خود خوبمان را بهتر کنیم

خود خوبمان را بهتر کنیم

خود خوبمان را بهتر کنیم

یک الگوی مشخص برای موفقیت همه ی انسان وجود ندارد. هر کس با توجه به آن چه هست رشد می کند و باید الگوی ویژه ی خودش را برای موفقیت پیدا کند. برای پیدا کردن این الگو لازم نیست دست به کار های عجیب بزنیم یا ۱۸۰ درجه تغییر کنیم. واقعیت این است که ما هر چه هستیم خوبیم و فقط باید همین « خود خوبمان » را تکمیل کرده و بهترین خود باشیم.

پیدا کردن این الگوی شخصی فقط به یک شرط میسر می شود « خودمان را بشناسیم » و برای شناخت خودمان تنها یک راه وجود دارد « به گذشته نگاه کنیم. »

گذشته ی ما شامل همه ی آزمون هایی است که در نیم سال اول و تا کنون داده این و هر کدام از آن ها یک فرصت ویژه برای شناخت خودمان در اختیارمان قرار داده است.

آزمون ها به طور ویژه به ما کمک می کنند که نقاط مثبت گذشته مان را کشف کنیم. ما باید روی این نقاط مثبت تأمل و مکث کنیم. حتماً دلیلی برای روشن بودن آن نقاط در کارنامه ی ما وجود دارد. داستان اصلی ما درست در همین نقطه شروع می شود؛

هر وقت متوجه شویم که چرا و با چه روش هایی به آن موفقیت ها رسیده ایم و هر وقت بتوانیم آن روش ها را برای سایر موارد نیز اجرا کنیم، موفقیت ما در نیم سال دوم تکمیل خواهد شد.

شناسایی روش هایی که در گذشته انجام داده و از آن ها نتایج خوبی گرفته ایم و به کار بستن آن ها با قوت بیش تر مهم ترین کاری است که باید انجام دهیم؛ زیرا بهترین روش های ما، روش های موفق گذشته ی ما هستند.
یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

روش مطالعه سریع وکسلر

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود