روزهای پایانی کنکور

روزهای پایانی کنکور
روزهای پایانی کنکور

سلام و اوقات به کام :-)، الان که دارم این نامه رو می نویسم اواسط خرداد ماهه و روزهای پایانی کنکور است و کنکور بیش از پیش داره خودنمایی می کنه و زمان این رسیده که نتیجه ی دوازده سال تحصیلتون رو ببینید.

.
این روزها که داریم به خط پایان نزدیک میشیم خیلی ها حس میکنن توانی براشون نمونده، خیلی ها دیگه امید و انگیزه ی سابق رو ندارن و خیلی ها به کنکور سال دیگه فکر میکنن؛ اما در این شک نداشته باشید که در نهایت کسی موفق میشه که در لحظات پایانی که همه به نفس نفس زدن افتادن با تمام قوا به سمت هدفش به دویدن ادامه بده.

.
یکی از علت های بزرگ شکست آدم ها ناامیدی اونها در قدم های آخره. هدف و آروزیی که درطی این دوازده سال تحصیلتون همراه شما بود رو در این روز های آخر رها نکنین و از همین الان تمرین کنین که در زندگی به آرزوها و اهدافتون خیانت نکنین و دست کشیدن از رسیدن به یک هدف یعنی خیانته به اون.

.
دوران جمعبندی یک دوران بی نهایت طلاییه و اگر کسی در تمام مدت تحصیل مطالعه کرده باشه و جمعبندی خوبی انجام نده نمیتونه نتیجه ای در خور تلاشش بگیره و همینطور کسی که در طی سال مطالعه ی خیلی زیادی هم نداشته با یک جمعبندی خوب میتونه نتیجه ای فوق العاده نسبت به میزان تلاشش بگیره.پس این دوران رو جدی بگیرید.

.

حتی افرادی که تا الان مطالعه ای نداشتن توی این مدت باقی مونده میتونن تغییر زیادی در رتبه ی کنکورشون ایجاد کنن و درسته دقیقه ی نودی بودن در تمام طول تاریخ مذموم بوده اما بازهم در طول تاریخ بودن افرادی که دقیقه ی نودی بودن و نتایج خوبی گرفتن. پس دوران جمع بندی برای هرکسی متناسب با وضعیتش اهمیت ها و فواید مخصوص به خودش رو داره.

.
تلاش کنید و در تلاش کردن برای رسیدن به اهدافتون بخیل نباشید. شب و روز فکر کردن و سوال کردن در مورد اینکه اگه تلاش کنم میشه یا نمیشه ؛نشون دهنده ی اعتماد به نفس و ایمان پایینه.کوه اعتماد بنفس و ایمان باشید و با تمام توان تلاش کنید و ذره ای در این شک نداشته باشید که هیچ تلاشی در هیچ زمینه ای بی جواب نمیمونه. وظیفه ی شما تلاش کردن و توکل بخدا و سپردن نتیجه به اونه.در تمام پروژه های بزرگ زندگیتون نیاز دارید که به یک منبع معنوی تکیه کنید چون در هیچ پروژه ای نمیتونید تمام عوامل و شرایط رو در دست داشته باشین و کنترل کنین، پس شما تلاش کنید و بقیه ی مسایل رو با خیال راحت بسپرین بخدا،باشد که موفق شوید;-)

.
و در آخر اینکه این روزها برای تجدید قوا بیشتر از قبل به اهدافتون فکر کنید و عاشق خودتون و آیندتون و آرزوهاتون باشید و با تک تک ذرات وجودتون برای رسیدن به اون ها تلاش کنید چرا که به قول سعدی شیراز ؛عاشقی کار سری نیست که بر بالین است 🙂

نامه ای از خانم دکتر سعیده سهرابی، مشاور مکتبستان، برای کنکوری های عزیز

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود