هفت سینِ سفره ی موفقیت

هفت سینِ سفره ی موفقیت

هفت سینِ سفره ی موفقیت

سحر خیز باشید:

در دوران طلایی نوروز که مدارس تعطیل است و دیگر مجبور به بیدار شدن در اول صبح نیستید حتماً از یادگیری اول صبح استفاده کنید. ممکن است در طول روز به خوبی نتوانید در دوران نوروز در منزل مطالعه کنید امت صبح زود نه مهمان می آید نه به مهمانی می روید. اگر نمی توانید به صورت مطلق خود را از رفت و آمد ها حذف کنید سعی کنید صبح زود را از دست ندهید. به قول معروف سحر خیز باش تا کامروا شوی.

سبک مطالعاتی داشته باشید:

دوران طلایی نوروز بسیار کوتاه است. داشتن سبک و شیوه ی مطالعاتی، از جمله داشتن برنامه ای صحیح و منابع مطالعاتی مناسب بسیار با اهمیت است.

سخت کوش و پر تلاش باشید:

در دوران طلایی نوروز باید سخت کوش باشید و خیلی زیاد تلاش کنید. هر چه تلاش و کوشش بیش تر باشد موفقیت حاصل از آن بزرگ تر است.

سرعت عمل داشته باشید:

در دوران طلایی نوروز فرصت محدودی دارید که در آن باید به موفقیتی بزرگ برسید. برای رسیدن به این موفقیت بزرگ باید نسبت به قبل سرعت عمل بیش تری داشته باشید. با افزایش تمرکز سعی کنید در کم ترین زمانِ مطالعه ی خود، بیش ترین یادگیری و بازدهی را داشته باشید.

ساعت مطالعه تان را افزایش دهید:

سعی کنید خودتان را از رفت و آمد ها حدف کنید اما اگر نشد، حضورتان را در این مهمانی ها کمرنگ کنید تا بتوانید از زمان خود بیش تر استفاده کنید و ساعت مطالعه ی بالایی داشته باشید. هم چنین تلاش کنید که برای خواب خود برنامه ریزی کنید؛ چون تعطیل هستید نباید خواب شما از ساعت خواب متعادل بیش تر شود.

مرور، یک راه حل پایدار

سماجت در یادگیری داشته باشید:

این روز ها تقریبا تنها فرصتی است که می توان با خیالی آسوده مباحث نیم سال اول پایه و پیش را مرور کنید. همه ی تلاش خود را برای یادگیری مباحث مهم نیم سال اول که بودجه بندی بالایی دارند به کار برید. مباحثی را که از قبل بیش تر بلدید مرور کنید تا یادگیری های ناقصتان کامل و یادگیری های کامل شما تثبیت شود.

سبقت بگیرید:

در دوران طلایی نوروز فرصتی برای رقابت و سبقت گرفتن دارید و می توانید جایگاه خود را که شاید در نیم سال اول از آن چندان راضی نبودید تغییر و آن را ارتقا دهید.

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود