شهریور ماه چطوری درس بخونیم؟

شهریور ماه چطوری درس بخونیم :::

.

۱-دوران طلایی چیه؟

میشه گفت دوران طلایی یعنی دورانی که بقیه درس نمی خونن و ما درس می خونیم و جلو می افتیم.می گن عید نوروز و اواخر شهریور و اوایل مهر دوران طلایی ان ولی من می گم اگه برنامه ریزی درست نداشته باشید مثل خیلی های دیگه این دوران رو از دست می دید.پس این دوران به شرطی طلایی هست که حواستون رو جمع کنید.

۲-سال تحصیلی را شروع کنید.

اگه واقعا می خوایید تو شهریور ماه جلو بیفتید به نظر من از همین امروز سال تحصیلی تون رو شروع کنید و جوری درس بخونید که قراره طول سال و نزدیکی های کنکور هم همونطور بخونید.این کار باعث میشه که مهر ماه رو با یه روحیه خیلی خوب شروع کنید.البته برخی مدارس چهار فصل هستن و کارشون خیلی وقته که شروع شده.اونایی که تصمیم دارن انرژی شون رو ذخیره کنن!! این حرفا رو بذارن کنار. نگران نباشید انرژی کم نمیارید.

شهریور ماه چطوری درس بخونیم؟
شهریور ماه چطوری درس بخونیم؟

۳-استراحت موقوف!

نه به این شدت! نمی گم کلا استراحت نکنید. ولی کل شهریور رو هم به استراحت و مسافرت نگذرونید. همونطور که گفتم سال تحصیلی برای شما شروع شده و منطقی که طول سال هم مسافرت نرید.اگه خانواده تون برنامه ریزی کردن و شما هم خیلی دلتون می خواد که این تعطیلی شهریور رو برید مسافرت اشکال نداره ولی خداییش بقیه ش رو هم هدر ندید.

۴- قدر آزمون هاتون رو بدونید.

اگه تو آزمونی شرکت می کنید و تو شهریور آزمون داره خیلی جدی برا آزمون هاتون آماده بشید.  یه آزمون جامع هم دارید که اوایل مهر برگزار میشه. این آزمون هم مهمه.

بهترین مشاور کنکور + مشاوره کنکور تلفنی | برنامه ریزی توسط رتبه های برتر

۵- مرتب تکلیف بنویسید.

تو شهریور تکلیف نویسی رو خوب یاد بگیرید. این باعث میشه در طول سال راحت تر تکلیف بنویسید و خیلی جلو بفتید. ( در مورد تکلیف نویسی در پست های بعدی توضیح میدم)

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود