آخرین رتبه قبولی دانشگاه آزاد؟ رتبه پزشکی، ریاضی و… دانشگاه آزاد

یکی از بزرگترین اهداف و آرزوهای داوطلبان کنکور سراسری قبولی و ورود به یکی از دانشگاه های دولتی یا آزاده که عده‌ای از داوطلبان کنکور تلاش می‌کنن تا در دانشگاه آزاد قبول بشن و برای رسیدن به این هدف شب و روز تلاش می‌کنن تا به بهترین رتبه پزشکی دانشگاه آزاد دست پیدا کنند و خیلی خوبه که داوطلبان از درصدها و ترازهای قبولی سا‌ل‌های قبل اطلاعات کامل و جامعی به دست آورند.

تا در طول یک سال که دارن خودشونو برای کنکور آماده می‌کنن از حدود رتبه برای پزشکی آزاد آگاه باشن و مدام خودشونو محک بزنن و ببینن ترازهای کسب شده در طول سال چقدر با آخرین رتبه قبولی دانشگاه آزاد فاصله داره و همیشه سعی کنن تراز خودشونو به ترازهای قبولی نزدیک کنن یا بتونن با تلاش فراوان خودشونو به بالاترین ترازها نزدیک کنن و از قبولی خودشون در آینده اطمینان پیدا کنن.

تو این پست یه جدول از قبولی‌های آزاد در رشته پزشکی رو واستون گذاشتیم. تقریبا باهاش میشه رتبه قبولی دانشگاه آزاد، درصدهای مورد نیاز واسه دانشگاه آزاد و ظرفیت رشته پزشکی در دانشگاه‌ های آزاد مختلف دست یافت و میشه حدس زد که رتبه لازم برای رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد و تراز قبولی پزشکی دانشگاه آزاد تقریبا به چه صورته.

 • رتبه قبولی دانشگاه آزاد
 • رتبه پزشکی دانشگاه آزاد

رتبه قبولی دانشگاه آزاد ( رتبه قبولی آزاد پزشکی )

سلام. تو این پست یه جدول از قبولی های آزاد در رشته پزشکی رو واستون گذاشتم. تقریبا باهاش میشه رتبه قبولی در دانشگاه آزاد ، درصدهای مورد نیاز واسه دانشگاه آزاد و ظرفیت رشته پزشکی در دانشگاه های آزاد مختلف دست یافت.

رتبه قبولی دانشگاه آزاد

تاثیر دانستن درصدها و تراز‌های سال قبل برای کسب رتبه پزشکی دانشگاه آزاد؟

دانستن درصد‌ها و ترازهای سال قبل، اگر چه شما را به یک تخمینی از تراز قبولی پزشکی دانشگاه آزاد امسال میرسونه و صد در صد نیست، ولی به خاطر تشابه سوالات و شرایط مشابه کنکور امسال با سال قبل، حداقل تا ۹۰ درصد شما را به یک باور میرسونه و برای نزدیک شدن به رتبه لازم برای رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد و پزشکی آن نزدیک می‌کنه و خیلی کمک کننده است.

زمان و نحوه انتخاب رشته کنکور 94 دانشگاه آزاد

حتی این نوید را هم می‌تونیم به شما بدیم که اگه درصدها و رتبه شما بهتر از درصدهای ذکر شده در این مقاله باشه، شانس زیادی برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد خواهید داشت. ولی باز نباید این تخمین رتبه را ملاک اصلی قرار بدید، چون پذیرش دانشجو غیر از درصد و تراز، به خود پذیرش دانشگاه‌ها نیز بستگی داره،

برای مثال: ممکنه تا سال قبل، تا رتبه ۴۰۰۰ پذیرش می‌کرد ولی سال جدید به دلیل کاهش ظرفیت پذیرش، این رتبه تا ۳۰۰۰ کشوری هم پایین بیاد؛ یا برعکس، ممکنه به دلیل افزایش ظرفیت پذیرش، تا ۵۰۰۰ هم افزایش پیدا کنه. بنابراین سعی کنید برای کسب درصد و تراز، همیشه حد بالای تراز قبولی پزشکی دانشگاه آزاد را بگیرید تا ضرر نکنید.

اطلاع از تراز‌های سال قبل و کارنامه قبولی دانشگاه آزاد برای رسیدن به رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد منطقه ۳ و سایر مناطق، یک دید کلی به داوطلبان میده و بهتر از اینه که هیچ زمینه و تخمینی از درصد و ترازهای سال قبل نداشته باشید.

انتخاب رشته در دانشگاه آزاد به چه شکل می باشد؟

داوطلبان کنکور سراسری، پس از شرکت در کنکور می توانند در فرایند انتخاب رشته دانشگاه آزاد شرکت کنن. داوطلبان می توانند با توجه به اون رتبه‌ ای که در کنکور سراسری کسب کردند، در دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنند و داوطلبان با دونستن رتبه کنکور سراسری می توانند پیش‌بینی درستی از رتبه پزشکی، ریاضی و… دانشگاه آزاد داشته باشن.

حدود رتبه برای پزشکی آزاد

تمایل داوطلبان به انتخاب رشته پزشکی دانشگاه آزاد:

به علت تمایل زیاد داوطلبان کنکور رشته ‌های پزشکی و پیراپزشکی، در چند سال اخیر رقابت بسیار چشمگیری در کنکور تجربی ایجاد شده و همین رقابت زیاد، باعث شده تا بسیاری از داوطلبان کنکور تجربی، به انتخاب رشته پزشکی دانشگاه آزاد، در کنار دانشگاه دولتی علاقه‌مند باشن، لذا سوالات زیادی در خصوص رتبه پزشکی دانشگاه آزاد براشون پیش میاد.

دانلود دفترچه انتخاب رشته "دانشگاه آزاد" کنکور 93

تخمین رتبه پزشکی، ریاضی و… دانشگاه آزاد:

نمیشه پیش ‌بینی کرد که در سالی که میاد، رتبه قبولی پزشکی، ریاضی و… دانشگاه آزاد چگونه است؟ ولی با در نظر گرفتن رتبه ‌های سال‌ های قبل، میشه به یه تخمین نزدیک به واقعیت رسید. برای پیش‌بینی رتبه قبولی پزشکی ریاضی و….دانشگاه آزاد، سالی که می ‌خوایم کنکور بدیم، بیشترین تشابه را سال قبل داره و ما باید سال قبل را ملاک مقایسه قرار بدیم(به لحاظ تعداد شرکت‌ کنندگان و رقابتی). مثلاً در رشته پزشکی، سال قبل رقابت زیاد بوده و مسلما امسال هم رقابت زیادی وجود خواهد داشت، بنابراین طبیعتا وقتی جایی رقابت زیاد باشه، تلاش و جدیت هم باید زیاد باشه.

درصد دروس برای قبولی پزشکی دانشگاه آزاد

به این جدول نگاه کنید و یک شناخت کلی بدست آورید.

حدود رتبه برای پزشکی آزاد

سهمیه‌های موثر در رتبه پزشکی دانشگاه آزاد:

داوطلبانی که علاقمندند در رشته پزشکی دانشگاه آزاد ادامه تحصیل بدن، باید تراز موثر در سهمیه عادی در زیرگروه ۱ تجربی را کسب کنن. البته باید اینو در نظر داشته باشین که تاثیر بومی گزینی و سهمیه مناطق در انتخاب رشته پزشکی دانشگاه آزاد تاثیری نداره و سهمیه ‌های موثر برای دانشگاه آزاد، سهمیه ایثارگران و بسیج فعاله یا سهمیه عادی.

پذیرش در دانشگاه آزاد تنها از طریق آزمون کنکور سراسری:

دانشگاه آزاد در رشته پزشکی، ثبت ‌نام بدون آزمون کنکور نداره، یعنی شرط ورود به دانشگاه آزاد، تنها شرکت در کنکور سراسریه. همچنین داوطلبان می ‌توانن با شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۰، بار دیگه شانس خودشونو برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد امتحان کنن.

سوالات رایج راجع به انتخاب رشته کنکور

آخرین رتبه پذیرش دانشگاه آزاد:

برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد، برای تخمین شانس قبولی، صرفا آگاهی از تراز آخرین نفر قبولی در هر رشته ‌محل کافیه، بنابراین اگه علاقه‌ مندان کلیه رشته ‌ها، آخرین تراز قبولی سال گذشته دانشگاه مورد نظر را ببیند، با مقایسه تراز امسال ‌شان، از شانس قبولی در رشته مورد نظرشان مطلع میشن؛ اینجا باید در نظر داشته باشین، عده‌ای از داوطلبان نمره ‌ای که در کنکور کسب کردن، نمره و تراز مرزیست، یعنی رتبه آنها بسیار نزدیک به مرز قبولی در رشته مورد نظره، بنابراین برای این دسته از عزیزان فرایند انتخاب رشته نقش بسیار حیاتی داره و اگه انتخاب رشته اصولی و حرفه‌ای انجام نشه معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار این عزیزان خواهد بود، لذا پس از کسب رتبه پزشکی دانشگاه آزاد نوبت به انتخاب رشته می‌رسه، که از کسب رتبه خیلی مهم‌ تره؛ پس در انتخاب رشته بسیار دقت کنید و بهتره از فردی وارد و خبره کمک بگیرید.

برخی از سوالات متداول 

رتبه لازم برای رشته های پیراپزشکی دانشگاه ازاد چقدر می باشد ؟

این موضوع بستگی به اطلاعاتی درباره جامعه آماری شرکت کنندگان دارد و نمی توان رتبه مشخصی را بیان نمود

 

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

143 دیدگاه برای “آخرین رتبه قبولی دانشگاه آزاد؟ رتبه پزشکی، ریاضی و… دانشگاه آزاد

 1. oosamirzandi@gmail.com گفته:

  سلام جزوه زیست که میگی باهاش میشه ۱۰۰ زد را باید سال خودمون بخریم یعنی من که مینوت ۲ سال دیگه کنکور بدم بهتره بخرم یا حالا ؟
  اصلا تغییری میکنه زیست؟

 2. فاطمه گفته:

  باسلام ببخشید میشه برای دارو و دندون آزاد هم بگید برای امسال ۹۴ باید چنددرصد زد ؟؟ خیلی برام حیاتی من دانشجو سال ۳ هوشبری هستم حتما باید امسال قبول شم راهنماییم کنید لطفا

 3. نظری گفته:

  ببخشید نمیدونم این سوالو کجا بپرسم.
  برای خرید پیکج طلایی هنوز وقت هست؟؟میرسم تاکنکوربخونم دیگ؟
  من اصلا اوضاع درسام میزون نیس. خیلی نگرانم.از همه هم بیشتر نگران زیستم هستم. من درصد بالای ۸۰میخوام براش اما نمیدونم اشکالم کجاس که باوجود اینکه خیلی میخونم از۳۰بالاترنزدم هنوز….

 4. سلام گفته:

  سلام من مدتیه از درس دور موندم ۲۳سالم هست وقصد دارم کنکور تجربی بدم رشتم ریاضی بوده لا پهرتبه ای میتونم ازاد پرستاری یا مامایی قبول بشم تا کنکور چیکار کنم قبول شم ممنون جوابمو بدید حتما باتشکر

 5. اننا گفته:

  سلام من می خوام برا ی کنکور ۹۵ پزشکی درس بخونم .رشته دبیرستانم ریاضی بوده خودم معلم ابتدایی هستم لطفا راهنماییم کنید چطور میتوانم بهترین نتیجه رو بگیرم.

 6. ژینو گفته:

  سلام ببخشید من امسال با استرس زیاد کنکورم رو داغون کردم.میخواهیم ببینم با چه رتبه ای میتوانم دندان آزاد تهران قبول شم؟

 7. سمیه گفته:

  سلام من پارسال رتبم سیزده هزار شد امسال شدم هفت هزار منطقه ی سه آیا پزشکی یا دندان پزشکی یا داروسازی آزاد قبول نمیشه ؟ من از بندر عباسم

 8. هادی گفته:

  سلام من رتبه ی ۸۰۰۰ اوردم میخواستم بببینم میتونم پزشکی آزاد تهران یا کرج برم ؟؟ هزینه اش ترمی چقدره ؟

 9. امیر گفته:

  سلام من در منطقه ۲ رتبه ام شده ۳۸۳۵ میخواستم کمک کنید که برای کدوم دانشگاه های ازاد رشته های پزشکی سرمایه گذاری کنم؟احتمال قبولی توی کدوم دانشگاه ازاد است؟؟؟ ممنون

 10. تکتم گفته:

  با سلام
  رتبه ۷۹۵۰۲ برای قبولی در دانشگاه آزاد پیرا پزشکی در محدوده استان خراسان رضوی مناسب میباشد. لطفا پاسخ دهید. ممنون

 11. حسن گفته:

  سلام بردکتر کاویانی گلم .ایا با رتبه ۴۶۵۹ سهمیه جانبازی ۲۵ درصد و تراز ۵۳۳۷ میشه پزشکی یا دندون قبول شم ؟؟؟ ازاد یا بین الملل کدوم درصدش ییشتره و کجا ممرسی از جواباتون متتظر پاسخم

 12. الیسا گفته:

  سلام میخواستم بدونم با رتبه۴۷۰۰۰منطقه۲ زیر گروه۱ و تراز۵۹۹۶ میتونم دانشگاه ازاد سمنان یا تهران علوم ازمایشگاهی یا اتاق عمل بخونم؟؟؟

  • احمد گفته:

   باعرض سلام وخسته نباشید
   دوستان من دوتا سوال داشتم ممنون میشم جوابشونو بدید…..اولی این که من بارتبه ی ۳۹۰۰۰ منطقه۳ احتمال قبولی دررشته هایی مثل(پرستاری.اتاق عمل.بهداشت)را در دانشگاه آزاد رو دارم یانه؟؟والبته بدون سهمیه وبامعدل۱۲
   و دومین سوالم اینه که احتمال قبولی در رشته هایی که دربالا براتون نوشتم دردانشگاه آزادبیشتره یادانشگاه بین المللی(پردیس)

 13. بهلولی گفته:

  سلام ببخشید من با رتبه ی ۱۲۰۰۰ میتونم رادیولوژی آزاد یا هوشبری یا اتاق عمل آزاد قبول شم..خواهش میکنم جوابمو بدید توروخدا زود جوابمو بدید

 14. مریم گفته:

  سلام رتبه ی من ۵۶۰۰۰ است ایا من میتونم در رشته ی پرستاری یا مامایی یا اتاق عمل یا هوشبری یا علوم ازمایشگاهی در یکی از شهرهای رشت یا زنجان یا قزوین یا تهران قبول بشم من منطقه ۳ هستم وساکن یکی از شهر های زنجان

 15. کنکوری گفته:

  سلام تو رو خدا جوابمو بدید من امسال رتبه ی زیرگروه یکم شده ۲۹۰۰۰ و رتبه منطقه سه شدم ۳۳۰۰۰ بنظرتون پرستاری ازاد ارومیه و شهرستانهای اطرافش رو قبول میشم خاهشا جواب بدید؟؟؟؟

 16. فاطمه گفته:

  سلام رتبه ی من ۲۳۰۰۰منطقه ۳ است میخاستم بدونم تو چه رشته ای امکان قبولیم هست از لحاظ مالی مشکلی برای دانشگاه آزاد وبین الملل ندارم لطفا راهنمایم کنین

 17. الشن گفته:

  سلام.ببخشید درصد های لازم برای قبولی در رشته دندانپزشکی ازاد‌ و بین الملل در چه حدودی بایدباشه؟ معدلم ۱۷.۵۷ و منطقه ۳هستم

 18. نگین گفته:

  سلام.برای قبولی در رشته ی رادیولوژی دانشگاه ازاد استان تهران یا البرز رتبمون باید زیر چند باشه؟برای مامایی چطور؟
  ممنون میشم زودتر جواب بدید.

 19. مينا گفته:

  سلام پارسال ٢٤٠٠٠شدم رتبه كشوري١٥٠٠٠٠
  اما حقوق قبول نشدم ميخواستم بدونم چه رتبه اي لازمه رشته حقوق پيام نور و آزاد فقط تهران

 20. زری گفته:

  سلام خسته نباشید. یه سوال داشتم با رتبه ۲۵۰۰ منطقه یک میشه پزشکی یا دندون آزاد تبریز قبول شد؟ برای قبولی نهایتش رتبه پند باید باشه؟ ممنون میشم جواب بدید

 21. سحر گفته:

  سلام میشه منم راهنمایی کنین،کنکوری ۹۶هستم. خواستم بدونم اگه دروس عمومی حدود۶۰%بزنم و اختصاصیام پایین باشه،احتمال قبولی دندان پزشکی هست برام؟ حالا چه ازاد چه ملی.توروخدا،اگه میشه جواب بدین.ممنون

 22. فاطمه گفته:

  سلام خسته نباشید می خواستم بپرسم با رتبه ۱۸۰۰۰ میشه در دانشگاه آزاد قم یا بین المللی قشم ویا هر آزاد و بین المللی دیگه قبول شد ممنونم لطفا پایه بدین

 23. علی رضا گفته:

  سلام آقای کاویانی عزیز من رشته ام ریاضی است وکنکور تجربی شرکت کردم الان پشیمانم میتوانم دانشگاه آزاد یا بین المللی رشته های ریاضی رو انتخاب کنم برادر بزرگوار میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

 24. Faeze گفته:

  سلام.
  خواستم بدونم با رتبه ی ۱۱۰۰۰ رشته ی داروسازی یا رشته های پیراپزشکی مثه رادیولوژی و اتاق عمل و…
  میتونم تو تهران دانشگاه آزاد قبول بشم؟

 25. مریم گفته:

  سلام رتبه ی کنکور ۹۵ من با درصد جانبازی ۲۵درصد شد ۳۱۲۲در زیر گروه ۱ ایا دندان پزشکی ازاد شیراز میتونم قبول شم ؟

 26. gizgartal گفته:

  سلام.با رتبه ی ۲۹۹۱۳ و منطقه ی ۲ واهل ارومیه هستم.میتونم از یکی از رشته های پرستاری.مامایی.هوشبری.اتاق عمل دانشگاه آزاد ارومیه قبولشم؟؟

 27. gizgartal گفته:

  سلام.با رتبه ی ۲۹۹۱۳ و منطقه ی ۲ واهل ارومیه هستم.میتونم از یکی از رشته های پرستاری.مامایی.هوشبری.اتاق عمل دانشگاه آزاد ارومیه قبولشم؟؟

 28. شکیبا گفته:

  سلام ببخشید من رتبه ی ۳۹۰۰ منطقه ی ۱هستم میخواستم ببینم امکان داره پردیس اصغهان دارو یا ازاد نجف اباد پزشکی ببارم؟؟؟؟؟؟؟ لطفا برام ایمیل کنید مرسی

 29. مهسا گفته:

  با سلام
  ببخشيد من اهل تبريز هستم ميتونم ازاد زاهدان پزشكي بزنم؟يعني ميشه ازاد يك شهر ديگه اي رو بزنم يا فقط بومي برميدارن؟

 30. کیمیا گفته:

  سلام خسته نباشید
  رتبه تجربی من با احتساب سهمیه ۶۰۰۰شده میخوام بدونم احتمال قبول شدن در دانشگاه آزادپزشکی رو دارم؟ ممنون

 31. سارا گفته:

  سلام.. ببخشید اون جزوه زیست شناسی که میگید میشه باهاش۱۰۰درصد زد از کجا باید خریداری کنم.. و اینکه هزینش چقده؟؟

 32. مهسا گفته:

  سلام وقت بخیر, رتبه کل در سهمیه م شده١٢٨٨١٢ماکزیمیم نمره کل زیر
  گروه هام هم شدم۴٣٧٨ایا می توانم دانشگاه ازاد پرستاری مشهد یا شهرستان های اطرافش قبول بشم ,ممنون میشم اگه جواب بدید,منطقه٣هم هستم ,اگر غیر از مشهدم قبول میشم ممنون میشم بگید کدوم شهر,لطفا جواب بدقدن ممنون

 33. مهسا گفته:

  سلام وقت بخیر, رتبه کل در سهمیه م شده١٢٨٨١٢ماکزیمیم نمره کل زیر
  گروه هام هم شدم۴٣٧٨ایا می توانم دانشگاه ازاد پرستاری مشهد یا شهرستان های اطرافش قبول بشم ,ممنون میشم اگه جواب بدید,منطقه٣هم هستم ,اگر غیر از مشهدم قبول میشم ممنون میشم بگید کدوم شهر,لطفا جواب بدقدن ممنون

 34. مهسا گفته:

  سلام رتبه کل درسهمیه شده١٢٨٨١٢ماکزیمم نمره کل زیر گروه شده۴٣٧٨ایا پرستاری مشهد یا شهرستان های اطرافش قبول میشم خواهشن جواب بدین منطقه ٣هستم

 35. ملیکا گفته:

  سلام خسته نباشید.خواهش میکنم جواب سوالمو بدین یک دنیا ممنوتون میشم.
  من با رتبه ۲۱هزار منطقه۳ وتراز ۶۹۹۴هوشبری ازاد یا بین الملل اصفهان یا هرجایه دیگه قبول میشم؟؟
  اولویت اولم اصفهانه
  خواهش میکنم جوابمو ایمیل کنین

  • محمدپارسا گفته:

   باید بگید رتبه در چه سهمیه ای ولی اگه رتبه کشوریتون اینه احتمال قبولیتون هست (پارسال تقریبن تا رتبه ۳۷۲۰ کشوری قبول شدن).

 36. رضا بهرامی گفته:

  سلام اقای دکتر بنده پیشتر پیامک زدم و منتظر تماس از موسسه بودم ولی خبری نشد.من رضا بهرامی هستم دیپلم فنی فوق دیپلم شبانه بودم لیسانس ناپیوسته ازاد خوندم و الان هم دانشجوی ارشد ازاد هستم میخواستم بدونم میتونم کنکور ۹۶ گروه تجربی پزشکی دولتی شرکت کنم؟ ازاد چطور؟ اگر نیاز به انصراف از مقطع ارشد هست کی باید انصراف بدم؟ بابت کمکهاتون به همه سپاسگذارم.منتظر جواب هستم اگر براتون مقدور هست جوابتون رو ایمیل کنید.با سپاس.

 37. سروش گفته:

  سلام من امسال ۹۵ کنکور تجربی دادم
  رتبه کل منطقه ۱ شد ۱۰۸۸ و رتبه زیرگروه یک شد ۱۲۷۹
  میخاستم ببینم پزشکی/دندانپزشکی دولتی کجا قبول میشم؟
  پزشکی/دندانپزشکی آزاد تهران قبول میشم؟

 38. فائزه گفته:

  سلام خسته نباشید من رتبه ۳۱۰۰۰ریاضی منطقه ۳ هستم میخواهم بدونم با این رتبه میتوانم آزاد روانشناسی بالینی های تهران رو قبول بشم یا نه؟؟؟

 39. یاسمین گفته:

  سلام
  من رتبم تو سهمیه منطقه ۱، ۴۱۴۷۹ شده . به نظرتون پرستاری آزاد تهران یا بروجرد (استان لرستان) قبول میشم؟خواهش میکنم جواب بدین مرسی….

 40. كيانا گفته:

  سلام من با رتبه ٨١٠٠٠ منطقه دو پرستاري ازاد كدوم شهر قبول ميشم هر جا باشه مهم نيست ميشه لطفا راهنماييم كنين ممنون ميشم
  و اينكه با اين رتبه شيمي دارويي ازاد علوم دارويي تهران ببول ميشم يا نه؟
  لطفا جواب بدين

 41. ش گفته:

  سلام با رتیه ی ۳۹۹۱ منطقه ی ۱ اصفهان و تراز ۸۹۴۱ میشه پزشکی ازاد کدوم شهر ها قبول شد ؟ مثلا واسه ظرفیت مازاد نجف اباد یا دانشگاه ازاد مشهد رشته ی پزشکی شانسی هس؟ جواب رو به ایمیل trnsedaghat@gmail.com ارسال کنید اگه جوابشو با اطمینان زیاد میدونید .

  • زینب گفته:

   سلام ببخشید من منطقه ۲با سهمیه عادی هستم با ترازم ۶۶۷۴ باشد میخواستم ببینم که میتونم مامایی یا پرستاری تکمیل ظرفیت یا اهواز یا آبادان قبول بشم
   (۱)

 42. zahrasadat گفته:

  سلام ایا با رتبه۶۲۱۱۸ در سهمیه منطقه دو و رتبه ۱۴۵۸۰۳کشوری میتونم پرستاری جایی ازاد برم؟مکزیمم کل زیر گروهام۵۹۱۰هستش…..جوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااب لطفا

 43. M گفته:

  سلام من رتبم خیلی خیلی بد شده
  من با رتبه ۱۲۱ هزار منطقه ۳ نمیتونم پرستاری مامایی یا علوم ازمایشگاهی دانشگاه آزاد تو یکی از شهرای استان گیلان برم؟؟؟
  خواهش میکنم یکی جواب بده

 44. امیر گفته:

  سلام.وقت به خیر ببخشید لطفا جوابمو بدید ممنونمیشم.ایا من با رتبه ی۴۰۰۰۰ منتطقه ۲ پرستاری ازاد تنکابن قبول میشم.جون هر کی دوس داری چواب بدید.ممنون

 45. zohre گفته:

  سلام من الان خودم دانشجوام ولی به دلایلی میخوام دوباره کنکور بدم
  میخواستم بدونم چه رتبه ای برای علوم ازمایشگاهی تهران نیازه؟؟
  هم دولتی رو بگین هم ازاد
  ممنون

 46. مهسا گفته:

  سلام من با رتبه ۴۶۰۰ منطقه سه میتونم پزشکی ازاد زاهدان قبول شم اگه میشه سریع ایمیل کنین دارم از استرس سکته میکنم

 47. غزاله گفته:

  سلام میخواستم بدونم رشته مامایی بهتره یاعلوم تغذیه؟من هردوروقبول شدم ولی نمیدونم کدوموانتخاب کنم

 48. مهدی گفته:

  سلام میخواستم بدونم رشته ی پیرا پزشکی آزاد چه رتبه ای رو میخواد؟؟ممنون میشم جواب بدین خیلی وقته دنبال این جواب هستم

 49. Zz گفته:

  سلام ببخشید من منطقه ی۳ با سهمیه عادی هستم ترازم هم ۶۶۷۴ است میخواستم ببینم که میتونم مامایی یا پرستاری تکمیل ظرفیت گچساران یا اهواز یا آبادان قبول بشم

 50. Saba گفته:

  سلام من الان تو کرج هستم و دیپلممو تو کرج گرفتم میخوام تو دانشگاه ازاد کرج رشته حقوق قبول بشم چه رتبه ای تو کنکور باید بیارم

 51. مهسا گفته:

  سلام من ۱۲۰۰۰ منطقه ۳ و ۵۲۰۰۰ کشور شدم البته زیرگروه هام خیلی بیشتر بوده
  با این وضعیت جایی پزشکی یا دارو ازاد یا بین الملل میارم؟

 52. امیر گفته:

  با سلام .آیا با رتیه ۱۳۰۰۰۰ منطقه دو شانس قبولی در رشته پرستاری در هر جایی و دانشگاهی را دارم.؟یا بقیه رشته های پیرا پزشکی در دانشگاههایی مثل کیش و قشم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود