دانلود جزوه دینی یازدهم | تمامی فصل های ۱ تا ۱۲ رایگان

جزوه دینی یازدهم

دانلود جزوه دینی یازدهم

جزوه دینی یازدهم انسانی همیشه و همه دوره ها یکی از مهم ترین درس های عمومی برای رشته تجربی بوده و هست. این درس شامل انواع سوالات حفظی، مفهمومی، ترکیبی و آیات می باشد. لذا لازم است که روی متن کتاب درسی دینی یازدهم تجربی تسلط کافی داشته باشیم.

گروه آموزش مکتبستان برای شما در قالب فایل های جداگانه، تمام مطالب مربوط به دروس مختلف دینی یازدهم رو برای شما آماده کرده. تو داوطلب عزیز کنکور ۱۴۰۰ می تونی در ادامه همین صفحه تمام جزوات مربوط به درس دینی یازدهم رو در قالب فایل های جداگانه و به صورت کاملا رایگان از باکس های دانلود دریافت کنی و برای تسلط بهتر به مفاهیم و آیات و روایات درس دینی یازدهم از اونها استفاده کنی.

همانطور که می دانید جزوه دینی یازدهم تجربی در ۱۲ درس تالیف شده است که متناسب با ۱۲ درس دینی یازدهم می باشد و یک سوم سوالات دینی کنکور را شامل می­شود. .

حالا با ما یعنی تیم مکتبستان درس به درس پیش برید تا یک آرشیو کامل برای جزوه کامل دینی یازدهم برای خودتون جمع آوری کنین.

جزوه این قسمت به صورت گزینشی از جزوات استاد منیر سادات میرحسینی می­باشد که برای شما تنظیم شده و آماده دانلود می باشد.

دسته بندی این جزوات مطابق با کتاب دینی یازدهم و به این صورت می باشد.

 

فصل اول :‌ هدایت الهی

هدایت الهی که درس اول دینی یازدهم می­باشد. توضیح جامعی از تفاوت­ میان نیازهای انسان و تحلیل نیازهای غریزی و بنیادی می­باشد. در ادامه این درس کشف راه درست زندگی به صورت کامل توضیح داده شده است. در بخش بعدی نیز تدبر در قرآن کریم و شیوه هدایت بشر توسط خداوند به صورت کامل تحلیل شده اند و آیات و روایات این بخش نیز با ذکر مثال های گوناگون برای شما شرح داده شده است.

جزوه دینی یازدهم ریاضی درس اول با توجه به این مباحث ساده ای در بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ به خود اختصاص می دهد و درک و فهم راحتی دارد معمولا به شدت مورد استقبال دانش آموزان قرار می گیرد.

فرمت:PDF

حجم: ۵٫۴ مگابایت

دانلود

 

فصل دوم : تداوم هدایت

تداوم هدایت که درس دوم دینی یازدهم می باشد. این درس با توجه به مباحث مهم و متنوعی که به خود اختصاص می­دهد اهمیت بسیار بیشتری نسبت به درس اول دارد. در این درس به فطرت انسان و نوع آفرینش خاص آن پرداخته می شود و در ادامه پیرامون تسلیم بودن نفس انسان در برابر خداوند به صورت کامل بررسی و تحلیل انجام شده است. در انتهای این بخش به علل فرستادن پیامبران مختلف, وضایف آنها و سرانجام عوامل اصلی ختم نبوت به صورت جامع پرداخته شده است.

جزوه کنکوری دینی یازدهم درس دوم با تمامی نکاتی که در کنکور ۱۴۰۰ به کمک شما خواهد آمد, به صورت کامل برای شما قرار گرفته است.

فرمت:PDF

حجم: ۶٫۸ مگابایت

دانلود

 

فصل سوم : معجزه جاویدان

معجزه جاویدان در درس سوم دینی یازدهم مورد بررسی قرار میگیرد. در این درس ابتدا بحث تناسب معجزه هر پیامبر با زمان خود به صورت کامل تحلیل می­شود و در ادامه تفاوت معجزه پیامبر اسلام با سایر پیامبران نیز برای شما بیان می گردد. در انتهای این درس نیز, جنبه های گوناگون اعجاز قرآن از دو دید لفظی و ظاهری با جزئیات دقیق مورد بررسی قرار می گیرد.

این درس مانند درس های دیگر دینی یازدهم نکات زیاد و مهمی دارد و با توجه به حجم مناسب مطالبی که دارد, مورد استقبال دانش آموزان در برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ۱۴۰۰ قرار خواهد گرفت.

فرمت:PDF

حجم: ۴٫۸ مگابایت

دانلود

 

فصل چهارم : مسئولیت های پیامبر

مسئولیت­های پیامبر در درس چهارم دینی یازدهم ارائه می­شود. در این درس ابتدا وظایف پیامبر در مسیر عبودیت، بندگی و تقرب انسان ها پرداخته می­شود که بخش بسیار مهم و قابل توجهی برای کنکور ۱۴۰۰ است. در ادامه ولایت معنوی پیامبر و ضرورت تشکیل حکومت اسلامی با جزئیات دقیق مورد بررسی قرار میگیرد که برای کنکور ۱۴۰۰ از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه موضوع عصمت و ارتباط آن با دریافت و ابلاغ وحی نیز مورد بررسی و تحلیل قرار می­گیرد.

این درس یکی از تست خیز ترین و پر نکته ترین دروس دینی یازدهم در کنکور ۱۴۰۰می­باشد و نیازمند توجه و بررسی دقیق توسط شما عزیزان است.

فرمت:PDF

حجم: ۷٫۴ مگابایت

دانلود

 

فصل پنجم : امامت تداوم رسالت

امامت تداوم رسالت درس پنجم دینی یازدهم می­باشد. در ابتدای این درس طرح و برنامه خداوند برای جامعه اسلامی پس از رسول خدا تحلیل می­شود. در بخش دوم سه فرضیه اساسی پیرامون مرجعیت دینی و ولایت و حکومت به صورت کامل شرح داده می­شود که این بخش برای دانش آموزان و داوطلبین کنکور ۱۴۰۰ از اهمیت بالایی برخوردار است. در انتهای این درس حدی ثقلین و ارتباط آن با مقوله تعیین امامت مورد بررسی قرار گرفته است که این موضوع در کنکور ۱۴۰۰ جزو مباحث پر سوال خواهد بود.

فرمت:PDF

حجم: ۱۴ مگابایت

دانلود

 

فصل ششم : پیشوایان اسوه

پیشوایان اسوه عنوان درس ششم دینی یازدهم می باشد. بخش اول این درس به بیان تلاش پیامبر برای برقراری عدالت و برابری می پردازد و نکات دقیقی را در مورد مراحل و اقدامات پیامبر برای ما بیان می­کند. در بخش بعدی بحث جانشینی امیرالمومنین و پرورش ایشان در دامان پیامبر بیان می گردد.

این درس از دینی یازدهم برای کنکور ۱۴۰۰ اهمیت ویژه ای داردو با توجه به سوالات خوبی که از آن طرح می­شود مورد علاقه داوطلبین می باشد.

فرمت:PDF

حجم: ۶٫۴ مگابایت

دانلود

 

فصل هفتم : وضعیت مسلمانان پس از رسول خدا

وضعیت فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مسلمانان پس از رحلت رسول خدا درس هفتم از کتاب دینی یازدهم می باشد. در بخش اول این درس خلاصه ای از رخدادها و حوادثی که پس از رحلت پیامبر صورت گرفت مورد بررسی قرار گرفته است و در ادامه مهمترین چالش های فرهنگی, سیاسی و اجتماعی عصر ائمه به صورت دقیق مورد بررسی قرار میگیرد. در انتهای این درس تحریف در معارف اسلامی و جعل حدیث با جزئیات دقیق شرح داده می شود.

فرمت:PDF

حجم:۴ مگابایت

دانلود

 

فصل هشتم : احیای ارزش های راستین

احیای ارزش­ های راستین در درس هشتم دینی یازدهم مورد بررسی قرار میگیرد. در این درس  ابتدا اقدامات ائمه اطهار در راستای تعلیم دین و مرجعیت دینی به صورت کامل تحلیل می­شود و در ادامه اصول کلی امامان برای مبارزه با حاکمان نیز برای شما بیان می گردد. در انتهای این درس نیز, وظایف دقیق پیروان و شیعه های امامان با جزئیات دقیق مورد بررسی قرار می گیرد.

این درس مانند درس های دیگر دینی یازدهم نکات زیاد و مهمی دارد و با توجه به حجم مناسب مطالبی که دارد, مورد استقبال دانش آموزان در برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ۱۴۰۰ قرار خواهد گرفت.

فرمت:PDF

حجم: ۶٫۸ مگابایت

دانلود

 

فصل نهم : عصر غیبت

عصر غیبت عنوان درس نهم دینی یازدهم می باشد. بخش اول این درس به دوره امامت حضرت مهدی عجا الله تعالی می پردازد و نکات دقیقی را در مورد غیبت صغری و غیبت کبری ایشان برای ما بیان می­کند. در بخش بعدی چگونگی امامت حضرت مهدی در عصر غیبت به صورت دقیق برای شما بیان می گردد.

این درس از دینی یازدهم برای کنکور ۱۴۰۰اهمیت ویژه ای دارد و با توجه به سوالات خوبی که از آن طرح می­شود مورد علاقه داوطلبین می باشد.

فرمت:PDF

حجم: ۹ مگابایت

دانلود

 

فصل دهم : مرجعیت و ولایت فقیه

مرجعیت و ولایت فقیه درس دهم از کتاب دینی یازدهم می باشد. در بخش اول این درس ضرورت تداوم مسئولیت­های امام در عصر غیبت به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفته است و در ادامه راهکارهای پیامبر و امامان در عصر غیبت نیز به صورت دقیق مورد بررسی قرار میگیرد. در انتهای این درس ویژگی های غیبت کبری و وظایف رهبری دینی با جزئیات دقیق شرح داده می شود.

این درس از کتاب دینی یازدهم از درس های تقریبا سخت کتاب می باشد و نیاز به مرور و بررسی کامل دارد.

فرمت:PDF

حجم: ۶٫۸ مگابایت

دانلود

 

فصل یازدهم : عزت نفس

عزت نفس درس یازدهم دینی یازدهم می­باشد. در ابتدای این درس راه های تقویت عزت نفس به صورت کامل تحلیل می­شود. در بخش دوم جایگاه امام حسین (ع) به عنوان مظهر اصلی ایستادگی در برابر ظلم و تقویت عزت نفس به صورت کامل شرح داده می­شود که این بخش برای دانش آموزان و داوطلبین کنکور ۱۴۰۰ از اهمیت بالایی برخوردار است. در انتهای این درس، تمایلات عالی و دانی انسان برای نفس های گوناگون مطرح شده و به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته است که این موضوع در کنکور ۱۴۰۰ جزو مباحث پر سوال خواهد بود.

فرمت:PDF

حجم: ۶٫۹ مگابایت

دانلود

 

فصل دوازدهم : پیوند مقدس

پیوند مقدس در درس دوازدهم دینی یازدهم ارائه می­شود. در این درس ابتدا به شخصیت انسانی زن و مرد و عوامل به وجود آورنده این تکامل پرداخته می­شود که بخش بسیار مهم و قابل توجهی برای کنکور ۱۴۰۰ است. در ادامه نشانه های بلوغ و زمان مناسب برای ازدواج با جزئیات دقیق مورد بررسی قرار میگیرد که برای کنکور ۱۴۰۰ از اهمیت زیادی برخوردار است.

این درس یکی از تست خیز ترین و پر نکته ترین دروس دینی یازدهم در کنکور ۱۴۰۰ می­باشد و نیازمند توجه و بررسی دقیق توسط شما عزیزان است.

فرمت:PDF

حجم: ۵٫۹ مگابایت

دانلود

 

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

4 دیدگاه برای “دانلود جزوه دینی یازدهم | تمامی فصل های ۱ تا ۱۲ رایگان

  1. مهلا گفته:

    سلام وقتتون بخیر
    امکان دانلود جزوه دینی یازدهم تجربی و جزوه درس به درس دینی یازدهم انسانی در سایت وجود داره ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود