دانلود جزوه ادبیات فارسی دهم | تمامی فصل های ۱ تا ۱۸ رایگان

جزوه ادبیات دهم

دانلود جزوه فارسی دهم

جزوه ادبیات فارسی دهم همیشه و همه دوره ها مهم ترین درس عمومی با ضریب ۴ برای رشته تجربی بوده است. جزوه ادبیات دهم تجربی تست های متنوعی از مباحث آرایه های ادبی، قرابت معنایی، املا و واژگان و … می باشد. لذا لازم است که روی متن کتاب درسی فارسی دهم تجربی تسلط کافی داشته باشیم.

گروه آموزش مکتبستان برای شما در در یک فایل طبقه بندی شده که متناسب با ترتیب دروس در کتاب درسی می باشد، تمام مطالب مربوط به دروس مختلف فارسی دهم رو آماده کرده. تو داوطلب عزیز کنکور ۱۴۰۱ می تونی در ادامه همین صفحه جزوه مربوط به درس فارسی دهم رو در قالب یک فایل و به صورت کاملا رایگان از باکس دانلود دریافت کنی و برای تسلط بهتر به مفاهیم ابیات در حوزه های گوناگون، معانی واژگان و همچنین دستور زبان هر یک از دروس فارسی دهم از اونها استفاده کنی.

همانطور که می دانید ادبیات فارسی دهم تجربی در ۱۸ درس تالیف شده است که متناسب با ۱۸ درس ادبیات فارسی دهم می باشد و بخش قابل توجهی از سوالات کنکور را شامل می­شود. ادبیات فارسی دهم بین رشته های تجربی و ریاضی و انسانی مشترک است و این جزوه بعنوان جزوه ادبیات دهم تجربی و جزوه فارسی دهم انسانی قابل استفاده است.

حالا با ما یعنی تیم مکتبستان درس به درس پیش برید تا یک آرشیو کامل برای جزوه کامل ادبیات فارسی دهم برای خودتون جمع آوری کنین.جزوه این قسمت به صورت گزینشی از جزوات استاد خوش نظر، رمضان زاده و جباریلر می­باشد که برای شما تنظیم شده و آماده دانلود می باشد.

کلیه ابیات موجود در این دروس برای شما تحلیل شده اند و آرایه های ادبی متناسب با هر بیت برای هر قسمت به صورت مشخص و مجزا بیان شده است. همچنین معانی واژگان موجود در هریک از ابیات و البته هر متن مشخص از هریک از دروس کتاب درسی نیز به صورت جزئی و دقیق برای شما مشخص شده است.

در ادامه دستور زبان متناسب با هر درس نیز با ذکر چند مثال کلی برای شما توضیح داده شده است. در انتهای این هر درس نیز, قلمروهای گوناگون ادبیات فارسی با جزئیات دقیق مورد بررسی قرار می گیرد. مطالب و نکات مشخص شده در هر یک از دروس ادبیات فارسی دهم متناسب با کتاب درسی و همسو با بودجه بندی کنکور ۱۴۰۱ می باشد, لذا با توجه به حجم مناسب مطالبی که دارد, مورد استقبال دانش آموزان در برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ۱۴۰۱ قرار خواهد گرفت.

دسته بندی این جزوات مطابق با کتاب فارسی دهم و به این صورت می باشد.

 

دانلود جزوه فارسی دهم

فصل اول : ادبیات تعلیمی

در حوزه ادبیات تعلیمی در کتاب ادبیات فارسی دهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۱ و چاپ ۹۷-۹۸ می باشد، دو درس قرار گرفته است. درس یکم با عنوان چشمه و درس دوم با عنوان از آموختن ننگ مدار می باشد.

 

فصل دوم : ادبیات پایداری

در حوزه ادبیات پایداری در کتاب ادبیات فارسی دهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۱ و چاپ ۹۷-۹۸ می باشد، سه درس قرار گرفته است. درس سوم با عنوان پاسداری از حقیقت، درس چهارم با عنوان ادبیات بومی ۱ و درس پنجم با عنوان بیداد ظالمان می باشد.

 

فصل سوم : ادبیات غنایی

در حوزه ادبیات غنایی در کتاب ادبیات فارسی دهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۱ و چاپ ۹۷-۹۸ می باشد، دو درس قرار گرفته است. درس ششم با عنوان مهر و وفا و درس هفتم با عنوان جمال و کمال می باشد.

 

فصل چهارم : ادبیات سفر و زندگی

در حوزه ادبیات سفر و زندگی در کتاب ادبیات فارسی دهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۱ و چاپ ۹۷-۹۸ می باشد، دو درس قرار گرفته است. درس هشتم با عنوان سفر به بصره و درس نهم با عنوان کلاس نقاشی می باشد.

 

فصل پنجم : ادبیات انقلاب اسلامی

در حوزه ادبیات انقلاب اسلامی در کتاب ادبیات فارسی دهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۱ و چاپ ۹۷-۹۸ می باشد، دو درس قرار گرفته است. درس دهم با عنوان دریادلان صف شکن و درس یازدهم با عنوان خاک آزادگان می باشد.

 

فصل ششم : ادبیات حماسی

در حوزه ادبیات حماسی در کتاب ادبیات فارسی دهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۱ و چاپ ۹۷-۹۸ می باشد، دو درس قرار گرفته است. درس دوازدهم با رستم و اشک بوس و درس سیزدهم با عنوان گردآفرید می باشد.

 

فصل هفتم : ادبیات داستانی

در حوزه ادبیات داستانی در کتاب ادبیات فارسی دهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۱ و چاپ ۹۷-۹۸ می باشد، سه درس قرار گرفته است. درس چهاردهم با عنوان طوطی و بقال، درس پانزدهم با عنوان ادبیات بومی ۲ و درس شانزدهم با عنوان خسرو می باشد.

 

فصل هشتم : ادبیات جهان

در حوزه ادبیات جهان در کتاب ادبیات فارسی دهم که متناسب با کنکور ۱۴۰۱ و چاپ ۹۷-۹۸ می باشد، دو درس قرار گرفته است. درس هفدهم با عنوان سپیده دم و درس هجدهم با عنوان عظمت نگاه می باشد.

فرمت:PDF

حجم: ۳ مگابایت

دانلود

 

دانلود جزوه قرابت معنایی

فرمت:PDF

حجم: ۹ مگابایت

دانلود

 

دانلود تست قرابت معنایی

فرمت:PDF

حجم: ۲ مگابایت

دانلود

 

دانلود جزوه تاریخ ادبیات

فرمت:PDF

حجم: ۵ مگابایت

دانلود

 

دانلود جزوه لغت و املا

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

دانلود جزوه زبان فارسی

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

دانلود تست زبان فارسی

فرمت:PDF

حجم: ۲ مگابایت

دانلود

 

دانلود جزوه آرایه های ادبی دهم + تست آرایه ها

فرمت:PDF

حجم: ۲ مگابایت

دانلود

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

6 دیدگاه برای “دانلود جزوه ادبیات فارسی دهم | تمامی فصل های ۱ تا ۱۸ رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود