جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی

جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی

یکی از درس هایی که معمولا برای دانش آموزان و کنکوری ها سخت است، درس ریاضی پیش دانشگاهی تجربی است که در سوالات کنکور نیز نقش مهمی دارد.

داشتن یک جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی خوب برای داوطلبان کنکور و دانش آموزان، می تواند باعث شود این درس را بهتر و راحت تر درک کنند و مباحث آن را بهتر یاد بگیرند.

جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی

 

جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی

در ادامه پستهای مربوط به دانلود جزوه درسی ، جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی را برایتان تدارک دیدیم که برای هر کدام از فصول ، جزوه ای قرار داده شده که شما میتونید با آسودگی خاطر به انها دسترسی داشته باشید.

از انجایی که مباحث ریاضیات تقریبا برای اکثریت داوطلب های کنکور چیزی شبیه به کابوس است، داوطلب ها به دنبال جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی هستند تا بتوانند از طریق مطالعه یک جزوه ی مناسب، نقاط ضعف شان را پوشش دهند.

ما در اینجا با قرار دادن جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی برای داوطلبان کنکور سراسری تجربی ، قصد داریم تا به این عزیزان کمکی شود تا با تمرین و تکرار مستمر و منظم ، خودشان را در درس ریاضی ارتقا دهند.

این جزواتی که در قالب پی دی اف در سایت موسسه قرار گرفته شده، برای داوطلبان نظام قدیم، تحت عنوان جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی می باشد که شما میتوانید هر کدام از فصل ها را دانلود نمایید.

جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی

 

جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی

این جزوه همانند کتاب درسی دارای ۶ فصل است.

فصل های جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی بدین شرح می باشد :

  • فصل ۱       احتمال
  • فصل ۲      توابع و معادلات
  • فصل ۳       مشتق توابع
  • فصل ۴       کاربرد های مشتق
  • فصل ۶       هندسه مختصاتی و منحنی های درجه دوم
  • فصل ۶       انتگرال

 

حال به بودجه بندی مباحث ریاضیات به تفکیک مباحث می پردازیم:

جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی

 

هر کدام از فصول مباحث پیش دانشگاهی، از اهمیت بسیاری برخودار هستند.

شما با داشتن جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی میتوانید در کنار کتاب درسی و حل تمارین و تست های مختلف رفته رفته بر مباحثی که گفته شده تسلط پیدا کنید.

یادتان نرود که حتما تست بزنید و اولویت با تست های کنکور سراسری و مشابه ان باشد تا با سبک و روش تست زنی کنکور آشنایی کامل پیدا کنید.

جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی

همانطور که گفته شده ، جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی همانند کتاب درسی شامل ۶ بخش می باشد و بایستی با توجه به برنامه ریزی که برای خودتان دارید ، سعی کنید مباحث مختلف را در رنامه ی مطالعاتی تان بگنجانید تا با آمادگی کامل به سراغ تست های ریاضی بروید و با کسب درصد بالا، خودتان را در کورس رقابت بر سر قبولی در رشته های تاپ تجربی، مانند پزشکی حفظ کنید و بتوانید از رقبایتان پیشی بگیرید.

امیدواریم با دانلود این جزوات از سایت موسسه مکتبستان ، رضایت مندی شما عزیزان را بیشتر از پیش کسب نماییم .

با آرزوی موفقیت برای شما دوستان گل پشت کنکوری

 

دانلود جزوه ریاضی پیش دانشگاهی تجربی

فرمت:PDF

حجم: ۱۹.۵ مگابایت

دانلود

برای اطلاع از شرایط تهیه محصولات و استفاده از خدمات مکتبستان کلمه ی “کنکور” را به شماره ۳۰۰۰۷۰۰۴۹۰ پیامک کنید تا مشاورین ارشد ما با شما تماس بگیرند و به طور کامل راهنماییتون کنند

این پست چقدر براتون مفید بود؟

میانگین امتیاز ها: / ۵. تعداد رای ها:

آیا سوالی در مورد این مطلب دارین؟

هر سوالی در مورد این پست دارین در بخش کامنت ها بپرسین، مشاورین دانشجوی پزشکی مکتبستان در کوتاهترین زمان پاسخ میدن.مشاوره کنکور
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هدیه مکتبستان برای کنکوریها

فیلم تدریس ۱۵% مباحث کنکور۹۹
(!کاملا رایگان)
دریافت رایگان پکیج
close-link
دریافت لینک دانلود