب های زست الگو بی نظیرن .من با استفاده از این کتاب ها و بدون هیچ منبع دیگه ای زیست رو توی کنکور امسال ۷۰ زدم

  1. majed می گوید

   سللام بردر . مطمعنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. اگه اینجوریه ما من بردارم

  2. فاطی می گوید

   الکیییی؟؟

 31. علیرضا می گوید

  سلام.
  این کتب ها فقط تست هستند?
  اگه میشه بهترین کتب ها رو برای جزوه و درسنامه معرفی کنین.
  ممخون!!

 32. سهیل می گوید

  ببخشید یعم زیست خیلی سبز رو فقط برای. تست بگیریم؟ یعنی نمیشه به درسنامه هاش برای کنکور تکیه کرد

  1. ااا می گوید

   درسنامه های خیلی سبز از همه ی کتابای زیست بهتره خصوصا از الگو که کپی کتاب درسیه با تعداد کمی نکته اضافه واز فاگوزیست که حجم بسیار بالا داره و خیلی از مطالبش ربطی به کنکور نداره

   1. فاطمه می گوید

    درسنامه ش همون پاسخنامشه؟

    1. مهرزاد می گوید

     آره درسنامه های کاملی توی پاسخنامش داره، راجع به درسنامه مطمئن باش خیلی سبز از همه قویتر و بهتره، البته فاگوزیست هم هست که فوق العاده حجیم و وقت گیره،
     پس با توجه با تایم باقی مونده تا کنکور ۹۷ خیلی سبز پیشنهاد میشه

 33. حامد می گوید

  سلام من در سال ۹۴ کنکور دادم و الان هم میخوام کنکور بدم . سوالم اینه که باید کتب سال ۹۳-۹۴ بخونم یا امسال که میخوام کنکور بدم ؟ لطفا راهنمایی کنین. ممنون

 34. محمد می گوید

  سلام برای اینکه پزشکی دولتی روزانه مشهد قبول بشم باید رتبه ام چقدر باشه؟ مشهد ساکن هستم.

 35. Dr.zahra می گوید

  سلام…من کتاب کامل عربی ۹۴ رو دارم به نظر شما برای کنکور ۹۷ باید جدیدش رو بخرم..؟

 36. هاشمی می گوید

  سلام . از الان منابع کنکور ۹۷ مشخص شده؟؟؟
  یا فقط سال چاپ تغییر کرده منابع همون ها هستند یا کل منابع عوض شده(منظورم تخصصی های رشته تجربی هست)

 37. علی می گوید

  ببخشید دکتر مگه به گفته خودتون بهترین سایت کنکور ایران نیستید پس چرا منابع برای درس های اختصاصی ریاضی مثل دیفرانسیل و هندسه و جبر و … رو قرار نمیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ما بچه های ریاضی باید از کجا تست بزنیم!
  یه ذره هم به ما ریاضیا کمک کنید

 38. حسین می گوید

  با. عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما من در یکی از دانشگاه های پیام نور مشغول تحصیل هستم میخواستم بدونم آیا امکان داره که در کنکور ۹۷ شرکت کنم؟

  1. شهین می گوید

   بله.

 39. Alan می گوید

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم منابع کنکور تا چه سالی بدرد میخورن مثلا مبتکران شیمی ۹۰ به درد میخوره

  1. کبری حبیبی می گوید

   سلام رفیق…مبتکران۹۰واسه الان دیگه زیاد ب درد نمیخوره اخه تستای جدیدتر بهترن

 40. M.F.2000 می گوید

  فقط خیلی سیز

 41. Ali می گوید

  salam
  lotfan dar mord IQ zist bishtar tozih bedin, chon hame azash tarif mikonan vali shoma
  migin ke khoob nist
  mamnoon

 42. sayyed Ali می گوید

  salam
  lotfan dar mord IQ zist bishtar tozih bedin, chon hame azash tarif mikonan vali shoma
  migin ke khoob nist
  mamnoon

 43. علی می گوید

  سلام..ببخشین راستش بین منابع کنکور۹۶ و ۹۷ توی درس ریاضی یه تناقضی هست..واسه ۹۶ گفتین خیلی سبز خیلی سطحش بالاس و برای افراد قوی خوبه..اما واسه ۹۷ گفتین برای افراد ضعیف خوبه..میشه بگین بالاخره واسه کدوم دسته از افراد مناسبه؟

 44. سلام می گوید

  با سلام، برای تست زیست، الگو یا خیلی سبز؟(به ویژه برای زیست۱)

  1. niloofr می گوید

   الگو خوبه فاگوزیست هم خوبه

  2. Lord Jamal می گوید

   شخصا خودم الگو را مطالعه کرده ام به درد نمی خوره
   همان طور که گفتند غلط داره.
   پس پیشنهاد من خیلی سبزه که در مورد زیست جامع مهرو ماه در شکم.
   ضمنا فاگو حجم زیادی داره

 45. هانيه می گوید

  بنظرم انتخاب منابع یجورایی سلیقه ایه ، بنظر من بهترین منبع ریاضی مهروماه+ خیلی سبز هست و فیزیک هم میکرو گاج ، شیمی موج آزمون خیلی مهمه به همراه جامع گاج و زیست هم آی کیو جزء بهتریناس+ میکروی گاج ، اینارو من نمیگم ، رتبه ١ قلم چی میگه ، مرسی اه .

 46. saqar می گوید

  مرسی از کمکتون.چه خوب که بیشتر کتابایی که خریدم جزو توصیه های شما بود.آخه واسه انتخاب کتاب خیلی سردرگم بودم?

 47. اشکان می گوید

  سلام دکتر برای ما کنکوری های ۹۷ طرح تابستانه از اینجور چیزا ندارید؟ تا اخر تابستون با طرح پیش بریم و از مهر مشاوره بگیریم

 48. ریحانه می گوید

  سلام ! ممنونم از این همه زحمت بی دریغ واقعا ، یه چیز عجیبی که خوندم این بود که حتی اگه میخواهیم داروسازی هم قبول شیم زمین نزنیم!! میشه بیشتر در مورد زدن یا نزدن زمین شناسی صحبت کنید؟

دریافت لینک دانلود
بیش از 3 ساعت فیلم و صوت مشاوره کنکور رایگان
این پیشنهاد فقط یک بار ارائه می شود و پیشنهاد می کنیم این فرصت را از دست ندهید
شما فقط یک بار فرصت دریافت این هدیه ردنشدنی را دارید !
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
هر هفته یک فیلم مشاوره رایگان می خواهید؟