خانه » فیلم آموزشی » دکتر کاویانی : منم با دی وی دی میخونم

دکتر کاویانی : منم با دی وی دی میخونم

همواره جهان به سمت پیشرفت حرکت میکنه و خب این روزا دیگه شاید فقط افراد معدودی معتقد باشند که برای انجام کارهای بزرگ باید وقت و زمان زیادی صرف کرد. این روزها میبینیم که انسان ها در حداقل زمان ممکن کارهای بزرگی انجام میدن که واقعا سبب تحیر میشه.

یکی از بخش هایی که مسیر پیشرفت رو خیلی زود و خوب طی کرده مسیر مطالعه و یادگیری هستش. این روزها شاهد این هستیم که انواع و اقسام روش های مطالعه دروس و علم ایجاد شده که مسیر یادگیری رو خیلی هموار کرده است.

یکی از این ابزارها در زمینه کنکور دی وی دی های کنکوری یا همون فیلم های آموزشی کنکور یا دی وی دی های تدریس کنکوری است.

این دی وی دی ها تحولی در آموزش هستند که سبب میشوند شما خیلی مدرن و شیک و با کمترین دغدغه در اتاق شخصی خودتون مطالب درسی را مطالعه کنید و با استاد خودتون پیش برین.

در این بین سوالات زیادی مطرح میشه که دوست دارم خیلی کامل به اونا پاسخ بدم. در فیلم کوتاه ۷دقیقه ای زیر به سوالات شما در رابطه با دی وی دی های کنکوری به صورت کامل پاسخ داده میشه.

 

فیلم پاسخ به سوال آیا dvd کنکور خوب است ؟

btn-download

۳ نظرات

 1. فقط ب پزشکی فکر میکنم کمکم کنید

  (۰)
 2. سلام شما میگید که درس رو بلندبلند نخوانیم اما وقتی درس روبی صدا میخوانم هم خیلی دیر درس خواندنم تموم میشه و هم خوب مطلب رو نمیفهمم یعنی ب بیان واضح ترکند میخوانم

  (۱)
 3. سلام دکتر اصن انگیزه و صحبت های شما خیلی عالیه انگیزمون میره در حد تیم ملی ۱۰۰ درصد باید تهیه کنم دی وی دی هارو مکتبستان مسیری به

  سمت رویاها D

  (۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود
کنکور