بهترین کانال تلگرام مشاوره کنکور و کانال انگیزشی کنکور

بهترین کانال تلگرام مشاوره کنکور و کانال انگیزشی کنکور

دوستان مکتبستانی، کانال‌های تلگرامی کنکور تا چه اندازه برای شما اهمیت دارد؟ آخرین اخبار یا منابع انگیزشی را از کدام کانال دریافت می‌کنید؟

در زمانی نه چندان دور، یعنی پیش از سایت‌های اینترنتی، روزنامه پیک سنجش تنها منبع انگیزشی و خبر‌رسانی معتبر کنکور بود. داوطلبان هفته‌ای یک بار این روزنامه را تهیه می‌کردند تا آخرین اخبار و مطالب انگیزشی آشنا شوند. اکنون ده‌ها منبع خبری و آموزشی وجود دارد که هر کدام به شیوه‌ی خود داوطلبان را ترغیب می‌کنند. 

کانال‌های تلگرامی ارتباط میان داوطلب و خبررسان را چندین برابر کردند. ما از تلگرام برای دادن پیام، اطلاع از اخبار روز و خواندن مطالب علمی و آموزشی استفاده می‌کنیم. بنابراین، طبیعی‌ست که تلگرام می‌تواند کار داوطلبان را در دسترسی سریع به مطالب آموزشی آسان کند.

آیا شما در فهرست کانال‌های خود از کانال تلگرامی کنکور هم استفاده می‌کنید؟ یک کانال انگیزشی کنکور چه نقشی در بهبود روحیه‌ی شما دارد؟ آیا در میان این همه منابع، از کانال تلگرامی مشاوره‌ی کنکور هم استفاده می‌کنید؟

کانال علمی، آموزشی مکتبستان تنها کانال تلگرامی کنکور نیست که داوطلب را در مسیر هدف راهنمایی می‌کند اما منسجم‌ترین و جامع‌ترین کانال تلگرامی‌ مشاوره‌ی کنکور است. یک منبع کنکوری خوب از مطالب درسی، آموزشی گرفته تا مشاوره و استادیار کنکور.
بهترین کانال تلگرام مشاوره کنکور و کانال انگیزشی کنکور
بهترین کانال تلگرام مشاوره کنکور و کانال انگیزشی کنکور

بیایید در کنار هم چند ویژگی کانال تلگرامی کنکور مکتبستان را بررسی کنیم تا شما هم در پایان این نوشته یکی از دوستان مکتبستانی باشید.

 ۱– فیلم و ویدئو‌های مشاوره و آموزشی

کانال تلگرامی کنکور مکتبستان گنجینیه‌ی بزرگی از فیلم‌ها و ویدئوهای آموزشی است. شما هر آنچه را که از یک کانال مشاوره کنکور یا کانال انگیزشی انتظار دارید، می‌توانید در مکتبستان پیدا کنید.

ویدئوهای مکتبستان طبقه‌بندی شده و همراه داوطلب است و هر کدام در زمان مناسب خود ارائه می‌شود. برای مثال اگر زمان جمع‌بندی باشد شما می‌توانید مشاوره‌های این دوره را دریافت کنید یا اگر مشکل تست‌زنی دارید بازهم اساتید متخصص در کنار شما خواهند بود. کانال تگرامی انگیزشی مکتبستان مجموعه‌ای جالب از مطالبی‌ست که همیشه داوطلب را یاری می‌کند.

 

۲– آموزش شیوه‌های نوین درسی

شاید برایتان پیش آمده است که چند سال در یک کلاس درسی کنکور ثبت‌نام می‌کنید، در تمام جلسات حضور دارید اما سطح درسی شما تغییری نمی‌کند و هنوز در پاسخ به سوالات کنکور مشکل دارید. دلیل این اتفاق، انتخاب نکردن منبع آموزش متناسب با نیاز شماست.

گروه آموزشی و مشاوره مکتبستان با مدیریت دکتر کاویانی دوره‌های مختلف درسی را برای شما تدارک دیده است و این دوره‌ها به طور کامل در کانال معرفی می‌شود.

آیا از درس خواندن عقب افتاده‌اید؟ آیا دیگر انگیزه‌ای برای مطالعه ندارید؟ آیا نمی‌دانید با چه روشی درس بخوانید؟ به کانال تلگرامی مکتبستان بپیوندید و متناسب با سطح و نیازتان بسته‌ی آموزشی خود را انتخاب کنید.

۳–  مشاوره‌ی تخصصی کنکور

مکتبستان یک کانال تلگرامی مشاوره‌ی کنکور است. اگر پس از مدتی انرژی سابق را ندارید، اگر نمی‌دانید چطور برنامه‌ریزی کنید، اگر در درس‌های خاصی ضعیف هستید، کافی‌‎ست مطالب کانال مشاوره‌ی کنکور مکتبستان را بخوانید و مرور کنید، به طور کلی بسیار از داوطلبان با مشکلات عمومی درگیر هستند. مثلا عدم مدیریت زمان چیزی نیست که فقط مخصوص شما باشد، طیف وسیعی از داوطلبان با این مشکل درگیر هستند. بنابراین، گروه مشاوره‌ی مکتبستان و دکتر کاویانی برای رفع نیازها و مشکلات شما مطالب متعددی فراهم کرده‌اند.

شما می‌توانید مشکل خود را در کانال تلگرامی مکتبستان جستجو کنید و مطالب طبقه‌بندی‌شده‌ای روی صفحه‌ی شما می‌آید یا کانال را هر روز دنبال کنید، مشاورین متخصص ما مطالب مهمی را برای شما آماده می‌کنند.

۴- کانال انگیزشی کنکور

بسیاری از داوطلبان کنکور در میانه‌ی راه انگیزه‌ی کافی برای ادامه ندارند. پشت‌کنکوری‌ها نمی‌توانند مثل سال گذشته درس بخوانند. کانال انگیزشی کنکور مکتبستان تمامی این مشکلات را پیش‌بینی کرده است. مکتبستان از روز اول کنکور همراه شماست و در تمام مراحل شما را یاری می‌کند. ممکن است مشکل شما شخصی باشد و نتوانید روی هدف خاصی متمرکز شوید، شاید فکر می‌کنید هیچ‌وقت نمی‌توانید به سوالات ریاضی پاسخ دهید، احتمالاً وقتی به تراز آموزشی‌تان نگاه می‌کنید، کاملا ناامید می‌شوید چون نمی‌توانید در رشته‌ی موردعلاقه‌تان قبول شوید و بالاخره ممکن است فکر کنید که شما خیلی دیر شروع به درس خواندن کردید و از همکلاسی‌هایتان عقب هستید. اگر تمام این مشکلات را دارید اصلا نگران نشوید. به کانال انگیزشی کنکور مکتبستان بیایید و مطالب را دنبال کنید. یادتان باشد منتظر آمدن فرصت‌ها نباشید، این شما هستید که باید به طرف فرصت‌ها قدم بردارید.

۵- به‌روزترین کانال تلگرامی کنکور

تعدادی از کانال‌های کنکوری فقط به کمیت توجه دارند و سیلی از مطالب و فیلم آموزشی را وارد کانال می‌کنند. حتی ممکن است بر اثر بی‌دقتی بسیاری از مطالب نامرتبط باشد یا کانال‌های دیگری هستند که هرچند ماه یک‌بار مطلبی بارگذاری می‌کنند، بدون اینکه به زمان آن مطلب و شرایط داوطلب توجه کنند. کانال تلگرامی مکتبستان رویکرد مشخصی دارد. مکتبستان با تقویم آموزشی کنکور جلو می‌رود و هر روز برای شما پست‌های آموزشی مفیدی دارد. کانال تلگرامی مکتبستان یار شما در تمامی ساعات مطالعه است. اگر مانعی در مطالعه‌ی شما وجود دارد کافی‌ست که اسم آن را جستجو کنید یا با توجه به زمان آموزشی بسته‌های مختلف معرفی می‌شود. مثلا اگر وقتی برای مطالعه باقی نمانده شما می‌توانید در بهترین زمان اطلاعات کافی را درباره پکیج‌های شتاب کنکور کسب کنید.

۶- کانال تلگرامی کنکور مکتبستان مخل مطالعه نیست.

 بسیاری از کانال‌های تلگرامی کنکور جای آنکه به داوطلب کمک کنند، مزاحم مطالعه و تمرکز او هستند. شاید تا حالا با کانال‎هایی برخورد کرده‌اید که پکیج کاملی از مطالعه، سرگرمی، تبلیغات شرکت‌ها، قرعه‌کشی و مسابقات مجازی‌ست. این کانال‌ها نه تنها اطلاعات مفیدی به داوطلب نمی‌دهد، بلکه فرصت مطالعه را هم از او می‌گیرد.

کانال تلگرامی کنکور مکتبستان در خدمت هیچ شرکت یا موسسه‌ای نیست و هدف آن فقط کمک به داوطلبان عضو کانال است. شما می‌توانید زمان مفیدی را در کانال بگذرانید و در زمان مطالعه از آن استفاده کنید. مطالب کانال کوتاه، مختصر و مفید است و کاملا برای داوطلب کنکوری برنامه‌ریزی شده است.

 

دوستان مکتبستانی، کانال تلگرامی کنکور مکتبستان حاصل تلاش تیمی متخصص و کاربلد است. ما در تمام لحظات کنکور در کنار شما هستیم. اگر فکر می‌کنید به یک کانال تلگرامی کنکور نیاز دارید که پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد و مطالب آموزشی، مشاوره و انگیزشی را در اختیارتان قرار دهد، وقت را غنیمت شمرده و به ما پیوندید. آدرس کانال ما به شرح زیر است: جهت عضویت در کانال تلگرامی مکتبستان کلیک کنید. 
 
 

مقالات جدید: 

پشت کنکوری‌های کنکور ۹۹ دوباره اشتباهات گذشته را تکرار نکنند!

پشت کنکوری‌های موفق چه ویژگی‌هایی دارند؟

۸ نکته طلایی جهت ایجاد انگیزه برای درس خواندن در کنکور

راه‌های تقویت حافظه برای درس خواندن جهت موفقیت در کنکور

خواندن برای کنکور در ۹۰ روز / تکنیک‌ها و تاکتیک‌ها

 

 

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود