دانلود جزوه دینی دوازدهم | تمامی فصل های ۱ تا ۱۰ رایگان

جزوه دینی دوازدهم

دانلود جزوه دینی دوازدهم

جزوه دینی دوازدهم انسانی همیشه و همه دوره ها یکی از مهم ترین درس های عمومی برای رشته تجربی بوده و هست. جزوه دینی دوازدهم ریاضی شامل انواع سوالات حفظی، مفهمومی، ترکیبی و آیات می باشد. لذا لازم است که روی متن کتاب درسی دینی دوازدهم تجربی تسلط کافی داشته باشیم.

گروه آموزش مکتبستان برای شما در قالب فایل های جداگانه، تمام مطالب مربوط به دروس مختلف دینی دوازدهم رو برای شما آماده کرده. تو داوطلب عزیز کنکور ۱۴۰۱ می تونی در ادامه همین صفحه تمام جزوات مربوط به درس دینی دوازدهم رو در قالب فایل های جداگانه و به صورت کاملا رایگان از باکس های دانلود دریافت کنی و برای تسلط بهتر به مفاهیم و آیات و روایات درس دینی دوازدهم از اونها استفاده کنی.

همانطور که می دانید جزوه دینی دوازدهم تجربی در ۱۰ درس تالیف شده است که متناسب با ۱۰ درس دینی دوازدهم می باشد و یک سوم سوالات دینی کنکور را شامل می­شود. .

حالا با ما یعنی تیم مکتبستان درس به درس پیش برید تا یک آرشیو کامل برای جزوه کامل دینی دوازدهم برای خودتون جمع آوری کنین.

جزوه این قسمت به صورت گزینشی از جزوات استاد منیر سادات میرحسینی می­باشد که برای شما تنظیم شده و آماده دانلود می باشد.

دسته بندی این جزوات مطابق با کتاب دینی دوازدهم و به این صورت می باشد.

 

فصل اول :‌ هستی بخش

هستی بخش که درس اول دینی دوازدهم می­باشد. توضیح جامعی از تفاوت­ میان نیازمندی جهان به خدا در پیدایش آن می­باشد. در ادامه این درس ثمره درک وابستگی به خدای متعال به صورت کامل توضیح داده شده است. در بخش بعدی ناتوانی انسان در شناخت ذات و چیستی خداوند به صورت کامل تحلیل شده اند و آیات و روایات این بخش نیز با ذکر مثال های گوناگون برای شما شرح داده شده است.

جزوه دینی دوازدهم درس اول با توجه به این مباحث ساده ای در بودجه بندی کنکور ۱۴۰۱ به خود اختصاص می دهد و درک و فهم راحتی دارد معمولا به شدت مورد استقبال دانش آموزان قرار می گیرد.

فرمت:PDF

حجم: ۲٫۱ مگابایت

دانلود

 

فصل دوم : یگانه بی همتا

یگانه بی همتا که درس دوم دینی دوازدهم می باشد. این درس با توجه به مباحث مهم و متنوعی که به خود اختصاص می­دهد اهمیت بسیار بیشتری نسبت به درس اول دارد. در این درس به توحید و برخی مراتب خاص آن پرداخته می شود و در ادامه پیرامون مراتب توحید و یگانگی خدا به صورت کامل بررسی و تحلیل انجام شده است. در انتهای این بخش به تفاوت ها و مرز اصلی بین توحید و شرک به صورت جامع پرداخته شده است.

جزوه دینی دوازدهم درس دوم با تمامی نکاتی که در کنکور ۱۴۰۱ به کمک شما خواهد آمد, به صورت کامل برای شما قرار گرفته است.

فرمت:PDF

حجم: ۱٫۳ مگابایت

دانلود

 

فصل سوم : توحید و سبک زندگی

توحید و سبک زندگی در درس سوم دینی دوازدهم مورد بررسی قرار میگیرد. در این درس ابتدا بحث انتخاب سبک زندگی اسلامی به صورت کامل تحلیل می­شود و در ادامه ابعاد توحید عملی نیز برای شما بیان می گردد. در انتهای این درس نیز, توحید و شرک در دنیای امروز با جزئیات دقیق مورد بررسی قرار می گیرد.

این درس مانند درس های دیگر دینی دوازدهم نکات زیاد و مهمی دارد و با توجه به حجم مناسب مطالبی که دارد, مورد استقبال دانش آموزان در برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ۱۴۰۱ قرار خواهد گرفت.

فرمت:PDF

حجم: ۱٫۴ مگابایت

دانلود

 

فصل چهارم : فقط برای او

فقط برای او در درس چهارم دینی دوازدهم ارائه می­شود. در این درس اخلاص در بندگی در قلب و در اندیشه پرداخته می­شود که بخش بسیار مهم و قابل توجهی برای کنکور ۱۴۰۱ است. در ادامه راه های تقویت اخلاص با جزئیات دقیق مورد بررسی قرار میگیرد که برای کنکور ۱۴۰۱ از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه میوه و ثمره درخت اخلاص نیز مورد بررسی و تحلیل قرار می­گیرد.

این درس یکی از تست خیز ترین و پر نکته ترین دروس دینی دوازدهم در کنکور ۱۴۰۱ می­باشد و ندوازمند توجه و بررسی دقیق توسط شما عزیزان است.

فرمت:PDF

حجم: ۱٫۵ مگابایت

دانلود

 

فصل پنجم : قدرت پرواز

قدرت پرواز درس پنجم دینی دوازدهم می­باشد. در ابتدای این درس بحث اختیار انسان و مسئولیت پذیری او تحلیل می­شود. در بخش دوم رابطه اختیار انسان با اراده خداوند به صورت کامل شرح داده می­شود که این بخش برای دانش آموزان و داوطلبین کنکور ۱۴۰۱ از اهمیت بالایی برخوردار است.

در انتهای این علل طولی و عرضی آن با مقوله اختیار مورد بررسی قرار گرفته است که این موضوع در کنکور ۱۴۰۱ جزو مباحث پر سوال خواهد بود.

فرمت:PDF

حجم: ۱٫۶ مگابایت

دانلود

 

فصل ششم : سنت های خدا

سنت های خداوند درس ششم دینی دوازدهم می باشد. بخش اول این درس به بیان قوانین حاکم بر زندگی انسان ها می پردازد و نکات دقیقی را در مورد این قوانین برای ما بیان می­کند. در بخش بعدی قوانین جهان خلقت بیان می گردد. این درس از دینی دوازدهم برای کنکور ۱۴۰۱ اهمیت ویژه ای دارد و با توجه به سوالات خوبی که از آن طرح می­شود مورد علاقه داوطلبین می باشد.

فرمت:PDF

حجم: ۱٫۱ مگابایت

دانلود

 

فصل هفتم : بازگشت

بازگشت درس هفتم از کتاب دینی دوازدهم می باشد. در بخش اول این درس خلاصه ای از نفس اماره و نفس لوامه مورد بررسی قرار گرفته است و در ادامه حقیقت توبه به صورت دقیق مورد بررسی قرار میگیرد. در انتهای این درس نکات کاملی پیرامون توبه و مراحل آن با جزئیات دقیق شرح داده می شود.

فرمت:PDF

حجم: ۱٫۶ مگابایت

دانلود

 

فصل هشتم : احکام الهی در زندگی امروز

احکام الهی در زندگی امروز درس هشتم دینی دوازدهم می باشد. در این درس  ابتدا نحوه ی اجرای احکام اسلامی به صورت کامل تحلیل می­شود و در هشدارهای قرآن در رابطه با احکام گوناگون نیز برای شما بیان می گردد. در انتهای این درس نیز, علت هر حکم و دستوری از خداوند با جزئیات دقیق مورد بررسی قرار می گیرد.

این درس مانند درس های دیگر دینی دوازدهم نکات زیاد و مهمی دارد و با توجه به حجم مناسب مطالبی که دارد, مورد استقبال دانش آموزان در برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ۱۴۰۱ قرار خواهد گرفت.

فرمت:PDF

حجم: ۲ مگابایت

دانلود

 

فصل نهم : پایه های استوار

پایه­های استوار عنوان درس نهم دینی دوازدهم می باشد. بخش اول این درس به موضوع مشارکت و تلاش برای ایجاد جامعه اسلامی با معیار های اسلامی می پردازد و نکات دقیقی را در مورد تمدن اسلامی برای ما بیان می­کند. در بخش بعدی معیارهای اصلی یک جامعه اسلامی به صورت دقیق برای شما بیان می گردد.

این درس از دینی دوازدهم برای کنکور ۱۴۰۱ اهمیت ویژه ای دارد و با توجه به سوالات خوبی که از آن طرح می­شود مورد علاقه داوطلبین می باشد.

فرمت:PDF

حجم: ۲٫۱ مگابایت

دانلود

 

فصل دهم : تمدن جدید و مسئولیت ما

تمدن جدید و مسئولیت ما درس دهم از کتاب دینی دوازدهم می باشد. در بخش اول این درس زمینه های پیدایش تمدن های جدید به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفته است و در ادامه آثار و پیامدهای مثبت و منفی این تمدن ها نیز به صورت دقیق مورد بررسی قرار میگیرد. در انتهای این درس حوزه خانواده و تحکیم آن نیز با جزئیات دقیق شرح داده می شود. این درس از کتاب دینی دوازدهم از درس های تقریبا سخت کتاب می باشد و نیاز به مرور و بررسی کامل دارد.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

جزوه دینی دوازدهم (تمامی فصل ها)

در اینجا تمامی فصل های دینی دوازدهم به صورت یکجا برای شما عزیزان قرار دادیم.

فرمت:PDF

حجم: ۱۴ مگابایت

دانلود
یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

8 دیدگاه برای “دانلود جزوه دینی دوازدهم | تمامی فصل های ۱ تا ۱۰ رایگان

  • مشاور ارشد مکتبستان گفته:

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر.
   -دین و زندگی جامع میکرو طلایی گاج
   – دین و زندگی جامع آبی قلم چی
   برای دیدن کتاب تست های تمامی دروس لطفا به صفجه ی منابع کنکور ۱۴۰۰ مراجعه کنین.

  • مشاور ارشد مکتبستان گفته:

   سلام دوست عزیز
   بله حتی جزوه درس اول دینی دوازدهم تجربی و دانلود جزوه دینی دوازدهم تجربی و جزوه دینی دوازدهم برای امتحان نهایی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود