با برنامه ریزی، تابستان دیگری بسازیم

برنامه ریزی تابستان

فصل پرشور تابستان مهمان خانه هایمان شده است. نهال های بهار بارور شدند و میوه ی تلاش های بهارانه بر شاخسار زندگی رویید و رشد کرد. امتحانات مدارس به پایان رسید و هر کس برای فصل تابستان برنامه ای تنظیم کرده است. شرکت در کلاس های مختلف، سفر کردن، استراحت و ….. در ذهن همه ی دانش آموزان نقش بسته است؛ اما به راستی ارمغان تابستان برای ما چیست؟

برنامه ریزی تابستان
برنامه ریزی تابستان

بسیار عالی می شود اگر همین الان برگه ای برداریم و تمام برنامه هایمان را یادداشت کنیم. زمانی را که در اختیار داریم در نظر بگیریم و به این فکر کنیم که با عبور از جاده ی زیبا و آرام این فصل مهربان، می خواهیم به چه نقطه ای برسیم.

بسیار عالی می شود اگر ساعتی از روزهای گرم و پرمهر تابستان را به مطالعه ی درس هایمان اختصاص دهیم. درس های سالی را که گذشت مرور کنیم، مطالب را در ذهنمان تثبیت کنیم و نگاهی هرچند گذرا به درس های سال آینده داشته باشیم و با این کار برای رسیدن به هدف و موفقیتی که انتظارش را می کشیم سرمایه گذاری کنیم.

بسیار عالی می شود اگر مهارت هایی را که دوست داشتیم، در این فصل تقویت کنیم. ورزش کنیم. بیاموزیم. طبیعت را نقش بزنیم و تلاش را بهتر از قبل تمرین کنیم.

بسیار عالی می شود اگر پا به پای خورشید، بیشتر از قبل در آسمان زندگی مان بدرخشیم و این تابستان را متفاوت باشیم. از یاد نبریم که هر لحظه ای را برای رسیدن به هدف غنیمت بدانیم.

بسیار عالی می شود اگر در پایان تابستان به برنامه هایی که مو به مو اجرا کرده ایم نگاه کنیم و غرض در لذت شویم، هنرهایی که دوست داشتیم آموخته باشیم، کتاب هایی را که دوستشان داشتیم، خوانده باشیم، درس هایمان را طبق برنامه ای که داشتیم مرور کرده باشیم و از برنامه ریزی دقیقی که داشتیم و باعث شد به همه ی کارهایمان برسیم لذت ببریم.

امسال تابستان قرار است خیلی چیزهایمان فرق کند. ارمغان این فصل برای انسان های با برنامه چیزی جز آرامش نیست.

برنامه ریزی تابستان به سبک مکتبستان:

برنامه ریزی تابستان مکتبستان

یک جلسه مشاوره رایگان با دانشجویان پزشکی

ما توی مکتبستان یک تیم بزرگ از دانشجویان پزشکی داریم که میتونیم تا کنکور بهتون برنامه و مشاوره تلفنی بدیم.

برای آشنایی با خدمات ما یک جلسه میتونیم مشاوره رایگان داشته باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، کافیست فرم زیر را پر کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود