چگونه در ۲ ماه همه درسهای کنکورمونو بخونیم و به پزشکی برسیم ؟

چگونه در ۲ ماه همه درسهای کنکورمونو بخونیم و به پزشکی برسیم ؟

چگونه در ۲ ماه همه درسهای کنکورمونو بخونیم و به پزشکی برسیم ؟

پاسخ ???

? پکیج #صفرتاصد مخصوص کساییه که میخوان تو ماه های آخر اسطوره بشن و با گرفتن یه نتیجه عالی حسابی خونوادشونو خوشحال کنن ? و برای شروع با این پکیج اصلا مهم نیست سطح و پایه درسی شما چطور باشه یا اینکه از قبل چقدر درس خونده باشین ?
چرا که پکیج #صفرتاصد برای هر درس اختصاصی شامل ۳۶ ساعت تدریس مفهومی و با یک الگوی خاص یادگیری ( الگوی یادگیری سریع ) هستش که به شما این امکانو میده با هر سطح و از هر قسمتی از درس ها که هستید ( حتی از صفر ! ) شروع کنید و تمام درسهاتونو فقط با ۲ ماه مطالعه جمع کنید ????

? ما برای حل تست شما هم چاره چیدیم و در کنار دی وی دی های آموزشی ۳۶ ساعته هر درس ، برای هر درس اختصاصی تون ۶ الی ۱۰ ساعت فیلم حل تست های الگوی کنکور سراسری ( به همراه پیش بینی تست های کنکور امسال ??) آماده کردیم تا دیگه نیازی نباشه بین صدها کتاب تست سردرگم بشین ??

✅ رسیدن به پزشکی یک دانشگاه خوب در زمان باقی مونده ممکن و معقوله ?? برای دانش آموزی که با پکیج صفرتاصد شروع کنه و تا آخر این ۴ ماه انگیزه و تلاششو حفظ کنه و ارتقا بده ???? برای تهیه این پکیج فوق العاده کافیه عدد ۱۰ رو به ۳۰۰۰۷۰۰۴۹۰ ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم و راهنماییتون کنیم ???

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

تفکر ریاضی خود را تقویت کنید

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود