جزوه ریاضی دهم تجربی

جزوه ریاضی دهم تجربی

جزوه ریاضی دهم تجربی

دانلود جزوه ریاضی دهم تجربی

در این پست، جزوه ریاضی دهم تجربی را برای شما کنکوری های عزیز آماده کرده ایم.

همانطور که میدانید تعداد زیادی از داوطلبین رشته تجربی ، درس ریاضی را در کنکور ، زیر ۲۰ درصد میزنند.

یکی از دلایل این اتفاق، درست نبودن روش مطالعه درس ریاضی و تمرین و تکرار نکردن مباحث ریاضیات پایه می باشد. از این رو پیشنهاد میشود جزوه ریاضی دهم تجربی خوبی را در اختیار داشته و با تمرین و تکرار مستمر، از پایه خودتان را قوی کنید.

خیلی از داوطلبین دوست دارن که با دردسر کمتری یک جزوه ریاضی دهم تجربی را که مورد تایید هست و میتواند به آنها کمک کنید را در اختیار داشته باشند که موسسه مکتبستان این کار را برای شما عزیزان انجام داده و سعی کرده که از بهترین جزواتی که موجود هست، در سایت موسسه قرار دهد.

 

جزوه ریاضی دهم تجربی

 

درباره ی جزوه ریاضی دهم تجربی

 

جزوه ریاضی دهم تجربی همانند کتاب درسی دارای ۷ فصل می باشد. یعنی فصل به فصل دارای جزواتی است که شما میتوانید با انتخاب خودتان فصل مربوطه را انتخاب کرده و نسخه الکترونیکی آنرا دانلود کنید.

 همانطور که میدانید کتاب های متوسطه دوم سال دهم جدیدالتالیف هستند و با ساختار کتاب های قبلی تفاوت چشمگیری دارند و کتاب ریاضی دهم نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 مولفان سعی کرده اند تا با چینش منظم و هدفمند مطالب از پراکندگی آنها جلوگیری کنند.

کتاب ریاضی دهم با مطرح کردن مطالب پایه ای سعی میکند تا نیاز پایه ای دانش آموزان را برطرف کند.

شما میتوانید با داشتن یک جزوه ریاضی دهم تجربی در کنار کتاب درسی، مطالب و مفاهیم را به خوبی متوجه شده و با حل تمارین مختلف به تسلط خوبی بر محتواهای موجود برسید.

جزوه ریاضی دهم تجربی

 

فصل اول جزوه ریاضی دهم تجربی

همانطور که میدانید فصل اول کتاب ریاضی دهم با نام مجموعه، الگو و دنباله تهیه شده است که شامل چهار درس می باشد.

در درس اول آن  در مورد مجموعه ی متناهی و نامتناهی بحث شده است.بخش دوم درباره متمم یک مجموعه و بخش سوم شامل مطالبی درباره ی الگو و دنبالهاست.

بخش چهار به بحث در مورد دنباله های هندسی و حسابی پرداخته است که بخش آخر همواره مورد توجه طراحان سوالات کنکور سراسری بوده و میتواند مورد سوال واقع شود.

آنچه که داوطلب باید به آن دقت نماید این است که تمام بخش های ریاضی دهم میتواند مورد سوال واقع شود و باید تمام فصل ها به طور دقیق و کامل مورد مطالعه قرار گیرد.

جزوه ریاضی دهم تجربیفصل دوم جزوه  ریاضی دهم تجربی

فصل دوم ریاضی دهم یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین فصل ها هم در ریاضی دهم و هم سال های بعد و بخصوص کنکور می باشد.

دانش آموزان سال دهم باید پایه ریاضی خود را در سال دهم بخصوص  در فصل مثلثات بسیار قوی کنند زیرا در صورت ضعیف بودن در این درس در سال های بعد نیز توجه زیادی به این درس نخواهد شد و نتیجه مطلوب را در درس ریاضی در کنکور سراسری نخواهید گرفت.

سایر فصل های جزوه ریاضی دهم تجربی

به همین ترتیب، مابقی فصول ریاضی دهم نیز از اهمیت های خاص خودشان برخودار هستند.

آنچه که داوطلب باید به آن دقت نماید این است که تمام بخش های ریاضی دهم میتواند مورد سوال واقع شود و باید تمام فصل ها به طور دقیق و کامل مورد مطالعه قرار گیرد.

علاوه بر مطالعه ی درسنامه ها و جزوه های قوی ریاضی برای موفقیت هرچه بیشتر در کنکور سراسری دانش آموزان باید حتما تمرین و حل سوالات تستی را به تعداد زیاد انجام بدهند تا علاوه بر آشنایی با سوالات تستی ، نحوه زمان بندی پاسخ به سوالات کنکور و افزایش سرعت عمل را کسب کنند.

جزوه ریاضی دهم تجربیتوصیه نهایی به دانش آموزان سال دهم تجربی

توصیه ی نهایی ما به دانش آموزان سال دهم این است که در طول دوران تحصیل تا زمان کنکور، خود را برای این مسابقه ی علمی آماده کنند تا در سال کنکور با آمادگی کامل در جلسه ی کنکور حاضر شوند.

 

دانلود جزوه ریاضی دهم تجربی

فرمت:PDF

حجم: ۳۴.۵ مگابایت

دانلود

برای اطلاع از شرایط تهیه محصولات و استفاده از خدمات مکتبستان کلمه ی “کنکور” را به شماره ۳۰۰۰۷۰۰۴۹۰ پیامک کنید تا مشاورین ارشد ما با شما تماس بگیرند و به طور کامل راهنماییتون کنند

این پست چقدر براتون مفید بود؟

میانگین امتیاز ها: / ۵. تعداد رای ها:

آیا سوالی در مورد این مطلب دارین؟

هر سوالی در مورد این پست دارین در بخش کامنت ها بپرسین، مشاورین دانشجوی پزشکی مکتبستان در کوتاهترین زمان پاسخ میدن.مشاوره کنکور
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هدیه مکتبستان برای کنکوریها

فیلم تدریس ۱۵% مباحث کنکور۹۹
(!کاملا رایگان)
دریافت رایگان پکیج
close-link
دریافت لینک دانلود