دانلود آزمون های گاج از ۹۲ تا ۹۹ [دانلود رایگان!]

سلام دوستان و همراهان همیشگی .. تو این پست قراره دانلود آزمونهای سراسری گاج رو واستون قرار بدم.

آمادگی علمی و خود باوری، لازمه موفقیت در کنکور سراسریه. این موارد، تنها با مطالعه کتاب ‌های درسی به دست نمی ‎یان. یه برنامه قابل ‌اعتماد و در کنارش یه خودسنجی استاندارد رو می ‎طلبه. اگه مباحث تقسیم ‌بندی شده رو مطالعه کنین، اما از تسلطتون روی اونها مطمئن نباشین، نمی ‎تونین با اقتدار جلو برین و همش قسمتی از حواستون به اندوخته‌ های قبلیتون؛ توجهتون به مطالعات حاضر، کمتره و پیشرفتی رو احساس نمی کنین.

آیا روش درست خود سنجی رو بلدین؟ آیا می ‎دونین یه برنامه قابل ‌اعتماد رو از کجا میشه تهیه کرد؟ این دو سؤال، حتماً به ذهن هر کنکوری هدفمندی خطور کرده. جوابش خیلی ساده ست. آزمون ‌های آموزشی. کافیه طبق بودجه‌بندی اون‎ها جلو برین. هم خودسنجی رو انجام دادین و هم از یه برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی حرفه ‌ای و قابل ‌اطمینان پیروی کردین.

دانلود آزمون های گاج

ما گاج رو به شما پیشنهاد می ‎کنیم. با دانلود آزمون‌ های سراسری گاج، می‎تونین مسیر قطعی خودتونو انتخاب کنین و مطابق با اون، مصمم، جلو برین. بودجه ‌بندی، برنامه و خدمات آزمون ‌های سراسری گاج، بی‎نظیره. این مؤسسه راه دشوار رسیدن به دانشگاه رو براتون هموار می‎ کنه و همواره درصدد عمل به شعار انتشاراتش، یعنی تحقق عدالت آموزشی و ارتقا سطح علمی دانش آموزان هستش.

سطح سؤالات آزمون ‌های گاج، استاندارده و مشابهت زیادی با سؤالات کنکور سراسری داره. حضور شرکت ‌کننده‌ های زیاد در این آزمون ‌ها خودش شاهدی بر صحت این ادعاست. انتشارات گاج، بین ناشر های آموزشی، سرآمده و طبعاً آزمون ‌های مؤثر و مفیدی هم تو کارنامه‎ ش داره. با دانلود آزمون ‌های گاج، سؤالات و پاسخنامه تشریحی اون‎ ها رو دریافت کنین و با خیال راحت به مطالعه درس‎ هاتون مشغول شین. که این منابع برای دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم مناسب است و شما می توانید از منابع زیر است استفاده کنید.

● دانلود آزمون های گاج یازدهم
● دانلود آزمون گاج ۹۹
● دانلود آزمون های گاج پایه نهم
● دانلود آزمون های گاج ۹۷ ۹۸ فارغ التحصیلان
● دانلود آزمون های گاج دهم تجربی

آزمونهای سراسری گاج چگونه میباشد ؟

آزمون های گاج در کل از لحاظ تراز و تقریبا برنامه ریزی یجورایی الگو برداری مستقیم از قلمچی هستن.

از لحاظ سطح سوالات آزمون های گاج ،  البته خیلی استاندارد هستن و بعضا مشابهت زیادی با کنکور سراسری دارن.

آزمون های آزمایشی آنلاین (نوین آزمون)

از لحاظ شرکت کننده ها هم، آزمون های گاج الان نسب به سال های قبل یکم بهتر شده و داوطلبین زیادی رو به سمت خودش جلب کرده 😉

حرف خاصی ندارم راجع بهش بگم اما در کل گاج رو بیشتر ترجیح میدم با کتاب تستاش بشناسم تا آزمون و … .

خاطره از آزمون های گاج

اسم آزمون ‌های گاج که می ‎یاد یاد اون آزمون معروف گاج میفتم. سال کنکور ما، گاج قرار بود بزرگترین آزمون دنیا رو زیر یه سقف برگزار کنه. بعضی از دوستان میتوان حتی برای شرکت توی اون آزمون به تهران رفتن. اون موقع یادمه جایزش یه ۲۰۶ بود که صدالبته جایزه بزرگی بود. فکر می ‎کنم چند هزار نفری اون موقع، توی مصلی جمعه تهران در اون آزمون بزرگ و زیر یک سقف شرکت کردن. کار به یادموندنی و جالبی بود.

دانلود آزمون های گاج 97 98 فارغ التحصیلان

یادمه اون موقع خیلی دلم می‎ خواست بدونم سؤالات گاج چه شکلیه!
حالا دیگه با دانلود آزمون‎ های گاج، همه شرکت‌ کننده‌ های کنکور، در هرکجای کشور، می‎ تونن به سؤالات آزمون‌ های گاج دسترسی داشته باشن.

خب بگذریم و اما:

مزایای آزمون‌ های آموزشی گاج چیست ؟

آزمون ‌های آموزشی یا به عبارتی، آزمایشی، همونطور که از اسمشون مشخصه، بهترین خدمات ممکن قبل از کنکور رو بهتون ارائه می‎دن یعنی آموزش و آزمایش. اگه سؤالات آزمونی که ازش استفاده می‎کنین استاندارد باشه، بدونین تا موفقیت، فاصله زیادی ندارین. دانلود آزمون ‌های گاج، این امکان رو به شما می ‎ده که سؤالات این آزمون‌ها رو ببینید و خودتون راجع بهش قضاوت کنین.

کنکوری عزیز، با دانلود آزمون ‌های گاج، برنامه‌ ریزی جامعی عایدتون میشه و نظمی که درنتیجه اون به مطالعه‎تون می‌دید، اثر فوق ‌العاده ای روی نتیجه کارتون خواهد داشت. همچنین شناخت نقاط ضعف و قوتتون، راهنمای خوبی برای شما کنکوری عزیزه. اینطوری راهتون رو به‌راحتی پیدا می‎کنین و سردرگم نمی ‎شین.

وقتی به سؤالات آزمون پاسخ می ‎دین، در نظر داشته باشین که برای هر سؤال و نهایتاً هر درس، چقدر زمان گذاشتین. این‌جوری سرعتتون رو در آزمون، محک می‎زنین و ایرادهای خودتون رو توی زمان‌ بندی پیدا می‎کنین و برای برطرف کردنش اقدام می ‎کنین.
تمرین تکنیک ‌های تست ‌زنی و حل مسئله، توسط دانلود آزمون ‌های گاج، به شناسایی نقص‌ها و ضعف‌ های شما در این زمینه کمک می ‎کنه و به شما می ‎فهمونه که شیوه مناسبی در پیش گرفتین یا نه؟دانلود آزمون های گاج ۹۹

ویدیو های ایمان سرورپور در برنامه فرصت برابر

 

آزمون ‌های گاج طبق بودجه ‌بندی خاصی طراحی شدن و به ‌این‌ترتیب هر بار که به سؤال ‌های یه آزمون پاسخ می ‎دین، مباحث محدودی از درس‌ ها رو با تعداد سؤا ل‌های زیادی، به ‌صورت مفصّل مرور کردین. هر باری که به یکی از آزمون ‌ها جواب می‎دین، بعد از بررسی پاسخنامه، به میزان پیشرفتتون پی می‎برین. مشاهده نتیجه زحتمتتون در مطالعه، این نوید رو بهتون می‎ده که اطلاعات علمی شما بالا رفته و می ‎تونین به همین صورت به راهتون ادامه بدین.

دانلود آزمون ‌های گاج، یه ویژگی خیلی مهم دیگه‎ ای که داره اینه که طراحی سؤالاتش توسط باتجربه ‌ترین و بهترین اساتید دانشگاهی کشوره.

 

نحوه برگزاری آزمون در خانه به چه شکل می باشد ؟

بعد از دانلود آزمون‌های گاج، می ‎تونین یه شبیه ‌سازی برای جلسه کنکور انجام بدین. با این کار نقاط ضعفتون پیدا می‎شه و نکته قابل‌توجهش اینه که خودتون بهتر از هر مشاوری می ‎تونین نقاط ضعفتون رو تشخیص بدین. این دستاورد باارزشی از تلاشتون برای شبیه ‌سازی کنکور توی خونه ‎ست.

  • در درجه اول، سعی کنین آزمون‌ هایی رو برای این کار انتخاب کنین که هم‌ سطح آزمون‌های سراسری باشه. همچنین پاسخنامه تشریحی داشته باشه تا بعدش بتونین اشکالاتتونو برطرف کنین. دانلود آزمون ‌های گاج یعنی دست یافتن به چنین سؤالاتی.
  • تمام مواردی که سر جلسه کنکور اعمال می‎شه رو، توی این آزمون (شبیه‌ سازی توی خونه)، مدنظر قرار بدین. ازجمله:

ابتدا پاسخگویی به دفترچه عمومی و بعد دفترچه اختصاصی. رعایت زمان ‌بندی در نظر گرفته‌ شده برای درس ‌ها و دفترچه‌ ها. تغذیه ‌تون در طول امتحان در حد همون جلسه اصلی باشه؛ مثل خرما، شکلات، بیسکوییت و یک بطری آب. تمام عواملی که ممکنه باعث شه حواستون پرت شه، کنار بذارین؛ مثل گوشی موبایل. آزمون آزمایشیتون رو مثل آزمون اصلی، سر ساعت ۸ برگزار کنین. در طول آزمون از جاتون بلند نشین. لوازم ‌تحریر مورد نیازتونم کنارتون باشه تا آمادگی تون مثل کنکور واقعی باشه.

دانلود سوالات آزمون های گاج یازدهم

اگه بتونین با لباس رسمی، سر جلسه (آزمون شبیه ‌سازی ‌شده) حاضر بشین خیلی بهتره. صندلی و مکان برگزاری آزمونتون هم تا جایی که ممکنه شبیه کنکور اصلی باشه.

کنکوری ‌های عزیز هر آیتم دیگه ‌ای که به فکرتون می ‎رسه تا بتونین جلسه رو شبیه ‌تر به آزمون اصلی برگزار کنین انجام بدین. خودتونو دست ‌کم نگیرین و از ایده ها و استقلال خودتون استقبال کنین.

آزمون بزرگ زیست دهم و یازدهم - داوطلبین کنکور 98

دانلود سوالات گاج، یه جورایی استقلال شما رو در آماده‌ سازی خودتون برای کنکور نشون می‎ ده و همونطور که گفتیم خودتون بهتر از هرکسی می‎ تونید گلیمتون رو از آب بیرون بکشید.

جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتسبان یک تیم بزرگ متشکل از دانشجویان پزشکی داریم که می تونن تجربیات گرانبهاشون رو در اختیارتون بذارن. این یه فرصت عالیه که نباید از دست بدینش. برای آشنایی با برنامه ‌ها و خدماتمون، می ‎تونیم یه جلسه رایگان بهتون اختصاص بدیم. کنکوری ‌های موفق سال‌ های قبل، مشاورهای کارآمدی برای شما عزیزان خواهند بود.

توصیه همین افراد موفق اینه که با دانلود آزمون ‌های گاج، بارها و بارها آزمون و نحوه کنکور دادن رو تمرین کنین. امیدواریم بتونیم در ادامه مسیر، کنارتون باشیم و اینطوری توی شادی موفقیتتون در کنکور، سهیم شیم.

لیست منابع آزمون های گاج:

● دانلود سوالات آزمون های گاج یازدهم
● دانلود آزمون های گاج ۹۹
● دانلود آزمون های گاج پایه نهم
● دانلود آزمون های گاج ۹۷ ۹۸ فارغ التحصیلان
● دانلود آزمون های گاج دهم تجربی

دانلود آزمون های سراسری گاج

سوالات آزمون های گاج رو میتونین از طریق لینک ها زیر دانلود کنین.

دانلود آزمون های سراسری گاج رشته تجربی

پسورد فایل فشرده : www.konkur.in

دانلود آزمون های سراسری گاج رشته ریاضی

پسورد فایل فشرده : www.konkur.in
موفق و پیروز باشین.
یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود