تکنیک های موفقیت در کنکور با مشاوران ۱۰۰ مکتبستان

خدمات مفید و جامع در مشاوران ۱۰۰ مکتبستان

قبل از اینکه بخواهیم به معرفی پکیج مشاوران ۱۰۰ مکتبستان بپردازیم بد نیست یک دورنمای کلی از تکنیک‌های موفقیت برای کنکور که در مکتبستان به آن پرداخته شده، اشاره کنیم.

تکنیک های موفقیت در کنکور با مشاوران۱۰۰ مکتبستان

تکنیک های موفقیت در کنکور با مشاوران ۱۰۰
تکنیک های موفقیت در کنکور با مشاوران ۱۰۰ مکتبستان

این تکنیک‌ها عبارتند از:

 

  • ارائه روش‌های کلی مطالعه(در این قسمت روش‌های مختلفی برای مطالعه آموزش داده شده و دارای مطالب ارزشمندی است که برای یک به یک آنها توضیحات کامل و مفیدی داده شده.)
  • اصول برنامه‌ریزی کنکور(در این قسمت اطلاعات بسیار مفیدی برای انواع تکنیک‌های برنامه‌ریزی که ۱۰۰% برای آمادگی کنکور مفید است، داده شده.)
  • آزمون‌های آزمایشی (در این قسمت علاوه بر فواید زیاد آزمون‌های آزمایشی و اهمیت فوق‌العاده ارزیابی بعد از آزمون به نکات ارزشمندی اشاره شده.)
  • روش مطالعه دروس مختلف (در این قسمت علاوه بر آموزش روش‌های کلی مطالعه، روشهای آموزش تک تک دروس نیز به صورت تخصصی داده شده.)
  • اصول درست تست زدن (در این قسمت تکنیک‌های مختلف تست‌زنی آموزش داده شده و مدیریت زمان در جلسه آزمون در نظر گرفته شده و به خوبی آموزش داده شده.)

 

 • بهترین منابع کمک درسی.

 

 • انگیزشی (در این قسمت، از هر روشی برای انگیزه دادن به دانش‌آموزان به کار گرفته شده، مثلاً ساعت مطالعه نفرات برتر کنکور چقدر بوده و آنها چگونه می‌توانستند زمان خود را مدیریت کنند و راه‌های مختلف افزایش انگیزه برای درس خواندن و لذت بردن از درس خواندن و….)
 • معدل کتبی و امتحان نهایی (مواردی از قبیل تاثیر معدل در کنکور، نکاتی برای موفقیت در امتحانات نهایی، شرایط شرکت در طرح ترمیم معدل و….توضیح داده شده)
 • انتخاب رشته (در این قسمت، اصول انتخاب رشته، معرفی رشته‌های تجربی، ریاضی، انسانی. رشته‌های بدون کنکور، دانشگاه‌های خاص، سهمیه‌های کنکور به خوبی توضیح داده شده)

 

آیا مشاوره خصوصی برای کنکور نیاز است؟

هر کدام از موارد یاد شده شامل مواردی است که توضیحات مخصوص به خود را دارند و همه به صورت جامع توضیح داده شده و البته می‌تواند برای هر فردی که می‌خواهد برای کنکور آماده شود بسیار مفید باشد، ولی علی‌رغم مفید و جامع بودن ممکن است دانش‌آموز در یک یا چند تا از موارد، مشکل خاصِ خود را داشته باشد که فقط با مشاوره خصوصی مشکلش حل می‌شود، برای مثال:   

 

 • برنامه‌ریزی که اصول و قواعدی دارد ممکن است برای فردی کافی نباشد چون شاید آن فرد مثلا مجبور باشد سر کار برود و کنار کار، درس بخواند، برای همین روش‌های کلی، جوابگوی او نیست و حتما باید مشکلش را به طور اختصاصی با مشاوره در میان بگذارد و هرکس بنا بر مشکلات مخصوص به خودش، یک برنامه مخصوص به خود را می‌طلبد.

 

 • گذشته از مشکلات شخصی و موارد غیر‌منتظره، انسان اگر یک مشاور خصوصی داشته باشد که او را موظف کند طبق برنامه پیش رود و مرتب کارهای او را پیگیری کند و دانش‌آموز بتواند هر مشکلی پیدا کرد زود با مشاور در میان بگذارد، قطعا نتیجه خیلی بهتری خواهد گرفت.

 

 • دانش‌آموز با افراد متخصص و رتبه های برتر صحبت می‌کند نه با افرادی که با زدن یک پیج تلگرام و اینستاگرام مخاطب جذب می‌کنند و از لحاظ علمی اصلا مورد تایید نیستند و به هیچ‌وجه تجربه در مشاوره دادن ندارند، به خاطر اینکه کسانی که استحقاق مشاوره دادن هستند الزاماً باید در آزمون سراسری نتیجه خوب گرفته باشند و در دانشگاه‌های دولتی و سطح‌بالا مشغول به تحصیل باشند!

 

از اینها گذشته کسی که می‌خواهد در مسیر مشاوره دادن به دیگران فعالیت کند باید چندین سال سابقه در زمینه مشاوره کنکور داشته باشد و این خود یک دلگرمی فوق‌العاده است، زیرا در دلش  مطمئن است که یک فرد موفق پشتیبانش است، فردی که خودش روزی جای او ایستاده بود و دغدغه او را داشت و موفق شده و الان می‌خواهد تمام تجربیاتش را در اختیار او بگذارد و در این راه اصلا مضایقه نمی‌کند،

بنابراین کسی که از مشاوران ۱۰۰ مکتبستان، مشاوره می‌گیرد باید از هر حیث خیالش راحت باشد.

 

 • تمام مواردی که گفته شد در دانش‌آموز ایجاد انگیزه می‌کند و اگر به هر دلیل باز دانش‌آموز ناامید شد و از ادامه راه دلسرد شد مشاور او را تنها نخواهد گذاشت و مدام توانایی‌های او را به وی گوشزد می‌کند و به ادامه راه دلگرم می کند.

 

 • روش‌های صحیح تست زنی، روش صحیح مطالعه، معرفی کتابهای کمک درسی، روش‌های خلاصه نویسی، چگونگی مرور درس‌ها، نکات کلیدی و…. مواردی هستند که یک مشاور کنکور می‌تواند به دانش آموز کمک کند.

 

 • در نهایت تاثیر مشاوره زمانی خود را نشان می‌دهد که مشاور همیشه در دسترس باشد و تمام روند پیشرفت دانش‌آموز را پیگیری کند و او را بیازماید، و هر روز یا هر چند روز یک بار با او تماس تلفنی داشته باشد و او را تشویق به ادامه برنامه و خواندن مطالب مهم کند؛

 

تمام موارد یاد شده فقط با همراهی یک مشاور میسر است و انسان به تنهایی نمی‌تواند مسیرهای یاد شده را طی کند،

شاید چندین برابرِ زمانی که با یک مشاور است مطالعه کرده و درس خوانده و زمان گذاشته ولی چون در مسیر صحیح نبوده شکست خورده.

 

ایده‌ی عالی مشاوران ۱۰۰ مکتبستان برای داوطلبان کنکور:

به پکیج مشاوره تلفنی بهترین دوست، همراه، پشتیبان و راهنما برای شما عزیزان خواهد بود،

 

خدمات مشاوران ۱۰۰ مکتبستان به چه صورت است؟

 1. دانشجوی پزشکی که مشاور تلفنی و گام‌به‌گام شماست هر روز در صورت نیاز با شما تماس می‌گیرد و روند مطالعه شما را پیگیری می‌کند و در صورت نیاز شما را راهنمایی می‌کند؛
 2. هر شب از طریق تلگرام پیگیری می‌شوید و به شما انگیزه می‌دهد؛
 3. هر زمان سوالی داشتید یا مشکلی پیدا کردید و احتیاج به انگیزه پیدا کردید می‌توانید با مشاوره، مستقیماً از طریق تماس یا مسیج با ایشان در میان بگذارید و این یک مزیت فوق‌العاده است؛
 4. برنامه هر فرد کاملاً شخصی و مختص به خود اوست؛
 5. برنامه‌ریزی دقیقا برای شخص شما ریخته می‌شود و بر اساس توانایی‌ها و روحیات شما تنظیم می‌شود و به صورت هفتگی برای شما ارسال می‌شود تا خود روز کنکور.
 6. در نهایت ارزیابی ماهانه، حتی مشاوره تخصصی درس به درس، از شما صورت می‌گیرد و نقاط ضعف و قوت شما مشخص می‌شود.

 

خلاصه کلام:

برنامه‌ای که ما برای شما عزیزان در مشاوران ۱۰۰ مکتبستان تدارک دیده‌ایم شامل تمام موارد مورد نیاز شماست، اینکه چه منابعی را مطالعه کنید، تعداد مرور‌ها، چه نوع تست‌هایی برای آمادگی کنکور برای شما لازم است، مهارت‌های تست‌زنی، مباحث مهم و کلیدی، معرفی دی‌وی‌دی‌های با ارزش، ایجاد انگیزه و….

 

مقالات خواندنی:

قبولی در کنکور با رتبه عالی مشروط به آموختن روش‌های آسان و اصولی

آیا مشاوره کنکور ۹۹ می‌تواند سرنوشت ساز باشد؟

برنامه ریزی کنکور ۹۹

بهترین منابع کنکور ۹۹ چه منابعی می‌تواند باشد؟

عوامل موفقیت در کنکور ۹۹

خدمات دیجیتال کنکور (دیجی کنکور) چیست؟

تاثیر معدل در کنکور ۹۹

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک جلسه مشاوره رایگان

برای یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجوی پزشکی، فرم زیر را پر کنید
درخواست یک جلسه مشاوره رایگان
close-link
دریافت لینک دانلود