دانلود جزوه شیمی یازدهم تجربی | تمامی فصل ها ۱ تا ۳ رایگان

جزوه شیمی یازدهم

دانلود جزوه شیمی یازدهم

شیمی یازدهم همیشه و همه دوره ها یکی از اصلی ترین دروس رشته تجربی بوده و هست.

گروه آموزش مکتبستان برای شما در قالب فایل های جداگانه، تمام فصل های مربوط به درس شیمی یازدهم رو آماده کرده. تو داوطلب عزیز کنکور ۱۴۰۱ می تونی در ادامه همین صفحه تمام جزوات مربوط به درس شیمی یازدهم رو در قالب فایل های جداگانه و به صورت کاملا رایگان از باکس های دانلود دریافت کنی و برای تسلط بهتر به درس شیمی یازدهم از اونها استفاده کنی.

همانطور که می دانید جزوه شیمی پایه یازیازدهم در ۳ فصل تالیف شده است که متناسب با ۳ فصل شیمی یازدهم می باشد.

حالا با ما یعنی تیم مکتبستان فصل به فصل پیش برید تا یک آرشیو کامل برای جزوه شیمی پایه یازدهم برای خودتون جمع آوری کنین.

جزوه این قسمت به صورت گزینشی از جزوات سرکار خانم اکرم ترابی می­باشد که برای شما تنظیم شده و آماده دانلود می باشد.

فصل بندی این جزوات مطابق با کتاب شیمی یازدهم و به این صورت می باشد.

 

فصل اول : قدر هدایای زمینی را بدانیم

قدر هدایای زمینی را بدانیم که فصل اول شیمی یازدهم می­باشد درباره نقشهای متفاوت مواد در زندگی و بررسی خواص عناصر جدول تناوبی در حالات گوناگون صحبت کرده است.

این فصل توضیح جامعی از نقش دانش شیمی به منظور تحلیل رفتار اجزا و استفاده از خواص آن ها در زندگی بشر می باشد.

همچنین در این فصل نکاتی در مورد رفتار عناصر جدول تناوبی در شرایط شیمیایی مختلف مطرح می گردد و این عناصر از دیدگاه های متفاوتی مورد تحلیل قرار می گیرند. در بخش دوم این فصل پیرامون انواع گوناگون یون ها و تشکیل رسوب معادلات مختلفی مطرح شده و روابط آن ها نیز مورد تحلیل قرار میگیرد. در انتهای این فصل مبحث بسیار مهم ساختار لوئیس و هیدروکربن ها قرار دارد که از قسمت های تست خیز برای کنکور ۱۴۰۱ می باشد و باید با دقت خاصی مطالعه شود.

نکات کنکوری و ترکیبی جزوه فصل اول شیمی یازدهم، مقدمه ای پایه ای و اصولی می باشد که شما با یادگیری کامل آن می توانید باقی به شناخت دقیقی از جدول تناوبی رسیده و عناصر مختلف آن را با کاربردهای مختلف شناسایی کنید. در انتهای این فصل مسائل حل شده­ای قرار دارد که پاسخ تشریحی دقیق و کاملی را برای شما فراهم کرده است.

جزوه شیمی یازدهم فصل اول با توجه به سوالات قابل توجهی که در بودجه بندی کنکور ۱۴۰۱ به خود اختصاص می دهد به شدت مورد استقبال دانش آموزان قرار می گیرد.

فرمت: PDF

حجم: ۶ مگابایت

دانلود

 

فصل دوم : در پی غذای سالم

در پی غذای سالم  فصل دوم شیمی یازدهم می باشد. این فصل با توجه به تعداد سوالات کنکوری که به خود اختصاص می­دهد اهمیت بسیار بالایی همچون فصل اول دارد.

در این فصل ابتدا پیدایش مواد غذایی و تاریخچه آن به صورت کامل مورد بررسی قرار می­گیرد. در ادامه این بخش به مبحث آنتالپی و سرعت واکنش های شیمیایی به صورت کامل پرداخته شده است. همچنین در این فصل قانون هس نیز به صورت کامل بیان شده که سوالات و مسائل مختلفی از آب در قالب های گوناگون برای شما مطرح شده است. در انتهای این فصل شناخت حلقه های بنزنی و گروه های عاملی نیز بررسی شده اند و ترکیبات اکسیژن دار به صورت جزئی مورد بررسی قرار میگیرند.

جزوه شیمی یازدهم فصل دوم با تمامی نکاتی که در کنکور ۱۴۰۰ به کمک شما خواهد آمد, به صورت کامل برای شما قرار گرفته است.

فرمت: PDF

حجم: ۵ مگابایت

دانلود

 

فصل سوم : پوشاک نیازی پایان ناپذیر

بررسی نیازهای گوناگون به پوشاک و نحوه تشکیل این نیاز در فصل سوم شیمی یازدهم مورد بررسی قرار میگیرد. در این فصل ابتدا به تاریخچه پوشش انسان از گذشته تا به امروز پرداخته شده و نخستین پوشش های بشر که با بافت گیاهی صورت می گرفته به صورت کامل تحلیل می­شود و این نکات متناسب با متن کتاب درسی برای شما بیان می گردد. در ادامه مبحث پلیمر شدن و بسپارش به صورت کامل و موشکافانه تحلیل شده است و پیرامون شرکت ترکیب های عالی در این فرآیند نیز نکاتی مطرح شده است. در بخش سوم پلی استر ها, پلی آمیدها و الکل ها تحلیل می شوند و واکنش های استری شدن نیز برای شما معرفی میگردد.

این فصل یکی از فصل های مهم و حاوی نکات مفهومی است که پیشنهاد می شود چند بار این فصل مورد مطالعه قرار گیردو با جزئیات دقیق مورد بررسی واقع شود. این فصل مانند فصل های دیگر شیمی یازدهم نکات مفهومی و مهمی دارد و با توجه به حجم مناسب مطالبی که دارد, مورد استقبال دانش آموزان در برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ۱۴۰۰ قرار خواهد گرفت.

فرمت: PDF

حجم: ۴ مگابایت

دانلود

 

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود