ضرورت کسب نمرات خوب در امتحانات نهایی سوم

این فصل برای  هر دانش آموزی، زمان برداشت محسوب شده تا ما حصل ماه ها تلاش خود را در این فصل به ثمر رساند. این روزهای باقیمانده از سال تحصیلی همانند لحظات پایانی هر مسابقه ای است که سرنوشت ساز می باشد، لذا قدرآن را دانسته و با توجه به  ضرورت کسب نمرات خوب در امتحانات نهایی سوم به چند توصیه توجه کنید:

امتحانات نهایی سوم
امتحانات نهایی سوم

ضرورت کسب نمرات خوب در امتحانات نهایی سوم

۱- گاهی اوقات شانس قبولی در یک رشته و دانشگاه خاص، تنها با کسب یک رتبه ی بیشتر(رتبه ی ۵۰۰ بجای ۴۹۹) از دست می رود و فرد مجبور است وارد دانشگاه یا شهر دیگری شود. حال با توجه به تاثیر حداقل ۲۵ درصدی نمرات کتبی سوم در رتبه‌ی کنکور سراسرس، آیا باز شکی در سرنوشت ساز بودن امتحانات نهایی سوم باقی می ماند؟ پس تلاشمان را صدچندان کنیم.

.

۲- باتوجه به اینکه حدود ۳۰ درصد سوالات کنکورسراسری از منابع درسی سال سوم دبیرستان طراحی می شود، این خود دلیل بسیار مهمی است تا زمان امتحانات را به نحو احسن پشت سر بگذاریم.

.

۳- هردانش‌آموزی خوب می داند که نقاط ضعف یا قوت او در هر درس و مبحثی در سال های گذشته، می تواند در نتیجه ی نهایی سال های آنی، موثر واقع شود. حال با توجه به سهم حدود ۵۰ درصدی پیش دانشگاهی در کنکور، می توان به راحتی حدس زد که تسلط روی مباحث درسی سوم، حداقل ۱۵ درصد در یادگیری و فهم بیشتر و بهتر مباحث پیش دانشگاهی به اوکمک خواهد کردو بطور یقین در مقایسه با دیگران رشد بالاتری خواهد داشت. از طرفی، هر ساله شاهد هستیم اکثر رتبه های برتر کنکور دارای معدل های کتبی بالایی هستند که گواه بر مطالب فوق است.

.

۴- دانش آموزان عزیز، با یک جمع بندی ساده متوجه می شوید که مباحث یک ساله ی سوم دبیرستان، خودبه تنهایی حدود بیش از ۵۰ درصد موفقیت شما را تضمین می کند.

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میخوای کل DVD های فیزیک دهم مکتبستان رو رایگان بهت هدیه بدم؟

شمارتو اینجا بنویس، واست میفرستم
دریافت DVD
close-link
دریافت لینک دانلود