دانلود جزوه ریاضی یازدهم تجربی | تمامی فصل های ۱ تا ۷ رایگان

جزوه ریاضی یازدهم

دانلود جزوه ریاضی یازدهم (رایگان)-تمام فصل های ۱ تا ۷

جزوه ریاضی یازدهم به طور قطع یکی از مهم ترین و رتبه ساز ترین دروس رشته تجربی بوده و هست.

گروه آموزش مکتبستان برای شما در قالب فایل های جداگانه، تمام فصل های مربوط به درس ریاضی یازدهم رو آماده کرده. تو داوطلب عزیز کنکور ۱۴۰۰ می تونی در ادامه همین صفحه تمام جزوات مربوط به درس ریاضی یازدهم رو در قالب فایل های جداگانه و به صورت کاملا رایگان از باکس های دانلود دریافت کنی و برای تسلط بهتر به درس ریاضی یازدهم از اونها استفاده کنی.

همانطور که می دانید جزوه ریاضی پایه یازدهم در ۷ فصل تالیف شده است که متناسب با ۷ فصل ریاضی یازدهم می باشد.

حالا با ما یعنی تیم مکتبستان فصل به فصل پیش برید تا یک آرشیو کامل برای جزوه ریاضی پایه یازدهم برای خودتون جمع آوری کنین.

جزوه این قسمت به صورت گزینشی از جزوات استاد جابر عامری می­باشد که برای شما تنظیم شده و آماده دانلود می باشد.

فصل بندی این جزوات مطابق با کتاب ریاضی یازدهم و به این صورت می باشد.

فصل اول : جبر و معادله

بخش جبر و معادلهکه فصل اول ریاضی یازدهم می­باشد. توضیح جامعی از هندسه تحلیلی و دستگاه محور مختصات می باشد. در ادامه معادلات درجه دوم و معادلات گویا و رادیکالی نیز مورد تحلیل قرار گرفته اند.نکات کنکوری و ترکیبی جزوه فصل اول ریاضی یازدهم، مقدمه ای پایه ای و اصولی می باشد که شما با یادگیری کامل آن می توانید باقی فصل های ریاضی یازدهم را بهتر یاد بگیرید. جزوه ریاضی یازدهم فصل اول با توجه به سوالات کمی که در بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ به خود اختصاص می دهد معمولا کمتر مورد استقبال دانش آموزان قرار می گیرد.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

فصل دوم : هندسه

بخش هندسه فصل دوم ریاضی یازدهم می باشد. این فصل با توجه به تعداد سوالات کنکوری که به خود اختصاص می­دهد اهمیت بسیار بیشتری نسبت به فصل اول دارد. در این فصل ترسیم های هندسی گوناگون برای دایره, مثلث و دیگر اجزا به صورت کامل مورد بررسی قرار می­گیرد. در انتهای این بخش به توضیح قضیه دو شرطی و تشابه مثلث ها نیز به صورت جزئی پرداخته شده است. همچنین در این فصل نکاتی پیرامون روابط طولی مهم در مثلث های قائم الزاویه نیز مطرح شده است. جزوه ریاضی یازدهم فصل دوم با تمامی نکاتی که در کنکور ۱۴۰۰ به کمک شما خواهد آمد, به صورت کامل برای شما قرار گرفته است.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

فصل سوم : تابع

تابع  در فصل سوم ریاضی یازدهم مورد بررسی قرار میگیرد. در این فصل  ابتدا یادآوری مفهوم تابع به صورت جزئی تحلیل می­شود و در ادامه نکات خوبی درباره نمایش دکارتی توابع و توابع گویا نیز برای شما بیان می گردد. همچنین در ادامه این فصل درباره توابع پله ای و جزئ صحیح و روابط آن ها توضیحاتی مطرح شده. در ادامه این فصل توابع یک به یک و وارون نیز برای شما تحلیل میشوند و اعمال روی این توابع به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرند. این فصل مانند فصل های دیگر ریاضی یازدهم نکات مفهومی و مهمی دارد و با توجه به حجم مناسب مطالبی که دارد, مورد استقبال دانش آموزان در برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ۱۴۰۰ قرار خواهد گرفت.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

فصل چهارم : مثلثات

مثلثات پیشرفته در فصل چهارم ریاضی یازدهم ارائه می­شود. در این فصل ابتدا به واحدهای اندازه گیری زاویه پرداخته می­شود که بخش بسیار مهم و قابل توجهی برای کنکور ۱۴۰۰ است. در ادامه این فصل روابط تکمیلی بین نسبت های مثلثاتی و مفهوم زاویه متمم با جزئیات دقیق مورد بررسی قرار میگیرد که برای کنکور ۱۴۰۰ از اهمیت زیادی برخوردار است.در انتهای این فصل توابع مثلثاتی نیز به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می گیرند. این فصل یکی از تست خیز ترین و پر نکته ترین مباحث ریاضی در کنکور می­باشد و نیازمند توجه و بررسی دقیق توسط شما عزیزان است.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

فصل پنجم : توابع نمایی و لگاریتمی

توابع نمایی و لگاریتمی فصل پنجم از ریاضی یازدهم می­باشد. در ابتدای این فصل بخش تعمیم توان رسانی تحلیل می­شود. در بخش دوم مفهوم لگاریتم و معادلات لگاریتمی به صورت کامل شرح داده می­شود که این بخش برای دانش آموزان و داوطلبین کنکور ۱۴۰۰ از اهمیت بالایی برخوردار است. در انتهای این جزوه مفهوم توابع نمایی با معادلات گوناگون آن برای شما قرار گرفته که در آن به نکات کنکوری و مهم این مبحث پرداخته شده است. در این قسمت موضوعاتی که در کنکور ۱۴۰۰ جزو مباحث مورد سوال خواهد بود به صورت ویژه با تمرین های متفاوتی مورد تحلیل قرار گرفته است.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

فصل ششم : حد و پیوستگی

حد و پیوستگی عنوان فصل ششم ریاضی یازدهم می باشد. بخش اول این فصل به مفهوم حد و فرآیند های حدی می پردازد و نکات مفیدی را در این مورد برای ما بیان می­کند. در بخش بعدی محاسبه حد برای توابع مختلف مورد تحلیل قرار می­گیرد و در انتها مبحث پیوستگی با حالت های مختلف آن برای شما تدریس می گردد. این فصل از ریاضی یازدهم برای کنکور ۱۴۰۰ اهمیت ویژه ای دارد و با توجه به سوالات خوبی که از آن طرح می­شود مورد علاقه داوطلبین می باشد.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

فصل هفتم : آمار و احتمال

بخش آمار و احتمال فصل هفتم از کتاب ریاضی یازدهم می باشد. در بخش اول این فصل احتمال شرطی و پیشامدهای مستقل مورد بررسی قرار گرفته است و در ادامه نکاتی پیرامون آمار توضیفی، خواص واریانس و میانه و … مورد بررسی قرار میگیرد. این فصل از کتاب ریاضی یازدهم از فصل های ساده و قابل حل کتاب می باشد و نیاز به مرور و بررسی کامل دارد.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

12 دیدگاه برای “دانلود جزوه ریاضی یازدهم تجربی | تمامی فصل های ۱ تا ۷ رایگان

  • مشاور ارشد مکتبستان گفته:

   سلام دوست عزیز
   بله جزوه ریاضی فصل اول یازدهم تجربی و همچنین جزوه فصل دو ریاضی یازدهم تجربی در سایت موجود است.

  • مشاور ارشد مکتبستان گفته:

   سلام دوست عزیز
   جزوه کامل فصل اول ریاضی یازدهم تجربی و همچنین جزوه حمع بندی ریاضی یازدهم تجربی در سایت میتوانید پیدا کنید.

  • مشاور ارشد مکتبستان گفته:

   سلام دوست عزیز
   دانلود رایگان جزوه کامل ریاضی یازدهم تجربی و جزوه ریاضی یازدهم تجربی فصل دوم از مقاله وجود دارد.

  • مشاور ارشد مکتبستان گفته:

   سلام دوست عزیز
   جزوه آموزشی ریاضی یازدهم تجربی و جزوه کنکوری ریاضی یازدهم تجربی در مقاله وجود دارد.

  • مشاور ارشد مکتبستان گفته:

   سلام دوست عزیز
   امکان دانلود جزوه فصل اول ریاضی یازدهم تجربی و همچنین جزوه فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی از مقاله وجود دارد.

 1. محمد گفته:

  سلام . ریاضی یازدهم و دانلود کردم ولی نوشته های متن حالت پاک شدگی داره و اصلا خوانا نیست . میشه بررسی کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود