دانلود جزوه ریاضی دوازدهم تجربی | تمامی فصل های ۱ تا ۷ رایگان

جزوه ریاضی دوازدهم

دانلود جزوه ریاضی دوازدهم 

جزوه ریاضی دوازدهم به طور قطع یکی از مهم ترین دروس رشته تجربی بوده و هست.

گروه آموزش مکتبستان برای شما در قالب فایل های جداگانه، تمام فصل های مربوط به درس ریاضی دوازدهم رو آماده کرده. تو داوطلب عزیز کنکور ۱۴۰۰ می تونی در ادامه همین صفحه تمام جزوات مربوط به درس ریاضی دوازدهم رو در قالب فایل های جداگانه و به صورت کاملا رایگان از باکس های دانلود دریافت کنی و برای تسلط بهتر به درس ریاضی دوازدهم از اونها استفاده کنی.

همانطور که می دانید جزوه ریاضی پایه دوازدهم در ۷ فصل تالیف شده است که متناسب با ۷ فصل ریاضی دوازدهم می باشد.

حالا با ما یعنی تیم مکتبستان فصل به فصل پیش برید تا یک آرشیو کامل برای جزوه ریاضی پایه دوازدهم برای خودتون جمع آوری کنین.

جزوه این قسمت به صورت گزینشی از جزوات استاد روحانی عزیز می­باشد که برای شما تنظیم شده و آماده دانلود می باشد.

فصل بندی این جزوات مطابق با کتاب ریاضی دوازدهم و به این صورت می باشد.

 

فصل اول : تابع

توابع پیشرفته که فصل اول ریاضی دوازدهم می­باشد. توضیح جامعی از اعمال روی توابع مختلف ریاضی می باشد. در این فصل پیرامون توابع صعودی و نزولی و ترکیب توابع نیز صحبت شده است و در انتها به مبحث تابع وارون پرداخته شده است. نکات کنکوری و ترکیبی جزوه فصل اول ریاضی دوازدهم، حسن ختامی بر مبحث تابع می باشد که شما با یادگیری کامل آن می توانید مبحث تابع را به صورت کامل فرا گرفته و جمع بندی کنید.

جزوه ریاضی دوازدهم فصل اول با توجه به سوالات کمی که در بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ به خود اختصاص می دهد معمولا کمتر مورد استقبال دانش آموزان قرار می گیرد.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

فصل دوم : مثلثات

مثلثات پیشرفته که فصل دوم ریاضی دوازدهم می باشد. این فصل با توجه به شش سوالات کنکوری که به خود اختصاص می­دهد اهمیت بسیار بیشتری نسبت به فصل اول دارد. در این فصل دوره تناوب و نسبت های مثلثاتی زاویه دو برابر کمان به صورت کامل مورد بررسی قرار می­گیرد. در ادامه این بخش به توضیح نمودار توابع مثلثاتی به صورت جزئی پرداخته شده است. همچنین در این فصل نکاتی پیرامون معادلات مثلثاتی نیز مطرح شده است.

جزوه ریاضی دوازدهم فصل دوم با تمامی نکاتی که در کنکور ۱۴۰۰ به کمک شما خواهد آمد, به صورت کامل برای شما قرار گرفته است.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

فصل سوم : حد

مبحث حد در فصل سوم ریاضی دوازدهم مورد بررسی قرار میگیرد. در این فصل  ابتدا مفهوم بخش پذیری و حد از روی نمودار به صورت کامل تحلیل می­شود و در ادامه نکات خوبی درباره حد توابه کسری برای شما بیان می گردد. به صورت کلی در این فصل درباره حدود نا متناهی و شیوه های رفع ابهام نکات کاملی مطرح شده است.

این فصل یکی از فصل های مهم و حاوی نکات مفهومی در مورد حد در بی نهایت است که پیشنهاد می شود چند بار با دقت مورد مطالعه قرار گیردو تمام تمرینات آن با جزئیات دقیق مورد بررسی واقع شود.

این فصل مانند فصل های دیگر ریاضی دوازدهم نکات مفهومی و مهمی دارد و با توجه به حجم مناسب مطالبی که دارد, مورد استقبال دانش آموزان در برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ۱۴۰۰ قرار خواهد گرفت.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

فصل چهارم : مشتق

مبحث مشتق در فصل چهارم ریاضی دوازدهم ارائه می­شود. در این فصل ابتدا راجع به مفهوم مشتق و پیوستگی . روش های محاسبه مشتق بحث می­شود که بخش بسیار مهم و قابل توجهی برای کنکور ۱۴۰۰ است. در ادامه این فصل مشتق و خط مماس بر تابع و همچنین مبحث آهنگ تغییر با جزئیات دقیق مورد بررسی قرار میگیرد که برای کنکور ۱۴۰۰ از اهمیت زیادی برخوردار است.

این فصل یکی از تست خیز ترین و پر نکته ترین مباحث ریاضی در کنکور می­باشد و نیازمند توجه و بررسی دقیق توسط شما عزیزان است.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

فصل پنجم : کاربرد مشتق

بخش کاربرد مشتق فصل پنجم از ریاضی دوازدهم می­باشد. در ابتدای این فصل مبحث یکنوائی تابع و ارتباط آن با مشتق تحلیل می­شود. در بخش دوم نقاط بحرانی و اکسترمم های نسبی به صورت کامل شرح داده می­شود که این بخش برای دانش آموزان و داوطلبین کنکور ۱۴۰۰ از اهمیت بالایی برخوردار است. در انتهای این جزوه آموزش اکسترمم های مطلق و بهینه سازی قرار گرفته که در آن به نکات کنکوری و مهم این فصل پرداخته شده است.

در این قسمت موضوعاتی که در کنکور ۱۴۰۰ جزو مباحث مورد سوال خواهد بود به صورت ویژه مورد تحلیل قرار گرفته است.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

فصل ششم : هندسه مقاطع مخروطی

هندسه مقاطع مخروطی عنوان فصل ششم ریاضی دوازدهم می باشد. بخش اول این فصل به تفکر تجسمی و آشنائی با مقاطع مخروطی و بیضی می پردازد و نکات مفیدی را در این مورد برای ما بیان می­کند. در ادامه بخش دایره و اعمال مربوط به آن مورد تحلیل قرار می­گیرد. این فصل از ریاضی دوازدهم برای کنکور ۱۴۰۰ اهمیت ویژه ای دارد و با توجه به سوالات خوبی که از آن طرح می­شود مورد علاقه داوطلبین می باشد

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

فصل هفتم : احتمال

مبحث احتمال یا همان احتمال ریاضی عنوان فصل هفتم ریاضی دوازدهم می باشد. بخش اول این فصل به مروری بر مبانی احتمال می پردازد و نکات مفیدی را در این مورد برای ما بیان می­کند. در بخش دوم قانون احتمال کل مورد تحلیل قرار می­گیرد. این فصل از ریاضی دوازدهم برای کنکور ۱۴۰۰ اهمیت ویژه ای دارد و با توجه به سوالات خوبی که از آن طرح می­شود مورد علاقه داوطلبین نیز می باشد.

فرمت:PDF

حجم: ۱ مگابایت

دانلود

 

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

12 دیدگاه برای “دانلود جزوه ریاضی دوازدهم تجربی | تمامی فصل های ۱ تا ۷ رایگان

  • مشاور ارشد مکتبستان گفته:

   سلام دوست عزیز
   جزوه کامل فصل های ریاضی دوازدهم تجربی و جزوه ریاضی دوازدهم تجربی فصل اول در سایت موجود می باشد.

  • مشاور ارشد مکتبستان گفته:

   سلام دوست عزیز
   جزوه ریاضی دوازدهم تجربی فصل دوم و همچنین جزوه فصل مثلثات ریاضی دوازدهم تجربی در مقاله موجود است.

  • مشاور ارشد مکتبستان گفته:

   سلام دوست عزیز
   امکان دانلود درسنامه فصل اول ریاضی دوازدهم تجربی و جزوه کامل ریاضی دوازدهم تجربی در مقاله وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود