دانلود جزوه زیست یازدهم | تمامی فصل های ۱ تا ۸ رایگان

جزوه زیست یازدهم

جزوه زیست یازدهم

زیست شناسی همیشه و همه دوره ها به طور قطع مهم ترین درس رشته تجربی بوده و هست. در اینجا جزوه زیست یازدهم قرار داده شده است.

گروه آموزش مکتبستان برای شما در قالب فایل های جداگانه، تمام فصل های مربوط به درس زیست شناسی یازدهم رو آماده کرده. تو داوطلب عزیز کنکور ۱۴۰۰ می تونی در ادامه همین صفحه تمام جزوات مربوط به درس زیست شناسی یازدهم رو در قالب فایل های جداگانه و به صورت کاملا رایگان از باکس های دانلود دریافت کنی و برای تسلط بهتر به درس زیست شناسی یازدهم از اونها استفاده کنی.

همانطور که می دانید جزوه زیست پایه یازدهم در ۸ فصل تالیف شده است که متناسب با ۸ فصل زیست یازدهم می باشد.

حالا با ما یعنی تیم مکتبستان فصل به فصل پیش برید تا یک آرشیو کامل برای جزوه زیست پایه یازدهم برای خودتون جمع آوری کنین.

جزوه این قسمت به صورت گزینشی از جزوات استاد علی کرامت می­باشد که برای شما تنظیم شده و آماده دانلود می باشد.

فصل بندی این جزوات مطابق با کتاب زیست شناسی یازدهم و به این صورت می باشد.

جزوه فصل اول زیست یازدهم :

بخش تنظیم عصبی که فصل اول زیست یازدهم می­باشد. توضیح جامعی از موضوع تنظیم عصبی و نحوه عملکرد آن می باشد. نکات کنکوری و ترکیبی جزوه فصل اول زیست یازدهم، مقدمه ای پایه ای و اصولی می باشد که شما با یادگیری کامل آن می توانید باقی فصل های زیست یازدهم را بهتر یاد بگیرید. جزوه زیست یازدهم فصل اول با توجه به سوالات کمی که در بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ به خود اختصاص می دهد معمولا کمتر مورد استقبال دانش آموزان قرار می گیرد.

فرمت:PDF

دانلود رایگان جزوه زیست جامع (زیست دهم، یازدهم، دوازدهم)

حجم: ۸ مگابایت

دانلود

 

جزوه فصل دوم زیست یازدهم :

بخش حواس فصل دوم زیست یازدهم می باشد. این فصل با توجه به تعداد سوالات کنکوری که به خود اختصاص می­دهد اهمیت بسیار بیشتری نسبت به فصل اول دارد. در این فصل گیرنده های حسی، حواس ویژه و گیرنده های حسی جانوران به صورت کامل مورد بررسی قرار می­گیرد.

در انتهای این بخش به مبحث گیرنده های حسی اعمم از: حواس پیکری و حواس ویژه نیز به صورت جزئی پرداخته شده است. همچنین در این فصل نکاتی پیرامون بیماری های دستگاه چشم، شنوایی، تعادل و بویایی نیز مطرح شده است. جزوه زیست یازدهم فصل دوم با تمامی نکاتی که در کنکور ۱۴۰۰ به کمک شما خواهد آمد, به صورت کامل برای شما قرار گرفته است.

فرمت:PDF

حجم: ۵ مگابایت

دانلود

 

جزوه فصل سوم زیست یازدهم :

دستگاه حرکتی در فصل سوم زیست شناسی یازدهم مورد بررسی قرار میگیرد. در این فصل ابتدا بخش استخوان و اسکلت به صورت کامل تحلیل می­شود و در ادامه نکات خوبی درباره ماهیچه ها و حرکت نیز برای شما بیان می گردد. به صورت کلی در این فصل دستگاه حرکتی و نحوه عملکرد آن ها توضیحاتی مطرح شده است.

این فصل یکی از فصل های مهم و حاوی نکات مفهومی است که پیشنهاد می شود چند بار این فصل مورد مطالعه قرار گیردو با جزئیات دقیق مورد بررسی واقع شود. این فصل مانند فصل های دیگر زیست یازدهم نکات مفهومی و مهمی دارد و با توجه به حجم مناسب مطالبی که دارد, مورد استقبال دانش آموزان در برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ۱۴۰۰ قرار خواهد گرفت.

فرمت:PDF

دانلود جزوه زیست دهم (رایگان)- تمام فصل های 1 تا 7

حجم: ۶ مگابایت

دانلود

 

جزوه فصل چهارم زیست یازدهم :

تنظیم شیمیایی در بدن در فصل چهارم زیست شناسی یازدهم ارائه می­شود. در این فصل ابتدا راجع به ارتباط شیمیایی اعمم از : پیک های شیمیایی، پیک های کوتاه برد، پیک های دوربرد و غدد بدن پرداخته می­شود که بخش بسیار مهم و قابل توجهی برای کنکور  ۱۴۰۰ است. در ادامه این فصل مبحث تنظیم شیمیایی در خصوص غده های دورن ریز که شامل غده ریز مغری، بخش پیشین، بخش پسین، غده فوق کلیه و روابط تنظیم ترشح غددبا جزئیات دقیق مورد بررسی قرار میگیرد که برای کنکور ۱۴۰۰ از اهمیت زیادی برخوردار است.

این فصل یکی از تست خیز ترین و پر نکته ترین مباحث زیست شناسی در کنکور می­باشد و نیازمند توجه و بررسی دقیق توسط شما عزیزان است.

فرمت:PDF

حجم: ۵ مگابایت

دانلود

 

جزوه فصل پنج زیست یازدهم :

بخش ایمنی فصل پنجم از زیست شناسی یازدهم می­باشد. در ابتدای این فصل بخش خط دفاعی اول و نحوه عملکرد آن تحلیل می­شود.

در بخش دوم درباره خط دفاعی بدن و سازکار دفاعی بدن در مقابل حملات به صورت کامل شرح داده می­شود که این بخش برای دانش آموزان و داوطلبین کنکور ۱۴۰۰ از اهمیت بالایی برخوردار است. در انتهای این جزوه آموزش خط به خط فصل ایمنی قرار گرفته که در آن به نکات کنکوری و مهم فصل پنج پرداخته شده است. در این قسمت موضوعاتی که در کنکور ۱۴۰۰ جزو مباحث مورد سوال خواهد بود به صورت ویژه مورد تحلیل قرار گرفته است.

فرمت:PDF

دانلود جزوه زیست دوازدهم | تمامی فصل های 1 تا 8 رایگان

حجم: ۳ مگابایت

دانلود

 

جزوه فصل ششم زیست یازدهم :

تقسیم یاخته عنوان فصل ششم زیست شناسی یازدهم می باشد. بخش اول این فصل به ساختار سلولی و کروموزوم ها می پردازد و نکات مفیدی را در این مورد برای ما بیان می­کند. در بخش بعدی نحوه شکل گیری و کارکرد کروموزوم ها مورد تحلیل قرار می­گیرد.

این فصل از زیست یازدهم برای کنکور ۱۴۰۰ اهمیت ویژه ای دارد و با توجه به سوالات خوبی که از آن طرح می­شود مورد علاقه داوطلبین می باشد.

فرمت:PDF

حجم: ۴ مگابایت

دانلود

 

جزوه فصل هفتم زیست یازدهم:

بخش تولید مثل فصل هفتم از کتاب زیست یازدهم می باشد. در بخش اول این فصل آموزش گام به گام تولید مثل مورد بررسی قرار گرفته است و در ادامه نکاتی پیرامون روش های تولید مثل جنسی در جانوران، انواع لقاح و وظایف دستگاه تولید مثل نر مورد بررسی قرار میگیرد. این فصل از کتاب زیست یازدهم از فصل های پر سوال کتاب می باشد و نیاز به مرور و بررسی کامل دارد.

فرمت:PDF

حجم: ۴ مگابایت

دانلود

 

جزوه فصل هشتم زیست یازدهم:

مبحث تولید مثل نهاندانگان فصل هشتم از کتاب زیست یازدهم می باشد. در بخش اول این فصل تولید مثل غیر جنسی مورد بررسی قرار گرفته است و در گفتار دوم این فصل نکاتی پیرامون تولید مثل جنسی مورد بررسی قرار میگیرد. در انتهای این بخش به اهمیت و نقش میوه در گیاهان نهان دانه و نحوه رشد گیاه پرداخته شده است .

این فصل از کتاب زیست یازدهم از فصل های مهم و تست خیز در کنکور می باشد.

فرمت:PDF

حجم: ۳ مگابایت

دانلود

 

2 دیدگاه برای “دانلود جزوه زیست یازدهم | تمامی فصل های ۱ تا ۸ رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود