مشاوره تلفنی کنکور ، با رتبه‌های برتر و دانشجویان پزشکی

مشاوره تلفنی کنکور ، مشاوره کنکور تلفنی

رتبه‌های برتر چگونه صفر تا صد کنکور را می‌شناسند؟ آیا تا به حال مشاور کنکوری داشته‌اید؟ آیا می‌دانید که بسیاری از داوطلبان در در تصمیمات مهمی که برای آمادگی به کنکور می‌گیرند؛ احساسی عمل می‌کنند؟ شما چطور؟ 

مشاوره کنکور

از مهمترین و موثرترین اقداماتی که جهت راهنمائی و پشتیبانی از داوطلبان کنکور انجام شده، مشاوره است. مشاوره و حمایت از داوطلبان کنکور نیز به شکل‌‌ها و روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد، مشاوره حضوری، مشاوره از طریق فضای مجازی، مشاوره تلفنی کنکور و…

مشاوره تلفنی کنکور ، مشاوره کنکور تلفنی
مشاوره تلفنی کنکور ، مشاوره کنکور تلفنی

چرا مشاوره تلفنی؟

عمدتا مشاوران مکتبستان، دانشجویان پزشکی هستند که یکبار طعم شیرین موفقیت را چشیده‌اند. ترفندها و اصول موفقیت برای آن‌ها آشناست. عدم حضور مشاوران مکتبستان در شهرستان‌ها و سایر مراکز استانی، همچنین به دلایل صرفه جویی در زمان و انرژی، مکتبستان، خدمات مشاوره کنکوری را خود را صورت تلفنی هم ارایه می‌دهد.

مشاوره تلفنی کنکور با هدف راهنمائی داوطلبان کنکور، برای استفاده از بهترین روش‌های مطالعه و درس خواندن، ارائه می‌شود. هر داوطلب کنکور برای پیروزی در این رقابت بزرگ، علاوه بر تلاش و سعی فراوان باید از مشاورین باتجربه‌ای که قبلا این مسیر را با موفقیت طی کرده‌اند راهنمائی و مشاوره بخواهد.

مشاوره تلفنی کنکور ، مشاوره کنکور تلفنی

اهمیت مشاوره تلفنی کنکور

 • دسترسی آسان

یکی از مهم‌ترین دلایل اهمیت مشاوره تلفنی کنکور، دسترسی آسان به مشاورین کنکور، برای داوطلبان است. 

در مدت زمانی که افراد برای کنکور مطالعه می‌کنند و آماده آزمون می‌شوند، ممکن است سوالات زیادی برای آن‌ها به وجود بیاید که در آن شرایط، امکان مشاوره حضوری برای آن‌ها وجود نداشته باشد.

مشاوره تلفنی کنکور، این امکان را برای داوطلبان فراهم کرده که به شکل غیرحضوری از مزایای مشاوره استفاده کنند و در هر جای کشور که هستند، جواب سوالات خود را از برترین مشاوران کنکور به‌دست آورند.

 • برنامه ریزی مناسب بدون صرف زمان و هزینه

از دیگر مزایای مشاوره تلفنی کنکور، امکان برنامه‌ریزی مناسب برای داوطلبان است.

با توجه به این‌که داوطلبان کنکور در حساس‌ترین برهه زندگی خود هستند و فرصتی برای آزمون و خطا ندارند و باید برای زمانی که دارند از یک برنامه دقیق و اصولی استفاده کنند.

برای داشتن یک برنامه‌ریزی دقیق، جهت مطالعه داوطلبان نیازی به پرداخت هزینه رفت و آمد و صرف زمان زیادی نیست، این افراد می‌توانند از طریق مشاوره تلفنی کنکور، یک برنامه دقیق و اصولی را با توجه به شرایط موجود از مشاوران تحصیلی بخواهند.

 • انجام مشاوره در شرایط و موقعیت‌های مختلف

در ضمن، امکان دسترسی به این مشاوران در تمام نقاط کشور و در هر زمانی امکان‌پذیر است و داوطلبان به‌راحتی می‌توانند از امکانات مشاوره تلفنی کنکور استفاده کنند.

بسیاری از افرادی که در کنکور شرکت می‌کنند در مناطق دور‌افتاده زندگی می‌کنند که امکان مشاوره حضوری برای آن‌ها وجود ندارد به همین دلیل بهترین گزینه برای این افراد بهره بردن از مشاوره تلفنی کنکور است.

علاوه بر این، برخی از داوطلبان نیز به دلیل شاغل بودن و نداشتن وقت کافی برای مشاوره حضوری و یا بالا بودن هزینه‌های رفت و آمد ترجیح می‌دهند تا از مشاوره تلفنی کنکور استفاده کنند، با این روش هم از تمام خدمات مشاوره حضوری بهره می‌برند و هم این‌که در وقت و هزینه صرفه‌جویی می‌کنند.

ممکن است به سبب موارد زیر به مشاوره تلفنی کنکور نیاز داشته باشید: 

 • ایجاد انگیزه برای داوطلب کنکور و دادن روحیه برای تلاش و مطالعه بیشتر
 • برنامه‌ریزی اصولی کنکور به صورت روزانه، هفتگی و سالانه
 • آموزش روش‌ها و شیوه‌های درست مطالعه و درس خواندن
 • پاسخگویی به تمام سوالات در مورد کنکور
 • آموزش تکنیک‌ها و مهارت‌های تست‌زنی
 • معرفی بهترین و کاربردی‌ترین منابع درسی برای مطالعه داوطلب
 • مشاوره و آموزش روش‌های مدیریت زمان
 • معرفی بهترین آزمون‌های آزمایشی کنکور
 • پی‌گیری روزانه و مداوم مشاور از وضعیت و نحوه مطالعه داوطلب کنکور
 • اطلاع از شهریه و شرایط همه دانشگاه‌های سراسر کشور
 • آگاهی از نمره‌ها و رتبه‌های قبولی هر رشته در سال‌های گذشته
 • آشنایی با تمام رشته‌ها و شرایط پذیرش و بازار‌ کار برای این رشته‌ها
 • مشاوره و راهنمایی برای انتخاب رشته به بهترین حالت
 • در دسترس بودن مشاور در تمام نقاط کشور و در هر زمانی
 • بررسی مسائل و مشکلات داوطلبان و حل کردن این مشکلات
 • آموزش روش‌های غلبه بر استرس و اضطراب در کنکور
 • روش‌های بالا بردن کیفیت مطالعه و نتیجه‌گیری بهتر
 • آموزش نحوه تسلط بر دروس و افزایش دقت در مطالعه دروس
 • برنامه‌ای برای برطرف کردن نقاط ضعف شما و تقویت نقاط قوت‌تان
 • آنالیز و بررسی حرفه‌ای آزمون‌های آزمایشی و برنامه‌ریزی بر طبق نتایج این آزمون‌ها 
 • آشنایی با ضرایب دروس و اولویت‌بندی آن‌ها بر طبق اهمیت درس‌ها

چرا مشاوره برای هر کنکوری لازم است؟ 

شما در سال کنکور، زمان و فرصت کافی برای آزمایش کردن روش‌های مختلف مطالعه و درس خواندن را ندارید، برای همین به شخصی نیاز دارید که قبلا این مسیر را با موفقیت طی کرده و اکنون می‌تواند شما را در این مسیر همراهی کند.

مشاور کنکور تمام موانع و پیچ و خم‌های مسیر کنکور را به خوبی می‌شناسد و شما را راهنمائی می‌کند تا از این موانع عبور کنید.

یادداشت: تجربه مشاورین کنکور بسیار ارزشمند است زیرا این افراد، کسانی هستند که مسیر کنکور را قبلا طی کرده‌اند و در این راه بارها شکست خورده ولی ناامید و خسته نشده‌اند و در نهایت به هدف خود رسیده‌اند. مشاورین کنکور از طریق مشاوره تلفنی کنکور، تجربه‌های با ارزش خود را در اختیار شما قرار می‌دهند و اجازه نمی‌دهند که اشتباهاتی که شما را از مسیر درست، دور می‌کند، انجام دهید.

مشاوره تلفنی کنکور ، مشاوره کنکور تلفنیانتخاب مسیر درست با مشاوره کنکور

هر داوطلب کنکور برای موفقیت در کنکور دو راه بیشتر ندارد، اول این‌که شخص خودش به تنهایی به مطالعه دروس بپردازد و روش‌های مختلف را جستجو کند تا به نتیجه برسد که ممکن است زمان زیادی از او بگیرد تا به راه و روش درست مطالعه پی ببرد.

روش دیگر این است که داوطلب به یک مشاور مراجعه کند و از تجربه و راهنمائی او برای انتخاب راه مناسب کمک بگیرد که مسلما با این روش می‌تواند نتیجه فوق‌العاده‌ای به دست بیاورد.

با توجه به این‌که مشاورین کنکور، خود از افرادی هستند که در سال‌های قبل در کنکور شرکت کرده و بهترین نتایج را به دست آورده‌اند،  بیشتر از هر شخص دیگری می‌توانند به داوطلبان کنکور کمک کنند. در پایان به خاطر داشته باشید که می‌توانید با بهره بردن از مشاوره تلفنی کنکور از تمام خدمات مشاوره حضوری استفاده کنید و از سالی که سرنوشت و آینده شما در آن رقم می‌خورد بهترین استفاده را کنید.
یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک جلسه مشاوره رایگان

برای یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجوی پزشکی، فرم زیر را پر کنید
درخواست یک جلسه مشاوره رایگان
close-link
دریافت لینک دانلود