هفت سینِ سفره ی موفقیت

هفت سینِ سفره ی موفقیت

هفت سینِ سفره ی موفقیت

سحر خیز باشید:

در دوران طلایی نوروز که مدارس تعطیل است و دیگر مجبور به بیدار شدن در اول صبح نیستید حتماً از یادگیری اول صبح استفاده کنید. ممکن است در طول روز به خوبی نتوانید در دوران نوروز در منزل مطالعه کنید امت صبح زود نه مهمان می آید نه به مهمانی می روید. اگر نمی توانید به صورت مطلق خود را از رفت و آمد ها حذف کنید سعی کنید صبح زود را از دست ندهید. به قول معروف سحر خیز باش تا کامروا شوی.

سبک مطالعاتی داشته باشید:

دوران طلایی نوروز بسیار کوتاه است. داشتن سبک و شیوه ی مطالعاتی، از جمله داشتن برنامه ای صحیح و منابع مطالعاتی مناسب بسیار با اهمیت است.

سخت کوش و پر تلاش باشید:

در دوران طلایی نوروز باید سخت کوش باشید و خیلی زیاد تلاش کنید. هر چه تلاش و کوشش بیش تر باشد موفقیت حاصل از آن بزرگ تر است.

سرعت عمل داشته باشید:

در دوران طلایی نوروز فرصت محدودی دارید که در آن باید به موفقیتی بزرگ برسید. برای رسیدن به این موفقیت بزرگ باید نسبت به قبل سرعت عمل بیش تری داشته باشید. با افزایش تمرکز سعی کنید در کم ترین زمانِ مطالعه ی خود، بیش ترین یادگیری و بازدهی را داشته باشید.

ساعت مطالعه تان را افزایش دهید:

سعی کنید خودتان را از رفت و آمد ها حدف کنید اما اگر نشد، حضورتان را در این مهمانی ها کمرنگ کنید تا بتوانید از زمان خود بیش تر استفاده کنید و ساعت مطالعه ی بالایی داشته باشید. هم چنین تلاش کنید که برای خواب خود برنامه ریزی کنید؛ چون تعطیل هستید نباید خواب شما از ساعت خواب متعادل بیش تر شود.

سماجت در یادگیری داشته باشید:

این روز ها تقریبا تنها فرصتی است که می توان با خیالی آسوده مباحث نیم سال اول پایه و پیش را مرور کنید. همه ی تلاش خود را برای یادگیری مباحث مهم نیم سال اول که بودجه بندی بالایی دارند به کار برید. مباحثی را که از قبل بیش تر بلدید مرور کنید تا یادگیری های ناقصتان کامل و یادگیری های کامل شما تثبیت شود.

سبقت بگیرید:

در دوران طلایی نوروز فرصتی برای رقابت و سبقت گرفتن دارید و می توانید جایگاه خود را که شاید در نیم سال اول از آن چندان راضی نبودید تغییر و آن را ارتقا دهید.

یک خبر بسیار عالی برای کنکوری ها:

دوست کنکوری من
15% از مباحث کنکور 99 برای مدت محدودی رایگان شده
برای دریافت این دوره هرچه زودتر روی لینک زیر کلیک کنید

ورود به صفحه دوره
مشاوره کنکور
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هدیه مکتبستان برای کنکوریها

فیلم تدریس ۱۵% مباحث کنکور۹۹
(!کاملا رایگان)
دریافت دوره
close-link
دریافت لینک دانلود
بیش از 3 ساعت فیلم و صوت مشاوره کنکور رایگان
این پیشنهاد فقط یک بار ارائه می شود و پیشنهاد می کنیم این فرصت را از دست ندهید
شما فقط یک بار فرصت دریافت این هدیه ردنشدنی را دارید !
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
هر هفته یک فیلم مشاوره رایگان می خواهید؟