دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی سال ۹۷-۹۸ | ۴۹ سوال قلم چی تمام رشته‌ها

دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی سال ۹۷-۹۸

دانلود سوالات آزمون‌های قلم چی سال ۹۷-۹۸، اقدامی تکمیلی در مسیر آمادگی هر چه بیشتر داوطلبان برای کنکور است. می‌دانیم که موفقیت در کنکور، مستلزم برنامه‌ریزی دقیق، تلاش و پشتکار است اما این سه مؤلفه بدون وجود سنجش و ارزیابی، به‌مثابه تکه‌های یک پازل ناقص هستند. داوطلبان کنکور ۹۹ به‌موازات پیشرفت در مطالعه‌ی کمّی دروس، نیازمند انجام ارزیابی‌های دقیق کیفی از میزان تسلط آن به مباحث مطالعه شده بوده و دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی و پاسخگویی به آن‌ها می‌تواند یک معیار خوب برای انجام این ارزیابی باشد.

دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی سال 97-98 | 49 سوال قلم چی تمام رشته‌ها
دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی سال ۹۷-۹۸ | ۴۹ سوال قلم چی تمام رشته‌ها

اهمیت دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی

دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی چه اهمیت و ضرورتی دارد؟ همان‌گونه که می‌دانیم، درصد قابل‌ توجهی از داوطلبان کنکور جهت آمادگی هر چه بیشتر برای این رویداد علمی مهم، در آزمون‌های آزمایشی موسسات مختلف بالاخص آزمون‌های آزمایشی قلم‌چی ثبت‌نام نموده و بر اساس بودجه‌بندی‌های انجام‌شده، هر دو یا سه هفته یک‌بار در آزمون‌های آن موسسه شركت می‌کنند. شبیه‌سازی فضای کنکور و قرار گرفتن در جوّی مشابه آن، یکی از بارزترین مزایای شرکت در آزمون‌های آزمایشی است . اما از طرفی قطعاً می‌دانیم شرکت در آزمون‌های آزمایشی، مستلزم پرداخت هزینه‌ایست که ممکن است تقبل آن برای بسیاری از خانواده‌ها دشوار باشد.

اینجاست که دانلود سؤالات آزمون‌های قلم‌چی می‌تواند یک راهکار جایگزین و ایده‌آل باشد. البته کم نیستند داوطلبانی که  در آزمون‌های آزمایشی مؤسساتی غیر از کانون فرهنگی آموزش شرکت می‌کنند، اما به‌موازات آن، از هر فرصتی برای بررسی منظمِ سؤالات آزمون‌های آزمایشی دیگر نیز بهره می‌برند و در این حالت، دریافت سوالات آزمون‌های کانون به دلیل سابقه طولانی این موسسه و طرح سوالات نکته دار، مفهومی و دارای بار آموزشی در آزمون‌های آن معمولاً اولویت اول این دسته از داوطلبان است.

برخی داوطلبان نیز بی‌آنکه اعتقادی به شرکت در آزمون‌های آزمایشی داشته باشند، ترجیح می‌دهند هرازگاهی علاوه بر نمونه سوالات کنکوری موجود در کتاب‌های کمک‌درسی، سطح توانایی خود را از طریق پاسخگویی به دفترچه سوالات آزمون‌های آزمایشی موسسات مختلف بسنجند و در این حالت هم دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی در میان داوطلبان کنکوری، طرفداران زیادی دارد!

برنامه‌ریزی و دانلود سوالات آزمون‌های قلم چی

شبیه‌سازی فضای کنکور، شاید یکی از بدیهی‌ترین مزایای ثبت‌نام و شرکت در آزمون‌های آزمایشی باشد، اما همه‌چیز به شبیه‌سازی خلاصه نمی‌شود! یکی از مهم‌ترین مزایای ثبت‌نام در آزمون‌های آزمایشی، مطالعه بر اساس بودجه‌بندی هر درس و پیشرفت متوازن و همه‌جانبه در مباحث تمام دروس است. این بودجه‌بندی، یک مسیر منطقی را پیش روی داوطلبان کنکور قرار می‌دهد تا با صرف انرژی و زمان منطقی، قادر به مطالعه‌ی اثربخش مباحث درسی باشند.

توجه به برنامه‌ریزی آزمون‌های قلم‌چی، یک اقدام هوشمندانه در کنار دانلود آزمون‌های کانون است. بنابراین اگر اساساً قصد شرکت در آزمون‌های آزمایشی را ندارید، بهتر است به دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی اکتفا نکرده و علاوه بر آن، برنامه آزمون‌ها و بودجه‌بندی مربوط به هر آزمون را نیز مورد بررسی قرار دهید. بدین ترتیب می‌توانید با یک برنامه‌ریزی مشخص، پیش بروید و با طی یک فرایند منطقی، به مباحث درسی، تسلط کافی پیدا کنید.

یک ایده‌ی ابتکاری جالب این است که اگر اعتقادی به شرکت در آزمون‌های آزمایشی ندارید و در عوض، کارتان را صرفاً بر اساس برنامه‌ریزی آزمون‌های کانون و دانلود سوالات آزمون‌های‌ قلم‌چی پیش می‌برید، می‌توانید هم‌زمان با تاریخ برگزاری هر آزمون، جوّی مشابه با آن را در اتاق مطالعه‌تان ایجاد کنید. یعنی پس از مطالعه سرفصل‌های تعیین‌شده در طی هفته،  نسبت به دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی اقدام و در جوی دقیقاً شبیه به یک آزمون رسمی و در زمان قانونی، آموخته‌هایتان را محک بزنید.

اگر بتوانید به‌درستی از عهده‌ی این کار برآیید، می‌توانید ادعا کنید بدون پرداخت هزینه ثبت‌نام آزمون‌های آزمایشی، از مزایای آن‌ها حداکثر استفاده را به عمل آورده‌اید. البته بدیهی است که دسترسی به آمار و اطلاعاتی نظیر رتبه و تخمین آن یا تراز و مواردی ازاین‌دست، صرفاً از طریق ثبت نامِ رسمی در یک آزمون آزمایشی میسر خواهد بود اما اگر کمی باهوش باشید، می‌توانید با مقایسه درصدهای اکتسابی‌تان با مقادیر میانگینِ داوطلبان در هر درس، تخمین واقع‌بینانه و مناسبی از عملکردتان نسبت به سایر رقبای حاضر در آزمون داشته باشید.

دانلود سوالات آزمون‌های قلم چی با جواب

بررسی سوالات آزمون‌های قلم چی، بدون توجه کافی به پاسخ آن‌ها، خطای مهلک و رایجی است که بسیاری از داوطلبان کنکوری مرتکب آن می‌شوند. فراموش نکنید هدف از شرکت در یک آزمون آزمایشی، ارزیابی میزان توانایی شماست. پس دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی به‌تنهایی کافی نیست بلکه باید به پاسخ تشریحی همه سوالات، خصوصاً آن دسته از سوالاتی که در حل آن‌ها با مشکل مواجه شده‌اید، توجه ویژه‌ای داشته باشید. بعد از دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی با جواب، باید با سازمان‌دهی، نظم و آرامش ذهنی به بررسی آن‌ها بپردازید و از بررسی شتاب‌زده و پاسخگویی شلخته به سؤالات، جداً اجتناب کنید! بررسی جواب پرسش‌ها، علاوه بر تثبیت آموخته‌هایتان، شما را از نقص‌ها و اشکالات احتمالی آگاه کرده و در تبدیل نقاط ضعف به نقاط قوت کمکتان می‌کند. فراموش نکنید که هدف شما از دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی، ارزیابی توانایی‌ها و پوشش نقاط ضعفتان است؛ وگرنه طبیعتاً نمی‌توانید عاشق چشم و ابروی سؤالات باشید که صرفاً با یک نگاه اجمالی و کمی اختلاط با آن‌ها، بی‌خیالشان شوید! پس پاسخ هر سوال را به‌دقت بخوانید و نکات مهم و جدید را در گوشه‌ای یادداشت کنید.

مکتبستان و دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی

در راستای تامین هرچه بهتر نیازهای آموزشی بالاخص در زمینه پاسخگویی به حجم بالای تقاضا نسبت به دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی، مکتبستان قصد دارد مجموعه طبقه‌بندی‌شده و کاملی از سؤالات و پاسخ آزمون‌های قلم‌چی را در دسترس داوطلبان عزیز کنکوری قرار دهد. این مجموعه هم‌زمان با برگزاری آزمون‌های هفتگی کانون، مستمراً به‌روز شده و لینک‌های دانلود سوالات آزمون قلم‌چی دوازدهم تجربی، لینک‌های دانلود سوالات آزمون قلم‌چی یازدهم تجربی، لینک‌های دانلود آزمون‌های قلم‌چی دهم ریاضی و … با یک سازمان‌دهی مشخص در معرض انتخابتان قرار می‌گیرد تا بدین ترتیب امکان دسترسی سریع شما خوبان به مجموعه مدنظرتان فراهم شده باشد.

سخن آخر

همان‌طور که گفتیم، دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی و پاسخگویی به آن‌ها در یک فضای شبیه‌سازی‌شده، می‌تواند یک جایگزین مناسب برای شرکت در آزمون‌های آزمایشی باشد. البته مجدداً تأکید می‌کنیم که اگر برنامه‌ریزی محکم و مشخصی برای درس خواندن ندارید، مطالعه‌تان را با بودجه‌بندی آزمون‌های کانون هماهنگ کنید تا روی یک مدار و محور مشخص حرکت کرده باشید. در این مسیر، مکتبستان با فراهم کردن امکان دانلود سوالات آزمون‌های قلم‌چی، همواره در کنارتان خواهد بود.

مقالات خواندنی: 

قلم چی | قلمچی | راز افزایش تراز آزمون

کنکوری خواندن یعنی چه؟ [کنکوری خواندن چگونه باید باشد؟]

رتبه‌های برتر کنکور ۹۸ الان در چه دانشگاه‌هایی تحصیل می‌کنند؟

هزینه آزمون‌های آزمایشی کنکور چقدر است؟

برای کنکور دیر شروع کردم! [چگونه در کمترین زمان جبران کنم؟] 

 

 

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود