کنکور ۹۵

باز هم تب و تاب کنکور سراسری. اینبار کنکور ۹۵ ! اینبار کنکوری های ۹۵ و همراهان جدید!

مسلماً تب و تاب کنکوری های امسال این روزها بسیار گرم است.

هر کسی برداشتی از کنکور سال ۹۵ خواهد داشت. لحظه ای چشمان خود را ببندید. کنکور ۹۵ را تصور کنید. برداشت شما از کنکور ۹۵ چیست؟ اولین چیزی که با شنیدن کنکور ۹۵ به ذهن شما می رسد چیست؟

کنکور 95
کنکور ۹۵

شاید یک جلسه کنکور سراسری … شاید یک سال مطالعه … شاید کلاس های کنکور ۹۵ … و …. . با دکتر کاویانی هم در این باره صحبت کردیم. به نظر شما ایشان در زمان کنکور سراسری خود وقتی اسم کنکور را شنیدند به چه چیزی فکر کردند؟

بله، ایشان اولین چیزی که با شنیدن نام کنکور سراسری دوره خویش به ذهنشان خطور کرد تصور خودشان در لباس پزشکی بود!

بچه ها، موفق ها آدم فضایی نیستند. استعداد و نبوغ ماورایی هم ندارند. آن ها تفاوتشان با بقیه این است که یک هدف دارند و همه برنامه ها و کارهای آن ها برای رسیدن به آن هدف است.

 

کنکور سال ۹۵ در دیدگاه شما:

از امروز دیدگاه خود را ترسیم کنید. از امروز کنکور ۹۵ را فقط یک هدف بدانید. کنکور۹۵ سکوی پرتاب شماست. کنکور۹۵ وسیله ای برای رساندن شما به پوشیدن لباس پزشکی . کنکور سال ۹۵ فقط یک وسیله کوچک است که هدف شما را مشخص می کند. هدف شمایی که قرار است از همین امروز، از همین الان برای هدف خود که موفقیت در کنکور ۹۵ است بجنگید.

 

کنکور ۹۵ سکوی پرتاب

روزهای کنکور نیز زود می آیند و زود هم می گذرند. دوستان خوبم، از همین امروز برنامه خود را برای به زانو درآوردن کنکور ترسیم کنید. از امروز برنامه درسی خود را برای موفقیت در کنکور سراسری ۹۵ مشخص کنید.

 

مشاوره کنکور۹۵ مکتبستان

کلاس هایی که باید بروید ، DVDهایی که میخواهید بخرید، کتاب های تست و جزوات کنکوری که قرار است توشه راه شما در مسیر موفقیت در کنکور سراسری شوند همه و همه را مشخص کنید. شاید بگویید الان هیچ برنامه ای ندارید، نگران نباشید، مکتبستان در این راه همراه شماست. دوره های مختلفی برای شما عزیزان تهیه کرده ایم. در این دوره مشاوره کنکور سال ۹۵ (پرواز مطمین) به خوبی مسیر راه شما را مشخص میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به دوره پرواز مطمین بر روی مشاوره کنکور کلیک کنید.

 

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود