برنامه ریزی کنکور

با سلام به شما دوست عزیز سخت کوشی که دوست داری برنامه ریزی کنکور داشته باشی. خب باید به شما تبریک بگم. شما جای درستی برای یادگیری برنامه ریزی کنکور اومدین.

توصیه میکنم صفحه برنامه ریزی کنکور رو ببینید.

قصد دارم خیلی مختصر و مفید راجع به اصول کلی برنامه ریزی کنکور برای شما مطالبی رو بگم.

برنامه ریزی کنکور
برنامه ریزی کنکور

۳ اصل موفقیت در برنامه ریزی کنکور

شما میدونین این ۳ اصل چه چیزایی هستن؟ من واسه شما میگم:

 1. تلاش
 2. برنامه ریزی و آگاهی
 3. انگیزه

مکتبستان جایی است که این اصول رو برای شما و در زندگی یک ساله کنکوری شما پدیدار میکنه.

در این مقاله بیشتر بحث ما راجع به برنامه ریزی کنکور و افزایش آگاهی است.

کلا همه شما احتمالا یه سوالاتی راجع به برنامه ریزی کنکور  دارین. تو این پست سعی میشه به همه سوالاتون راجع به برنامه ریزی کنکور  پاسخ داده بشه.

خب برنامه ریزی برای کنکور  یه سری پیش نیازا و اصول داره. یکی یکی راجع بهشون توضیح میدم.

رکن ۱ برنامه ریزی کنکور  –> آزمون آزمایشی

 آزمون آزمایشی

اولین قدم انتخاب آزمون آزمایشی و پلن کاری یک ساله است. همه ما در سال کنکور نیاز به یک نقشه راهنما داریم. این نقشه راهنما به ما میگه در هر ماه سال باید چه مباحثی رو بخونیم. چقد بخونیم و … . این نقشه راه همون آزمون آزمایشی و برنامه جامع اون آزمون هست. در برنامه آزمون آزمایشی برای هر ۲ یا ۳ هفته شما مباحثی قرار داده شده که شما باید اونا رو بخونین. سپس در انتهای هر دوره اون مباحث رو آزمون میدین و خودتون رو ارزیابی میکنین که آیا به مباحثی که خوندین مسلط هستین یا خیر.

آزمون آزمایشی چند تا حسن داره:

 • برنامه جامع
 • ارزیابی پیوسته
 • جو رقابتی و تلاش مضاعف شما

حتی اگه به علل گوناگون شرکت در آزمون های آزمایشی برای شما مقدور نیست میتونید سوالات و برنامه آزمون رو از دوستاتون تهیه کنین. چون شما به هر حال نیاز به برنامه ای دارین که در انتها خیالتون راحت باشه بواسطه اون چندین بار مباحث رو خوندین.

راجع به انتخاب آزمون آزمایشی هم توصیه بنده این هست که در تابستان گزینه دو شرکت کنین و در طول سال تحصیلی قلمچی. البته هزینه شرکت در آزمونی مانند قلم چی کمی زیاد است که اگه واقعا مشکل دارین میتونین از آزمون های سایر موسسات مثل گزینه دو و گاج هم برای طول سال تحصیلی استفاده کنین.

 

رکن۲ برنامه ریزی کنکور  –> اجرای برنامه روزانه:

برنامه ریزی برای کنکور

حالا شما برنامه جامع دارید (همان برنامه جامع آزمون آزمایشی) . کار بعدی این است که این برنامه جامع را به برنامه ای تبدیل کنید که در هر روز باید آن را اجرا کنید. مثلا در برنامه آزمون به شما گفته اند باید زیست شناسی دوم فصول ۱،۲،۳ رو در هفته اول بخونین، حالا شما باید این دروس رو در برنامه روزانه هفته اول پخش کنین. هر روز کدوم رو بخونین ، کی مرور کنین ، کی تست بزنین و … .رای یادگیری برنامه ریزی روزانه شما دو انتخاب دارین:
راه اول:
شما میتونید در دوره ای که ما برای آموزش برنامه ریزی کنکور تدارک دیدیم شرکت کنید. ما در این دوره به صورت کامل به شما همه اصول و قواعد و تاکتیک های برنامه ریزی کنکور رو آموزش میدیم. برای اطلاعات بیشتر شما میتونید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره کنکور برای برنامه ریزی برای کنکور
راه دوم:
شما میتونین ببه مقالاتی که ما راجع به برنامه ریزی کنکور نوشتیم و خواهیم نوشت رجوع کنید. در این مقالات به صورت کامل ما راجع به برنامه ریزی برای کنکور و روش های آن توضیح خواهیم داد. لینک دریافت این مقالات به زودی در همینجا منتشر خواهد شد.
مقالات برنامه ریزی برای کنکور

 

رکن۳ برنامه ریزی کنکور  –> کلاس های کنکوری:

کلاس کنکوری

شما در سال کنکور برای افزایش سرعت کاری خود میتونید برای دو تا سه درس در کلاس های خصوصی و کلاس های کنکوری شرکت کنین.

کلاس کنکور هم مزایا و هم معایبی داره. از مزایای اون میشه به این نکته اشاره کرد که کار شما رو سهل و آسون میکنه. مثلا شما خودتون شاید مبحث دینامیک رو دو هفته طول بکشه مسلط شین ولی یک مدرس کلاس خصوصی خوب میتونه در عرض چند روز اون مبحث رو به شما کامل آموزش بده و شما مسلط شین.

ولی خب کلاس کنکور معایبی هم داره. بعضا میبینیم که بچه ها در کلاس رفتن افراط میکنن و بیشتر تایم اونا در سال کنکور در کلاس ها سپری میشه. توجه کنین که یک کلاس ۲ساعته حداقل در یک روز ۴ساعت وقت شما رو میگیره. ۲ساعت سرکلاس و یک ساعت رفتن به کلاس و یک ساعت برگشتن از کلاس… حالا خستگی بعد از کلاس رو فاکتور میگیریم ! همچنین دیده شده که بچه ها در کلاس هایی شرکت میکنن که بیشتر جنبه تبلیغاتی داره و مدرس با روش های عجیب غریب تست میزنه و همه واسش کف میزنن ولی خب این نوع از تدریس های تبلیغاتی دیگه در کنکور جواب نمیده. توصیه ما این هستش که سعی کنین در کلاس هایی شرکت کنین که در موسسه معتبر و باسابقه هست و مدرس نیز سابقه خوب و مثبتی داره.

همچنین مکتبستان نیز برای کنکور کلاس های آموزش و کنکوری دارد که شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر راجع به اونا مطلع بشین:

کلاس های آکادمی کنکور مکتبستان

 

رکن۳ برنامه ریزی برای کنکور –> کتاب تست های مناسب برای کنکور  :

بهترین منابع کنکوری

خب چیزی هم که این روزها در کتاب فروشی ها زیاد هستش کتاب های کنکوری در رنگ ها و طرح ها و برندهای مختلف هست. سعی کنین در انتخاب کتاب اسیر جو تبلیغات نشین. حتما برای انتخاب کتاب کنکور مشورت کنین. سعی کنین کتابخانه نسازید ! فقط کتاب های مورد نیازتون رو بخرید. سعی میکنیم در همین ماه در پروژه برنامه ریزی برای کنکور راجع به بهترین کتاب های کنکوری مقالاتی را منتشر کنیم. ولی خب خوندن مقالات زیر هم خالی از لطف نیست.

توضیح راجع به کتاب تست یه بحثیه که معمولا برای هر فرد و با توجه به سطح و اهدافش متفاوت هست. در دو پست به صورت کامل این مسئله رو توضیح دادم. ابتدا اونا رو مطالعه کنین:

بهترین کتاب های اختصاصی برای کنکور

بهترین کتاب های عمومی برای کنکور

اما بخوام یه چیز هم کلی بگم: زیست:خیلی سبز – فاگوزیست / فیزیک: گاج نقره ای / ریاضی : مهروماه یا گاج طوسی یا کانون ۳۰سال (مهروماه آموزشی هم هست) / شیمی: مبتکران  / عربی: ایادفیلی / ادبیات: خیلی سبز / دین و زندگی: گاج نقره ای / زبان: شبقره

احتمالا الان کلی سوال دارین پس بهتره اون دو تا لینک راجع به کتاب های آموزشی رو حتما مطالعه کنین.

رکن۴ : نحوه مطالعه دروس برای کنکور  :

نحوه مطالعه دروس

شاید زیاد شنیدیم که کنکوری خوندن با خوندن برای مدرسه متفاوت هست. دیگه شما برای یه امتحان تشریحی که اکثر سوالاس حفظی هستند قرار نیست بخونین. شما الان باید برای کنکوری بخونین که قرار هست در ۴ساعت به بیش از ۲۰۰تست مفهومی از مباحث مختلف پاسخ بدین پس باید شیوه های مطالعه خودتون برای کنکور رو به شیوه های کنکوری خوندن تغییر بدین.

در لینک های زیر راجع به روش مطالعه دروس مختلف برای کنکور کامل توضیح دادیم:

روش های خوندن دروس برای کنکور

 

 

جزوات کنکوری + DVD و فیلم های کنکوری برای کنکور  :

دی وی دی کنکور

خب احتمالا همتون میدونین که مطالعه هر درسی با یه منبع خوب یا با یک مدرس خوب یعنی رفتن بخش اعظم مسیر موفقیت. مکتبستان تو این زمینه هم کمکتون میکنه. شاید خیلیاتون به اساتید برتر دسترسی ندارین. شاید زیاد از سطح مدرستون راضی نیستین. شاید اصلا وقت رفتن به کلاس های خصوصی رو ندارین. به خاطر همین ما بهترین جزوات کنکوری برای کنکور رو فراهم کرذیم تا پاسخگوی همه ی نیازهای شما باشه. با کمترین هزینه میتونین به تعالیم بهترین اساتید دست پیدا کنین.

برای تهیه بهترین جزوات کنکور کلیک کنید.

همچنین ما کلاس های آنلاین آکادمی با مدرسین حرفه ای را نیز برای شما فراهم دیدین :

برای اطلاعات راجع به کلاس های تدریس کنکوری آنلاین مکتبستان کلیک کنید.

برنامه ریزی برای کنکور تجربی :

برنامه ریزی برای کنکور تجربی

شما در سال کنکور فرصت آزمون و خطا ندارید. پس بهتر است در مسیر کنکور از مشاوره بهره بگیرید.

مشاوره یعنی دستیابی به تجارب چندساله در مورد کنکور در زمانی بسیار کم !

خب در این مورد هم مکتبستان کاملا کمکتون میکنه.

مشاوره ما بر مبناى آزمون کنکور سراسری و قبولى شما در یک رشته تاپ و در  یک دانشگاه  خوب است .

✅ ما براتون یه برنامه از الان تا لحظه کنکور می نویسیم که شما دقیقا بدونید کجاى راه و مسیرید و چه اهدافى در پیش دارید:
✔️دقیقا چیا رو باید بخونید؟
✔️چند دور باید بخونید؟
✔️چه تستهایى؟
✔️چه مباحثى مهم تر هستن؟
✔️چه DVD هایى باید ببینید؟
✔️ بهترین منابع برای حال حاضر چیست؟
✔️ و …
جواب تمام این سوالات رو میدیم.
ضمنا براى هرروزتون هم برنامه می ریزیم که هر صبح که بیدار میشید بدونید تا آخر شب دقیقا چند صفحه از چه کتابى و چجوری باید بخونید!

️✅ هر ۴ روز بصورت تلفنى با ما مشاوره دارید که در این جلسات برنامه آینده رو باهم میریزیم و شما رو راهنمایی می کنیم و مشکلات شما رو برطرف می کنیم.

✅ هرشب (یا هر چندشب یکبار) از طریق تلگرام پیگیرى میشید.

✅هر شب براتون نکات درس خوندن و آخرین تغییرات آزمون و.. رو توى یه گروه تلگرام مینویسیم.

✅ هر زمان سوالى داشتید می تونید از مشاورتون مستقیما با تماس یا مسیج بپرسید.
برنامه هر فرد کاملا اختصاصى و شخصى خواهد بود.

 درطول این مدت آزمونهاى شما بررسی میشن و توسط دکتر کاویانی دقیقا روند پیشرفتتون ارزیابی میشه.

هزینه گروه مشاوره ما، ماهانه ۱۴۹ هزار تومان است.

✅برای ثبت نام می تونین از طریق کلمه “مشاوره” را به شماره زیر پیامک کنید :
sms : 3000700460

✅همچنین برای ثبت نام  می توانید از سایت اقدام کنید.

بعد از ثبت نام ؛ مشاور ویژه شما با شما تماس خواهند گرفت.

✅درخواست یک جلسه مشاوره رایگان برای معرفی خدمات مشاوره مکتبستان:

✅شما می توانید کلمه “مشاوره” را به شماره ۳۰۰۰۷۰۰۴۶۰ پیامک کنید. مشاورین ما با شما تماس می گیرند و شما را راهنمایی می کنند.

مشاوره کنکور

این پست چقدر براتون مفید بود؟

میانگین امتیاز ها: / ۵. تعداد رای ها:

آیا سوالی در مورد این مطلب دارین؟

هر سوالی در مورد این پست دارین در بخش کامنت ها بپرسین، مشاورین دانشجوی پزشکی مکتبستان در کوتاهترین زمان پاسخ میدن.مشاوره کنکور
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

52 نظرات
 1. مهسا می گوید

  سلام ببخشیم من مبلغ رو پرداخت کردم دانلود هم کردی ولی باز نمیشه

  1. دکتر علی کاویانی می گوید

   سلام
   مبلغ چه چیزی؟

 2. sirus می گوید

  سلام و خسته نباشید خدمت مکتبستانیهای عزیز
  من سیروس۲۸ساله مدرک لیسانس فنی دارم ،میخواستم بدونم آیا من میتونم امسال در کنکور سراسری گروه آزمایشی تجربی شرکت کنم یا نه ؟
  لطفا راهنمایی کنید

 3. محمد می گوید

  با سلام من رشته تجربی هستم میخوام یه برنامه عالی برام بگید واقعا بهش نیاز دارم ممنون میشه برای ایمیل من بفرستید ممنون میشم با تشکر

 4. maryam می گوید

  سلام خسته نباشید .من امسال میخوام پشت کنکور بمونم موندم بین ازمون های قلمچی و سنجش کدوم ازمون شرکت کنم جواب بدید ممنون میشم .

 5. ترانه می گوید

  یه مدرسه هس که اسمش اژه ایه در اصفهان که سال ۹۳ رتبه های ۵ و ۶ و ۴ تجربی و ۹۴ رتبه ی ۱ ریاضی و … خلاصه بگم کلی رتبه ی تک رقمی داره من با معلماشون حرف زدم همون میگم بچه هایی که تک رقمی و دو رقمی اوردن خیلی سبز واسه شیمی خوندن . در مورد زبان هم خیلیا کیاسالار رو میگن .

 6. بیژن می گوید

  سلام آقای دکتر
  من فوق دیپلم الکترونیکم در حد دکتری کار کردم ولی بیکار بیکارم
  تصمیم گرفتم بیام سمت پزشکی انگار بهتر میشه کار کرد
  نظرتون چیه
  اصلا از کجا شروع کنم بخونم

 7. sahel می گوید

  سلام
  من دیپلم ریاضی دارم ومعدل کتبی نهاییم۱۴/۳۴ بوده می خوام سال۹۶کنکورتجربی بدم اصلاازریاضی خوشم نمیادمیشه با این معدل پزشکی یادارو قبول شدلطفاراهنماییم کنید

  1. پیمان می گوید

   منم همین مشکلو دارم
   میشه از راه دور دیپلم تجربی گرفت؟

 8. محمدرضا می گوید

  درورد بر شما

  دکتر کــاویـانـی عزیز ممنون میشم اگر پاسخ بدهید.

  سواالاتی داشتم
  من متولد مرداد ماه سال ۷۷ هستم، و امسال هم کنکور ثبت نام کردم، خواستم بدونم امکان این هست که سال ۹۶ هم به من اجازه ی کنکور بدن تا قبل از خدمت سربازی.
  اگر کسی معدل ” کتبی “سال سوممش کم باشه خیلی کم، دانشگاه سراسری هم قبول بشه بهش نمیگن شما اجازه ی تحصیل در اینجا نداربد به خاطر معدل پایینتون ؟

 9. زهرا می گوید

  سلام.خسته نباشید من متولد۷۲ هستم دانشگاه روزانه قبول شدم ۳ترم رفتم بعدازدواج کردم همسرمبه دلیل دوربودن محل تحصیلم ناراضی بود من هم ترک تحصیل کردم ولی خیلی دوست دارم ادامه تحصیل بدم نمیدونم ازکجا بایدشروع کنم چجوری بایدشروع کنم اصلامیشه ادامه بدم بعد من پول زیادی برای کلاس های کنکورومشاوره هم ندارم میخواهم که برای سال ۹۶ حتما قبول بشم.بایدحتماتوشهرخودم قبول بشم تاهمسرم اجازه بده من این استعداد رودرخودم میبینم که بتونم قبول بشم چون اطرافیانم هم همین حرف رومیزنن خواهش میکنم من رو ازسردرگمی نجات بدین

  1. روابط عمومی سایت می گوید

   سلام
   قطعا توانایی های لازم برای موفقیت درشما وجود داره،تنها به یک راهنمای خوب در این مسیر نیاز دارید

 10. Arezu می گوید

  سلام.من مدرک پیش دانشگاهی ندارم اما فوق دیپلم رشته برق ولیسانس دارم.میخوام با مدرک فوقم کنکورتجربی بدم،این امکانش هست؟

 11. شروین می گوید

  سلام من اولین سالی هست که میخوام کنکور بدم ساکن تهران هستم ولی میخوام به هر قیمتی که شده یکی از دانشگاهای مشهد قبول شم میخواستم یه مشاوره مختصری بدین که ایا میشه دانشگاه خیام یا دانشگاه فردوسیه مشهدو با یه برنامه خاص اورد برای رشته روان شناسی

  1. روابط عمومی سایت می گوید

   سلام،به شماره های موجود در سایت پیامک بزنید،مشاورین ما با شما تماس میگیرند

 12. نادیا می گوید

  سلام
  من فنی بودم میخوام کنکور تجربه ی شرکت کنم
  میخواستم از برنامه چهارماه تون استفاده کنم
  لطفا راهنماییم کنید
  باتشکر نادیا از قزوین

 13. Reza.D می گوید

  سلام. من سال ۹۵کنکوردارم رشته ریاضی هستم.متاسفانه من ازوقتم به خوبی استفاده نکردم تاالان درس نخوندم برا کنکور.به خاطرهمین تصمیم گرفتم که سال ۹۵اصلا کنکور ندم وبمونم پشت کنکوروبرای سال آینده بخونم. به نظرشماکار درستیه یانه؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدین

  1. مسعود می گوید

   سلام نه بخون اکثر کسان پشت کنکوری برای سال بعد هم نخوندن برنامه چهار ماهه رو بخر و بخون

  2. یوسف می گوید

   سلام.جهت اطلاع میگم ..
   مورد داشتیم رفیقم تو رشته ریاضی وفیزیک پاسخ نامه رو خالی داد دانشگاه دولتی قبول شد با رتبه خوب.
   تا جایی که میدونم کنکور این رشته مالی نیست

  3. qazal می گوید

   برای اشنایی با محیط کنکور و ارزیابی خودت که در چه سطحی هستی فرصت خوبیو از دست دادی منم بنا به موندنم بود از اول ولی کنکور دادم درهر صورت موفق باشی مهم الانه که تمام تلاشتو بکنی ولی خو کاش کنکور هم میدادی

 14. الهام می گوید

  با سلام من فارغ التحصیل رشته ریاضی هستم میخوام برای سال۹۵کنکور تجربی بدم میخواستم بدانم که مشکلی ندارد؟

  1. مجتبی می گوید

   فکرنکنم بشه .اگه بشه منم میخوام کنکور ریاضی بدم.خودم تجربیم

   1. عارف می گوید

    میشه اقا یکی از دوستای ما هم تجربی بود کنور ریاضی رو داد

 15. داوود می گوید

  سلام خسته نباشید فقط میخواستم بدونم واسه رشته پرستاری آزاد هم باید برنامه ریزی حرفه ای داشت ؟

  1. روابط عمومی سایت می گوید

   بله حتما همینطوره هیچ چیزی بدون برنامه ریزی میسر نیست

 16. حسن می گوید

  سلام
  ببخشید یک سؤال داشتم: من کنکور ۹۴ شرکت کردم ولى متأسفانه نتونستم رتبه خوبى بیارم الان میخوام براى کنکور ۹۵ بخونم ولى نمیدونم کتابها تغییر کرده یانه؟

  1. روابط عمومی سایت می گوید

   تغیرات کامل رو میتونین تو این لینک بخونید
   https://maktabestan.ir/1394/03/بررسی-تغییرات-منابع-کنکور-۹۵.html

 17. sarina می گوید

  با سلام و خدا قوت خدمت شما…من از ۷/۳۰ صبح تا ۳ بعداز ظهر سر کار میرم از طرفی میخام برای کنکور ۹۵ درس بخونم ،خیلی سر در گمم ……..چند بار با شمار ه هایی که تو سایته تماس گرفتم اما موفق نشدم تو قسمت دیدگاهم پرسیدم باز ناموفق بودم جوابی بهم ندادین……….لطفا راهناییم کنین…..مچکرم

  1. روابط عمومی سایت می گوید

   با شماره واحد مشاوره تماس بگیرین حتما اونجا به شما پاسخ داده میشه
   کمی شکیبا باشید

 18. fatemeh می گوید

  سلام
  من متولد ۶۹ هستم
  این موقع به دلیل مشکلات به کنکور اهمیت نمی‌ دادم
  ولی الان خیلی دوست دارم ادامه بده
  میخواهم سال ۹۵ شرکت کنم ولی میترسم نرسم کامل بخونم از شما یک راهنمایی میخواهم

  1. روابط عمومی سایت می گوید

   با واحد مشاوره مکتبستان تماس بگیرید
   همکاران راهنمایی میکنن شما رو

 19. فرزانه می گوید

  سلام…من..چجور میتونم..از مشاورتون..استفاده..کنم..من رشته ام ریاضیه..میخام تجربی شرکت کنم..برای زیست فقط کتابای کمک آموزشی مطالعه کنم..یا کلاس برم..با تشکر

  1. روابط عمومی سایت می گوید

   با بخش مشاوره تماس بگیرید

  2. داوود می گوید

   فقط تلاش و روحیه میخوادهمین.منم ریاضی ام دارم میخونم واسه تجربی.موفق باشین

 20. زهرا می گوید

  سلام من سال۹۲کنکوردادم بادیپلم ریاضی الان دانشجوهستم امامیخوم دوباره کنکوربدم ایندفعه واسه تجربی میخواستم بدونم بایددیپلم تجربی بگیرم یا اینکه دورهیش دانشگاهی روبگذرونم؟ممنون میشم منوراهنمایی کنین

  1. روابط عمومی سایت می گوید

   باید دیپلم تجربیتونو کامل کنید

  2. aylar می گوید

   سلام دوست عزیز
   اگه مدرک پیش داشته باشید از هرکدوم سه رشته اصلی می تونی گروه آزمایشیتو متفاوت انتخاب کنی.از سنجش اطلاع گرفتم

 21. mahla می گوید

  سلام خسته نباشید. من جز کنکوری های امسالم و میخواستم بدونم کجا میتونم ی جدول برنامه ریزی مناسب گیر بیارم؟؟؟

  1. دکتر علی کاویانی می گوید

   سلام. به شماره های بالای سایت پیام بدین راهنماییتون میکنن.

 22. ابراهیم می گوید

  کاملا با آزمون قلم چی مخالفم. تنها مزیتش تعداد شرکت کنندهاشه. کیفیت سوالای گاج خیلی بهتره

 23. مریم ارامیان می گوید

  سلام دکار کاویانی.خسته نباشید.من امسال میرم چهارم تجربی.اگر با برنامه کانون (قلم چی)پیش برم خوبه برای کنکورم؟؟

  1. روابط عمومی سایت می گوید

   سلام. بله برنامه کانون جز بهتریناس.

 24. علیرضا می گوید

  سلام دکترکاویانی خیلی دوستت دارم
  از سال دوم دبیرستان هر هفته دوبار میام اینجا مطالب شما رو بخونم تو سال کنکورم که هرروز سرمیزدم
  یه سوالی دارم که هیچ کس جوابمو درست نمیده
  من متولدتیر۱۳۷۶هستم امسال کنکور دادم ولی نتیجه خوی نمیگیرم
  میخوام سال بعدکنکور بدم همه دوستام میگن باید بری سربازی
  والا شما خبر دارید یه سال دیگه میتونم بمونم یا باید برم سربازی؟

  1. دکتر علی کاویانی می گوید

   سلام. تجربه ثابت کرده راهنمایی در مورد این مسایل ریسکش بالاست. چون قوانین زیاد تغییر میکنن. توی هر شهری چندین پلیس +۱۰ هست. برید و ازشون بپرسین جواب دقیق رو بهتون میدن:)

  2. محمد می گوید

   برو از دانشگاه آزاد یه گواهی دانشجویی بگیر ببر بده به نظام وظیفه

  3. ابراهیم می گوید

   سال بعدم میتونی کنکور بدی

 25. sara می گوید

  سلام، من سوم دبیرستان و در مدرسه تیزهوشان درس میخونم
  در طول سال ما تست های کتاب جامع ریاضی مهرماه مربوط به سوم رو زدیم چون دبیر از اونا سوال امتحانی هم طرح میکرد و ایشون فرمودند که ریاضی پیش دانشگاهی به دلیل حجم زیاد و سختی وقت مارو میگیره و وقتی برای تست زدن نمیذاره و خواست که تابستون ریاضی چهارم رو بخونیم خواستم بدونم واقعا این روش خوبه یا نه؟

  1. ابراهیم می گوید

   شک نکن که خوبه

 26. مهدي می گوید

  سلام درباره کتاب های کمک درس گفتید واسه کنکور ۹۵ کی کتاب های برترو میزارید

  1. دکتر علی کاویانی می گوید

   سلام. ایشالله در اسرع وقت میذاریم:)

 27. دانیال می گوید

  سلام.من میخوام خودمو برای کنکور ۹۵ اماده کنم.چکار باید بکنم؟خیلی سوال دارم

  1. دکتر علی کاویانی می گوید

   سلام. توی سایت پست برنامه ریزی کنکور۹۵ رو بخونین 🙂

هدیه مکتبستان برای کنکوریها

فیلم تدریس ۱۵% مباحث کنکور۹۹
(!کاملا رایگان)
دریافت رایگان پکیج
close-link
دریافت لینک دانلود