دانلود جزوه زبان دوازدهم | تمامی فصل های ۱ تا ۳ رایگان

جزوه زبان دوازدهم

دانلود جزوه زبان دوازدهم

جزوه زبان دوازدهم همیشه و همه دوره ها یکی از مهم ترین درس های عمومی برای رشته تجربی بوده و هست. جزوه زبان دوازدهم شامل سوالات گوناگون در حوزه واژگان، قواعد و درک مطلب می باشد. لذا لازم است که روی مفاهیم کتاب درسی زبان دوازدهم تجربی تسلط کافی داشته باشیم.

گروه آموزش مکتبستان برای شما در قالب فایل های جداگانه، تمام مطالب مربوط به دروس مختلف زبان دوازدهم رو برای شما آماده کرده. تو داوطلب عزیز کنکور ۱۴۰۰ می­تونی در ادامه همین صفحه تمام جزوات مربوط به درس زبان دوازدهم رو در قالب فایل های جداگانه و به صورت کاملا رایگان از باکس های دانلود دریافت کنی و برای تسلط بهتر به مفاهیم و واژگان درس زبان دوازدهم از اونها استفاده کنی.

همانطور که می دانید جزوه زبان دوازدهم تجربی در ۳ درس تالیف شده است که متناسب با ۳ درس زبان دهم می باشد و بخش قابل توجهی از سوالات زبان کنکور را شامل می­شود.

حالا با ما یعنی تیم مکتبستان درس به درس پیش برید تا یک آرشیو کامل برای جزوه کامل زبان دوازدهم برای خودتون جمع آوری کنین.

جزوه این قسمت به صورت گزینشی از جزوات استاد جمال احمدی می­باشد که برای شما تنظیم شده و آماده دانلود می باشد.

دسته بندی این جزوات مطابق با کتاب زبان دوازدهم و به این صورت می باشد.

 

فصل اول : حس قدردانی (Sens of appreciation)

در این جزوه گرامر درس اول زبان دوازدهم با مثال های مختلف و به صورت کامل قرار گرفته است که به صورت مفهومی و با تدریس دقیق نکات کنکوری برای شما توضیح داده شده است. دستور زبان درس اول پیرامون مراحل تبدیل جمله معلوم به مجهول در زبان انگلیسی می باشد. در بخش دوم نیز جملات مرکب و حروف ربط هم پایه در زبان انگلیسی برای شما بیان شده است.

دانلود جزوه زبان دهم | تمامی فصل های 1 تا 4 رایگان

جزوه زبان دوازدهم درس اول با توجه به این که مباحث ساده ای در بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ به خود اختصاص می دهد و درک و فهم راحتی دارد معمولا به شدت مورد استقبال دانش آموزان قرار می گیرد.

فرمت:PDF

حجم: ۱٫۲ مگابایت

دانلود

 

فصل دوم : به بالا نگاه کن (Look it up)

در این جزوه گرامر درس دوم زبان دوازدهم صورت کامل برای شما قرار گرفته است. در این قسمت برای هر بخش مثال ها و تمرینات گوناگونی تنظیم شده است که پوشش دهنده کلیه نکات ویژه کنکوری و مهم در درس زبان انگلیسی کنکور می باشد. دستور زبان درس دوم پیرامون ضمایر موصولی و حرف اضافه ی مرتبط با هر ضمیر در درس زبان انگلیسی می باشد. در بخش دوم نیز قواعدی مبنی بر کاربرد جملات شرطی نوع صفر در زبان انگلیسی برای شما بیان شده است.

جزوه زبان دوازدهم درس دوم با تمامی نکاتی که در کنکور ۱۴۰۰ به کمک شما خواهد آمد, به صورت کامل برای شما قرار گرفته است.

فرمت:PDF

حجم: ۱٫۱ مگابایت

دانلود

 

فصل سوم : انرژی های تجدید پذیر (Renewable energy)

در این جزوه گرامر درس سوم زبان دوازدهم صورت کامل برای شما قرار گرفته است. در این قسمت شاهد یک تدریس مفهومی و دقیق منطبق با نکات دقیق کنکوری میباشیم که با حساسیت خاصی برای شما تنظیم و قرار گرفته است. دستور زبان درس سوم پیرامون زمان گذشته­ی کامل، ماضی بعید و کاربردهای آن در درس زبان انگلیسی می باشد. در بخش دوم نیز قواعدی مبنی بر نحوه مجهول کردن جملات در زمان گذشته در زبان انگلیسی برای شما بیان شده است.

دانلود جزوه زبان یازدهم | تمامی فصل های 1 تا 3 رایگان

این درس مانند درس های دیگر زبان دوازدهم نکات زیاد و مهمی دارد و با توجه به حجم مناسب مطالبی که دارد, مورد استقبال دانش آموزان در برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ۱۴۰۰ قرار خواهد گرفت.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

2 دیدگاه برای “دانلود جزوه زبان دوازدهم | تمامی فصل های ۱ تا ۳ رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود