در نیمسال دوم بیش تر تستی بخوانم یا بیش تر به مطالعه ی تشریحی کتاب بپردازم؟

در نیمسال دوم بیش تر تستی بخوانم یا بیش تر به مطالعه ی تشریحی کتاب بپردازم؟

یکی از سوالات مهمی که ممکن است برای هر کنکوری پیش بیاید، این است که در نیمسال دوم بیش تر تستی بخوانم یا بیش تر به مطالعه ی تشریحی کتاب بپردازم؟ در این مطلب میخواهیم تا حد زیادی به این سوال پاسخ بدهیم و راه حل مناسبی را برای آن در اختیارتان قرار بدهیم.

اگر یک کنکوری هستید و می خواهید بدانید در نیمسال دوم بیش تر تستی بخوانم یا بیش تر به مطالعه ی تشریحی کتاب بپردازم؟ حتما این مطلب را تا انتها بخوانید.

در نیمسال دوم بیش تر تستی بخوانم یا بیش تر به مطالعه ی تشریحی کتاب بپردازم؟

در نیمسال دوم بیش تر تستی بخوانم یا بیش تر به مطالعه ی تشریحی کتاب بپردازم؟

نیمسال دوم به چهار بخش تقسیم میشود:

  1. از هم اکنون تا دوران طلایی نوروز: درس های پیش ۲ و پایه ی متفاوت با نیم سال اول را می خوانید و بیشتر بر روی مطالعه ی کتاب تأکید می کنید و برای درک بیش تر، تمرین تستی انجام می دهید. بسیاری از مباحث پیش ۲ را تازه یاد گرفته اید و باید برای تست زدن عجله کنید.
  2. دوران طلایی نوروز: در این ایام شما درس های پیش ۱ و پایه ای را که در نیمسال اول خوانده اید مرور می کنید و این بار تأكید شما بیشتر بر روی تست زدن خواهد بود. بهترین منابع، کتاب نوروز و کتاب زرد عمومی و کتاب های جمع بندی پیش و پایه است. در این قسمت، نگرانی شما در مورد مباحث عقب افتاده ی پیش ۱ و پایه با تمرکز بر کتاب درسی یا جزوه به صورت تشریحی برطرف خواهد شد
  3. بعد از دوران طلایی نوروز تا ابتدای دوران جمع بندی: در این دوران، همان کارهایی را که قبل از دوران طلایی نوروز انجام میدادید ادامه میدهید؛ ولی لازم است از کتاب زرد عمومی، زمان ویژه ای را برای درس های عمومی اختصاص دهید.
  4. دوران جمع بندی: در این دوران با توجه به تکنیک سه روز یک بار، به حل تست های کتاب زرد (مجموعه کنکورهای سال های قبل) به صورت مجموعه ای خواهید پرداخت.

 

برای اطلاع از شرایط تهیه محصولات و استفاده از خدمات مکتبستان کلمه ی “کنکور” را به شماره ۳۰۰۰۷۰۰۴۹۰ پیامک کنید تا مشاورین ارشد ما با شما تماس بگیرند و به طور کامل راهنماییتون کنند.
یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

توصیه های مهم برای هفته ی آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود