دانلود جزوه زبان یازدهم | تمامی فصل های ۱ تا ۳ رایگان

جزوه زبان یازدهم

دانلود جزوه زبان یازدهم 

جزوه زبان یازدهم همیشه و همه دوره ها یکی از مهم ترین درس های عمومی برای رشته تجربی بوده و هست. جزوه زبان یازدهم شامل سوالات گوناگون در حوزه واژگان، قواعد و درک مطلب می باشد. لذا لازم است که روی مفاهیم کتاب درسی زبان یازدهم تجربی تسلط کافی داشته باشیم.

گروه آموزش مکتبستان برای شما در قالب فایل های جداگانه، تمام مطالب مربوط به دروس مختلف زبان یازدهم رو برای شما آماده کرده. تو داوطلب عزیز کنکور ۱۴۰۰ می­تونی در ادامه همین صفحه تمام جزوات مربوط به درس زبان یازدهم رو در قالب فایل های جداگانه و به صورت کاملا رایگان از باکس های دانلود دریافت کنی و برای تسلط بهتر به مفاهیم و واژگان درس زبان یازدهم از اونها استفاده کنی.

همانطور که می دانید جزوه زبان یازدهم تجربی در ۳ درس تالیف شده است که متناسب با ۳ درس زبان دهم می باشد و بخش قابل توجهی از سوالات زبان کنکور را شامل می­شود.

حالا با ما یعنی تیم مکتبستان درس به درس پیش برید تا یک آرشیو کامل برای جزوه کامل زبان یازدهم برای خودتون جمع آوری کنین.

جزوه این قسمت به صورت گزینشی از جزوات استاد جمال احمدی می­باشد که برای شما تنظیم شده و آماده دانلود می باشد.

دسته بندی این جزوات مطابق با کتاب زبان یازدهم و به این صورت می باشد.

 

فصل اول : درک مردم (Understanding people)

در این جزوه گرامر درس اول زبان یازدهم با مثال های مختلف و به صورت کامل قرار گرفته است که به صورت مفهومی و با تدریس دقیق نکات کنکوری برای شما توضیح داده شده است. دستور زبان درس اول پیرامون اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش در زبان انگلیسی می باشد. در بخش دوم نیز پیرامون صفات کمی در زبان انگلیسی برای شما بیان شده است.

دانلود جزوه زبان دوازدهم | تمامی فصل های 1 تا 3 رایگان

جزوه زبان دهم درس اول با توجه به این که مباحث ساده ای در بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ به خود اختصاص می دهد و درک و فهم راحتی دارد معمولا به شدت مورد استقبال دانش آموزان قرار می گیرد.

فرمت:PDF

حجم: ۱٫۱ مگابایت

دانلود

 

فصل دوم : یک زندگی سالم (A healthy lifestyle)

در این جزوه گرامر درس دوم زبان یازدهم صورت کامل برای شما قرار گرفته است. در این قسمت برای هر بخش مثال ها و تمرینات گوناگونی تنظیم شده است که پوشش دهنده کلیه نکات ویژه کنکوری و مهم در درس زبان انگلیسی کنکور می باشد. دستور زبان درس دوم پیرامون ماضی نقلی و افعال مرکب در درس زبان انگلیسی می باشد. در بخش دوم نیز قواعدی مبنی بر کاربرد دو فعل پشت سر هم در زبان انگلیسی برای شما بیان شده است.

جزوه زبان دهم درس دوم با تمامی نکاتی که در کنکور ۱۴۰۰ به کمک شما خواهد آمد, به صورت کامل برای شما قرار گرفته است.

فرمت:PDF

حجم: ۲٫۴ مگابایت

دانلود

 

فصل سوم : فرهنگ و دانش (Art and culture)

در این جزوه گرامر درس سوم زبان یازدهم صورت کامل برای شما قرار گرفته است. در این قسمت شاهد یک تدریس مفهومی و دقیق منطبق با نکات دقیق کنکوری میباشیم که با حساسیت خاصی برای شما تنظیم و قرار گرفته است. دستور زبان درس سوم پیرامون جملات شرطی و صفات فاعلی و مفعولی در درس زبان انگلیسی می باشد. در بخش دوم نیز قواعدی مبنی بر محوه استفاده از مصدرها در زبان انگلیسی برای شما بیان شده است.

دانلود جزوه زبان دهم | تمامی فصل های 1 تا 4 رایگان

این درس مانند درس های دیگر زبان دهم نکات زیاد و مهمی دارد و با توجه به حجم مناسب مطالبی که دارد, مورد استقبال دانش آموزان در برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ۱۴۰۰ قرار خواهد گرفت.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود