دانلود جزوه زبان زبان دهم ، یازدهم ، دوازدهم [ رایگان ] جزوه PDF

دانلود جزوه زبان

دانلود جزوه زبان یازدهم

جزوه زبان یازدهم همیشه و همه دوره ها یکی از مهم ترین درس های عمومی برای رشته تجربی بوده و هست. جزوه زبان یازدهم شامل سوالات گوناگون در حوزه واژگان، قواعد و درک مطلب می باشد. لذا لازم است که روی مفاهیم کتاب درسی زبان یازدهم تجربی تسلط کافی داشته باشیم.

گروه آموزش مکتبستان برای شما در قالب فایل های جداگانه، تمام مطالب مربوط به دروس مختلف زبان یازدهم رو برای شما آماده کرده. تو داوطلب عزیز برای برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۱ می­تونی در ادامه همین صفحه تمام جزوات مربوط به درس زبان یازدهم رو در قالب فایل های جداگانه و به صورت کاملا رایگان از باکس های دانلود دریافت کنی و برای تسلط بهتر به مفاهیم و واژگان درس زبان یازدهم از اونها استفاده کنی.

این یک گنجینه از جزوه زبان یازدهم انسانی و جزوه زبان یازدهم تجربی است که برای رشته های انسانی، تجربی و ریاضی مشترک می باشد.

همانطور که می دانید جزوه زبان یازدهم تجربی در ۳ درس تالیف شده است که متناسب با ۳ درس زبان دهم می باشد و بخش قابل توجهی از سوالات زبان کنکور را شامل می­شود.

حالا با ما یعنی تیم مکتبستان درس به درس پیش برید تا یک آرشیو کامل برای جزوه کامل زبان یازدهم برای خودتون جمع آوری کنین. جزوه این قسمت به صورت گزینشی از جزوات استاد جمال احمدی می­باشد که برای شما تنظیم شده و آماده دانلود می باشد.

دسته بندی این جزوات مطابق با کتاب زبان یازدهم و به این صورت می باشد.

دلیل اهمیت دانلود جزوه زبان

چرا دانلود جزوه زبان انگلیسی اهمیت دارد؟

در کنکور سراسری درس زبان انگلیسی که از دروس عمومی محسوب می‌شود بعد از درس‌های ادبیات فارسی و دین و زندگی که دارای ضریب ۴ هستند، ضریب این درس ۲ است. از این رو از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد.

بودجه بندی سؤالات درس زبان انگلیسی در کنکور سراسری به چه صورت می باشد؟

 • ۴ تست از بخش گرامر
 • ۸ تست از قسمت لغات
 • ۵ تست از بخش کلوز تست
 • ۸ تست از قسمت درک مطلب

که در مجموع ۲۵ تست از این درس خواهد بود.

بنابراین با توجه به اهمیت درس زبان انگلیسی در آزمون سراسری و همچنین فرار بودن مفاهیم و مباحث این درس دانش‌آموزان دبیرستانی و داوطلبان کنکور سراسری باید از جزوات زبان انگلیسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم که به صورت فایل دانلودی در سایت مکتبستان برای آنها قرار دادیم، در کنار مطالب کتاب درسی خود استفاده نمایید.

در نتیجه اگر بخواهیم از اهمیت جزوات درس زبان انگلیسی برای هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دبیرستان و همچنین داوطلبان کنکوری بگوییم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 •  در این جزوات مطالب ذکر شده به صورت درس به درس ارائه شده و برای هر درس یک جزوه جداگانه در نظر گرفته شده است.
  بنابراین شما می‌توانید با دانلود جزوه زبان برای هر درس مهارت و توانایی خود را در درس زبان انگلیسی افزایش دهید.
 •  جزوات درس زبان انگلیسی برای دانش‌آموزان تمام گروه‌های آزمایشی از قبیل ریاضی، تجربی و انسانی می‌تواند در کنار متن کتاب اصلی این درس، برای موفقیت در امتحانات نوبت اول و امتحانات نوبت دوم دبیرستان مفید باشد.
 •  در این جزوات تلاش شده است تا در ابتدای هر درس توضیحات گرامری به صورت خط به خط و با توجه به متن کتاب درسی زبان انگلیسی بیان شود.
 • در جزوات زبان انگلیسی تلاش شده است تا به نکات مهم کنکوری و همچنین مطالب کلیدی و مهم برای دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور سراسری پرداخته شود.
  بنابراین داوطلبان کنکوری عزیز می‌توانند با دانلود جزوه زبان کنکور در هر سه پایه از سایت مکتبستان خود را برای سؤالات تستی آزمون‌های آزمایشی و همچنین آزمون کنکور سراسری آماده کنند.

فصل اول : درک مردم (Understanding people)

در این جزوه گرامر درس اول زبان یازدهم با مثال های مختلف و به صورت کامل قرار گرفته است که به صورت مفهومی و با تدریس دقیق نکات کنکوری برای شما توضیح داده شده است. دستور زبان درس اول پیرامون اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش در زبان انگلیسی می باشد. در بخش دوم نیز پیرامون صفات کمی در زبان انگلیسی برای شما بیان شده است.

جزوه زبان دهم درس اول با توجه به این که مباحث ساده ای در بودجه بندی کنکور ۱۴۰۱ به خود اختصاص می دهد و درک و فهم راحتی دارد معمولا به شدت مورد استقبال دانش آموزان قرار می گیرد.

فرمت:PDF

حجم: ۱٫۱ مگابایت

دانلود

فصل دوم : یک زندگی سالم (A healthy lifestyle)

در این جزوه گرامر درس دوم زبان یازدهم صورت کامل برای شما قرار گرفته است. در این قسمت برای هر بخش مثال ها و تمرینات گوناگونی تنظیم شده است که پوشش دهنده کلیه نکات ویژه کنکوری و مهم در درس زبان انگلیسی کنکور می باشد. دستور زبان درس دوم پیرامون ماضی نقلی و افعال مرکب در درس زبان انگلیسی می باشد. در بخش دوم نیز قواعدی مبنی بر کاربرد دو فعل پشت سر هم در زبان انگلیسی برای شما بیان شده است.

جزوه زبان دهم درس دوم با تمامی نکاتی که در کنکور ۱۴۰۱ به کمک شما خواهد آمد, به صورت کامل برای شما قرار گرفته است.

فرمت:PDF

حجم: ۲٫۴ مگابایت

دانلود

فصل سوم : فرهنگ و دانش (Art and culture)

در این جزوه گرامر درس سوم زبان یازدهم صورت کامل برای شما قرار گرفته است. در این قسمت شاهد یک تدریس مفهومی و دقیق منطبق با نکات دقیق کنکوری میباشیم که با حساسیت خاصی برای شما تنظیم و قرار گرفته است. دستور زبان درس سوم پیرامون جملات شرطی و صفات فاعلی و مفعولی در درس زبان انگلیسی می باشد. در بخش دوم نیز قواعدی مبنی بر محوه استفاده از مصدرها در زبان انگلیسی برای شما بیان شده است.

این درس مانند درس های دیگر زبان دهم نکات زیاد و مهمی دارد و با توجه به حجم مناسب مطالبی که دارد, مورد استقبال دانش آموزان در برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ۱۴۰۱ قرار خواهد گرفت.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

آیا در یادگیری درس زبان انگلیسی ضعیف هستید؟

آیا در یادگیری درس زبان انگلیسی ضعیف هستید؟

معمولاً درس زبان انگلیسی به دلیل فرار بودن مطالب و مفاهیم و همچنین به دلیل حفظ لغات فراوان آن اغلب برای دانش‌آموزان دبیرستانی سخت به نظر می‌آید و آنها کمتر به آن توجه می‌کنند.
و این غفلت باعث می‌شود تا این دانش‌آموزان در یادگیری درس زبان انگلیسی ضعیف باشند.

برای یادگیری بهتر درس زبان انگلیسی کنگور چه کاری باید انجام داد ؟

اما ما مکتبستانی‌ها برای این دسته از دانش‌آموزان یک پیشنهاد ویژه و خاص داریم:

دانش‌آموزان دبیرستانی عزیز که در هر پایه‌ای و هر رشته‌ای در دبیرستان مشغول به تحصیل هستید!

اگر می‌خواهید که درس زبان انگلیسی را بهتر و آسان‌تر یاد بگیرید، مطالب آن را راحت‌تر بفهمید، توانایی خود را در این درس افزایش دهید و همچنین در امتحانات داخلی دبیرستان پیشرفت نموده و نمرات بالایی کسب کنید، اگر دوست دارید شیوه درس خواندن خود را تغییر داده و به روش مکتبستانی‌ها درس بخوانید؛

پس همین الان دست به کار شوید و فایل‌های مربوط به جزوات زبان انگلیسی را که به صورت درس به درس در سایت مکتبستان برای شما قرار داده‌ایم دانلود نموده و در کنار کتاب درسی خود از آنها استفاده کنید.

دانش‌آموزان پایه دهم رشته انسانی اگر در قسمت‌های لغات و گرامر درس زبان انگلیسی مشکل دارید و مطالب این قسمت‌ها را متوجه نمی‌شوید، می‌توانید با دانلود جزوه زبان دهم انسانی بر درس زبان انگلیسی مسلط شده و از مباحث آن برای یادگیری بهتر بخش‌های لغات و گرامر کتاب درسی زبان انگلیسی پایه دهم استفاده نمایید.

اگر دانش‌آموز پایه دهم گروه آزمایشی تجربی هستید و در بخش قواعد و دستور زبان کتاب انگلیسی خود مشکل دارید و یادگیری مطالب این بخش برای شما سخت است،

می‌توانید با دانلود جزوه زبان دهم تجربی که فایل‌های درس به درس زبان انگلیسی پایه دهم را سایت مکتبستان برای شما قرار دادیم و مطالعه مباحث بیان شده در این جزوات، بخش‌های قواعد و دستور زبان را بهتر یاد بگیرید.

و در انتها داوطلبان کنکور سراسری با دانلود جزوه زبان یازدهم و دوازدهم دبیرستان از سایت مکتبستان می‌توانند تسلط خود را در این درس افزایش داده و در آزمون کنکور سراسری سؤالات تستی درس زبان انگلیسی را با کمک آزمون های آزمایشی درصد بالاتری بزنند.

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود