خدمات دیجیتال کنکور (دیجی کنکور) چیست؟

دیجی کنکور

خدمات دیجیتال کنکور (دیجی کنکور) چیست؟

چندین سال است که به نوعی وارد دوره‌ی جدیدی در کشور شده‌ایم و روز به روز بیشتر تأثیر تکنولوژی را در زندگی روزمره‌ی خود احساس می‌کنیم. دیگر همه چیز دیجیتال شده است، از تاکسی گرفته تا فروشگاه و خدمات خانگی. تحصیل هم یکی از بخش‌های مهم زندگی روزمره‌ی ماست که تحت تأثیر این تحول دیجیتال قرار گرفته است و امروزه دانش آموزان به دنبال خدمات دیجیتال کنکور یا همان دیجی کنکور می‌گردند.

خدمات دیجیتال کنکور (دیجی کنکور) چیست؟
خدمات دیجیتال کنکور (دیجی کنکور) چیست؟

منظور از دیجی کنکور کلیه‌ی خدمات درسی‌ است که یک دانش‌آموز کنکوری به آن نیاز دارد؛ مثلاً جزوات آموزشی و یا کلاس‌های درس. در این مطلب هم سعی داریم خدمات دیجیتال کنکوری مکتبستان را خدمت شما معرفی کنیم.

 

اصلاً خدمات دیجیتال چه فایده‌ای دارند؟

 

  • دسترسی آسان

 

یکی از امتیازاتی که ابزار دیجیتال نسبت به سایر امکانات دارند این است که دسترسی به آن‌ها آسان است. مثلاً شاید می‌خواهید در کلاس‌های استادی شرکت کنید که در شهری دیگر است، با استفاده از خدمات دیجیتال کنکور  می‌توانید به راحتی به کلاس‌های او دسترسی داشته باشید.

 

  • قیمت مناسب

 

قیمت سی دی‌ها، جزوه‌ها و کلاس‌های آنلاین و دیجیتال در دیجی کنکور نسبت به کلاس‌های خصوصی‌ که به‌صورت حضوری شرکت می‌کنید پایین‌تر است پس با استفاده از آن‌ها در هزینه‌های خود هم صرفه جویی می‌کنید.

 

 

  • مفیدتر

 

خوب این مورد چندان برای همه صدق نمی‌کند، برخی از افراد با خواندن کتاب بهتر یاد می‌گیرند و برخی فقط در کلاس‌های حضوری خوب یاد می‌گیرند؛ اما ما کاری کرده‌ایم که منابع آموزشی ما برای همه فایده‌ی کافی را داشته باشند. از هر نوع داده و منابعی استفاده کردیم تا همه‌ی دانش‌آموزان با هر سبک یادگیری بتوانند به راحتی از دیجی کنکور استفاده کنند و فایده ببرند.

 

  • صرفه جویی در زمان

شرکت در کلاس حضوری یا رفتن برای تهیه‌ی جزوات در شهر فقط همان زمانی نیست که در کلاس هستید و یا در کتابفروشی به سر می‌برید. فاصله‌ای زمانی را صرف آماده شدن می‌کنید، مدتی را در مسیر هستید و خستگی پس از بازگشت هم عملاً این امکان را نمی‌دهد که بلافاصله دوباره شروع به خواندن کنید.

 

دیجی کنکور چه بخش‌هایی را شامل می‌شود؟

در کل می‌توان موفقیت در کنکور را مثلثی متشکل از سه ضلع مشاوره، مطالعه و منابع در نظر گرفت. ما در مکتبستان هرسه ی این اضلاع را در نظر گرفتیم و همه را در قالب دیجی کنکور ارائه می‌کنیم.

 

مشاوره دیجیتال

برخی فکر می‌کنند اصلاً نیازی به مشاوره نیست و می‌توان با اتکا به خود موفق شد. خوب شاید بتوان موفق شد ولی هم احتمالش کم است و هم سخت‌تر خواهد بود. کمک گرفتن از کسانی که راه را رفته‌اند و می‌دانند چه مشکلاتی وجود دارد و راه حل‌ها چیست، رسیدن به موفقیت را خیلی راحت‌تر می‌کند.

خدمات مشاوره کنکور مکتبستان نیز به‌صورت دیجیتال ارائه می‌شود.


ما: وبینارهای کنکوری برای برنامه ریزی و شیوه‌ی مطالعه برگزار می‌کنیم؛ خدمات مشاوره آنلاین از طریق سایت داریم و مشاوره تلفنی هم ارائه می‌کنیم.

خوب همه‌ی این خدمات مشاوره کنکوری برای این است که در زمان و مخارج شما صرفه‌جویی شود. تلاش ما در زمینه‌ی دیجی کنکور این بوده که از همه‌ی مراحل آمادگی برای کنکور، از انتخاب منابع گرفته تا شیوه‌ی مطالعه و تست زنی را به شما معرفی کنیم.

 

مطالعه

«من اصلاً از ریاضی بدم میاد…»

«از همون اولشم از عربی بدم میومد…»

«خوب مبحث احتمال چقدر چرته، اصلاً متوجه نمیشم. ولش کن حالا نمی خونمش»

این جملات برای شما آشناست؟ اگر اینطور است پس حتماً در مطالعه‌ی شما مشکلی پیش آمده است.

زندگی سخت است اما غیر ممکن نیست.

ما هم در دیجی کنکور باور داریم که هیچ غیر ممکنی وجود ندارد. برای همین اگر فکر می‌کنید در مطالعه مشکل دارید، درس‌ها سخت هستند و نمی‌دانید اصلاً مطالعه‌ی کنکوری یعنی چی به شما کمک می‌کنیم. اساتید مجرب می‌توانند به شما کمک کنند تا  بفهمید که دقیقاً باید چطور مطالعه کنید تا بتوانید یکی یکی تست‌های کنکور را بزنید.

 

منابع

«اگر ۸ ساعت برای قطع کردن درختی وقت داشتم، ۶ ساعتش را صرف تیز کردن تبرم می‌کردم.»

آبراهام لینکلن

دانش‌آموزی امسال کنکور دارد  و کتابی را برای ریاضی خریده است. کتاب را چند بار می‌خواند ولی باز هم در آزمون‌های آزمایشی نتیجه نمی‌گیرد، ناامید می‌شود و کمتر ریاضی می‌خواند. در نهایت سر جلسه‌ی کنکور هم از همان ریاضی ضربه می‌خورد و مجبور می‌شود پشت کنکور بماند. آن هم موقعی که سؤالات کنکور هر سال تغییر می‌کنند و قبول شدن در رشته‌ی دلخواه سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود.

خوب خدمات دیجیتال کنکور برای همین است که شما از هر جایی بتوانید به بهترین منابع دسترسی داشته باشید. منابعی که توسط افراد مجرب و کاربلد تنظیم شده‌اند تا بتوانید طعم شیرین درس خواندن و تست زدن واقعی را متوجه شوید.

منابع کنکوری که در دیجی کنکورِ مکتبستان ارائه می‌شوند برای همه‌ی دانش‌آموزان هستند. دانش‌آموزانی که وقت چندانی ندارند و می‌خواهند هرچه زودتر برای آزمون سرنوشت ساز کنکور آماده شوند می‌توانند منابع و جزوات مناسب خود را پیدا کنند؛ دانش‌آموزانی که می‌خواهند مرور مباحث را بخوانند یا می‌خواهند دروس اختصاصی را به بهترین نحو یاد بگیرند می توانند با استفاده از این پکیج‌ها به خواسته‌ی خود برسند.

«خوب به ساعت نگاه کنید، کاری که می‌کند شما هم انجام دهید، به این کار ادامه دهید.»

سام لونسون

منظور لونسون در اینجا دقت و نظم است. دقت و نظم است که شما را به هدفتان می‌رساند. شاید همه‌ی پکیج‌های دیجی کنکوری ما را بخرید، شاید از همه‌ی خدمات دیجیتال کنکوری ما استفاده کنید ولی تا زمانی که نتوانید استفاده‌ی منظم آن‌ها را در خود ایجاد کنید نمی‌توانید تأثیر آن‌ها را متوجه شوید.

«خوب، بهتر ، بهترین. هرگز این عملکرد را متوقف نکن. تا خوبت بشود بهتر و بهترت بشود بهترین.»

سنت جرمی

ما هم در دیجی کنکور تلاشمان این است که خوب شما بهتر شود و بهتر شما بشود بهترین. سعی می‌کنیم قدم به قدم با شما باشیم و کمکتان کنیم که به هدفتان برسید.

 

 

مقالات خواندنی:

قبولی در کنکور با رتبه عالی مشروط به آموختن روش‌های آسان و اصولی

آیا مشاوره کنکور ۹۹ می‌تواند سرنوشت ساز باشد؟

برنامه ریزی کنکور ۹۹

بهترین منابع کنکور ۹۹ چه منابعی می‌تواند باشد؟

عوامل موفقیت در کنکور ۹۹

آیا سوالی در مورد این مطلب دارین؟

هر سوالی در مورد این پست دارین در بخش کامنت ها بپرسین، مشاورین دانشجوی پزشکی مکتبستان در کوتاهترین زمان پاسخ میدن.مشاوره کنکور
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت لینک دانلود