از شکست نترسید، امسال پزشکی قبول می شوید

 

از شکست نترسید، امسال پزشکی قبول می شوید

از شکست نترسید، امسال پزشکی قبول می شوید

افرادی که کنکور امسال پزشکی قبول خواهند شد، هنگام مواجهه با مشکلات، توقف نمی‌کنند.

 

اگر یک وقت در آزمونشون خراب‌کاری کنند، سعی نمی‌کنند آن را نادیده بگیرند. با آن رو به رو می شوند و آن را می پذیرند و جبرانش می کنند. آنها اجازه نمی‌دهند اشتباهات‌شان مانع رسیدن آنها به اهداف‌شان شود. درعوض، به این اشتباهات فقط به‌چشم لحظاتی ساده در زندگی‌شان نگاه می‌کنند. آنها اشتباهات‌شان را می‌پذیرند، از آنها درس می‌گیرند و به‌سراغ هدف بعدی در فهرست کارهایشان می‌روند.

 

جانی کَش: «از شکست نهراسید؛ از آن به‌عنوان پله‌ی ترقی استفاده کنید. در را به‌روی گذشته ببندید. سعی نکنید اشتباهات را فراموش کنید، اما در کنارشان متوقف هم نشوید و به آنها اجازه ندهید حتی ذره‌ای از انرژی، زمان یا آزادی عمل شما را بگیرند.»

امسال می تواند سال رویایی زندگی شما باشد. سالی که پسوند دکتر به اسم شما اضافه خواهد شد. ولی شاید تا اینجا اشتباهاتی داشته اید. شاید خوب تلاش نکرده اید. ولی امروز وقت جبران است. ما مقدمات جبران گذشته را برای شما فراهم کرده ایم. وقت آن رسیده از گذشته درس بگیرید و امروز خود واقعی تان باشید. همان کسی که هیچ گاه تسلیم نخواهد شد. ما به شما کمک می کنیم در طی ۴ماه کل دروس را سه بار بخوانید و کم کاری گذشته را جبران کنید و همین امسال پسوند دکتر را به اسم خود بیفزایید. لینک زیر را که در مورد برنامه ۴ماهه است را ببینید:
https://maktabestan.ir/barname

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود