جزوه زیست یازدهم

جزوه زیست یازدهم

جزوه زیست یازدهم

جزوه زیست یازدهم

همانطور که آشنا هستید، درس زیست شناسی یکی از مهم ترین دروس کنکور رشته تجربی به حساب می آید.

ضریب درس زیست شناسی برای زیر گروه یک و دو ۱۲ و برای سه، چهار ، پنج ۶ می باشد و این موضوع اهمیت مطالعه این درس کلیدی را بیشتر می کند.

به همین دلیل ما در مکتبستان جزوه زیست یازدهم را برای استفاده شما عزیزان قرار داده ایم. این جزوه به صورت فصل به فصل و در ۹ فصل مجزا تقسیم بندی شده که شما عزیزان می توانید جزوه زیست یازدهم را به صورت فصل به فصل از سایت مکتبستان دانلود نمایید.

جزوه زیست یازدهم فصل اول

جزوه فصل اول زیست یازدهم :

در فصل اول جزوه زیست یازدهم موضوع تنظیم عصبی و نحوه عملکرد آن مورد برسی قرار گرفته است.

مطالب مفهومی و ترکیبی جزوه فصل اول زیست یازدهم ، مقدمه ای می باشد که شما با یادگیری کامل آن می توانید سایر سر فصل های زیست یازدهم را بهتر یاد بیاموزید.

جزوه فصل دوم زیست یازدهم

جزوه فصل دوم زیست یازدهم :

فصل دوم جزوه زیست یازدهم به موضوع حواس می پردازد و در خصوص گیرنده های حسی، حواس ویژه و گیرنده های حسی جانوران مباحث و نکاتی را مطرح می کند .

این فصل شامل سه موضوع اصلی می باشد : گفتار یک فصل ۲ زیست یازدهم، در خصوص گیرنده های حسی اعم از: حواس پیکری و حواس ویژه است. موضوع دوم درباره بیماری های دستگاه چشم، شنوایی، تعادل و بویایی مطرح شده و در قسمت سوم فصل دوم به گیرنده های حسی جانوران و نحوه کارکرد آن ها پرداخت شده است.

انتهای جزوه فصل دوم زیست یازدهم به جمع بندی نکات کلیدی و مهم حواس پرداخته شده است.

جزوه فصل سوم زیست یازدهم

جزوه فصل سوم زیست یازدهم :

در فصل ۳ زیست دهم نکات کنکوری و حائز اهمیت موجود در متن کتاب درسی زیست سال یازدهم رشته تجربی درج شده است و در انتهای جزوه فصل سوم زیست یازدهم درباره دستگاه حرکتی و نحوه عملکرد آن ها توضیحاتی مطرح شده.

این فصل یکی از فصل های مهم و حاوی نکات مفهومی است که پیشنهاد می شود چند بار این فصل مورد مطالعه قرار گیرد.

جزوه فصل چهارم زیست یازدهم

جزوه فصل چهارم زیست یازدهم :

فصل ۴ جزوه زیست یازدهم به موضوع تنظیم شیمیایی در بدن می پردازد و شامل دو درس نامه می باشد. در گفتار نخست راجع به ارتباط شیمیایی اعم از : پیک های شیمیایی، پیک های کوتاه برد، پیک های دوربرد و غدد بدن اشاره شده است.

در گفتار دوم موضوع تنظیم شیمیایی در خصوص غده های دورن ریز که شامل غده ریز مغری، بخش پیشین، بخش پسین، غده فوق کلیه و روابط تنظیم ترشح غدد توضیحاتی درج شده است.

در این فصل درس نامه از مطالب، به صورت تشریحی و کامل برای استفاده دانش آموزان قرار گرفته و موضوعات مهم فصل چهارم زیست یازدهم نیز به صورت نموداری به منظور یادگیری سریع تر ترسیم شده است.

جزوه فصل پنجم زیست یازدهم

جزوه فصل پنج زیست یازدهم :

فصل ۵ زیست یازدهم شامل آموزش کامل و درسنامه تشریحی فصل ایمنی می باشد.

 

موضوع نخستی که در فصل ایمنی به آن اشاره شده خط دفاعی است که در این بخش در خصوص خط دفاعی اول و نحوه عملکرد آن توضیحات مطرح شده و در قسمت بعدی درباره خط دفاعی بدن و سازکار دفاعی بدن در مقابل حملات درسنامه ای کامل ارائه شده است.

 

از ویژگی های جالب جزوه فصل پنج زیست یازدهم، آموزش خط به خط فصل ایمنی است که در آن به نکات کنکوری و مهم فصل پنج پرداخته شده و در انتهای این جزوه جمع بندی و نکات کلیدی قرار گرفته است.

جزوه فصل ششم زیست یازدهم

جزوه فصل ششم زیست یازدهم :

موضوع اصلی فصل ششم ساختار سلولی و کروموزوم ها می باشد، که در خصوص نحوه شکل گیری و کارکرد آن ها توضیحاتی تشریحی درج شده است.

جزوه فصل 7 زیست یازدهم

جزوه فصل هفتم زیست یازدهم:

جزوه فصل ۷ زیست یازدهم است.

در فصل هفتم آموزش گام به گام تولید مثل قرار گرفته است، روش های تولید مثل جنسی در جانوران، انواع لقاح و وظایف دستگاه تولید مثل نر تنها بخشی از موضوعات متنوع جزوه فصل هفتم زیستیازدهم می باشد.

جزوه فصل هشتم زیست یازدهم

جزوه فصل هشتم زیست یازدهم:

فصل ۸ زیست یازدهم به مباحث مربوط به گیاه پرداخته و با دارا بودن درس نامه تشریحی و نکات مهم به یادگیری مفهومی دانش آموزان کمک به سزایی می کند.

در فصل هشتم جزوه زیست یازدهم ، به اهمیت و نقش میوه در گیاهان نهان دانه و نحوه رشد گیاه پرداخته شده است.

جزوه فصل 9 زیست یازدهم

جزوه فصل نهم زیست یازدهم:

این فصل که فصل پایانی جزوه زیست یازدهم می باشد، دارای درسنامه جامع و تکمیلی همراه با بیان نکات کلیدی است و شما با دانلود فصل ۹ زیست یازدهم ، قادر خواهید بود که موضوعات مهم و مفهومی این فصل را بیاموزید و با مرور چندین باره آن آمادگی بیشتری برای حل مسائل و تست زنی مباحث مروبط به زیست یازدهم پیدا کنید.

شما چطور شیمی رو مطالعه می کنید؟ نظر خودتون رو زیر این پست بنویسین تا دوستاتون استفاده کنن.  

 

دانلود جزوه زیست یازدهم

فرمت:PDF

حجم: ۳۰.۰۷ مگابایت

دانلود

برای اطلاع از شرایط تهیه محصولات و استفاده از خدمات مکتبستان کلمه ی “کنکور” را به شماره ۳۰۰۰۷۰۰۴۹۰ پیامک کنید تا مشاورین ارشد ما با شما تماس بگیرند و به طور کامل راهنماییتون کنند

این پست چقدر براتون مفید بود؟

میانگین امتیاز ها: / ۵. تعداد رای ها:

آیا سوالی در مورد این مطلب دارین؟

هر سوالی در مورد این پست دارین در بخش کامنت ها بپرسین، مشاورین دانشجوی پزشکی مکتبستان در کوتاهترین زمان پاسخ میدن.مشاوره کنکور
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. خانم معینی می گوید

    عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای کاویانی مدیریت محترم موسسه و دوستان همراه
    چرا جزوات زیست شناسی دهم، یازدهم و دوازدهم، را نمیتونم دانلود کنم، وقتی روی لینک دانلود کلیک میکنم یه صفحه باز میشه که نوشته دسترسی به این سایت امکان پذیر نمیباشد.

    1. علی کاویانی می گوید

      سلام و وقت بخیر، این موارد رو تست کردیم مشکلی برای دانلود ندارن

هدیه مکتبستان برای کنکوریها

فیلم تدریس ۱۵% مباحث کنکور۹۹
(!کاملا رایگان)
دریافت رایگان پکیج
close-link
دریافت لینک دانلود