دانلود جزوه زبان دوازدهم | تمامی فصل های ۱ تا ۳ رایگان

جزوه زبان دوازدهم

دانلود جزوه زبان دوازدهم

جزوه زبان دوازدهم تجربی همیشه و همه دوره ها یکی از مهم ترین درس های عمومی برای رشته تجربی بوده و هست. جزوه زبان دوازدهم انسانی شامل سوالات گوناگون در حوزه واژگان، قواعد و درک مطلب می باشد. لذا لازم است که روی مفاهیم کتاب درسی زبان دوازدهم تجربی تسلط کافی داشته باشیم.

گروه آموزش مکتبستان برای شما در قالب فایل های جداگانه، تمام مطالب مربوط به دروس مختلف زبان دوازدهم رو برای شما آماده کرده. تو داوطلب عزیز کنکور ۱۴۰۱ می­تونی در ادامه همین صفحه تمام جزوات مربوط به درس زبان دوازدهم رو در قالب فایل های جداگانه و به صورت کاملا رایگان از باکس های دانلود دریافت کنی و برای تسلط بهتر به مفاهیم و واژگان درس زبان دوازدهم از اونها استفاده کنی.

همانطور که می دانید جزوه زبان انگلیسی دوازدهم تجربی در ۳ درس تالیف شده است که متناسب با ۳ درس زبان دهم می باشد و بخش قابل توجهی از سوالات زبان کنکور را شامل می­شود.

حالا با ما یعنی تیم مکتبستان درس به درس پیش برید تا یک آرشیو کامل برای جزوه کامل زبان دوازدهم برای خودتون جمع آوری کنین.

جزوه این قسمت به صورت گزینشی از جزوات استاد جمال احمدی می­باشد که برای شما تنظیم شده و آماده دانلود می باشد.

دسته بندی این جزوات مطابق با کتاب زبان دوازدهم و به این صورت می باشد.

 

فصل اول : حس قدردانی (Sens of appreciation)

در این جزوه درس اول زبان دوازدهم گرامر با مثال های مختلف و به صورت کامل قرار گرفته است که به صورت مفهومی و با تدریس دقیق نکات کنکوری برای شما توضیح داده شده است. دستور زبان درس اول پیرامون مراحل تبدیل جمله معلوم به مجهول در زبان انگلیسی می باشد. در بخش دوم نیز جملات مرکب و حروف ربط هم پایه در زبان انگلیسی برای شما بیان شده است.

جزوه زبان دوازدهم درس اول با توجه به این که مباحث ساده ای در بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ به خود اختصاص می دهد و درک و فهم راحتی دارد معمولا به شدت مورد استقبال دانش آموزان قرار می گیرد.

فرمت:PDF

حجم: ۱٫۲ مگابایت

دانلود

 

فصل دوم : به بالا نگاه کن (Look it up)

در این جزوه گرامر درس دوم زبان دوازدهم صورت کامل برای شما قرار گرفته است. در این قسمت برای هر بخش مثال ها و تمرینات گوناگونی تنظیم شده است که پوشش دهنده کلیه نکات ویژه کنکوری و مهم در درس زبان انگلیسی کنکور می باشد. دستور زبان درس دوم پیرامون ضمایر موصولی و حرف اضافه ی مرتبط با هر ضمیر در درس زبان انگلیسی می باشد. در بخش دوم نیز قواعدی مبنی بر کاربرد جملات شرطی نوع صفر در زبان انگلیسی برای شما بیان شده است.

جزوه زبان دوازدهم درس دوم با تمامی نکاتی که در کنکور ۱۴۰۰ به کمک شما خواهد آمد, به صورت کامل برای شما قرار گرفته است.

فرمت:PDF

حجم: ۱٫۱ مگابایت

دانلود

 

فصل سوم : انرژی های تجدید پذیر (Renewable energy)

در این جزوه گرامر درس سوم زبان دوازدهم صورت کامل برای شما قرار گرفته است. در این قسمت شاهد یک تدریس مفهومی و دقیق منطبق با نکات دقیق کنکوری میباشیم که با حساسیت خاصی برای شما تنظیم و قرار گرفته است. دستور زبان درس سوم پیرامون زمان گذشته­ی کامل، ماضی بعید و کاربردهای آن در درس زبان انگلیسی می باشد. در بخش دوم نیز قواعدی مبنی بر نحوه مجهول کردن جملات در زمان گذشته در زبان انگلیسی برای شما بیان شده است.

این درس مانند درس های دیگر زبان دوازدهم نکات زیاد و مهمی دارد و با توجه به حجم مناسب مطالبی که دارد, مورد استقبال دانش آموزان در برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ۱۴۰۰ قرار خواهد گرفت.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

6 دیدگاه برای “دانلود جزوه زبان دوازدهم | تمامی فصل های ۱ تا ۳ رایگان

  • مشاور ارشد مکتبستان گفته:

   سلام دوست عزیز
   بله جزوه درس یک زبان دوازدهم و جزوه درس سوم زبان دوازدهم و همچنین دانلود جزوه زبان دوازدهم تجربی در سایت و مقاله هست.

  • مشاور ارشد مکتبستان گفته:

   سلام دوست عزیز
   امکان دانلود جزوه انگلیسی دوازدهم و همچنین جزوه زبان انگلیسی دوازدهم انسانی و جزوه زبان انگلیسی دوازدهم تجربی در مقاله وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود